Техніка

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.


 • Влив кондиціонера на здоров`я: міфи і реальність

  Влив кондиціонера на здоров`я: міфи і реальність · Марина Левицкая · 14.12.2015 13:55

  В деяких країнах такий пристрій, як кондиціонер є невід'ємною частиною інтер'єру незалежно від достатку родини. В умовах, коли середньорічні температури зростають, обійтися без кондиціонера стає все важче. Саме тому для більшості з нас цей побутовий пристрій став найкращим другом та помічником. Неможливо уявити собі сучасний офіс, ресторан, магазин чи квартиру без кондиціонера, який допомагає пережити літню спеку та підтримує оптимальну температуру в приміщенні.


 • У Європі домашні вихованці зжували гаджетів на два мільярди євро

  У Європі домашні вихованці зжували гаджетів на два мільярди євро · lesya · 01.06.2015 16:07

  Розробники мобільних пристроїв намагаються всіляко захистити свою продукцію від поломок. Сучасні смартфони і планшети оснаащують все новішими технологіями, які б могли захистити пристрій від різного роду форсмажорних обставин.


 • 7 заповідей по догляду за ноутбуком

  7 заповідей по догляду за ноутбуком · lesya · 13.05.2015 13:25

  Ноутбук - задоволення не з дешевих, особливо, коли мова йде про якісний гаджет. Його купують не на місяць і не на два - кожному користувачеві хочеться, щоб його комп’ютер служив якомога довше.


 • Британських водіїв штрафуватимуть за Apple Watch

  Британських водіїв штрафуватимуть за Apple Watch · lesya · 18.09.2014 16:18

  Далеко не всі люди здатні оцінити переваги сучасних гаджетів – недавно, для прикладу, британські експерти вирішили, що за носіння годинників Apple варто штрафувати – мовляв, вони частенько стають причиною аварій на дорогах.


 • Как подобрать оборудование для склада

  Как подобрать оборудование для склада · kseniya_www · 27.07.2014 16:11

  Как выглядят самые обыкновенные склады прошлого и сегодняшнего дня: повсюду небрежные некрасивые надписи, стеллажи, где разбросан товар, и вечно пропадающий или заболевающий кладовщик, который ничего не помнит, и много других проблем и пережитков прошлого. Однако сегодня ситуация стремительно меняется: на складе существует возможность размещения удобной инфраструктуры, которая даст возможность быстро и чётко находить и размещать требуемый товар, успешно проводить инвентаризацию и делать сборки.


 • У Великобританії створили найбільший у світі телевізор

  У Великобританії створили найбільший у світі телевізор · lesya · 12.06.2014 17:59

  Сьогодні, з розвитком та поширенням персональних комп’ютерів, виробництво телевізорів відійшло на другий план, і виробники телевізійної техніки пережили деякий занепад. Справді, навіщо купувати телевізор, якщо можна переглядати улюблені фільми та передачі на звичайному комп’ютері, для зручності встановивши на ньому спеціальну програму?


 • Платіжні системи для інтернет магазинів в Україні

  Платіжні системи для інтернет магазинів в Україні · kseniya_www · 13.01.2014 21:27

  Розвиток інтернет-комерції в чомусь залежить від зручності і безпеки проведених в інтернет середовищі розрахунків. Користувачі електронної мережі давно оцінили переваги здійснення онлайн покупок, наступним етапом стає масова популяризація онлайн розрахунків.


 • Названо найдорожчі ноутбуки 2013 року

  Названо найдорожчі ноутбуки 2013 року · lesya · 30.12.2013 07:23

  Кожного року виробники техніки випускають у світ чергові новинки, що вражають своїми можливостями і функціоналом переважну більшість користувачів. А деякі моделі вражають своєю ціною. Сьогодні поговоримо про ноутбуки, а точніше, про найдорожчі моделі ноутбуків, що побачили світ у поки ще цьому 2013 році.


 • Пневматическое и метательное оружие для развлекательной стрельбы и спортивных соревнований

  Пневматическое и метательное оружие для развлекательной стрельбы и спортивных соревнований · kseniya_www · 22.12.2013 17:41

  Любое оружие обладает некой таинственной силой… В том смысле, что им приятно любоваться и всегда хочется подержать в руках. Однако огнестрельные модели имеют специальное назначение и небезопасны для обычного человека.


 • Найоригінальніші прибори побутової техніки

  Найоригінальніші прибори побутової техніки · lesya · 22.11.2013 13:57

  Побутової техніки практично у кожному домі хоч греблю гати. Телевізори та пральні машини, холодильники, блендери, міксери та кухонні комбайни – все це полегшує наше повсякденне життя, роблячи його більш приємним, зручним та радісним. Попит на побутову техніку завжди був високий, отож не дивно, що виробники, працюючи над власною конкурентоспроможністю, випускають на ринок часом зовсім вже незвичні товари.


 • Як самому заправити картридж

  Як самому заправити картридж · lesya · 15.11.2013 15:13

  Якщо ви коли-небудь працювали з принтером (а сьогодні тяжко знайти людину, яка б ніколи не користувалася цим обладнанням), то напевне знаєте, скільки проблем виникає, коли в картриджах закінчується чорнило чи тонер, і принтер перестає друкувати. Шляхів вирішення цієї проблеми існує кілька, проте всі вони передбачають додаткові витрати. І витрати немалі.


 • Практична користь алкотестерів

  Практична користь алкотестерів · kseniya_www · 07.11.2013 09:46

  Практично кожен водій навіть з невеликим стажем може розповісти чимало веселих і повчальних історій про спілкування з інспекторами ДАІ. Нерідко такі зустрічі справді набувають курйозного характеру, а деколи закінчуються для автомобіліста досить плачевно.


 • Как выбрать сервисный центр для ремонта IPad mini.

  Как выбрать сервисный центр для ремонта IPad mini. · kseniya_www · 02.10.2013 12:46

  Ремонты проводятся сертифицированными инженерами, вся процедура ремонта записывается на видео, над каждым рабочим столом расположена видеокамера, что исключает возможность подмены запчасти или же халатного отношения к выполняемой работе.


 • Гаряча вода цілий рік: переваги сучасних систем водонагрівання

  Гаряча вода цілий рік: переваги сучасних систем водонагрівання · lesya · 19.09.2013 14:58

  Практично кожній здоровій людині властиво оточувати себе комфортом – це бажання настільки ж природнє, як бажання їсти та пити. Щоправда, поняття комфорту з часом змінюється, і не лише з покоління в покоління, але й на різних етапах життя однієї людини. Так, якщо раніше ми не могли натішитися зручностями, подарованими нам мобільними телефонами, то сьогодні функції зв’язку нам недостатньо: необхідна вже як мінімум фотокамера та вихід в Інтернет. І так в усьому, але не про це зараз мова.


 • Мікронавушники: екзамен на новому рівні

  Мікронавушники: екзамен на новому рівні · lesya · 16.09.2013 09:15

  Розвиток сучасних технологій дивує та вражає. Мало не з кожним днем армія технічних новинок поповнюється черговими екземплярами, призначення яких часом для простих пересічних громадян залишається незрозумілим. Наприклад, для чого, скажімо, було створювати робота для передачі поцілунків на відстані чи хутряний телевізор, чи ще низку інших, не менш дивовижних та, чесно кажучи, непотрібних речей.


Всього 362 на 19 сторінках