Авто-мото

 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.


 • Туризм в Казані

  Туризм в Казані · kseniya_www · 18.08.2016 15:25

  Казань - одне з найкрасивіших міст Росії. Одного разу там побувавши, ви обов'язково захочете знову сюди повернутися.


 • Чи зупинить п'яних водіїв збільшення штрафів?

  Чи зупинить п'яних водіїв збільшення штрафів? · Марина Левицкая · 28.07.2016 11:09

  Законопроект про підвищення штрафів за керування автомобілем в нетверезому стані днями отримає юридичну силу. 25.07.2016 він був підписаний Президентом, так що залишається остання формальність - публікація в офіційному виданні, на що зазвичай потрібно кілька днів. На наступний день після публікації закону ці санкції почнуть діяти.


 • Загальні тенденції дизайну інтер'єру в 2016 році

  Загальні тенденції дизайну інтер'єру в 2016 році · Марина Левицкая · 21.07.2016 11:51

  Міжнародні виставки по дизайну інтер'єру, які нещодавно пройшли в Бельгії, Німеччині, Англії і США, представили останні новинки і тренди, які стали основою модних тенденцій інтер'єрних рішень в 2016 році. Хочеться відзначити, що останні виставкові експозиції виразно показують, що пріоритетними в оформленні інтер'єрів вважаються ексклюзивність та індивідуальність. Ще одним штрихом стало використання в основі більшої частини проектів, продемонстрованих провідними дизайнерами, екологічних матеріалів і натуральних колірних відтінків.


 • На що слід звернути увагу, обираючи позашляховик для бездоріжжя?

  На що слід звернути увагу, обираючи позашляховик для бездоріжжя? · Марина Левицкая · 14.07.2016 13:31

  Здавалося б, про що тут можна міркувати, коли слово говорить саме за себе. Якщо «позашляховик», значить може їздити по бездоріжжю. Може. Але іноді тільки один раз.


 • Як вибрати окуляри для водія авто?

  Як вибрати окуляри для водія авто? · Марина Левицкая · 04.07.2016 21:17

  Сліпуче сонце часом може стати справжнім випробуванням для автомобіліста. Що ж робити в даній ситуації? Тонування скла, так само як і шторки на дверях автомобіля - не вихід. Оптимальним варіантом стане вибір хороших сонцезахисних окулярів для автомобіліста, та не будь-яких, а спеціальних.


 • «Emma Maersk» - найбільший контейнеровоз у світі

  «Emma Maersk» - найбільший контейнеровоз у світі · Марина Левицкая · 29.06.2016 16:05

  На сьогодні 95 % всіх вантажів припадає на морські перевезення. Контейнеровози є відносно молодими типами судів.


 • Рейтинг найбільш безпечних видів транспорту

  Рейтинг найбільш безпечних видів транспорту · Марина Левицкая · 16.06.2016 12:49

  Завдяки транспортним засобам ми можемо швидко та комфортно переміщатися по всьому світу. Але якою ціною? Кожного року в транспорті гинуть мільйони людей. Щоб з'ясувати, який все ж таки найбезпечніший вид транспорту, ми склали рейтинг, і в цьому нам допомогла статистика минулих років. Можливо, вас здивують деякі позиції цього рейтингу, але зі статистикою не посперечаєшся.


 • Автомобільні аксесуари, які завжди повинні бути під рукою

  Автомобільні аксесуари, які завжди повинні бути під рукою · Марина Левицкая · 18.04.2016 11:21

  Відповідно до правил дорожнього руху, в автомобілі потрібно тримати вогнегасник, знак аварійної зупинки та вогнегасник. Але крім цього рекомендується мати ліхтар, компресор, сканер помилок та підігрів сидінь.


 • Подорож на автомобілі: про що необхідно подбати

  Подорож на автомобілі: про що необхідно подбати · Марина Левицкая · 11.04.2016 12:55

  Відпустка – це невеликий переїзд, який для більшості з нас перетворюється на справжній землетрус. Тут не обійтися без стресів та проблем, тому якщо ви запланували подорож на автомобілі – готуйтесь до можливих непередбачуваних обставин заздалегідь.


 • Вчені встановили, що кокосове молоко здатне зупинити випадіння волосся

  Вчені встановили, що кокосове молоко здатне зупинити випадіння волосся · Марина Левицкая · 11.04.2016 10:59

  В результаті останніх досліджень, проведених трихологами, було встановлено, що кокосове молочко містить речовини, які здатні зупинити випадіння волосся.


 • Все більше автомобілів "користуються" інтернетом

  Все більше автомобілів "користуються" інтернетом · Марина Левицкая · 31.03.2016 11:43

  Міжнародні технологічні компанії проявляють все більший інтерес до автомобільного ринку. Нещодавно в Барселоні пройшов Всесвітній мобільний конгрес, на якому компанії Sumsung, Ericsson, SAP та Vodafone представили свої нові розробки – «підключені» автомобілі.


 • Вибираємо сімейний міні-вен

  Вибираємо сімейний міні-вен · Марина Левицкая · 30.03.2016 16:15

  З часом глава великого сімейства приймає важливе рішення – замінити свій автомобіль на більш просторий та місткий міні-вен. Але постає питання: як правильно вибрати сімейний автомобіль? На що слід звернути увагу? Які опції повинні бути?


 • Обережно, шахраї! Представники автомобільних дилерів попереджають про обман

  Обережно, шахраї! Представники автомобільних дилерів попереджають про обман · Марина Левицкая · 30.03.2016 15:31

  Мабуть, кожному з нас хоч раз приходила смс з повідомленням про виграш автомобіля. Зрозуміло, що це чистої води афера, але є люди які вірять цій інформації, даючи можливість шахраям заробляти на них гроші.


 • Як розпізнати автомобіль, який побував у воді?

  Як розпізнати автомобіль, який побував у воді? · Марина Левицкая · 30.03.2016 14:03

  Різні природні катаклізми – не новина для України. Зазвичай, вони бувають весною, коли тане сніг і піднімається рівень води у річках. Від цього страждають не тільки люди, а й автівки. Сьогодні зустрічається досить багато випадків, коли паводок топить автомобілі і робить їх непридатними для подальшої експлуатації.


 • Винахідники створили розумні фари нічного бачення

  Винахідники створили розумні фари нічного бачення · Марина Левицкая · 28.03.2016 10:06

  Як відомо, більшість ДТП відбувається вночі або в сутінках. Основною причиною є погана видимість. Але все не так погано, адже нещодавно дослідники Товариства Франунгофера, що в Німеччині, створили автомобільні фари, які можуть пристосовуватись до ситуації на дорозі.


 • Як не перевантажити дитину знаннями?

  Як не перевантажити дитину знаннями? · Марина Левицкая · 15.03.2016 13:33

  Репетитор – це досить звична справа для сучасних школярів. Одним він потрібен для того, щоб підтягнути «хвости», які з’явилися в результаті затяжної хвороби, а іншим – для підготовки до вступу у вуз.


 • Прокат електромобіля в Одесі: нічна зарядка і розгін до 145 км / год

  Прокат електромобіля в Одесі: нічна зарядка і розгін до 145 км / год · Марина Левицкая · 09.03.2016 13:00

  Тепер в Одесі можна взяти напрокат безпечний для довкілля транспорт – електромобіль. Слід зазначити, що він нічим не відрізняється від своїх аналогів, які споживають нафтопродукти. Електромобілі оснащені сучасною системою гальмування, кондиціонером, супутниковою навігацією та системою допомоги під час паркування.


Всього 454 на 23 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках