Авто-мото

 • Все від А до Я про колісні диски

  Все від А до Я про колісні диски · kseniya_www · 11.06.2013 00:51

  Як всім відомо, кожен водій хоче зробити свій автомобіль якнайкращим. Для декого це стає головною пристрастю або навіть сенсом життя. Кожного дня дружини автолюбителів чують від своїх чоловіків слова звеличення свого друга на чотирьох колесах, а також плани на майбутні покупки для тюнінгу свого авто. На одному із перших місць стоять колісні диски. Всі водії мріють мати такі, щоб ніхто не міг пройти повз його машину.


 • Декілька слів про Chery Automobile Co. Ltd

  Декілька слів про Chery Automobile Co. Ltd · kseniya_www · 01.06.2013 17:14

  Chery Automobile Co. Ltd була заснована в місті Вуху, що знаходиться в Китайській Народній Республіці в 1997 році. Незважаючи на скромні свої розміри при основі Chery змогла досягти неймовірних успіхів, ставши найбільш зростаючим китайським автомобільним виробником. Може, тому, запчастини Чері не рідкість на автомобільному ринку запчастин.


 • Студентам и не только или как заработать во время учебы

  Студентам и не только или как заработать во время учебы · kseniya_www · 31.05.2013 21:23

  Сегодня далеко не каждый студент может позволить себе жить 5 лет на средства родителей. В силу разных обстоятельств и житейских ситуаций приходится искать средства на жизнь, учебу и развлечения самостоятельно. Особенно интересен этот вопрос тем, кто учится не за счет государства, а на личные, заработанные кровью и потом денежки. Этот вопрос весьма актуален среди студентов столицы России, а также тех, кто учится и живет за пределами Московской кольцевой дороги.


 • Французький електромобіль подолає швидкість в 600 км/год

  Французький електромобіль подолає швидкість в 600 км/год · lesya · 27.05.2013 18:57

  Для більшості людей поняття "електричний автомобіль" викликає в першу чергу асоціацію з екологічністю цих авто, з нульовими викидами в атмосферу, з економією палива і грошей і… на цьому, здається, все, що стосується позитивних характеристик. Далі йде необхідність часто заряджати акумулятори, відсутність достатньої кількості зарядних станцій, а також відносно низька потужність.


 • NASA розпочало розробку 3D-принтера для приготування піци

  NASA розпочало розробку 3D-принтера для приготування піци · lesya · 23.05.2013 10:57

  3D-принтери сьогодні використовуються всюди. Вони лягають в основу все нових проектів, і, схоже на те, традиційні заводи та фабрики в недалекому майбутньому можуть зникнути з лиця землі. Так, 3D-принтери сьогодні застосовуються в сфері автомобілевиробництва для «друку» елементів сучасних авто. Недавно було представлено принтер, «навчений» вготовляти вогнепальну зброю. А цими днями співробітники Американського Космічного Агентства NASA, очевидно, стурбовані раціоном харчування космонавтів, вирішили зайнятися створенням 3D-принтера для приготування піци в космосі.


 • У Німеччині продемонстрували сонячний аероплан, що претендує на звання найбільш швидкісного в світі

  У Німеччині продемонстрували сонячний аероплан, що претендує на звання найбільш швидкісного в світі · lesya · 17.05.2013 12:32

  Стурбовані ситуацією з навколишнім середовищем та загостренням життєво важливих екологічних питань, виробники сучасних транспортних засобів намагаються зробити свої продукти максимально безпечними та нешкідливими для екології. Чергову новинку в сфері екологічної авіапродукції нещодавно представила одна італійська компанія – в рамках авіавиставки у Німеччині було продемонстровано найшвидший у світі екологічний аероплан.


 • Одноманітна їжа сприяє схудненню

  Одноманітна їжа сприяє схудненню · lesya · 14.05.2013 10:26

  Людський організм – загадка, яку навряд чи комусь вдасться до кінця розгадати. І хоча вченим сьогодні все більше вдається наблизитися до розуміння його особливостей, деякі властивості людського організму справді вражають. Так, для прикладу, результати досліджень, отримані нещодавно, на противагу поширеним раніше твердженням доводять, що людина здатна худнути, навіть споживаючи висококалорійну їжу. Головне, щоб ця їжа була одноманітною, адже, як виявилося, саме нудьга дозволяє знизити кількість споживаних калорій.


 • Знаменитий китайський режисер заплатить 26 мільйонів доларів за багатодітність

  Знаменитий китайський режисер заплатить 26 мільйонів доларів за багатодітність · lesya · 10.05.2013 11:51

  Цими днями з’явилася інформація, що знаменитого китайського режисера оштрафують на цілих 26 мільйонів доларів. І не за порушення дорожніх правил чи правопорядку, що зразу спадає на думку, а за дітей, точніше, за їхню кількість.


 • Рейтинг найпотворніших авто від видання Edmunds

  Рейтинг найпотворніших авто від видання Edmunds · lesya · 30.04.2013 20:47

  Сьогодні різного роду рейтинги стали вельми популярним явищем. В основі рейтингів опиняються найрізноманітніші люди, речі та явища навколишнього світу. Серед них особливо популярними є автомобільні рейтинги, адже вони не лише зацікавлюють, а можуть бути досить корисними.


 • Найбільш безпечна країна Європи - Британія

  Найбільш безпечна країна Європи - Британія · lesya · 30.04.2013 16:27

  Нещодавно з’ясувалося, що Британію можна вважати найбезпечнішою країною Західної Європи. Згідно з результатами чергового дослідження та проведенням аналізу статистики, рівень убивств у Лондоні - набагато нижчий, ніж в Амстердамі, Брюсселі, Празі та Нью-Йорку.


 • Створено найвищий у світі велосипед

  Створено найвищий у світі велосипед · lesya · 29.04.2013 19:35

  Чого тільки не вигадають люди, щоб прославити на увесь світ своє ім’я. Деякі навіть не зупиняться перед доволі сумнівною славою, а хтось готовий півжиття витратити на створення речей, досить дивних та оригінальних, але безглуздих та непотрібних для практичного використання.


 • Hyundai довелося вибачитися за невдалий ролик із самогубством

  Hyundai довелося вибачитися за невдалий ролик із самогубством · lesya · 29.04.2013 14:12

  Цими днями гучний скандал розгорівся навколо реклами автомобілів Hyundai, в результаті чого компанії довелося зняти невдалий ролик з ефіру та принести публічні вибачення за дії зарубіжної маркетингової компанії Innocean Europe, спеціалісти якої й працювали над створенням ролику. В центрі реклами опинився сюжет про самогубство, що й викликало нестримне обурення громадськості, яка твердить, що самогубства – не тема для спекуляції.


 • Німець розплатився за цигарки банкнотою неіснуючого номіналу

  Німець розплатився за цигарки банкнотою неіснуючого номіналу · lesya · 26.04.2013 23:45

  Всім людям властиво помилятися. Часом ці помилки можуть бути трагічними, часом неважливими, а іноді й зовсім-таки кумедними. І можна собі лише уявити реакцію фальшивомонетників, які зрозуміли, що помилилися, і купюри, які могли принести мільйони, - всього лише папір… Хоча, скоріше за все, банкнота, про яку піде мова нижче, стала результатом чийогось жарту, при цьому жарту, варто відзначити, доволі-таки вдалого.


 • Стиснута в кулак права долоня сприяє запам'ятовуванню

  Стиснута в кулак права долоня сприяє запам'ятовуванню · lesya · 26.04.2013 18:05

  Цікава річ все-таки людський організм. Його системи з’єднані між собою часом настільки невловимими зв’язками, що про наявність їхню ми і не здогадуємося. І лише вчені час від часу оприлюднюють результати нових досліджень, які доводять, що наш організм – не те що не вивчений досконало, а взагалі досліджений мало…


 • В Саудівській Аравії відкрили центр для терористів

  В Саудівській Аравії відкрили центр для терористів · lesya · 25.04.2013 16:14

  Більшості з нас язик не повернеться назвати терористів людьми – мовляв, безжалісні вбивці, на совісті яких тисячі безневинних життів не мають права так називатися. Однак є такі, хто вбачає в них не просто людей, а борців за певні ідеали та переконання. А в деяких країнах для них створюють навіть спеціальні центри, де взяті у полон терористи можуть скористатися послугами тренажерного залу та пройти спа-процедури.


 • Глава Maserati назвав електромобілі "нісенітницею"

  Глава Maserati назвав електромобілі "нісенітницею" · lesya · 22.04.2013 09:48

  Останнім часом людство дедалі більше уваги приділяє проблемам екології. Розвиток цивілізації, хоч яким би позитивним він не видавався, негативно позначається на навколишньому середовищі, і сьогодні, коли автомобіль перестав бути предметом розкоші, перетворившись на повсякденну необхідність, ця проблема постала особливо гостро.


 • Дослідники назвали основну причину смертельних аварій

  Дослідники назвали основну причину смертельних аварій · lesya · 08.04.2013 15:52

  Намагаючись з’ясувати основні причини дорожніх аварій з метою зниження кількості ДТП та удосконалення сучасних автомобільних систем, спеціалісти проводять нові дослідження, результати яких іноді бувають і зовсім несподіваними.


 • Кілька цікавих концепцій шин майбутнього

  Кілька цікавих концепцій шин майбутнього · lesya · 17.03.2013 13:29

  Сучасний світ переповнений новітніми технологіями. Вони оточують нас всюди, стаючи невід’ємною частиною як нашого повсякдення, так і майбутнього. Це стосується великою мірою автомобільної промисловості, розвиток якої відкрив широкий простір для впровадження найрізноманітніших новітніх технологій в життя.


 • Polaris випустить "вічні" шини

  Polaris випустить "вічні" шини · lesya · 13.03.2013 13:51

  Відома американська компанія Polaris вже в недалекому майбутньому планує розпочати продаж свого найновішого винаходу – непневматичних шин (NPT). Основна особливість цих шин полягає у використанні спеціального композиту, який значно продовжує термін експлуатації продукту.


 • Найдорожчі автомобільні номери в історії

  Найдорожчі автомобільні номери в історії · lesya · 07.03.2013 21:37

  Ні в кого не викличе сумніву той факт, що життя багатіїв докорінно відрізняється від повсякденного існування простих смертних. Отож і їхні погляди та пристрасті часом не піддаються розумінню. Так, приміром, як можна назвати людей, готових витратити сотні тисяч доларів на те, щоб на їхніх автомобілях красувалися красиві держномери?


Всього 456 на 23 сторінках