Наука

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.


 • Світлошкірі американці стрімко вимирають

  Світлошкірі американці стрімко вимирають · Марина Левицкая · 05.11.2015 13:13

  Останні дослідження американських вчених шокували суспільство. Смертність серед світлошкірих мешканців Сполучених Штатів Америки різко зросла. Така невтішна тенденція може спричинити те, що білого населення стане набагато менше, ніж темношкірого.


 • У сосисках для хот-догів була знайдена людська ДНК

  У сосисках для хот-догів була знайдена людська ДНК · Марина Левицкая · 02.11.2015 13:55

  Американські дослідники знову приголомшили весь науковий світ і громадськість. В результаті нового дослідження, проведеного фахівцями, було виявлено, що між звичайними хот-догами і людьми є багато спільного, зокрема частини ДНК. Крім цього, в сосисках присутні компоненти, які являються забороненими в харчовій промисловості.


 • Вчені з'ясували, що полігамія корисна для жінок

  Вчені з'ясували, що полігамія корисна для жінок · lesya · 27.10.2015 16:32

  Недавно спеціалістами з Британії було проведене дослідження, результати якого точно обурять тих, хто відстоює права жінок. Взагалі скидається на те, що справою займалися люди, які ненавидять представниць прекрасної статі, адже те, що вони пропонують в якості результатів, не може не обурити. А кажуть вони ось що: виявляється, полігамія є корисною для жінок. Під полігамією маються на увазі особливі сімейні відносини, при яких один чоловік має право мати кількох жінок.


 • Вчені створили "найчорніший у світі матеріал"

  Вчені створили "найчорніший у світі матеріал" · lesya · 26.10.2015 00:17

  Гадаєте, немає нічого чорнішого, ніж вороняче крило? Помиляєтеся: недавно вчені створили матеріал, який назвали найчорнішим у світі. Він здатен поглинати від дев’яноста восьми до дев’яноста дев’яти відсотків світла.


 • Каву визнано напоєм садистів

  Каву визнано напоєм садистів · lesya · 21.10.2015 21:22

  Група вчених з Австрії недавно провела дослідження, результати якого компрометують любителів кави: вони, як виявилося, можуть бути схильними до садизму та психопатії.


 • Вчені з'ясували, скільки спали первісні люди

  Вчені з'ясували, скільки спали первісні люди · lesya · 19.10.2015 16:29

  Вчені говорять, що для людини природним є восьмигодинний сон. Але на практиці далеко не всім вдається стільки часу щодня виділити на те, щоб поспати. В результаті більшість сучасних людей страждають від недосипання.


 • В Китаї знайшли древні зуби, що можуть перевернути всі історичні канони

  В Китаї знайшли древні зуби, що можуть перевернути всі історичні канони · lesya · 16.10.2015 15:57

  Вважається, що Homo sapiens вперше з’явилися у Східній Африці, і сталося це приблизно сто дев’яносто тисяч років тому. Дістатися до Середземномор’я людині вдалося значно пізніше - в середньому сто-шістдесят тисяч років тому. Згідно з існуючими на сьогоднішній день теоріями, заселяти східну Азію люди почали приблизно тридцять п’ять тисяч років тому. Однак знахідка, виявлена недавно археологами, є свідченням протилежного: китайці заселили свої Землі скоріше, ніж ми Європу.


 • Мозок оптимістів має вбудовані "рожеві окуляри"

  Мозок оптимістів має вбудовані "рожеві окуляри" · lesya · 14.10.2015 23:56

  Зараз вийшло чимало статей на тему того, як правильно сприймати життя. Зусібіч на нас навалюються поради налаштуватися на позитив, припинити очікувати від життя неможливого, навчитися сприймати світ таким, який він є, тощо. Часто ці твердження суперечать одне одному, але переважна більшість із них зводиться до того, що нам слід стати оптимістами. Принаймні, якщо ми хочемо бути щасливими.


 • Археологи відшукали могилу Мони Лізи

  Археологи відшукали могилу Мони Лізи · lesya · 25.09.2015 11:07

  Загадкова усмішка знаменитої Мони Лізи ось уже декілька століть поспіль зводить з розуму вчених з усього світу. Версій, хто б міг бути зображений на картині, існує безліч, а містичних історій, пов’язаних з полотном, ще більше.


 • М'ясо та шоколад руйнують нашу психіку

  М'ясо та шоколад руйнують нашу психіку · lesya · 24.09.2015 21:50

  Коли у вас стрес чи поганий настрій, вчені радять з’їсти шматочок шоколаду. Він містить речовини, що сприяють ви киду ендорфінів – гормонів радості, від яких ми почуваємося набагато краще.


 • Люди занадто дурні для контакту з прибульцями

  Люди занадто дурні для контакту з прибульцями · lesya · 19.09.2015 08:41

  Ось уже багато років поспіль людство намагається вийти на контакт з інопланетними цивілізаціями. Але поки що безрезультатно. Втім, вчені вважають, що контакт з істотами, що заселяють інші планети, відбудеться ще не скоро. За твердженням експертів, прибульці вже не раз присилали людям сигнали, щоб вийти на контакт, але ми ще занадто дурні, щоб ці сигнали розшифрувати.


 • Вчені підрахували, скільки років слову fuck

  Вчені підрахували, скільки років слову fuck · lesya · 15.09.2015 17:18

  Ненормативна лексика не є породженням сучасності – ще наші прадіди любили присмачити свою мову кріпким словечком. Слова, що тепер стали матюками, колись вживалися зовсім в іншому значенні.


 • Вчені встановили запах смерті

  Вчені встановили запах смерті · lesya · 14.09.2015 19:34

  Недавно група вчених з Британії вирішила провести доволі моторошне дослідження, в рамках якого було з’ясовано, який запах має смерть. Про отримані результати вчені сповістили в рамках Британського фестивалю науки, що проходив у місті Бредфорд.


 • Історики викрили Гітлера у важкій наркоманії: до кінця Другої світової війни він "перетворився на руїну"

  Історики викрили Гітлера у важкій наркоманії: до кінця Другої світової війни він "перетворився на руїну" · lesya · 14.09.2015 17:29

  Досліджуючи постать лідера нацистів Адольфа Гітлера, вчені дійшли висновку, що він був запеклим наркоманом. Вже до кінця Другої світової війни, з’ясували історики, він перетворився на руїну. При чому підсів фюрер на тяжкий наркотик – на метамфетамін. Гітлер полюбляв вживати метамфетамін перед промовами, а також перед важливими зустрічами. Під впливом наркотичних речовин провадив він переговори і з Беніто Муссоліні.


 • Британські вчені напишуть листа інопланетянам

  Британські вчені напишуть листа інопланетянам · lesya · 14.09.2015 13:00

  Людство давно намагається вийти на контакт з інопланетними цивілізаціями. Ще б пак, один лише Господь знає, скільки таємниць приховує від нас Всесвіт, тож було б добре дізнатися, що нас чекає в майбутньому. Вчені сподіваються, що розповісти багато чого цікавого нам, землянам, можуть більш розвинені інопланетні цивілізації, в існування яких вірить вражаюча частина наукового світу. Зрештою, в цій вірі нічого дивного немає: якщо осягнути свідомістю неосяжні розміри Всесвіту, мимоволі починаєш дивуватися тим, хто думає, ніби життя є тільки на Землі.


Всього 812 на 41 сторінці