Наука

 • Вчені довели, що страх має свій запах

  Вчені довели, що страх має свій запах · lesya · 24.06.2012 15:43

  Вчені, опираючись на результати проведеного нещодавно дослідження, переконують, що так званий "запах страху", який так часто зустрічається в бульварній літературі, - явище цілком реальне.


 • Дослідники виявили прихований сенс в картинах Ван Гога

  Дослідники виявили прихований сенс в картинах Ван Гога · lesya · 19.06.2012 08:41

  Вивчаючи спадщину великого Ван Гога, вчені відшукали в його картинах прихований зміст. Як виявилося, творчість голландського постімпресіоніста мала міцне науково-популярне підґрунтя. Картини митця допомагають вченим вивчати різноманітні природні феномени.


 • Вчені розрахували сумарну вагу людства

  Вчені розрахували сумарну вагу людства · lesya · 18.06.2012 16:51

  Нещодавно британські вчені провели дослідження, в рамках якого намагалися вирахувати сумарну вагу всього людства. Отримані результати доводять, що найважчими є американці, а найлегшими – мешканці Азії. Окрім того, саме населення Північної Америки вносить найбільший вклад в надмірну вагу людства.


 • Японці вивели формулу успішного фільму

  Японці вивели формулу успішного фільму · lesya · 16.06.2012 22:11

  Вчені з усього світу продовжують робити безглузді відкриття, винаходити нікому непотрібні речі, придумувати пустопорожні знаки та формули. І японці тут не стали винятком: чого вартий один лише їхній робот для передачі поцілунків через Інтернет та інші подібні «винаходи».


 • П'ять суперздібностей, якими володіють немовлята

  П'ять суперздібностей, якими володіють немовлята · lesya · 13.06.2012 15:43

  Немовлята, які виглядають абсолютно безпомічними, насправді здатні на дивовижні речі. І справді, діти до трьох років володіють неймовірними на перший погляд здібностями. Ось деякі з них.


 • Інтернет було винайдено у 1934 році

  Інтернет було винайдено у 1934 році · lesya · 11.06.2012 12:45

  А чи знаєте ви, що Інтернет було винайдено близько 80 років тому бельгійським мислителем на ім’я Поль Отле? Щоправда, тоді він, цей Інтернет, був лише концепцією, своєрідним уявним продовженням телефонного зв'язку і телебачення.


 • Геологи визначили точну дату смерті Ісуса Христа

  Геологи визначили точну дату смерті Ісуса Христа · lesya · 11.06.2012 10:37

  Зовсім недавно вченим вдалося визначити точну дату смерті Ісуса Христа. Відповідне дослідження проводилося групою американських та німецьких геологів. Опираючись на отримані результати, фахівці стверджують, що в основу визначення точної дати смерті Ісуса Христа ліг аналіз сейсмічної активності в районі Мертвого моря.


 • Характер впливає на тривалість життя

  Характер впливає на тривалість життя · lesya · 08.06.2012 09:30

  Нещодавно американські вчені провели спостереження за групою довгожителів, в результаті якого дійшли висновку, що секрет тривалості їхнього життя криється не лише в генетичній схильності, але і в позитивному ставленні до навколишнього світу та бажанні відкрито виражати свої емоції.


 • Ізраїльські вчені виростили марихуану, яка не викликає "кайфу"

  Ізраїльські вчені виростили марихуану, яка не викликає "кайфу" · lesya · 04.06.2012 19:25

  Цими днями стало відомо, що ізраїльським вченим вдалося зробити ще один крок на шляху до легалізації марихуани, - вони виростили марихуану, яка не викликає кайфу. Так, у теплицях організації "Тікун олям", яка займається постачанням марихуани хворим, виведено новий сорт канабісу. Ця "травка" характеризується знеболюючим ефектом, не викликаючи при цьому сп'яніння. За словами розробників, після вживання такої марихуани на вас "не нападає жор".


 • Освічені європейці їли мерців і пили кров до початку XX століття

  Освічені європейці їли мерців і пили кров до початку XX століття · lesya · 30.05.2012 19:30

  Порівняно недавно південнокорейські митники затримали вантаж з Китаю з 17 тисячами чудодійних пігулок, які нібито лікують всі хвороби. З'ясувалося, що ці пігулки наповнені подрібненими в порошок висушеними тілами мертвонароджених немовлят та ембріонів. Розгорівся страшний скандал: новина викликала в суспільстві страх і огиду. Однак ще якихось сто років тому людоїдство в Європі сприймали зовсім по-іншому.


 • Якою буде людина майбутнього?

  Якою буде людина майбутнього? · lesya · 30.05.2012 13:12

  В результаті дослідження, проведеного в Університеті Шеффілда, виявилося, що, незважаючи на досягнення сучасної медицини та технологій, люди продовжують проходити дарвінівський відбір.


 • Розгадано секрет "Летючого Голландця"

  Розгадано секрет "Летючого Голландця" · lesya · 25.05.2012 22:37

  Серед моряків, та й не тільки, дуже популярною є легенда про «Летючого Голландця». Згідно з нею, «Летючий Голландець» - це такий собі проклятий корабель-примара, який вічно борознить моря та океани, в силу свого прокляття не маючи можливості причалити до берега. Іноді він може бути оповитий ореолом, що світиться. За легендою, побачити корабель-примару - поганий знак.


 • Секс за графіком штовхає чоловіків на зраду

  Секс за графіком штовхає чоловіків на зраду · lesya · 24.05.2012 10:16

  Нещодавно група вчених провела спеціальне дослідження, результати якого змусять замислитися багатьох жінок. Як виявилося, секс за графіком може зробити з чоловіка імпотента або ж штовхає його на зраду. Такого висновку дійшли південнокорейські вчені. Фахівці говорять, що особливо помітною ця тенденція є при спробах зачати дитину і, як наслідок, необхідності підлаштовуватися під овуляцію.


 • Вчені виявили найдавніше порно

  Вчені виявили найдавніше порно · lesya · 15.05.2012 23:30

  Цими днями група вчених на стінах печери на півдні Франції знайшла малюнок, який виявився найстарішим у світі зображенням порнографічного змісту.


 • У Лондоні знайдено унікальний документ про депортацію євреїв

  У Лондоні знайдено унікальний документ про депортацію євреїв · lesya · 14.05.2012 08:24

  Цими днями у лондонському архіві "Бібліотеки Альфреда Вінера" було виявлено нацистський звіт, у якому йшлося про депортацію євреїв. Декілька днів тому в Дюссельдорфі цей документ був представлений німецьким істориком Бастіаном Флерманном (Bastian Fleermann), який і є автором цього відкриття. До цього часу історикам був відомий лише один подібний звіт, оскільки більшість із них були знищені нацистами наприкінці війни.


 • Паралельні світи і феномен дежавю

  Паралельні світи і феномен дежавю · lesya · 13.05.2012 18:12

  Феномен дежавю здавна викликав дискусії та запеклі суперечки в науковому світі. На сьогоднішній день існує чимало теорій, які намагаються розгадати таємничу суть цього явища. Однак жодна з них не є досконалою.


 • Відкриття, яке перевернуло історію

  Відкриття, яке перевернуло історію · lesya · 11.05.2012 08:06

  Звичайно, археологія далеко не така захоплююча, якою вона може видатися шанувальникам епопеї про Індіану Джонса. Та все ж і тут спеціалісти час від часу роблять дивовижні та навіть шокуючі відкриття, які з ніг на голову перевертають звичні уявлення про історію.


 • Вчені з'ясують, про що думають собаки

  Вчені з'ясують, про що думають собаки · lesya · 09.05.2012 15:07

  Нещодавно група американських фахівців вирішила максимально зблизитися з найкращими друзями людства – собаками. Так, в рамках проведення спеціального дослідження вчені вирішили з'ясувати, про що думають брати наші менші.


 • Розроблено універсальний тест для виявлення трудоголіків

  Розроблено універсальний тест для виявлення трудоголіків · lesya · 02.05.2012 20:29

  На сьогоднішній день багатьом психологам буває дуже тяжко визначити, чи є у людини залежність від роботи. Причина тому - той факт, що сьогодні межі між звичайною працьовитістю і патологією стерлися, стали ледь помітними. І справді, в сучасному світі майже всі постійно користуються комп'ютерами, перевіряють пошту та мають ненормований робочий графік.


 • Негативні емоції посилюють больові відчуття

  Негативні емоції посилюють больові відчуття · lesya · 01.05.2012 23:10

  Нещодавно вчені виявили, що психологічний стан людини значною мірою посилює чи послаблює (в залежності від емоцій) больові відчуття. Такого висновку в результаті дослідження дійшли японські вчені.


Всього 812 на 41 сторінці