Краса і здоров'я

 • Синє світло замінить віагру

  Синє світло замінить віагру · lesya · 28.03.2015 11:35

  Шалений ритм сучасного життя, постійні стреси та втомлюваність, шкідливі звички та вікові зміни – все це в підсумку призводить до того, що чоловіки втрачають свою чоловічу силу. На допомогу їм приходить віагра – унікальний препарат, покликаний боротися з еректильними зрушеннями чоловічого організму.


 • У дешевих американських винах знайшли миш'як

  У дешевих американських винах знайшли миш'як · lesya · 27.03.2015 21:12

  Медики давно говорять, і всі ми це прекрасно знаємо, що алкоголь в надмірних кількостях шкодить нашому здоров'ю. А особливо, дешевий алкоголь.


 • Максимальну користь організму приносять овочі після термообробки

  Максимальну користь організму приносять овочі після термообробки · lesya · 23.03.2015 17:40

  Виявляється, деякі овочі стають набагато кориснішими для здоров'я після їх термічної обробки. Це пояснюється тим, що волокна сирої рослинної їжі міцно пов'язані з мінералами, тому абсорбуються кишечником значно гірше, ніж їжа тваринного походження, а, отже, недостатньо забезпечують організм поживними речовинами. Проте, варто тільки піддати ці продукти тепловій обробці, як волокна починають руйнуватися, вивільняючи мінерали,і зростає рівень поглинання їх організмом людини.


 • 4 чашки кави рятують від меланоми

  4 чашки кави рятують від меланоми · lesya · 23.03.2015 15:38

  Приємну новину шанувальникам кави повідомили американські дослідники. Виявляється, що вживання чотирьох чашок в день цього ароматного напою суттєво знижує ризик розвитку меланоми – смертоносної форми раку шкіри, що починається, як правило, з родимої плями і під дією ультрафіолетового випромінювання активно розростається.


 • 8 веселих способів скинути сто калорій

  8 веселих способів скинути сто калорій · lesya · 20.03.2015 13:31

  Виявляється, процес схуднення може бути веселим і вельми приємним. Варто всього-на-всього поменше замислюватися над такими речами, як дієта, спортзал, виснажливі тренування, віддавши перевагу приємним, веселим і нескладним способам спалювання калорій. Пропонуємо кілька з них на вибір.


 • Смартфони виявилися небезпечнішими за унітази

  Смартфони виявилися небезпечнішими за унітази · lesya · 05.03.2015 17:07

  Іноді складається так, що звичайнісінькі речі, до яких ми звикли і не уявляємо без них комфортного буття, можуть стати причиною серйозних проблем зі здоров'ям. Як з'ясували учені Університету Суррея (Британія), смартфони, що вже стали невід'ємним атрибутом сучасної людини, стали розплідниками різноманітних, в тому числі, і дуже небезпечних бактерій.


 • Канадькі студенти створили крем для видалення татуювань

  Канадькі студенти створили крем для видалення татуювань · lesya · 03.03.2015 23:35

  Мода на татуювання ось уже кілька десятків років зберігає свої позиції. Круті хлопці та суперські дівчата, щоб підкреслити свою індивідуальність, частенько вдаються до послуг тату-майстрів. Часто не замислюючись над наслідками: можливо, через кілька років погляди на життя кардинально зміняться, а тату – воно ж залишиться…


 • Вчені створили шоколад для боротьби зі зморшками

  Вчені створили шоколад для боротьби зі зморшками · lesya · 25.02.2015 22:17

  Медики та вчені вже давно говорять, що шоколад несе неабияку користь для нашого організму. Звісно, зловживати ним не слід, адже можна назавжди розпрощатися зі стрункою фігурою, але з’їсти шматочок-другий чорного шоколаду для підняття настрою – сам Господь велів.


 • Чим корисне козяче молоко?

  Чим корисне козяче молоко? · kseniya_www · 23.02.2015 23:18

  Здавна відомо, що козяче молоко – це неймовірний за кількістю поживних речовин косметичний засіб, завдяки якому у короткі терміни можна повернути шкірі здоровий вигляд та її функціональну активність.


 • Google представила браслет, що сигналізуватиме про ракові клітини в організмі

  Google представила браслет, що сигналізуватиме про ракові клітини в організмі · lesya · 11.02.2015 21:38

  Важко посперечатися, що сьогодні деякі вчені та винахідники займаються чортзна-чим. Замість того, щоб знайти ліки від смертельних захворювань, навчитися маніпулювати свідомістю так, щоб запеклі й жорстокі злочинці ставали милими особами, щоб винайти спосіб, як подолати в світі голод, як зробити так, щоб мешканці всіх куточків світу мали доступ до прісної води, вони проводять дослідження, безглуздість який на 80 LVL.


 • Американські інженери розрахували, якими мають бути ідеальні вії

  Американські інженери розрахували, якими мають бути ідеальні вії · lesya · 29.01.2015 20:08

  В погоні за красивою та спокусливою зовнішністю жінки вдаються до всіляких хитрощів. Особливу увагу деякі з них приділяють погляду – справді, звабливий і таємничий погляд, що ніби манить за собою, додає жінці шарму та якоїсь елегантної вишуканості.


 • Колумбійка Пауліна Вега визнана «Міс Всесвіту-2014»

  Колумбійка Пауліна Вега визнана «Міс Всесвіту-2014» · lesya · 29.01.2015 13:32

  Цими днями у США відбувся популярний в цілому світі конкурс «Міс Всесвіт-2014». Перемогу в конкурсі здобула колумбійська красуня Павліна Вега. Українка – «наречена війни» - також здобула призове місце.


 • Британка вимагає у держави грошей на схуднення

  Британка вимагає у держави грошей на схуднення · lesya · 28.01.2015 17:55

  Уряди багатьох країн впроваджують найрізноманітніші методи боротьби з ожирінням. Проблема зайвої ваги у світі стоїть досить гостро, тож у боротьбі за здорове тіло, як кажуть, всі методи непогані.


 • Правила поведінки в лазнях і саунах

  Правила поведінки в лазнях і саунах · lesya · 27.01.2015 14:58

  Сьогодні сауни та лазні стали для нас дуже вже звичним способом відпочинку. Всі ми прекрасно знаємо, що лазня – це не лише прекрасний спосіб релаксації, але й неймовірна користь для нашого організму. Звісно, якщо приймати її правильно.


 • 5 методів "домашньої" епіляції

  5 методів "домашньої" епіляції · lesya · 27.01.2015 14:11

  В останні роки жіноцтво активно бореться з волосяним покривом – на всіх частинах свого тіла, окрім голови, звісно. І переважна більшість жінок мріяла б позбутися від ненависного волосся на ногах чи під пахвами раз і назавжди.


 • 5 неочікуваних ознак вагітності

  5 неочікуваних ознак вагітності · lesya · 18.01.2015 16:05

  У більшості молодих дівчат, які ще не народжували, склалися чіткі уявлення про симптоми вагітності: нудота, блювота, запаморочення, занепад сил та, ймовірно, болі в попереку… Та насправді вагітність має цілу низку інших симптомів, про які тяжко одразу здогадатися, і які люди рідко зв’язують з вагітністю.


 • Медики "приписали" червоне вино тим, хто веде сидячий спосіб життя

  Медики "приписали" червоне вино тим, хто веде сидячий спосіб життя · lesya · 13.01.2015 03:04

  Вчені та медики вже протягом тривалого часу ведуть суперечки з приводу того, корисне вино для нашого організму чи ні. І кожного разу вони приводять все нові результати своїх досліджень, переважна більшість яких говорить, що вино, якщо воно якісне, таки несе більше користі, аніж шкоди. Звичайно, у помірних кількостях. Адже не слід забувати, що вино – напій алкогольний, а надмірне споживання алкоголю, як неустанно нагадує нам міністерство охорони здоров’я, шкідливе для нашого організму.


 • 7 способів перевірки вина на якість

  7 способів перевірки вина на якість · lesya · 13.01.2015 02:33

  Вчені давно твердять, що вино приносить неабияку користь нашому організмові. Але лише в тому випадку, коли мова йде про якісний напій, а не дешевий сурогат, яким заповнені полиці наших магазинів.


 • Вчені назвали ідеальний день для зважування людей, що сидять на дієті · lesya · 24.12.2014 09:38

  Коли ти сидиш на дієті, навіть найменші дрібниці мають значення. Чийсь комплімент чи мінус двісті грамів на вагах – і ось тобі найкраща мотивація, від якої появляється бажання працювати над собою далі.


 • 8 способів прикинутися хворим

  8 способів прикинутися хворим · lesya · 17.12.2014 11:47

  З приходом зими, особливо, коли за вікном нема морозів, ми хворіємо все частіше й частіше. Ослаблений імунітет, нестача вітамінів, перевтома – і ось ви ще не встигли вилікуватися від однієї хвороби, як уже захворіли знову…


Всього 746 на 38 сторінках