Краса і здоров'я

 • Заняття йогою можуть зашкодити

  Заняття йогою можуть зашкодити · lesya · 28.12.2010 13:22

  Хірурги-ортопеди б'ють на сполох: останнім часом дедалі більше людей, які потрапляють на операційний стіл з травмами колін, займаються йогою. За словами фахівців, це відбувається тому, що на сьогоднішній день йога набула стрімкого поширення серед європейців, отож нерідко її починають викладати всі, хто хоче заробити.


 • Мед допоможе подолати похмілля

  Мед допоможе подолати похмілля · lesya · 28.12.2010 10:55

  Британські вчені з Королівського Хімічного товариства, провівши низку експериментів, дійшли висновку, що мед допомагає впоратися з похмільним синдромом. Опираючись на отримані результати вони стверджують, що мед допомагає організму розщеплювати алкоголь на побічні продукти, стимулюючи водночас виведення токсинів з організму, які утворилися внаслідок вживання занадто великої кількості алкоголю.


 • Інтернет пропагує анорексію

  Інтернет пропагує анорексію · lesya · 24.12.2010 12:41

  Американські вчені проаналізували зміст 180 сайтів, присвячених різноманітним харчовим розладам та пов’язаним з їхнім виникненням психологічним проблемам. Виявилося, що деякі ресурси відкрито закликають харчуватися виключно водою, голодувати та приховувати втрату ваги від батьків, лікарів та близьких.


 • Шоколад вилікує від хронічного кашлю

  Шоколад вилікує від хронічного кашлю · lesya · 23.12.2010 12:59

  Британським ученим експериментальним шляхом вдалося з'ясувати, що найкращими ліками від хронічного кашлю є... шоколад. Згідно з результатами, отриманими в процесі проведення відповідного кваліфікованого дослідження, какао-боби, які є основою для виготовлення цього улюбленого багатьма десерту, містять особливі речовини, що допомагають не лише запобігти подразненню слизових оболонок, але й усунути саму причину виникнення кашлю. Згідно з даними статистики, щорічно у Великобританії кашель виявляють у близько 7,5 мільйонів осіб.


 • Чай здатен контролювати вагу навіть у випадку переїдання

  Чай здатен контролювати вагу навіть у випадку переїдання · lesya · 22.12.2010 12:33

  Японські вчені з Університету Кобе зробили сенсаційне відкриття: виявляється, чай здатний контролювати вагу навіть в тому випадку, коли людина неправильно харчується. Фахівці в процесі проведення відповідного експерименту з'ясували, що систематичне вживання будь-якого чаю - зеленого чи чорного, пригнічує та стримує виникнення змін клітин крові, пов'язаних зі споживанням жирної їжі, які можуть спровокувати діабет.


 • Шампунь може викликати астму

  Шампунь може викликати астму · lesya · 22.12.2010 11:47

  Найдрібніші частки, які ми зазвичай вдихаємо під час використання шампуню, можуть спровокувати виникнення різних легеневих захворювань, в тім числі й астму. Інші мікрочастинки здатні посилювати та поглиблювати патологію.


 • Клавіатура - сприятливе середовище для розповсюдження бактерій

  Клавіатура - сприятливе середовище для розповсюдження бактерій · lesya · 21.12.2010 10:59

  Нещодавно з’ясувалося, що робота за комп'ютером небезпечна для здоров'я - за даними британських епідеміологів на клавішах вашої клавіатури може виявитися в п'ять разів більше бактерій, ніж у громадському туалеті.


 • Хочете схуднути? Вживайте до сніданку банани

  Хочете схуднути? Вживайте до сніданку банани · lesya · 20.12.2010 16:17

  Спеціалісти та дієтологи всього світу з впевненістю твердять, що сніданок - найважливіша частина дня. Те, чим поснідав вранці, впливає на наш настрій та самопочуття протягом цілого дня. Смачний сніданок повинен бути корисним та різнобічним, але в жодному разі не одноманітним.


 • Вживання їжі за комп'ютером призводить до виникнення відчуття голоду

  Вживання їжі за комп'ютером призводить до виникнення відчуття голоду · lesya · 20.12.2010 07:30

  За спостереженнями медиків, у багатьох працівників, чий робочий день проходить за комп'ютером, досить часто виробляється автоматична, машинальна звичка - одна рука індивіда тягнеться за бутербродом чи печивом, в той час як інша продовжує набирати щось на комп'ютерній клавіатурі.


 • У Європі незабаром з'являться "льодяники краси"

  У Європі незабаром з'являться "льодяники краси" · lesya · 17.12.2010 12:15

  У Європі незабаром з'являться в продажу цукерки, які значно покращують зовнішній вигляд та укріплюють загальний стан здоров'я. «Льодяники краси» на сьогоднішній день вже продаються в Бразилії, а наступного року з'являться на прилавках магазинів Англії.


 • Як швидко та ефективно позбутися застуди

  Як швидко та ефективно позбутися застуди · lesya · 15.12.2010 14:51

  Взимку люди частіше, ніж в інші пори року хворіють застудою, в них з'являються нежить, кашель, піднімається температура. В холодну пору року люди хворіють в більшості не через те, що холодно, а тому що у зв’язку із зниженням температури повітря люди дедалі частіше починають збиратися разом в закритих приміщеннях, які давно не провітрювалися, а тому є сприятливим середовищем для розмноження бактерій та поширення чи передачі хворіб.


 • Біг вранці - шкідливий?

  Біг вранці - шкідливий? · lesya · 15.12.2010 12:03

  Виявляється, у ранкових пробіжок вельми впливові противники. Серед них британські вчені Університету Брунела, яким недавно вдалося встановити, що біг вранці підвищує ризик виникнення інфекційних захворювань. В ранкові час під час занять спортом значно знижується інтенсивність захисних функцій організму. Натомість в крові тих, хто тренувався вечорми, виявлено менший вміст гормону кортизолу, який пригнічує імунну систему людини, водночас рівень одного з типів захисних антитіл у прихильників вечірніх занять, навпаки, вищий.


 • Фарба для волосся призводить до виникнення цирозу печінки

  Фарба для волосся призводить до виникнення цирозу печінки · lesya · 14.12.2010 10:25

  Експерти Лондонського університету провели дослідження, результати якого не зовсім втішні для сучасних модниць: виявилося, що хімікати, які містяться у фарбах для волосся, призводять до виникнення цирозу печінки.


 • Ще декілька слів про блокування апетиту

  Ще декілька слів про блокування апетиту · lesya · 13.12.2010 13:20

  За даними Globalist, британські вчені в процесі проведення відповідних експериментів виявили речовину, яка здатна заблокувати почуття голоду. На сьогоднішній день розпочато розробку препарату, який блокуватиме апетит.


 • Уявне споживання їжі знижує апетит

  Уявне споживання їжі знижує апетит · lesya · 13.12.2010 11:58

  Вчені рекомендують людям, які прагнуть позбутися зайвих кілограмів, щоразу перед вживанням їжі подумки з'їдати страву, яка подається до столу, якомога більше разів. Таке самонавіювання знижує відчуття голоду. Про це йдеться в статті дослідників, опублікованій журналом Science.


 • Ароматичні свічки та палички викликають астму

  Ароматичні свічки та палички викликають астму · lesya · 13.12.2010 11:49

  Багатьом з нас подобаються східні пахощі, запропоновані на сучасному ринку у вигляді ароматичних паличок та свічок, які останнім часом набувають дедалі більшої популярності. Однак висновки тайванських експертів з цього приводу дещо насторожують: за даними спеціалістів, надмірна любов до подібних речей може зашкодити здоров'ю. Виявляється, ароматичні свічки та палички, різні парфуми для дому в декілька разів збільшують ризик розвитку астми.


 • Вчені пропонують заборонити електронні сигарети

  Вчені пропонують заборонити електронні сигарети · lesya · 09.12.2010 12:29

  Винахід електронних сигарет у 2003 році вважався справжньою панацеєю для курців. Сам пристрій, що є своєрідним інгалятором, виробляє спеціальний пар для вдихання, який містить лише нікотин та ароматизатори. Сигарета, за твердженням виробників, не завдає шкоди оточуючим, не залишає попелу та нальоту на зубах і пальцях, а головне - в ній немає токсичних і канцерогенних речовин, які тисячами містяться в тютюновому димі.


 • Зубні щітки, рушники, кросівки і подушки - чудові розплідники бактерій

  Зубні щітки, рушники, кросівки і подушки - чудові розплідники бактерій · lesya · 09.12.2010 11:38

  Британські вчені зайвий раз нагадують, що навіть вдома ми не захищені повністю від впливу шкідливих бактерій. Тому експерти радять позбутися, насамперед, дерев'яних ложок. Дерево - значно пористіший матеріал у порівнянні з пластиком чи, наприклад, металом. За твердженням Джона Оксфорда, професора вірусології в Лондонському госпіталі та Госпіталі Бартс, саме завдяки цьому бактеріям (найчастіше кишковим паличкам) простіше розмножуватися саме в деревині.


 • Куріння не знімає стресу

  Куріння не знімає стресу · lesya · 08.12.2010 12:27

  Сьогодні в середовищі залежних від нікотину побутує думка, що сигарети допомагають впоратися зі стресом. Однак зовсім недавно британські дослідники, провівши відповідні експерименти, довели, що курці почуваються значно нещаснішіми, ніж ті, хто надає перевагу здоровому способу життя (у даному контексті йдеться про куріння).


 • Вчені продемонстрували ефект омолодження

  Вчені продемонстрували ефект омолодження · lesya · 02.12.2010 11:35

  Нещодавно вчені вперше продемонстрували ефект омолодження всього організму тварин, які страждають передчасним старінням, за допомогою активації спеціального ферменту в клітинах їхніх тканин. За даними дослідників, опублікованими журналом Nature, схожий метод може бути використаний і для запобігання старіння в людей.


Всього 746 на 38 сторінках