Краса і здоров'я

 • Наш світ "жайворонків"

  Наш світ "жайворонків" · lesya · 12.10.2010 12:55

  Видання Die Welt неодноразово намагається привернути особливу увагу читачів до питань небезпеки роботи по змінах, а також веде мову про шкоду ритму життя, що не збігається з так званим внутрішнім годинником.


 • Герпес: міфи та реальність

  Герпес: міфи та реальність · lesya · 06.10.2010 10:19

  З тим, що майже всі люди на Землі є носіями вірусу герпесу, нам довелося змиритися. Та на сьогоднішній день існує велика кількість запитань, пов’язаних з цією проблемою, і, разом з тим, чимало домислів, за якими стоять і абсолютна безтурботність, і зайва обережність. Спробуємо розглянути деякі міфи, що виникненням своїм завдячутюь власне недостатнім знанням інфекції.


 • Доктор Хаус може зашкодити здоров'ю?

  Доктор Хаус може зашкодити здоров'ю? · lesya · 04.10.2010 09:03

  Нещодавно американські вчені дійшли висновку, що надмірне захоплення телесеріалами про роботу лікарів на зразок "Доктора Хауса" і "Анатомії пристрасті" може негативно впливати на здоров'я людей.


 • П'ятирічна мешканка Британії міняє шкіру 14 разів на день

  П'ятирічна мешканка Британії міняє шкіру 14 разів на день · lesya · 29.09.2010 12:30

  В Англії зафіксовано випадок надзвичайно рідкісного генетичного захворювання: п'ятирічна мешканка Британських островів Аннабель Уайтхаус втрачає шкіру 14 разів на день через складну й унікальну спадкову недугу.


 • Жінкам шкідливо багато часу проводити за комп'ютером

  Жінкам шкідливо багато часу проводити за комп'ютером · lesya · 28.09.2010 14:44

  Нещодавно англійський лікар-косметолог Майкл Прейгер виявив цікавий та водночас неприємний для слабкої половини людства факт: спеціаліст заявив, що з- поміж великої кількості його клієнток ознаки раннього старіння обличчя в більшості спостерігаються в тих жінок, які багато часу поводять за комп'ютером.


 • Здорові зуби - здорове серце

  Здорові зуби - здорове серце · lesya · 27.09.2010 08:02

  Нещодавно вчені зробили відкриття, яке певною мірою шокувало весь науковий світ. Виявляється, підтримувати гігієну рота необхідно не лише задля запобігання карієсу, пародонтиту, пульпіту та інших зубних захворювань, але й заради успішної роботи серцево-судинної системи, яка зазнає безпосереднього впливу бактерій ротової порожнини.


 • Декілька способів позбутися депресії

  Декілька способів позбутися депресії · lesya · 20.09.2010 09:21

  В психології існує поняття каналу сприйняття, за допомогою якого людина отримує, переробляє та передає ту чи іншу інформацію. Цих каналів всього чотири: візуальний, кінестетичний, аудіальний та четвертий, дигітальний.


 • Від пива до... раку

  Від пива до... раку · lesya · 16.09.2010 14:46

  Вчені з'ясували, що шанувальники та шанувальниці пива в кілька разів частіше страждають онкологічними захворюваннями травної системи. Відомо, що вживання цього хмільного напою у великих кількостях призводить до утворення так званого пивного живота. В результаті дослідження, проведеного фахівцями, виявилося, що кожен зайвий сантиметр в районі талії підвищує ризик виникнення смертельно небезпечної хвороби на 3%. Окрім того, нещодавно стало відомо, що на схильність до захворювання впливає зайва вага.


 • Посічене волосся можна відновити

  Посічене волосся можна відновити · lesya · 16.09.2010 13:05

  Посічені кінчики волосся – чи не найдокучливіша проблема молодих дівчат. Пошкоджене волосся легко ламається, плутається та виглядає тьмяним.


 • Позбавитися вугрів легко

  Позбавитися вугрів легко · lesya · 16.09.2010 09:27

  Вугрі вважаються косметичним дефектом шкіри не лише в період загострення хвороби, але й після одужання, адже на їхньому місці можуть залишитися помітні рубці та пігментні плями. Щоб цього не сталося, потрібно вчасно розпочати лікування недоліків. Доцільним буде звернення до косметолога, адже більшість салонів оснащена сучасним обладнанням, завдяки використанню якого вугрі з обличчя зникають швидко та безслідно.


 • Що таке дисморфобія?

  Що таке дисморфобія? · lesya · 15.09.2010 09:05

  Дисморфобія - це психічний розлад, в результаті виникнення якого людина надмірно стурбована власною зовнішністю, переймаючись незначними дефектами чи особливостями свого тіла.


 • Пейте голубую глину, чтоб животик не болел

  Пейте голубую глину, чтоб животик не болел · kseniya_www · 13.09.2010 20:10

  При современном образе жизни заработать гастрит очень просто. Алкоголь, сигареты, неправильное питание, стрессы способствуют его появлению и усугубляют до хронической формы. Гастрит – это даже не одно заболевание, а целая группа. Они возникают в результате воспаления внутренней слизистой оболочки стенки желудка. Многие живут с гастритом долгие годы и уже надеются исцелиться. Но выход всегда есть.


 • Шоколад корисний для здоров'я

  Шоколад корисний для здоров'я · lesya · 13.09.2010 09:15

  Все-таки не дарма ми так любимо шоколад! Мабуть, інтуїція підказувала нам, що ці ласощі чудові не лише на смак. Нещодавно один за одним медичні журнали почали опубліковувати результати різноманітних досліджень про корисні властивості шоколаду.


 • Профилактика ишемической болезни сердца в Москве

  Профилактика ишемической болезни сердца в Москве · kseniya_www · 12.09.2010 08:03

  Профилактика ишемической болезни сердца — это то, что делает каждый нормальный человек, который заботится о своем здоровье. Да-да, именно каждый. Ведь даже «убийца ХХ века» - грозный инфаркт миокарда — всего лишь одна из форм ИБС. А кому хочется увидеть (а в худшем случае — уже не иметь возможности увидеть) такой диагноз в своей медицинской карте?


 • Дефекты предсердия у детей – атриовентрикулярный канал

  Дефекты предсердия у детей – атриовентрикулярный канал · kseniya_www · 11.09.2010 23:00

  При полном атриовентрикулярном канале значительно чаще, более рано и в большей степени наблюдается повышение давления в легочной артерии и повышение резистентности сосудов легких.


 • Сонячні промені можуть зашкодити навіть через скло

  Сонячні промені можуть зашкодити навіть через скло · lesya · 11.09.2010 15:15

  Відомо, що перебування під дією прямих сонячних променів призводить до утворення зморшок. Проте нещодавно з'ясувалося, що від передчасного старіння шкіри не захищені навіть ті, на кого сонячні промені потрапляють під час водіння автомобілем чи протягом звичайного перебування біля вікна.


 • Шкідливі наслідки схуднення

  Шкідливі наслідки схуднення · lesya · 09.09.2010 08:40

  На сьогоднішній день багато людей одержимі ідеєю втрати зайвих кілограмів, однак мало хто замислюється над тим, що схуднення може зумовити негативні зміни в організмі. За результатами останніх наукових досліджень, втрата ваги призводить до вивільнення стійких органічних забруднень (СОЗ), які здатні шкідливо впливати на здоров’я.


 • Прогулянки з собакою допоможуть схуднути

  Прогулянки з собакою допоможуть схуднути · lesya · 09.09.2010 08:35

  На сьогоднішній день проблема зайвої ваги стала чи не найактуальнішою в суспільстві. Вона вже давно вийшла за межі особистих проблем, набувши статусу глобальної. Міністерство охорони здоров’я США схвильоване масштабністю епідемії ожиріння, викликаної неправильним харчуванням та малорухомим способом життя. В зв’язку з цим на державному рівні створюються програми, спрямовані на оздоровлення нації.


 • Цілуйтесь з користю

  Цілуйтесь з користю · lesya · 09.09.2010 08:26

  Працівники чиказького стоматологічного інституту зараховують поцілунок до профілактичних засобів… карієсу. Вони стверджують, що поцілунок стимулює утворення слини, а кальцій та фосфор, що містяться в ній, потрапляють до зубної емалі, укріплюючи та вберігаючи зуби від впливу шкідливих речовин.


 • Некоторые виды медицинской техники

  Некоторые виды медицинской техники · kseniya_www · 08.09.2010 18:58

  Для того чтобы применять некоторые лекарства, находящиеся в жидкой форме, в распыленном виде, применяется специальный прибор, который способен распылять жидкие лекарственные препараты. Этот прибор носит название нейбуайзер или ультразвуковой ингалятор.


Всього 746 на 38 сторінках