Краса і здоров'я

 • Чорний чай не можна пити замість води

  Чорний чай не можна пити замість води · Lesly · 21.07.2010 10:41

  Вчені з Медичного коледжу Джорджії (США) стверджують, що чорний чай містить токсичні фториди, які можуть послабити кістки. За їхніми даними вміст фторидів в цьому напої значно перевищує максимально допустимий рівень норми фторидів в питній воді.


 • Вишня прийде на допомогу людям, що страждають безсонням

  Вишня прийде на допомогу людям, що страждають безсонням · Lesly · 18.07.2010 13:45

  Люди, які щодня вранці і ввечері випивають по склянці непідсолодженого вишневого соку, сплять краще, ніж інші. Такий висновок зробив психіатр Уілфред ПіДжі з Рочестерського університету в Нью-Йорку. За його словами, такий позитивний вплив соку вишні пояснюється високим вмістом в ягоді мелатоніну - гормону, що регулює цикли сну і бадьорості.


 • Мобільні телефони погіршують пам'ять

  Мобільні телефони погіршують пам'ять · Lesly · 16.07.2010 16:01

  Дослідники з Великобританії вважають, що мобільні телефони негативно позначилися на здатності сучасних людей до запам'ятовування. Щоправда, основну роль в цьому відіграли не самі телефони, а відсутність необхідності запам'ятовувати телефонні номери.


 • Вживання креветок захищає від онконедуг

  Вживання креветок захищає від онконедуг · Lesly · 16.07.2010 13:49

  Дослідники під керівництвом доктора Емілі Уайт з Центру дослідження ракових захворювань (США) прийшли до висновку, що медичні препарати з вмістом натуральних похідних креветок можуть відігравати велику роль у профілактиці онкологічних захворювань.


 • Розроблено рекомендації, які допоможуть захиститися від спеки

  Розроблено рекомендації, які допоможуть захиститися від спеки · Lesly · 14.07.2010 09:37

  Беручи до уваги аномальну спеку, що встановилася в США, американські медики склали перелік рекомендацій, які, за їхніми словами, допоможуть уникнути перегрівання та сонячного удару. Варто зазначити, що їхні поради можуть використовувати і люди з інших країн, які зазнають не менше проблем від незвичайно високої температури.


 • Довголіття - в щоденному споживанні яблук

  Довголіття - в щоденному споживанні яблук · Lesly · 13.07.2010 16:15

  По результатах десятирічного дослідження австралійські вчені прийшли до висновків, що шлях до довголіття лежить через щоденне споживання яблук. За словами професора Менні Нокса, ці соковиті плоди містять корисні для людського організму компоненти, які називаються поліфенолами.


 • Листя маслини сприяє схудненню

  Листя маслини сприяє схудненню · Lesly · 10.07.2010 14:53

  Співробітники Університету Південного Квінсленда (Австралія) відкрили новий спосіб боротьби із зайвою вагою. За їхніми словами, все що потрібно для ідеальної фігури — це чашка кави з екстрактом листя маслини.


 • Від старості вбереже волоський горіх

  Від старості вбереже волоський горіх · Lesly · 09.07.2010 11:46

  Цілющі властивості волоського горіха були відомі людству ще у сиву давнину. Так, корейські знахарі вірили, що цей продукт має позитивний вплив на розвиток людського розуму, адже не даремно ядро волоського горіха за формою нагадує мозок людини. Крім того, згідно з історичними хроніками, колись кандидати на державні пости перед співбесідою та іспитами вживали горіхи для покращення пам'яті та розумових здібностей.


 • Велопрогулянки продовжують тривалість життя

  Велопрогулянки продовжують тривалість життя · Lesly · 08.07.2010 09:37

  Вчені з Утрехтського університету (Нідерланди), провели дослідження, по результатах якого було встановлено, що користь, яку отримує людина від їзди на велосипеді суттєво переважує всі можливі ризики нещасних випадків та дорожньо-транспортних пригод.


 • Зручне крісло дозволить забути про втому

  Зручне крісло дозволить забути про втому · Lesly · 07.07.2010 14:03

  Сьогодні, коли більшість професій вимагають малорухомого способу життя все більше працівників скаржаться на болі в спині та хронічну втому. У таких випадках деякі люди навіть наважуються на те, щоб змінити роботу. А от експерти стверджують, що з радикальними кроками поспішати не варто: для початку вони рекомендують змінити. .. крісло.


 • Стоматологи радять відмовитися від солодких газованих напоїв

  Стоматологи радять відмовитися від солодких газованих напоїв · Lesly · 06.07.2010 13:52

  Дослідники з Австралії опублікували перелік продуктів харчування, любителі яких, за свою небайдужість до них можуть поплатитися. .. зубами. Варто зазначити, що окрім вже відомих “заклятих ворогів” здорових зубів, до переліку ввійшли і цілком несподівані продукти.


 • Зручне взуття - запорука здорових суглобів

  Зручне взуття - запорука здорових суглобів · Lesly · 06.07.2010 09:17

  Вчені з Американського ревматологічного коледжу досліджували зв'язок між захворюваннями суглобів і взуттям, по результатах якого з'ясувалося, що носіння взуття на високих підборах справді може сприяти розвитку захворювань суглобів у майбутньому: науковці виявили існування чіткого взаємозв'язку між високим каблуком (чим підбори вищі, тим серйозніша форма недуги спостерігалася у жінки) і артритом.


 • Дієтологи пропонують “закидати” рак яйцями

  Дієтологи пропонують “закидати” рак яйцями · Lesly · 05.07.2010 15:03

  Ще зовсім недавно дієтологи радили панянкам, які слідкують за своєю фігурою, їсти якнайменше яєць, стверджуючи, що вони не тільки містять чимало калорій, але й приносять шкоду організму. Однак тепер, коли стало відомо, що яйця здатні запобігти розвитку раку молочної залози, ці рекомендації суттєво змінилися: так, жінкам радять їсти не менше, ніж 2-3 штуки на добу.


 • Неякісні купальники можуть викликати алергію

  Неякісні купальники можуть викликати алергію · Lesly · 05.07.2010 11:43

  Дизайнери одягу вигадують все нові й нові моделі купальників, виробники ж намагаються від них не відставати, часом жертвуючи якістю тканини та барвників. А дерматологи стверджують, що в цьому предметі одягу головне не фасон, а тканина, з якої його пошито. Варто зазначити, що іноді чимало неприємностей може завдати барвник, застосований при виробництві тканини.


 • Хто живе в пластикових пакетах?

  Хто живе в пластикових пакетах? · Lesly · 02.07.2010 15:03

  Популярні сьогодні пластикові пакети становлять небезпеку для здоров'я людей, оскільки можуть містити смертельно небезпечні бактерії. До такого висновку прийшли співробітники Університету Арізони (США), які, вивчивши пластикові пакети багаторазового використання, встановили, що половина з них містить сліди кишкової палички E.coli; крім того, на багатьох сумках виявлено сальмонелу.


 • Швидка ходьба сприяє зниженню ваги

  Швидка ходьба сприяє зниженню ваги · Lesly · 01.07.2010 14:06

  Американські дослідники стверджують, що швидка ходьба, а також їзда на велосипеді допомагає тримати під контролем вагу. Особливо дієвими такі навантаження виявилися для жінок, які наближаються до періоду менопаузи і тих, у кого вже спостерігалося ожиріння. Цікаво те, що повільна ходьба подібного ефекту не має.


 • Сканери в аеропортах викликають рак

  Сканери в аеропортах викликають рак · Lesly · 30.06.2010 17:03

  Науковці з Центру радіоактивних досліджень Колумбійського Університету (Нью-Йорк) встановили, що сканери, які роздягають людей, і які вже встигли встановити в різних аеропортах світу, несуть загрозу для здоров'я людини. Так, в ході досліджень з'ясувалося, що ці новітні пристрої випромінюють радіацію, що вдвадцятеро перевищує показники, якими вчені оперували раніше.


 • Від "гусячих лапок" захистять сонячні окуляри

  Від "гусячих лапок" захистять сонячні окуляри · Lesly · 26.06.2010 14:37

  Величезні сонцезахисні окуляри, що закривають пів обличчя сьогодні надзвичайно популярні. Незважаючи на те, що такий аксесуар не до вподоби чоловікам, оскільки через нього ніяк не розгледіти симпатичне обличчя дівчини, дерматологи стверджують, що широка оправа не тільки доцільна, але й корисна. Справа в тому, що широкі окуляри захищають від шкідливого впливу ультрафіолету не тільки очі, а й шкіру повік і прилеглі чутливі ділянки щік.


 • Аборт втричі збільшує ризик виникнення раку грудей

  Аборт втричі збільшує ризик виникнення раку грудей · Lesly · 25.06.2010 16:33

  Вчені з Університету Коломбо (Шрі-Ланка) стверджують, що аборт може підвищувати ризик розвитку раку молочної залози у жінок. Такі висновки були зроблені по результатах дослідження, в ході якого фахівці намагалися з'ясувати, як грудне вигодовування немовлят захищає від виникнення онконедуг.


 • МР3-плеєри - прямий шлях до глухоти

  МР3-плеєри - прямий шлях до глухоти · Lesly · 24.06.2010 09:19

  Всього лише годинне прослуховування музики за допомогою будь-якого МР3-плеєра позначається серйозним негативним впливом на слух, стверджують співробітники Гентського університету, що в Бельгії.


Всього 746 на 38 сторінках