Краса і здоров'я

 • 8 салатів, які шкодять більше, ніж "Біг Мак"

  8 салатів, які шкодять більше, ніж "Біг Мак" · lesya · 30.07.2012 17:01

  У це складно повірити, але є салати, на перший погляд корисні та дієтичні, в яких міститься більше жиру, калорій та солі, ніж в бургерах із фаст-фуду! Так, для прикладу, знаменитий "Біг Мак" містить 550 ккал, 10 г насиченого жиру та 1000 мг солі. А ось салати, які перевершують його за цими показниками.


 • Найбільш дивні ідеали краси

  Найбільш дивні ідеали краси · lesya · 21.07.2012 18:51

  Краса, як відомо, річ відносна, отож не дивно, що ідеали краси змінюються з плином часу та є відмінними у різних народів. Іноді вони бувають настільки протилежними, що в голові не вкладається, як таке може відбуватися.


 • Кращі продукти для кращого сексу

  Кращі продукти для кращого сексу · lesya · 18.07.2012 17:49

  Нещодавно спеціалісти склали список продуктів, здатних покращити сексуальне життя. За твердженням експертів, регулярне вживання цих страв суттєво підвищить лібідо та налаштує на необхідний для любовних утіх лад.


 • Експерти склали рейтинг найбільш незвичних пластичних операцій

  Експерти склали рейтинг найбільш незвичних пластичних операцій · lesya · 18.07.2012 15:14

  Важко уявити сучасний світ без пластичної хірургії. І справді, вправні руки досвідченого лікаря можуть творити дива, усувати вікові зміни нашого тіла чи вади, які заважають жити повноцінним життям. Такі операції є цілком виправданими. Однак іноді люди вдаються до послуг пластичних хірургів з цілком незрозумілих та іноді навіть безглуздих причин. У даному контексті експерти вирішили скласти рейтинг найбільш незвичайних пластичних операцій.


 • Худорляві друзі допоможуть боротися з ожирінням

  Худорляві друзі допоможуть боротися з ожирінням · lesya · 13.07.2012 15:03

  Нещодавно вчені провели дослідження, в результаті якого з’ясували, що оточуючі можуть суттєво впливати на тих, хто бажає схуднути.


 • Розділена на шматки їжа дозволяє швидше втамувати голод

  Розділена на шматки їжа дозволяє швидше втамувати голод · lesya · 11.07.2012 19:00

  Спеціалісти, намагаючись знайти дієві засоби для боротьби з проблемою ожиріння, провели дослідження, в рамках якого експериментальним шляхом намагалися виявити фактори, які так чи інакше впливають на наш апетит.


 • Секс і фітнес: 8 поз, які дозволять накачати м'язи

  Секс і фітнес: 8 поз, які дозволять накачати м'язи · lesya · 11.07.2012 12:29

  Ні для кого не секрет, що секс – справа приємна та корисна. А ось про те, що окремі позиції в сексі можуть допомогти жінкам накачати певні групи м’язів, знають далеко не всі. Так, спеціалісти переконують, що правильно підібрана поза в сексі може стати гармонійним поєднанням спорту та задоволення.


 • Шотландський дієтолог створив дієтичну піцу з водоростей

  Шотландський дієтолог створив дієтичну піцу з водоростей · lesya · 06.07.2012 14:19

  Нещодавно один шотландський дієтолог створив піцу з водоростей. Корисність такої страви для організму людини зросла до 100%.


 • Комарі кусають вибраних

  Комарі кусають вибраних · lesya · 04.07.2012 09:13

  Виявляється, комарі є дуже розбірливими в їжі. Ще раніше вчені з’ясували, що хижаками є самки. А самці, навпаки, представляють собою нешкідливих комах, які не кривдять людини і харчуються виключно квітковим нектаром.


 • Вчені створили вакцину, яка вбиває задоволення від куріння

  Вчені створили вакцину, яка вбиває задоволення від куріння · lesya · 02.07.2012 23:52

  У боротьбі за здоров’я людства та в намаганні подолати різного роду залежності вчені вишукують все нові й нові методи, створюють найрізноманітніші препарати, які б допомогли усім нам дотримуватися здорового способу життя. І ось недавно спеціалісти придумали ще один спосіб для боротьби з курінням – вони створили вакцину проти цієї згубної звички. Так, вчені запропонували заражати курців генетично модифікованим вірусом, який вражає клітини печінки, в результаті чого останні перестануть виробляли білок, що нейтралізує нікотин.


 • Британські експерти назвали 108 причин, які заважають схудненню

  Британські експерти назвали 108 причин, які заважають схудненню · lesya · 30.06.2012 11:55

  У контексті зростаючої проблеми ожиріння експерти Британського фонду харчування (British Nutrition Foundation) вирішили з'ясувати, що власне заважає їхнім співвітчизникам, які, за статистикою, регулярно сідають на дієту, схуднути. І результати дослідження виявилися вельми невтішними.


 • Процес схуднення робить чоловіків мужніми

  Процес схуднення робить чоловіків мужніми · lesya · 27.06.2012 23:01

  Нещодавно вчені з’ясували, що повні чоловіки, яким вдалося схуднути, стають сексуально активнішими. Причина цьому - нормалізація рівня основного чоловічого гормону тестостерону.


 • Вчені склали список сонних продуктів

  Вчені склали список сонних продуктів · lesya · 25.06.2012 10:57

  Ні для кого не секрет, що їжа для нашого організму є настільки ж необхідною, як, приміром, паливо для автомобіля. Та на відміну від останнього, який переробляє будь-яке пальне однаково, організм людини по-різному перетравлює ті чи інші продукти. І ось, намагаючись визначити вплив тих чи інших продуктів на людський організм, американські фахівці провели дослідження, в результаті якого дійшли висновку, що продукти здатні впливати на наш енергетичний стан, і назвали список сонних продуктів - так званої sleepyfood.


 • Люди найчастіше помирають в свій день народження

  Люди найчастіше помирають в свій день народження · lesya · 18.06.2012 21:35

  Нещодавно швейцарські дослідники провели спеціальне дослідження, в рамках якого намагалися з'ясувати, чи існують дні, коли ймовірність померти найвища. І виявилося, що такий день існує - і це день, коли людина народилася.


 • П'ять дивних запитань про схуднення

  П'ять дивних запитань про схуднення · lesya · 15.06.2012 08:24

  Кожне питання, нехай навіть дуже дивне та безглузде, має свою відповідь. І часто ці питання стосуються проблем з фігурою – люди в погоні за стрункістю у своїх фантазіях доходять до смішного, уявивши собі неможливе. Однак у експертів є відповіді і на такі запитання, які, здавалося б, не потребують відповіді. Отож почнемо.


 • Вчені: Важливо, не що ми їмо, а коли

  Вчені: Важливо, не що ми їмо, а коли · lesya · 08.06.2012 12:41

  Нещодавно вчені в результаті спеціального дослідження з’ясували, що час сніданку, обіду або вечері може бути настільки ж важливим для підтримки нормальної ваги, як і те, що саме ви їсте. Дослідження проводилася вченими з Інституту Біологічних Досліджень Солк.


 • Фахівці НАСА створили "еліксир молодості"

  Фахівці НАСА створили "еліксир молодості" · lesya · 04.06.2012 12:58

  Вчені усього світу продовжують боротися зі старістю. І ось недавно спеціалісти NASA представили своє нове творіння - фруктовий напій, розроблений спеціально для захисту астронавтів від радіації. Цей напій омолоджує шкіру, запобігаючи її старінню. Відомий він під назвою AS10, а до його складу входять фрукти, овочі та фітоелементи.


 • 5 простих способів покращити сексуальне життя

  5 простих способів покращити сексуальне життя · lesya · 25.05.2012 17:55

  Ні для кого не секрет, що секс є невід’ємною частиною здорового способу життя сучасної людини. За словами спеціалістів, при відсутності інтимних стосунків спостерігаються не лише перепади настрою, але й інші, набагато серйозніші проблеми зі здоров'ям. Отож спеціалісти для покращення взаємин та сексуального життя радять скористатися п'ятьма простими способами.


 • Гамбургери виявилися кориснішими за їжу, яку подають в лікарнях

  Гамбургери виявилися кориснішими за їжу, яку подають в лікарнях · lesya · 22.05.2012 22:53

  Цими днями гучний скандал розгорівся у Британії: гамбургери McDonald's виявилися кориснішими від їжі, яку подають в лікарнях. Так, представники британської неурядової організації Sustain провели порівняльний аналіз низки продуктів, результати якого вразили всіх. З'ясувалося, що харчування, яке отримують хворі в лікарнях, є набагато шкідливішим, ніж джанкфуд.


 • 5 поширених помилок по догляду за собою

  5 поширених помилок по догляду за собою · lesya · 12.05.2012 08:52

  Жінки завжди прагнули виглядати бездоганно. І, озброївшись знаннями, здобутими з Інтернету, телевізора та книг, або ж скориставшись порадами подруг, експериментують зі своєю зовнішністю. Однак не завжди такий ризик оправданий. Іноді варто звернути увагу на те, що говорять спеціалісти: часто речі, на які ми навіть не звертаємо уваги, можуть звести всі старання нанівець. Ось деякі з цих речей.


Всього 746 на 38 сторінках