Краса і здоров'я

 • Крем з вмістом золота дозволить зберегти молодість

  Крем з вмістом золота дозволить зберегти молодість · lesya · 30.12.2011 09:59

  Виявляється, на сьогоднішній день вираз «краса цінується на вагу золота» можна вважати буквальним. І справді, цими днями популярна компанія з виробництва косметики Transformulas випустила зволожуючий антивіковий крем, який містить частинки 23-каратного золота.


 • Шкідливу їжу оподатковуватимуть додатково

  Шкідливу їжу оподатковуватимуть додатково · lesya · 28.12.2011 20:27

  Останнім часом, у контексті дедалі зростаючої проблеми ожиріння та його наслідків для здоров’я людства, спеціалісти з усього світу докладають максимум зусиль для того, щоб хоч якось переконати людей в необхідності стежити за власним здоров’ям. Однак британські фахівці вважають, що єдиний спосіб змусити людей правильно харчуватися, це вдарити по гаманцю. Та далеко не всі експерти впевнені, що це допоможе.


 • Чим закушувати, щоб не було похмілля

  Чим закушувати, щоб не було похмілля · lesya · 27.12.2011 10:53

  Виявляється, ступінь вашого сп’яніння та рівень похмільного синдрому визначаються не лише тим, що ви п’єте, а й значною мірою тим, що їсте, чи, вірніше, чим закушуєте. Так, приміром, прийнято вважати, що жирна їжа, особливо м'ясо та масло, вберігають від передозування алкоголем та похмілля. Однак вітчизняними вченими це не доведено, а зарубіжні фахівці стверджують, що жири ніяк не впливають на ступінь сп'яніння.


 • Брюнетам небезпечно палити

  Брюнетам небезпечно палити · lesya · 26.12.2011 13:05

  Нещодавно група американських дослідників з Пенсильванського університету виявила, що темношкірі та темноволосі люди набагато легше та швидше звикають до сигарет, ніж блондини. Тому й хвороби, викликані палінням, трапляються у них набагато частіше та в набагато тяжчих формах.


 • Для того, щоб схуднути, необхідно просто розслабитися

  Для того, щоб схуднути, необхідно просто розслабитися · lesya · 20.12.2011 12:11

  Нещодавно група новозеландських вчених в рамках проведення спеціального дослідження з’ясувала вельми цікавий факт: спеціалісти дійшли висновку, що тим особам, які понад усе хочуть схуднути, необхідно просто розслабитися. А для цього, як твердять фахівці, було б добре зайнятися медитацією та йогою. Спеціалісти вважають, що відчуття тривоги та стрес якимось чином збільшують бажання їсти продукти з високим вмістом калорій.


 • Продукти, які обезболюють

  Продукти, які обезболюють · lesya · 16.12.2011 15:53

  У більшості людей, як тільки їх щось заболить, рука сама тягнеться за таблеткою. Та, за словами фахівців, зловживання обезболюючими може мати сумні наслідки. Зрозуміло, якщо біль надто гострий, без таблетки вам не обійтися. Та якщо біль терпимий та не має якоїсь серйозної причини, а зумовлений просто надмірною втомою, напругою, хронічним «млявим» запаленням, то зняти його допоможуть продукти, які містять капсаїцин - потужний природний анальгетик.


 • Вузькі джинси шкодять здоров'ю

  Вузькі джинси шкодять здоров'ю · lesya · 15.12.2011 20:59

  Мода на джинси різного фасону постійно змінюється, однак щільно облягаючі джинси залишаються актуальними завжди. Та мало хто знає, що такий фасон може викликати певні проблеми зі здоров'ям. Свербіння та оніміння в області стегон, заціпеніння та поколювання – це перші та найосновніші симптоми невралгії латерального шкірного нерву стегна, викликаної носінням занадто вузького одягу.


 • Основні "не" корисного сніданку

  Основні "не" корисного сніданку · lesya · 13.12.2011 08:15

  Здавна відомо, що сніданок - найважливіший прийом їжі. Однак, на превеликий жаль, на сьогоднішній день значна кількість людей не ставляться до нього з достатньою увагою, продовжуючи задовільнятися чашечкою кави у кав'ярні. Отож розглянемо основні «не», які заважають нам гарно поснідати.


 • Знежирені продукти шкодять більше, ніж звичайні

  Знежирені продукти шкодять більше, ніж звичайні · lesya · 07.12.2011 23:59

  Нещодавно вчені виявили вельми цікавий факт: в процесі проведення спеціального дослідження з’ясувалося, що так звана знежирена їжа, яка є низькокалорійним аналогом багатьох продуктів, в окремих випадках сприяє набору зайвої ваги.


 • Банани допоможуть усунути три недоліки шкіри

  Банани допоможуть усунути три недоліки шкіри · lesya · 07.12.2011 19:20

  Вчені ще раз довели, що банани не дарма займають почесне місце у списку п'яти найпоживніших фруктів. У них високий вміст заліза, цинку, магнезії, вітамінів A, B, E та F. Та мало кому відомо, що банани насправді не фрукти, а... трава! Та їх можна не лише вживати в їжу, вони чудово підійдуть для виправлення різних недоліків шкіри.


 • Найгарячіші спеції для зими

  Найгарячіші спеції для зими · lesya · 07.12.2011 08:26

  Людський організм – загадка. І деколи зовсім з незрозумілих, здавалося б, причин, йому для подолання стресу та загартовування потрібні доволі незвичні речі. Ось, приміром, спеції, вживання яких особливо актуальне взимку. Так, виявляється, що деякі спеції здатні розігнати застиглу від холоду кров, зігріти, а якщо треба - то й підбадьорити.


 • Дієта на основі шампанського: скидайте вагу із задоволенням

  Дієта на основі шампанського: скидайте вагу із задоволенням · lesya · 06.12.2011 20:20

  Зовсім недавно британські вчені провели вельми цікаве дослідження, в рамках якого займалися вивченням корисних властивостей шампанського. В результаті з'ясувалося, що цей ігристий напій цілком може стати основною чудової дієти для скидання ваги!


 • Схуднути допоможе спеціальна тарілка, яка вміє розмовляти

  Схуднути допоможе спеціальна тарілка, яка вміє розмовляти · lesya · 25.11.2011 10:55

  Цими днями шведські фахівці запропонували світові винахід, покликаний пильно стежити за режимом харчування всіх членів сім'ї, не дозволяючи нікому харчуватися так, щоб нашкодити загальному стану власного здоров'я.


 • Чи можна спати на заході сонця?

  Чи можна спати на заході сонця? · lesya · 22.11.2011 22:57

  Літні люди чомусь завжди радять нам не лягати спати на заході сонця. І хоча їхні твердження дуже часто не мають під собою анінайменшого наукового підґрунтя, вони більше, ніж упевнені, що після такого сну обов’язково розболиться голова, людина відчуватиме нездужання. Та й, зрештою, ті особи, які нехтують цими порадами, врешті-решт зізнаються, що після такого сну відчувають млявість та повне нездужання. Окрім того, у народі побутує повір’я, ніби призахідне сонце висмоктує енергію зі сплячої людини. І будь-які розмови про те, що саме в такому режимі відбувається очищення організму, не витримують ніякої критики. Та й, зрештою, зв'язок з місячними циклами, приливами і відливами годиться виключно для легковірних.


 • Криві зуби входять в моду

  Криві зуби входять в моду · lesya · 18.11.2011 17:35

  Японські модниці дивують стоматологів: жінки просять дантистів зробити їм… криві зуби - для того, щоб виглядати молодшими і привабливішими.


 • Продукти, які покращують настрій

  Продукти, які покращують настрій · lesya · 18.11.2011 08:04

  Фахівці твердять, що наш настрій безпосередньо залежить від безлічі факторів, у тім числі й від того, що саме ми їмо. Відомо, що кожен продукт складається з різних хімічних речовин, вітамінів і мінералів, які по-різному впливають на рівні нейромедіаторів, які й визначають наш настрій.


 • П'ять правил раціонального харчування

  П'ять правил раціонального харчування · lesya · 17.11.2011 23:57

  Всім відомо, що для того, щоб кардинально змінити своє життя, необхідно почати з маленького. І якщо ви замислилися над тим, щоб схуднути, назавжди розпрощавшись із зайвими кілограмами, не беріться одразу ж за жорсткі дієти – ось 5 простих кроків до ідеального тіла - 5 правил харчування, які всі ми щодня порушуємо.


 • Вчені визнали гранат еліксиром молодості

  Вчені визнали гранат еліксиром молодості · lesya · 17.11.2011 09:23

  Чи не найбільш корисним фруктом медики визнали гранат. І не дивно, адже цей гарний і смачний плід знімає стрес, попереджує захворювання серця, посилює статеві функції та навіть, як стверджують останні дослідження, продовжує молодість.


 • Статевого партнера можна вибирати за аналізом ДНК

  Статевого партнера можна вибирати за аналізом ДНК · lesya · 15.11.2011 15:03

  Як твердять учені, відтепер статевого партнера можна вибрати за аналізом ДНК. Вартість такого аналізу складе 249 доларів $.


 • Зазирніть собі в тарілку

  Зазирніть собі в тарілку · lesya · 08.11.2011 11:20

  Якщо Вас несподівано потягнуло на солодке чи раптом закортіло чогось гострого, то, цілком можливо, справа тут не у відчутті голоду. Може бути, Ваш потяг до певного виду їжі – це харчовий прояв психологічних проблем.


Всього 746 на 38 сторінках