Краса і здоров'я

 • Скоро курити можна буде всім

  Скоро курити можна буде всім · lesya · 02.11.2011 14:38

  У запеклих курців та астматиків з'явилася надія на порятунок: нещодавно вчені представили світові нову клітинну технологію, яка дозволяє відновити альвеоли за дуже короткий період часу. Окрім того, спеціалісти виявили сигнальну молекулу, яка відповідає за регенерацією легеневої тканини.


 • 4 нестандартних причини виникнення болю у спині

  4 нестандартних причини виникнення болю у спині · lesya · 01.11.2011 15:44

  За словами фахівців, біль у спині хоча б раз у житті відчували близько 80% населення земної кулі. У чому ж причина цих болів? Дивно, але причиною виникнення болю в спині можуть бути зовсім несподівані звички.


 • 10 найбільш сумнівних пристосувань в області фітнесу

  10 найбільш сумнівних пристосувань в області фітнесу · lesya · 31.10.2011 18:39

  Скільки часу існують різні хвороби, стільки часу всілякі шахраї намагаються продати стражденним різні порошки, таблетки та пристосування сумнівної якості. Іноді ці засоби просто нешкідливі, а іноді їхнє використання може призвести до сумних результатів. І незважаючи на те, що в 20 столітті законодавством серйозно обмежили продаж лікарських засобів та інших препаратів для підтримки здоров'я, з такими сумнівними варіантами можна зіткнутися й сьогодні. Отже, Вашій увазі 10 найбільш дивних та найбільш сумнівних засобів в області фітнесу та здоров'я.


 • Як врятуватися від похмілля

  Як врятуватися від похмілля · lesya · 31.10.2011 18:32

  На сьогоднішній день існує багато способів позбутися похмільного синдрому. Однак з якихось причин у різних країнах вони різняться між собою: кожен народ має свій власний особливий секрет отримання сили та бадьорості після тривалого застілля.


 • Найбрудніша частина людського тіла

  Найбрудніша частина людського тіла · lesya · 27.10.2011 12:00

  Нещодавно група американських учених провела дослідження, визначивши, яка частина людського тіла є найбруднішою. І виявилося, що це пупок.


 • Найнебезпечніші побутові звички

  Найнебезпечніші побутові звички · lesya · 26.10.2011 09:02

  Окремі фахівці, опираючись на результати відповідних досліджень, твердять, що наші побутові звички (зрозуміло, не всі, а лише деякі з них) неабияк підривають наше здоров'я та призводять до депресії.


 • Оральний секс допоможе кинути палити

  Оральний секс допоможе кинути палити · lesya · 26.10.2011 07:28

  Нещодавно група психологів зі Швейцарії виявила вельми цікавий факт: в результаті проведеного дослідження з’ясувалося, що тим жінкам, які хочуть кинути палити, слід займатися… оральним сексом.


 • Зовсім не дієтичні продукти

  Зовсім не дієтичні продукти · lesya · 17.10.2011 14:28

  Значна кількість людей, бажаючи схуднути, виключають зі свого раціону солодкі продукти, борошно та жирну їжу, однак їхня вага нікуди не дівається. В чому справа? А в тому, що деякі на перший погляд нешкідливі продукти, насправді є справжніми ворогами стрункої фігури. Розглянемо їх детальніше.


 • Вчені розробили вакцину проти куріння

  Вчені розробили вакцину проти куріння · lesya · 17.10.2011 14:25

  Вже найближчим часом американські фахівці планують створити вакцину проти куріння. Препарат повинен допомогти курцям легко позбутися сформованої залежності.


 • Отшелушивающие процедуры: за и против

  Отшелушивающие процедуры: за и против · kseniya_www · 15.10.2011 16:00

  В салонах красоты и клиниках эстетической медицины пилинги, среди прочих косметических процедур, стоят на особом месте. Они доступные по цене, эффективны, а значит востребованы. Однако в последнее время появились некоторые сомнения по поводу безопасности пилингов.


 • Причина зайвої ваги - неправильний інтер'єр

  Причина зайвої ваги - неправильний інтер'єр · lesya · 03.10.2011 14:51

  Нещодавно експерти-дієтологи виявили вельми цікавий факт: в процесі проведення спеціального дослідження з’ясувалося, що люди втричі частіше з’їдають ті продукти, які одразу потрапляють у їхнє поле зору. Інакше кажучи, якщо, зголоднівши, Ви бачите перед собою корисний салат, то саме його Ви й оберете на обід. Та якщо інгредієнти для нього заховані в холодильник, навряд чи Вам захочеться його готувати.


 • МРТ помогает лечить людей

  МРТ помогает лечить людей · kseniya_www · 07.09.2011 16:58

  МРТ можно назвать процесс, который можно охарактеризовать, как современное, высокоинформативное средство, с помощью которого врачи могут получить изображение человеческих органов. Здесь следует отметить, что компьютерная томография организма подвергает его облучению рентгенами, а магнитно-резонансная - нет.

  Сильное магнитное поле, которое создается в технике для МРТ, приводит к тому, что человеческие атомы и молекулы начинают активнее двигаться. Когда прекращается действие, тогда они вновь замедляются и стают на свое место, а во время этого процесса «выдают» определенный сигнал – резонанс, который и является ответом на магнитное действие.


 • Кефір та йогурт лікують від депресії

  Кефір та йогурт лікують від депресії · lesya · 06.09.2011 18:13

  Нещодавно вчені виявили, що кефір та йогурт не лише підвищують імунітет, а й лікують від стресу та депресії. Така незвичайна властивість цього кисломолочного продукту, на думку вчених, зумовлена наявністю пробіотичних бактерій.


 • Джейн Фонді підсіла на гормони

  Джейн Фонді підсіла на гормони · lesya · 29.08.2011 17:19

  Вже протягом тривалого часу в усіх викликає подив бездоганна та моложава зовнішність актриси Джейн Фонді, якій уже виповнилося 73. Ця жінка, як не дивно, виглядає куди краще багатьох своїх молодших колег, живе повноцінним сексуальним життям, привертаючи до себе увагу чоловіків.


 • Дорога на роботу травмує психіку жінок

  Дорога на роботу травмує психіку жінок · lesya · 29.08.2011 16:47

  Вчені твердять, що сучасним жінкам з психологічної точки зору дуже важко добиратися до роботи. Фахівці дійшли висновку, що дорога на роботу є ще одним пунктом у списку стресових факторів. Натомість на чоловіків дорога до роботи ніяк не впливає, хоча зазвичай і займає більше часу.


 • Спеції знизять шкідливий вплив жирної їжі на організм

  Спеції знизять шкідливий вплив жирної їжі на організм · lesya · 23.08.2011 15:57

  Американські фахівці, опираючись на результати проведного ними дослідження, дійшли вельми цікавого висновку: вони твердять, що приправи, наприклад, куркума та кориця, не лише додадуть вашим стравам смаку та пікантності, але й зменшать негативний вплив жирної їжі на організм. В експерименті, проведеному американськими спеціалістами, взяли участь добровольці у віці від 30 до 65 років.


 • Як вибрати взуття?

  Як вибрати взуття? · lesya · 18.08.2011 12:45

  Спеціалісти попереджають, що вибір взуття потребує дуже серйозного підходу. Це й справді так, адже недбало підібрані черевички можуть потягнути за собою цілу низку проблем. Ось, приміром, фахівці вважають, що тривале (більше 2 - 3 годин на день та частіше 2 - 3 разів на тиждень) носіння взуття з підборами висотою понад 5 см перечить фізіології людини і може спричинити проблеми з хребтом.


 • Запахи, які зможуть замінити сіль

  Запахи, які зможуть замінити сіль · lesya · 17.08.2011 13:09

  Медики повідомляють, що добова норма кухонної солі для дорослої людини становить 6-8 грамів солі на день (неповна чайна ложечка). Однак зазвичай людина з'їдає втричі більше. І причина тому - продукти з так званою "прихованою сіллю" - ковбаси, сосиски та фаст-фуд. А для гіпертоніків і сердечників добова норма солі ще нижча. Адже сіль, як відомо, викликає спазми судин, підвищуючи при цьому тиск. Надлишок солоної їжі затримує рідину в організмі, збільшуючи навантаження на нирки та викликаючи набряки.


 • Рейтинг найбожевільніших дієт

  Рейтинг найбожевільніших дієт · lesya · 15.08.2011 17:12

  Цими днями для всіх любителів дієт було складено рейтинг найбожевільніших дієт усіх часів і народів. До цього списку увійшли як популярні та відомі більшості дієти, так і ті, які й справді вражають своєю оригінальністю та безглуздістю. Ось вони:


 • П'ять нових способів позбутися зайвої ваги

  П'ять нових способів позбутися зайвої ваги · lesya · 09.08.2011 15:22

  Останнім часом проблема зайвої ваги набуває дедалі більшого поширення та актуальності. Стривожені такою тенденцією, вчені з усього світу намагаються знайти нові способи схуднення. Ось декілька порад, які допоможуть позбутися зайвих кілограмів.


Всього 746 на 38 сторінках