Авто-мото

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.


 • Туризм в Казані

  Туризм в Казані · kseniya_www · 18.08.2016 15:25

  Казань - одне з найкрасивіших міст Росії. Одного разу там побувавши, ви обов'язково захочете знову сюди повернутися.


 • Чи зупинить п'яних водіїв збільшення штрафів?

  Чи зупинить п'яних водіїв збільшення штрафів? · Марина Левицкая · 28.07.2016 11:09

  Законопроект про підвищення штрафів за керування автомобілем в нетверезому стані днями отримає юридичну силу. 25.07.2016 він був підписаний Президентом, так що залишається остання формальність - публікація в офіційному виданні, на що зазвичай потрібно кілька днів. На наступний день після публікації закону ці санкції почнуть діяти.


 • Загальні тенденції дизайну інтер'єру в 2016 році

  Загальні тенденції дизайну інтер'єру в 2016 році · Марина Левицкая · 21.07.2016 11:51

  Міжнародні виставки по дизайну інтер'єру, які нещодавно пройшли в Бельгії, Німеччині, Англії і США, представили останні новинки і тренди, які стали основою модних тенденцій інтер'єрних рішень в 2016 році. Хочеться відзначити, що останні виставкові експозиції виразно показують, що пріоритетними в оформленні інтер'єрів вважаються ексклюзивність та індивідуальність. Ще одним штрихом стало використання в основі більшої частини проектів, продемонстрованих провідними дизайнерами, екологічних матеріалів і натуральних колірних відтінків.


 • На що слід звернути увагу, обираючи позашляховик для бездоріжжя?

  На що слід звернути увагу, обираючи позашляховик для бездоріжжя? · Марина Левицкая · 14.07.2016 13:31

  Здавалося б, про що тут можна міркувати, коли слово говорить саме за себе. Якщо «позашляховик», значить може їздити по бездоріжжю. Може. Але іноді тільки один раз.


 • Як вибрати окуляри для водія авто?

  Як вибрати окуляри для водія авто? · Марина Левицкая · 04.07.2016 21:17

  Сліпуче сонце часом може стати справжнім випробуванням для автомобіліста. Що ж робити в даній ситуації? Тонування скла, так само як і шторки на дверях автомобіля - не вихід. Оптимальним варіантом стане вибір хороших сонцезахисних окулярів для автомобіліста, та не будь-яких, а спеціальних.


 • «Emma Maersk» - найбільший контейнеровоз у світі

  «Emma Maersk» - найбільший контейнеровоз у світі · Марина Левицкая · 29.06.2016 16:05

  На сьогодні 95 % всіх вантажів припадає на морські перевезення. Контейнеровози є відносно молодими типами судів.


 • Рейтинг найбільш безпечних видів транспорту

  Рейтинг найбільш безпечних видів транспорту · Марина Левицкая · 16.06.2016 12:49

  Завдяки транспортним засобам ми можемо швидко та комфортно переміщатися по всьому світу. Але якою ціною? Кожного року в транспорті гинуть мільйони людей. Щоб з'ясувати, який все ж таки найбезпечніший вид транспорту, ми склали рейтинг, і в цьому нам допомогла статистика минулих років. Можливо, вас здивують деякі позиції цього рейтингу, але зі статистикою не посперечаєшся.


 • Автомобільні аксесуари, які завжди повинні бути під рукою

  Автомобільні аксесуари, які завжди повинні бути під рукою · Марина Левицкая · 18.04.2016 11:21

  Відповідно до правил дорожнього руху, в автомобілі потрібно тримати вогнегасник, знак аварійної зупинки та вогнегасник. Але крім цього рекомендується мати ліхтар, компресор, сканер помилок та підігрів сидінь.


 • Подорож на автомобілі: про що необхідно подбати

  Подорож на автомобілі: про що необхідно подбати · Марина Левицкая · 11.04.2016 12:55

  Відпустка – це невеликий переїзд, який для більшості з нас перетворюється на справжній землетрус. Тут не обійтися без стресів та проблем, тому якщо ви запланували подорож на автомобілі – готуйтесь до можливих непередбачуваних обставин заздалегідь.


 • Вчені встановили, що кокосове молоко здатне зупинити випадіння волосся

  Вчені встановили, що кокосове молоко здатне зупинити випадіння волосся · Марина Левицкая · 11.04.2016 10:59

  В результаті останніх досліджень, проведених трихологами, було встановлено, що кокосове молочко містить речовини, які здатні зупинити випадіння волосся.


 • Все більше автомобілів "користуються" інтернетом

  Все більше автомобілів "користуються" інтернетом · Марина Левицкая · 31.03.2016 11:43

  Міжнародні технологічні компанії проявляють все більший інтерес до автомобільного ринку. Нещодавно в Барселоні пройшов Всесвітній мобільний конгрес, на якому компанії Sumsung, Ericsson, SAP та Vodafone представили свої нові розробки – «підключені» автомобілі.


 • Вибираємо сімейний міні-вен

  Вибираємо сімейний міні-вен · Марина Левицкая · 30.03.2016 16:15

  З часом глава великого сімейства приймає важливе рішення – замінити свій автомобіль на більш просторий та місткий міні-вен. Але постає питання: як правильно вибрати сімейний автомобіль? На що слід звернути увагу? Які опції повинні бути?


 • Обережно, шахраї! Представники автомобільних дилерів попереджають про обман

  Обережно, шахраї! Представники автомобільних дилерів попереджають про обман · Марина Левицкая · 30.03.2016 15:31

  Мабуть, кожному з нас хоч раз приходила смс з повідомленням про виграш автомобіля. Зрозуміло, що це чистої води афера, але є люди які вірять цій інформації, даючи можливість шахраям заробляти на них гроші.


 • Як розпізнати автомобіль, який побував у воді?

  Як розпізнати автомобіль, який побував у воді? · Марина Левицкая · 30.03.2016 14:03

  Різні природні катаклізми – не новина для України. Зазвичай, вони бувають весною, коли тане сніг і піднімається рівень води у річках. Від цього страждають не тільки люди, а й автівки. Сьогодні зустрічається досить багато випадків, коли паводок топить автомобілі і робить їх непридатними для подальшої експлуатації.


 • Винахідники створили розумні фари нічного бачення

  Винахідники створили розумні фари нічного бачення · Марина Левицкая · 28.03.2016 10:06

  Як відомо, більшість ДТП відбувається вночі або в сутінках. Основною причиною є погана видимість. Але все не так погано, адже нещодавно дослідники Товариства Франунгофера, що в Німеччині, створили автомобільні фари, які можуть пристосовуватись до ситуації на дорозі.


Всього 456 на 23 сторінках