Краса і здоров'я

 • Продукти, які додадуть бадьорості

  Продукти, які додадуть бадьорості · lesya · 08.08.2011 14:20

  Уже давно не секрет, що чашечка міцної кави вранці для багатьох є чи не єдиним способом прокинутися та встати з ліжка. Однак фахівці твердять, що такий спосіб збадьоритися – далеко не найкращий та й, зрештою, не єдиний: відчути приплив енергії допоможуть деякі продукти, які, до того ж, не зашкодять вашому здоров’ю.


 • Імпульсивність - одна з причин зайвої ваги

  Імпульсивність - одна з причин зайвої ваги · lesya · 01.08.2011 10:09

  Протягом 50 років група вчених Національного інституту старіння (США) проводила спостереження за групою осіб, вивчаючи їхній характер, властивості особистості, та зміни ваги. І виявилося, що характер людини впливав на її фігуру. В дослідженні, проведеному американськими ученими, взяло участь 1988 осіб.


 • Людям після 30 дієти не допоможуть

  Людям після 30 дієти не допоможуть · lesya · 28.07.2011 15:28

  Нещодавно група фахівців констатувала вельми неприємний факт, особливо для тих, хто намагається тримати себе у формі. В результаті проведеного фахівцями дослідження виявилося, що люди після 30 починають набирати вагу, і цей процес незворотній. Різноманітні дієти допомагають скинути зайві кілограми, але лише на короткий період: повністю позбутися зайвої ваги у цьому віці вже неможливо.


 • Проверяем продукты на содержание нитратов

  Проверяем продукты на содержание нитратов · kseniya_www · 20.07.2011 21:26

  В последнее время по телевидению показывают массу различных передач, в которых рассказывается о вреде тех или иных элементов в продуктах питания.


 • Донна Сімпсон заробляє на життя зайвими кілограмами

  Донна Сімпсон заробляє на життя зайвими кілограмами · lesya · 15.07.2011 12:56

  Мешканка Нью-Джерсі Донна Сімпсон має намір стати найтовстішою жінкою планети, і таке прагнення приносить жінці непоганий дохід. Донні виповнилося 44, вона - одинока мати, яка виховує двох дітей, заробляючи близько 90.000 доларів на рік.


 • Шампуні викликають ожиріння

  Шампуні викликають ожиріння · lesya · 07.07.2011 14:48

  За результатами досліджень, проведених нещодавно вченими із США, речовини, які входять до складу шампунів, порушують роботу ендокринної системи, викликаючи ожиріння.


 • Келих червоного вина замінить тренування у спортзалі

  Келих червоного вина замінить тренування у спортзалі · lesya · 07.07.2011 07:45

  Якщо з якихось причин у вас не вистачає часу на повноцінні фізичні тренування, або ж ви просто-на-просто лінуєтеся виконувати нудні вправи, не хвилюйтесь – на допомогу вам прийде… червоне вино. За результатами дослідження, проведеного нещодавно групою французьких учених, опублікованими на сторінках журналу FASEB, один келих червоного вина здатний замінити тренування в спортзалі.


 • Найвитонченіший спосіб релаксації пропонують у Іспанії

  Найвитонченіший спосіб релаксації пропонують у Іспанії · lesya · 06.07.2011 15:43

  Наприкінці минулого року в столиці Іспанії відкрився spa-центр, який пропонує досить-таки неочікувані послуги: відвідувачів косметичного салону... лоскочуть. Як не дивно, така процедура викликає у гостей закладу щирий захват, і вони охоче розплачуються за таку незвичайну процедуру. Заклад користується шаленою популярністю.


 • Гаряча вода рятує від самотності

  Гаряча вода рятує від самотності · lesya · 28.06.2011 17:23

  Нещодавно група вчених Єльського університету, США, зробили вельми цікаве відкриття: в ході проведеного ними дослідження виявилося, що гаряча вода знімає відчуття ізольованості та може «замінити» собою компанію.


 • Продукти, які допоможуть схуднути

  Продукти, які допоможуть схуднути · lesya · 28.06.2011 17:08

  Літо, сонце, всілякі ласощі... Саме влітку скрізь з’являються продукти, які сміливо можна назвати літніми. Вони можуть стати вірними супутниками тих, хто бажає позбутися зайвих кілограмів.


 • Балачки рятують жінок від депресії

  Балачки рятують жінок від депресії · lesya · 28.06.2011 16:24

  За результатами дослідження, проведеного нещодавно фахівцями, жінкам, які пережили інсульт, для уникнення стресових ситуацій необхідно багато розмовляти та брати участь в обговоренні різного роду проблем. За словами вчених, жінки, які отримали допомогу психолога після перенесення інсульту, набагато швидше приходять до норми та повертаються до колишнього життя. Однак ті жінки, які отримали стандартну терапію після інсульту, дуже часто зазнають стресу та потребують багато часу для відновлення після пережитої хвороби.


 • Дієти викликають целюліт

  Дієти викликають целюліт · lesya · 24.06.2011 20:31

  Сучасні дієтологи впевнені, що целюліт, з яким стикаються практично всі жінки, можна попередити, якщо щоденний раціон харчування міститиме достатню кількість білків. І дуже часто буває так, що виникнення «апельсинової шкірки» зумовлене дотриманням дієт, які, здавалося б, і покликані лікувати це захворювання в домашніх умовах.


 • Вся правда про сексуальне здоров'я

  Вся правда про сексуальне здоров'я · lesya · 23.06.2011 08:06

  Нещодавно група медиків вирішила скласти список найпоширеніших міфів, пов’язаних із сексуальним здоров'ям. Міф перший: ризик зараження захворюваннями, які передаються статевим шляхом (ЗПСШ), низький до неможливості, якщо до цього часу партнер не мав сексуального досвіду. Медики попереджають: ви не можете бути стовідсотково впевнені в недосвідченості свого партнера. Зрештою, багато молодих людей не вважають оральний чи анальний секс повноцінним статевим актом. Отож ризик заразитися від «невинного» партнера досить високий.


 • Хочете чудово виглядати? - Не змивайте косметику перед сном

  Хочете чудово виглядати? - Не змивайте косметику перед сном · lesya · 22.06.2011 13:50

  За даними фахівців, навіть найретельніший догляд за шкірою не буде повноцінним, якщо її регулярно не очищати. Необхідним у даному плані є щоденне видалення косметики зі шкіри обличчя. Однак зовсім недавно у всіх магазинах Великобританії на прилавках з'явилася незвичайна пудра, унікальність якої в тому, що вона не потребує змивання зі шкіри перед сном. Навпаки, під час сну ця чудо-пудра омолоджує шкіру обличчя.


 • Скажи "ні" в'єтнамкам

  Скажи "ні" в'єтнамкам · lesya · 20.06.2011 07:11

  В умовах дедалі зростаючої популярності в’єтнамок вчені з Університету Обурн (Auburn University, США, штат Алабама) вирішили провести дослідження, присвячене цьому типу взуття. В рамках експерименту фахівці зняли на відео подробиці пересування 39 добровольців обох статей, взутих у в'єтнамки.


 • Причина депресії криється у генах

  Причина депресії криється у генах · lesya · 13.06.2011 12:12

  Цілком ймовірно, що найближчим часом депресію лікуватимуть перемішуванням генів. Нещодавно група вчених Вашингтонського Університету та спеціалісти Королівського коледжу Лондона в процесі проведення двох незалежних досліджень виявили ​​зону ДНК, яка відповідає за появу тяжких депресій (депресивного психозу).


 • Світло та телевізор викликають проблеми зі сном

  Світло та телевізор викликають проблеми зі сном · lesya · 09.06.2011 10:04

  В результаті дослідження, проведеного групою німецьких учених виявилося, що сон, порушений певними подразнюючими чинниками, такими, як, приміром, увімкнений телевізор чи нічник, призводить до виникнення депресії.


 • Тополиний пух не викликає алергії

  Тополиний пух не викликає алергії · lesya · 31.05.2011 08:18

  На сьогоднішній день чомусь побутує думка, що тополиний пух здатен викликати алергію. Насправді ж, як не дивно, він ні в чому не винен - про це вже досить давно говорять природознавці та медики різних країн світу.


 • Болит спина? Возможно у вас грыжа

  Болит спина? Возможно у вас грыжа · Irinka · 27.05.2011 12:03

  Все люди в мире стремятся иметь ровную спину и красиво выглядеть. Возможно это только при наличии здорового позвоночника. Все мы хорошо знаем еще из школьного курса анатомии, что позвоночник является опорой для всего человеческого организма. Если же возникают любые нарушения в его строении, то человеку становится очень тяжело выполнять даже самые простые действия.


 • Реальна ли беременность при миоме матки?

  Реальна ли беременность при миоме матки? · Irinka · 25.05.2011 17:34

  Исторические источники утверждают, что миома матки была распространена еще в древние времена, а при исследовании египетских мумий было обнаружено случаи кальцифицицырованых миом матки.


Всього 746 на 38 сторінках