Краса і здоров'я

 • Як прищепити своїй дитині відчуття стилю?

  Як прищепити своїй дитині відчуття стилю? · Марина Левицкая · 16.02.2016 17:00

  Як відомо, діти багато в чому копіюють своїх батьків. Вони здатні скопіювати не лише добре, а й погане. Саме батьки стають воротами в зовнішній світ, через які дитина пізнає, що таке «погано» і «добре», як поводитися в різних життєвих ситуаціях та до чого прагнути. Це стосується і зовнішнього вигляду. Дитина копіює стиль своїх батьків. Саме тому необхідно завжди мати гарний вигляд, щоб бути гідним прикладом.


 • Як народити хлопчика?

  Як народити хлопчика? · Марина Левицкая · 11.02.2016 18:33

  Вагітність та народження дитини – велика та довгоочікувана подія в житті кожної жінки. Хтось мріє про дівчинку, а хтось – про хлопчика. Є й такі, для яких стать майбутньої дитини немає ніякого значення.


 • Як зробити свій ранок бадьорим?

  Як зробити свій ранок бадьорим? · Марина Левицкая · 11.02.2016 12:11

  Для більшості з нас ранній підйом – це справжнє випробовування. Кожного ранку будильник обриває сон на самому найсолодшому моменті. Тепла та м’яка ковдра не хоче відпускати зі своїх обіймів, і здається, що неможливо відірвати голову від подушки.


 • Вчені пояснили, чому жінкам важче схуднути

  Вчені пояснили, чому жінкам важче схуднути · Марина Левицкая · 04.02.2016 16:05

  Вчені пояснили, чому жінкам важче боротися із зайвою вагою, ніж чоловікам. Справа в гормонах. Виявляється, що гормони, які відповідають за регулювання фізичної активності, апетиту та витрату енергії, працюють по-різному в жіночому та чоловічому організмі. Це впливає на здатність боротися з зайвою вагою.


 • Солодощі, корисні для здоров’я

  Солодощі, корисні для здоров’я · Марина Левицкая · 27.01.2016 10:44

  Більшість людей вважає, що солодощі шкідливі для здоров’я. Всі ми знаємо, що правильне харчування та здоровий спосіб життя сприяють покращенню загального стану організму. Ми надаємо перевагу натуральним продуктам та збалансованому харчуванню, але все ж час від часу хочеться потішити себе солодощами.


 • Вплив сироваткового і соєвого протеїну на організм

  Вплив сироваткового і соєвого протеїну на організм · kseniya_www · 22.01.2016 20:51

  На думку експертів протеїни є невід'ємною частиною будь-якого спортсмена. У зв'язку з тим, що спортивне харчування зараз дуже популярне, то це не могло не зацікавити команду дослідників. Ними проводилося спеціальне дослідження, яке називається «Результати від споживання сироваткового і соєвого протеїну у представників чоловічої статі».


 • Цілющі властивості манго

  Цілющі властивості манго · Марина Левицкая · 29.12.2015 10:27

  Чи знаєте ви, що манго здатне запобігти раку? Особливо він ефективний при профілактиці раку кишечника та грудей. Звичайно, при лікуванні такої серйозної хвороби не треба забувати про традиційну медицину.


 • Червоне вино допоможе покращити слух

  Червоне вино допоможе покращити слух · Марина Левицкая · 28.12.2015 20:56

  Щодня людина чує безліч різноманітних звуків. На деякі з них ми звертаємо увагу, але більшість звуків ми не помічаємо. Зазвичай, слуху ми приділяємо найменше уваги. Декілька разів на рік ми відвідуємо стоматолога, піклуємось про свої зуби, а от про слух чомусь забуваємо.


 • Газ радон - ліки, подаровані природою

  Газ радон - ліки, подаровані природою · Марина Левицкая · 28.12.2015 18:58

  Протягом багатьох століть людство користується дарами природи для лікування багатьох хронічних захворювань. Сонячне проміння, чисте повітря і вода має цілющий вплив на людський організм. Природа дає людині й інші, більш потужні природні засоби, серед яких необхідно виділити газ радон. Це досить рідкісний хімічний елемент. В медицині використовують радонову воду, яку отримують з радіоактивного газу, розчиненого у воді.


 • Меблі для школяра: на чому можна зекономити без шкоди для здоров'я

  Меблі для школяра: на чому можна зекономити без шкоди для здоров'я · Марина Левицкая · 14.12.2015 14:37

  Підготовка до школи – це не лише покупка одягу, портфеля та яскравої канцелярії. В першу чергу, необхідно потурбуватися про робоче місце школяра, а саме, про стілець та письмовий стіл, за яким він буде виконувати домашнє завдання. Це потрібно для того, щоб зберегти зір та правильну поставу.


 • Як побороти зневіру і депресію?

  Як побороти зневіру і депресію? · Марина Левицкая · 03.12.2015 15:47

  Кожного ранку ми дивимося у вікно і бачимо одну і ту ж саму картину: понурий день і дощ, який здається ніколи не закінчиться. На зміну осені прийшла зима, ми кутаємося в теплі пальта та обмотуємося шарфами. Чому хандра ніяк не проходить? Чи ви хочете, щоб вона забрала у вас останні сили? Що робити у найбільш депресивний період року, щоб завжди залишатися веселим та бадьорим?


 • Розроблена розумна майка, яка запобігає викривленню хребта

  Розроблена розумна майка, яка запобігає викривленню хребта · Марина Левицкая · 20.11.2015 14:32

  Сучасна людина рідко може похвалитися відмінним здоров'ям. В століття високих технологій вже нікого не дивують проблеми з очима і хребтом. Не можна не згадати і про участь батьків у створенні таких проблем. Адже хто сьогодні не хоче придбати для своєї дитини новенький планшет чи ноутбук. На жаль, викривлення хребта – це не лише косметичний недолік, а щось набагато серйозніше. Особливо це стосується тих людей, хто проводить багато часу за комп'ютером. Сидячи перед телевізором або монітором, ми не помічаємо, що сидимо неправильно. І лише з віком, коли починає нестерпно боліти спина, ми розуміємо, які наслідки можуть бути від викривленого хребта.


 • Вчені виявили, що буряковий сік робить людину сильнішою без тренувань

  Вчені виявили, що буряковий сік робить людину сильнішою без тренувань · Марина Левицкая · 19.11.2015 12:14

  В результаті нещодавно проведеного дослідження було з'ясовано, що сік з червоного буряка здатний підвищити працездатність м'язів аж на 13 %! Тому тепер, щоб стати сильними, не обов'язково кожного ранку їсти кашу. Досить буде випити склянку свіжого бурякового соку.


 • Що відбувається з людиною при довгій відсутності сексу?

  Що відбувається з людиною при довгій відсутності сексу? · Марина Левицкая · 18.11.2015 14:00

  Більшість людей не уявляє свого життя без сексу, вважаючи його не тільки прекрасним доказом любові, а й чудодійним способом для гарного настрою та панацеєю від безлічі хвороб. Але сексуальне життя часто страждає від розриву відносин, довгих відряджень, роботи на багатьох інших причин.


 • Що станеться з людиною, яка відмовиться від кофеїну?

  Що станеться з людиною, яка відмовиться від кофеїну? · Марина Левицкая · 17.11.2015 13:08

  Як відомо, кофеїн має як негативні, так і позитивні сторони. Він поліпшує пам'ять, підвищує життєвий тонус та заряджає енергією. Сьогодні багато людей є залежними від кофеїну.


 • Як правильно вибрати косметику і не попасти на шахраїв

  Як правильно вибрати косметику і не попасти на шахраїв · Марина Левицкая · 16.11.2015 13:07

  Відомі виробники косметики постійно ведуть боротьбу з недобросовісними фальсифікаторами, які весь час підробляють їх товар. Незважаючи на те, що сьогодні є велика кількість методів боротьби з підробками, шахраї теж удосконалюють технологію виготовлення товарів, які неможливо відрізнити від оригіналу.


 • Зовнішність людини впливає на її заробітну плату

  Зовнішність людини впливає на її заробітну плату · Марина Левицкая · 15.11.2015 18:58

  Ні для кого не секрет, що зовнішня привабливість відіграє важливу роль в житті кожної людини. Вважається, що краса впливає на рівень заробітної плати жінок, а чоловіків це зовсім не стосується. Нещодавно провідні науковці з Великобританії провели цікаве дослідження, в результаті якого вони розвіяли деякі стереотипи.


 • Розпочався унікальний експеримент, який допоможе зберегти вічну молодість і красу

  Розпочався унікальний експеримент, який допоможе зберегти вічну молодість і красу · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:54

  Нещодавно розпочався вражаючий експеримент. Перша жінка на планеті змінила свої гени, щоб зберегти вічну молодість. Як стало відомо, цей унікальний експеримент розпочався менш як місяць тому. Американка Елізабет Перріш погодилась на те, щоб вчені випробували на ній нову технологію по зміні геному для того, щоб назавжди залишитися молодою і красивою.


 • Флеш-тату для волосся та Galaxy hair: нові б'юті-тренди, що стають все популярнішими

  Флеш-тату для волосся та Galaxy hair: нові б'юті-тренди, що стають все популярнішими · lesya · 23.10.2015 12:16

  Декоративна косметика та різноманітні аксесуари користуються неабиякою популярністю серед жінок. При чому не оминають представниці прекрасної статі своєю пильною увагою жодної частини тіла. Обличчя вони прикрашають тінями, пудрою та помадою, шию та руки – коштовностями, а волосся - розкішними защіпками і… татуюванням.


 • Преса назвала володарку найдовших ніг планети

  Преса назвала володарку найдовших ніг планети · lesya · 20.10.2015 14:26

  Чимало дівчат мріють мати довжелезні ноги, адже цей стереотип нав’язали нам чоловіки, дизайнери та модельєри. Та експерти і дослідники кажуть, що головне не довжина, а пропорція, адже «довгі» не означає «ідеальні».


Всього 746 на 38 сторінках