Наука

 • В Індії виявлено малюнки, які є свідченням того, що наші предки зустрічалися з інопланетянами

  В Індії виявлено малюнки, які є свідченням того, що наші предки зустрічалися з інопланетянами · lesya · 18.07.2014 23:54

  Про те, існують чи ні інопланетні цивілізації, суперечки ведуться вже протягом тривалого часу. І є чимало даних, які говорять про те, що інопланетяни все-таки існують, хоча таке твердження й видається нам доволі неймовірним.


 • Вчені з'ясували, що у близьких друзів схожі гени

  Вчені з'ясували, що у близьких друзів схожі гени · lesya · 15.07.2014 23:44

  Цікавий факт недавно з’ясували вчені: виявляється, друзів ми вибираємо не просто так, не тільки через те, що нам людина подобається зовні, чи, для прикладу, у нас схожі інтереси. Виявляється, заводити дружбу з тією чи іншою людиною ми схильні генетично. Результати дослідження опубліковані на сторінках американського наукового видання Proceedings of the National Academy.


 • Вчені знайшли на Землі місце, де можна померти від ультрафіолету

  Вчені знайшли на Землі місце, де можна померти від ультрафіолету · lesya · 15.07.2014 17:58

  Про користь ультрафіолетового випромінювання загалом сказано дуже багато. Найбільша з них – це стимуляція нашого організму до виробництва вітаміну D, який для нас є дуже корисним. Він зміцнює імунітет, підвищує загальну стійкість нашого організму, знижує загрозу виникнення раку і робить ще багато інших корисних речей. Саме тому лікарі радять нам якомога більше ніжитися на сонечку – його лагідне проміння може стати профілактикою багатьох захворювань і найкращими ліками для нашого організму.


 • Мікробіологи придумали спосіб отримання нешкідливого цукру

  Мікробіологи придумали спосіб отримання нешкідливого цукру · lesya · 30.06.2014 23:30

  Цукор – справжній ворог струнких фігур. Вкупі з іншими вуглеводами він становить справжню загрозу для стрункості, і якщо солодким зловживати, за короткий період можна обрости зайвими кілограмами.


 • Щоб перебувати в гарному настрої, слід вимовляти більше слів зі звуком "і"

  Щоб перебувати в гарному настрої, слід вимовляти більше слів зі звуком "і" · lesya · 30.06.2014 20:02

  Вчені й психологи давно твердять, що від того, що конкретно нас оточує, безпосередньо залежить наше життя. Так, психологи переконують, що думки здатні матеріалізуватися, тому ми просто зобов’язані мислити позитивно, якщо бажаємо досягти успіху в тій чи іншій справі. Крім того, дослідники з’ясували, що варто відмовитися від ненормативної лексики, яка здатна руйнувати наш організм, оскільки несе в собі потужний негативний енергетичний заряд. Ще вони говорять, яку музику варто слухати, а від якої відмовитися, і багато-багато всього іншого.


 • Вчені виявили діамант завбільшки з Землю

  Вчені виявили діамант завбільшки з Землю · lesya · 26.06.2014 15:11

  Недавно вченим-астрономам вдалося зробити унікальне відкриття – вони виявили в космосі алмаз завбільшки з Землю. Так, його розміри майже ідентичні розмірам нашої планети.


 • Німецький учений вирішив заморозити себе на півстоліття

  Німецький учений вирішив заморозити себе на півстоліття · lesya · 25.06.2014 17:34

  Наука не стоїть на місці, і сьогодні людство навчилося тому, про що кілька століть тому й подумати не могло б. Так, хіба могли мріяти наші предки про польоти в небі, Інтернет чи, скажімо, мобільний зв’язок? Напевне, ні.


 • Вчені з'ясували, що чоловіки більш емоційні, ніж жінки

  Вчені з'ясували, що чоловіки більш емоційні, ніж жінки · lesya · 24.06.2014 23:49

  Вельми цікавого висновку в процесі проведення чергового дослідження дійшли американські вчені: вони з’ясували, що чоловіки, яких ми звикли вважати дещо черствими, є емоційнішими за жінок, що, як вважається, ллють сльози з найменшого приводу. В дослідженні вчених взяло участь всього тридцять осіб, та все ж отримані результати заслуговують на увагу.


 • Вчені відтворили рецепт еліксиру молодості, виявленого археологами у Нью-Йорку

  Вчені відтворили рецепт еліксиру молодості, виявленого археологами у Нью-Йорку · lesya · 19.06.2014 13:46

  Недавно на території одного будівельного майданчика в Нью-Йорку було виявлено цікаву знахідку. Тепер з’ясувалося, що старовинні пляшечки заповнені так званим «еліксиром молодості». Хто зна, може саме цей таємничий еліксир і дозволить людству розгадати секрет вічної молодості...


 • Вчені збираються вирощувати картоплю на астероїдах

  Вчені збираються вирощувати картоплю на астероїдах · lesya · 17.06.2014 18:28

  Щороку кількість населення Земної кулі зростає, і вчені з цього приводу дають вельми невтішні прогнози: ще кілька десятків століть, і ресурсів нашої планети не вистачить для забезпечення потреб населення. В результаті було вирішено освоїти інші планети, і першим потенційним місцем для переселення може стати Марс.


 • Вчені розкопали найдавніші штани в світі

  Вчені розкопали найдавніші штани в світі · lesya · 16.06.2014 21:58

  Досить цінну знахідку цими днями було зроблено у Китаї – тут німецьким археологам вдалося відкопати найстаріші штани в цілому світі. Розкопками займалися археологи Ульрік Бек і Майк Вагнер (Ulrike Beck and Mayke Wagner), співробітники Німецького археологічного інституту (German Archaeological Institute in Berlin), що працювали на заході Китаю в Таримскій западині (Yanghai graveyard in China's Tarim Basin). Знахідку було зроблено в одній з могил – найдревніші штани в світі були одягнені на останки одного з кочівників.


 • Вчені планують посадити на Марсі капусту

  Вчені планують посадити на Марсі капусту · lesya · 09.05.2014 14:14

  На сьогоднішній день людям уже мало місця на Землі – вони почали активне освоєння Космосу. Місії на Місяць та на Марс, розвиток різних космічних технологій – все це дозволяє будувати неймовірні плани.


 • Готовые домашние задания

  Готовые домашние задания · Іра Мотрук · 08.05.2014 17:34

  Подходит пора контроля в школах.


 • Піноккіо міг збрехати не більше 13 разів, інакше у нього зламалася б шия

  Піноккіо міг збрехати не більше 13 разів, інакше у нього зламалася б шия · lesya · 05.05.2014 18:05

  Всі ми хоча б раз у житті та й брехали – часом язик сам вигадує нісенітниці, навіть коли нам так хочеться сказати оточуючим правду. Та є брехуни, які настільки люблять обманювати, що видається, ніби вони отримують від своїх вигадок неймовірне задоволення. Цікаво, що б вони робили, якби після кожної брехні ніс у них виростав, як у Піноккіо, вигаданого італійським письменником Карло Коллоді казкового персонажа? Скоріше за все, розучилися б обманювати, адже, як з’ясували недавно дослідники, Піноккіо міг збрехати не більше тринадцяти разів. Переступивши дозволену межу, дерев'яний герой отримав би перелом шиї, з’ясували недавно дослідники.


 • Американці створили лазерну установку, що викликатиме дощ і блискавки

  Американці створили лазерну установку, що викликатиме дощ і блискавки · lesya · 25.04.2014 19:38

  Намагаючись зрозуміти, як влаштована наша природа, вчені проводять різноманітні дослідження, результати яких допомагають їм не лише осягнути суть деяких явищ, але й спрогнозувати їх. Такі дослідження дуже важливі, коли справа стосується стихійних лих: уявіть собі, скільки людей загинуло б, якщо б учені не навчилися прогнозувати стихійні лиха, зливи, торнадо чи землетруси.


 • Карта головного мозку зробить нас безсмертними

  Карта головного мозку зробить нас безсмертними · lesya · 24.04.2014 16:46

  Розвиток науки сьогодні досягнув дуже високого рівня, і те, що для наших попередників було таємницею, сьогодні стало звичним явищем. Стосується це і досліджень в області вивчення особливостей головного мозку людини.


 • Вчені виготовили графен, змішавши графітовий порошок з засобом для миття посуду у звичайному кухонному блендері

  Вчені виготовили графен, змішавши графітовий порошок з засобом для миття посуду у звичайному кухонному блендері · lesya · 23.04.2014 20:59

  Про унікальні властивості графену у вченому світі говорять дуже давно. Цей матеріал і справді унікальний: він є міцнішим за алмаз, у кілька мільйонів разів тонший за папір та проводить електрику краще, ніж мідь. Однак до цих пір широкомасштабне застосування графену було неможливим, оскільки, як твердять учені, традиційними способами можна було отримати або мало графену високої якості, або ж багато цього матеріалу з цілою купою дефектів.


 • Дослідження тривалістю 75 років доводить, що щастя в коханні

  Дослідження тривалістю 75 років доводить, що щастя в коханні · lesya · 17.04.2014 21:54

  Тисячі вчених і філософів з усього світу вже протягом тисячоліть намагаються з’ясувати, в чому секрет людського щастя. Хтось вбачає його у багатстві, хтось – в міцній дружбі, комусь важливіший кар’єрний успіх і втілення відповідних амбіцій. А є такі, хто не може бути щасливим без кохання. І, як виявилося, останніх – більшість. Навіть не більшість, а всі: дослідження, що тривало сімдесят п’ять років, доводить, що щастя людини – в коханні.


 • У Гарвардській бібліотеці було виявлено моторошні книги з людської плоті

  У Гарвардській бібліотеці було виявлено моторошні книги з людської плоті · lesya · 07.04.2014 17:34

  Страхітливу і моторошну знахідку було зроблено недавно в стінах Гарвардського університету, одного з найпрестижніших і найбільш знаменитих вузів світу. Серед його випускників – ціла купа мільярдерів, а Гарвардська бібліотека відома в цілому світі. В цілому, слава про Гарвард ходила тільки хороша. Але тепер її було заплямовано однією моторошною знахідкою.


 • Вчені розробили метод тривимірної зйомки сперматозоїдів

  Вчені розробили метод тривимірної зйомки сперматозоїдів · lesya · 02.04.2014 23:10

  Тривимірні технології міцно вкоренилися в багатьох сферах нашого життя, а тепер вони торкнулися ще й такої тонкої справи, як секс. Точніше, навіть не сексу, а його прямого наслідку: сперматозоїдів.


Всього 812 на 41 сторінці