Авто-мото

 • Експерти назвали найбільш надійні вживані автомобілі

  Експерти назвали найбільш надійні вживані автомобілі · lesya · 28.01.2015 20:09

  Автомобільні експерти, сайти та агентства часто люблять складати різного роду рейтинги, визначаючи, які автомобілі є найкращими чи найгіршими за різними показниками. В деяких рейтингах за основний показник беруть вартість авто, в інших – надійність. Ще існують рейтинги автомобілів, на яких найчастіше потрапляють у ДТП – словом, матеріалів такого роду в Інтернеті можна знайти дуже багато.


 • Експерти назвали бренди найбільш надійних зимових шин

  Експерти назвали бренди найбільш надійних зимових шин · lesya · 23.01.2015 20:22

  Давно відомо, що якість шин безпосередньо впливає на безпеку дорожнього руху. Особливо це стосується зимової пори – ожеледь на дорогах, сніг і дощі – все це робить дороги особливо небезпечними. Саме тому автомобілісти з наближенням зими так поспішають «перевзути» свій автомобіль.


 • Рейтинг автомобілів для студентів

  Рейтинг автомобілів для студентів · kseniya_www · 07.01.2015 18:35

  Як відомо, студент студенту - різниця. Якщо одні ведуть розгульний спосіб життя, не приділяючи особливої уваги навчанню, а тим більше - роботі, то інші, завдяки успіхам у навчанні знаходять досить престижну роботу, на зарплату від якої можуть собі дозволити придбати сучасний автомобіль. Крім того, автомобіль студенту може дістатися в подарунок на повноліття.


 • Власників Infiniti назвали найбіднішими серед багатіїв

  Власників Infiniti назвали найбіднішими серед багатіїв · lesya · 02.12.2014 21:55

  Досить цікаве і, може, трохи неприємне для власників Infiniti дослідження провели китайські вчені – виявляється, ті, у кого є авто цієї марки, є найбіднішими серед багатіїв.


 • В Саудівській Аравії наречений зажадав розлучення, вперше побачивши обличчя новоспеченої дружини на весіллі

  В Саудівській Аравії наречений зажадав розлучення, вперше побачивши обличчя новоспеченої дружини на весіллі · lesya · 18.11.2014 14:19

  Закони арабського світу, що змушують молодят знайомитися на весіллі, можуть зіграти злий жарт не лише з жінками, але й з чоловіками: недавно, наприклад, один наречений із Саудівської Аравії зажадав розлучення, як тільки угледів обличчя своєї новоспеченої дружини, яке до того часу було заховане під фатою.


 • Шокуючі способи роздобути гроші

  Шокуючі способи роздобути гроші · lesya · 21.10.2014 14:34

  Коли ми потрапляємо в екстремальну ситуацію, наші мізки починають працювати в особливому режимі, мобілізуючи всі ресурси для подолання проблеми. А у людей, для яких відсутність грошей – ситуація не те що екстремальна, а по-справжньому критична, звивини починають працювати в певному руслі, намагаючись вирішити запитання, де роздобути гроші.


 • У Лондоні встановлюють світлофори, які рахуватимуть пасажирів "по головах"

  У Лондоні встановлюють світлофори, які рахуватимуть пасажирів "по головах" · lesya · 24.09.2014 19:54

  Досить цікаве нововведення випробовують цими днями лондонські дорожні служби – на найбільш небезпечних перехрестях міста вони встановили високотехнологічні світлофори, здатні реагувати на наявність пішоходів і самостійно перемикати світла. Світлофори поки що працюють в експериментальному режимі.


 • Спеціалісти Ford створили костюм, який дозволить відчути себе п'яним

  Спеціалісти Ford створили костюм, який дозволить відчути себе п'яним · lesya · 23.09.2014 13:21

  Як твердить невтішна статистика, причиною багатьох аварій сьогодні стає алкоголь, випитий водієм перед тим, як сісти за кермо. Справді, водіння авто – справа дуже серйозна, один необережний рух - і ваша душа на всіх парах несеться в рай чи в пекло, забравши з собою душі ще кількох випадкових перехожих чи невинних водіїв. І часто своєрідним каталізатором подорож у потойбіччя є саме алкоголь.


 • Українці перестали купувати автомобілі

  Українці перестали купувати автомобілі · kseniya_www · 18.09.2014 10:45

  Українці перестали купляти нові автомобілі, надаючи перевагу придбанню автомобілів, які були у вжитку. Як стало відомо, в липні цього року офіційно було продано і поставлено на реєстрацю близько 17 тисяч нових автомобілів, що, по підрахункам експертів, майже на 30% більше цього ж показника за минулий місяць, але на 50% менше за той же самий період в минулому році.


 • В Україні розпочне роботу аналог сервісу Uber, що наводить жах на таксистів

  В Україні розпочне роботу аналог сервісу Uber, що наводить жах на таксистів · lesya · 25.08.2014 18:37

  Технологічний прогрес, нехай і трохи повільніше, ніж в Європі та США, доходить і до України: вже зовсім скоро тут почне діяти сервіс, що стане аналогом знаменитої американської служби Uber, яка наводить справжній жах на таксистів з усього світу. Програма являє собою спеціальний додаток, що дозволяє знаходити та викликати таксі і приватних водіїв та розраховуватися з ними безготівковими платежами.


 • У Сіетлі створять велосипед, що зможе замінити автомобіль

  У Сіетлі створять велосипед, що зможе замінити автомобіль · lesya · 13.08.2014 22:59

  Те, що автомобілі зробили наше життя зручним і комфортним, ні в кого сумніву не викличе. Але разом з тим наші чотириколісні друзі несуть неймовірну загрозу екології, що спонукає людей, стурбованих майбутнім нашої планети, вибирати альтернативні транспортні засоби, які б не забруднювали атмосферу та не вимагали додаткових витрат. Одним з таких засобів є велосипед – в Європі та розвинених країнах світу велосипеди є досить популярним видом транспорту.


 • Рожева парковка обурила китайських жінок

  Рожева парковка обурила китайських жінок · lesya · 29.07.2014 19:51

  Досить цікаву та суперечливу ініціативу проявили нещодавно бізнесмени китайського міста Далянь – вони вирішили відкрити парковку, призначену спеціально для жінок. Парковка розташована неподалік торгового центру, що вже доволі-таки символічно – жінки всіх країн люблять шопінг, а витримано її в традиційних для багатьох гламурних представниць прекрасної статі рожевих барвах.


 • Новинки автопрому: Peugeot створить автомобіль-трансформер, а Opel випустить бюджетного конкурента Dacia

  Новинки автопрому: Peugeot створить автомобіль-трансформер, а Opel випустить бюджетного конкурента Dacia · lesya · 21.07.2014 15:26

  Недавно компанія General Motors, володар кількох знаменитих автомобільних брендів, оголосила про намір випустити «європейське» авто під брендом Opel. Це будуть недорогі автомобілі, що стануть конкурентами популярних сьогодні Dacia, Hyundai та Kia.


 • Викрасти автомобіль можно буде за допомогою СМС

  Викрасти автомобіль можно буде за допомогою СМС · lesya · 07.07.2014 23:08

  Сьогодні виробники автомобілів один поперед другого намагаються оснастити сучасні авто найновішими технологічними досягненнями. Вони практично під’єднали авто до Інтернету, що, в принципі, з одного боку полегшило сам процес керування автомобілем, але з іншого піддало його небезпеці угону. Як твердять фахівці «Лабораторії Касперського», підключені до Інтернету автомобілі піддаються загрозам з боку кіберзлочинців так само, як наші комп’ютери і смартфони.


 • Незадоволений клієнт Jaguar доставив автомобіль в сервіс на ослах

  Незадоволений клієнт Jaguar доставив автомобіль в сервіс на ослах · lesya · 20.06.2014 15:13

  Курйозний випадок цими днями стався в Індії – тут незадоволений клієнт знаменитої марки Jaguar доставив свій автомобіль у сервіс… на ослах. Чоловіка вивів з себе рівень обслуговування підрозділу компанії на території Індії: не дочекавшись, поки його автомобіль приведуть до ладу, обурений індієць вирішив відбуксирувати автомобіль у автосервіс за допомогою чотириногих тварин.


 • Ford і Heinz створять автомобільні деталі з помідорів

  Ford і Heinz створять автомобільні деталі з помідорів · lesya · 11.06.2014 21:49

  В боротьбі за «екологізацію» сучасні виробники вдаються до неймовірних технологій, намагаючись використовувати в роботі все те, чим готова порадувати нас природа.


 • Найбільший екскаватор в світі

  Найбільший екскаватор в світі · kseniya_www · 06.06.2014 16:39

  Німецька компанія Krupp виготовила найбільший екскаватор під назвою Bagger 288, який працює в роторних кар’єрах. Вага цієї неймовірної машини складає понад 13 тон, а використовувала його гірничодобувна компанія Rheinbraun.


 • Керівник Audi був нацистом і посилав ув'язнених на смерть

  Керівник Audi був нацистом і посилав ув'язнених на смерть · lesya · 28.05.2014 23:42

  Кому не подобаються автомобілі Audi? Ні, звісно є люди, які надають перевагу іншим маркам, та все ж до елегантної вишуканості і кам’яної надійності цих автомобілів байдужим не може залишитися ніхто. Втім, цілком ймовірно що в недалекому майбутньому прихильників у німецького виробника поменшає: виявляється, колишній керівник компанії був запеклим нацистом і відправляв людей на смерть.


 • Американці створять найбільш хижий автомобіль у світі

  Американці створять найбільш хижий автомобіль у світі · lesya · 29.04.2014 17:53

  З того часу, коли вулицями міста у 1885 році прокотився трьохколісник Карла Бенца, що справедливо вважається першим у світі автомобілем, пройшло більше століття, й автомобільна промисловість давно вийшла на новий рівень. Сам Карл Бенц навіть подумати не міг, що всього через одне і чверть століття вулицями мегаполісів колеситимуть мільйони машин, набагато досконаліших, ніж його власний винахід.


 • В Саудівській Аравії екстремали навчилися міняти колеса автомобіля на повному ходу

  В Саудівській Аравії екстремали навчилися міняти колеса автомобіля на повному ходу · lesya · 25.04.2014 17:28

  Показати, що таке справжній екстрим, вирішили цими днями відчайдухи з Саудівської Аравії. Очевидно, їм надокучили традиційна уже для цієї країни розвага – хагвала (hagwalah), і вони вирішили додати до неї трохи адреналіну. У який спосіб, поговоримо нижче.


Всього 456 на 23 сторінках