Краса і здоров'я

 • Несмачна їжа небезпечна для здоров'я

  Несмачна їжа небезпечна для здоров'я · lesya · 28.11.2012 08:24

  Вчені з’ясували, що несмачна їжа може викликати депресію та нервові розлади, травмуючи нашу психіку.


 • Лікарі недолюблюють гладких пацієнтів

  Лікарі недолюблюють гладких пацієнтів · lesya · 14.11.2012 15:50

  За твердженням експертів, ожиріння викликає не лише проблеми зі здоров’ям, але й може стати причиною соціального відчуження та неприйняття. Так, з якихось причин люди схильні сприймати огрядних осіб з певною ноткою негативу та упередження. Більше того, спеціалісти нещодавно з’ясували, що такій тенденції підвладні й лікарі – особи, які, здавалося б, повинні бути найбільш безпристрасними у ставленні до інших. Та, як виявилося, все зовсім не так, як можна було очікувати: лікарі ставляться до своїх огрядних пацієнтів з таким же упередженням, що й звичайні люди, переконують дослідники. Більше того, вони можуть навіть не підозрювати про це своє упередження, пише портал LiveScience.


 • Сльози корисні для здоров'я

  Сльози корисні для здоров'я · lesya · 14.11.2012 12:35

  Людський організм сповнений загадок і таємниць, над якими століттями сушать голови вчені з різних куточків світу. І ось нещодавно спеціалісти, намагаючись зрозуміти, чому люди плачуть та що в цей час відбувається з нашим організмом, провели чергове дослідження, в рамках якого з’ясували, що плач, який є природнім захистом організму, допомагає знизити відчуття болю або ж зняти стрес.


 • Для того, щоб схуднути, слід вечеряти макаронами і булочками

  Для того, щоб схуднути, слід вечеряти макаронами і булочками · lesya · 07.11.2012 23:43

  Група вчених з Єврейського університету нещодавно провела дослідження, результати якого докорінно міняють традиційне уявлення про дієтичне харчування. Виявляється, для того, щоб схуднути, необхідно забути всі відомі рекомендації дієтологів і на вечерю зі спокійною совістю з’їдати макарони, картоплю та булочки.


 • Жіночі недоліки, які подобаються чоловікам

  Жіночі недоліки, які подобаються чоловікам · lesya · 07.11.2012 21:52

  Представниці прекрасної статі готові піти багато на що, щоб виглядати в очах чоловіків сексуальними та привабливими. Та часто буває так, що деякі речі, які дівчата вважають своїми недоліками, намагаючись з усіх сил їх позбутися, шалено подобаються чоловікам. Експерти вирішили скласти список жіночих «недоліків», які чоловіки вважають надзвичайно сексуальними.


 • Жінкам необхідно кидати палити до 30 років

  Жінкам необхідно кидати палити до 30 років · lesya · 03.11.2012 08:28

  Намагаючись дослідити механізм впливу нікотину на людський організм та віднайти нові методи боротьби з тютюновою залежністю, вчені проводять все нові дослідження. І ось нещодавно фахівці провели черговий експеримент, в результаті якого з’ясували, що жінкам, які палять, просто необхідно позбутися цієї згубної звички до тридцяти років. Якщо їм вдасться зробити це, то ризик смерті від захворювань, викликаних курінням, зведеться практично до нуля. Результати проведених досліджень з’явилися цими днями на сторінках британського журналу Lancet.


 • Вчені вивели формулу позбавлення від осінньої хандри

  Вчені вивели формулу позбавлення від осінньої хандри · lesya · 02.11.2012 09:55

  Нещодавно британські вчені провели низку досліджень, в рамках яких намагалися віднайти дієві засоби від осінньої депресії.


 • Эффективность семейной диеты

  Эффективность семейной диеты · kseniya_www · 30.10.2012 19:19

  Очень часто случаются ситуации, когда в семье избыточным весом страдают и муж, и жена. Происходит это от взаимных пристрастий к калорийной еде, от неправильного подхода кушанью вообще.


 • Близько 17 років свого життя жінки витрачають на дієти

  Близько 17 років свого життя жінки витрачають на дієти · lesya · 16.10.2012 16:26

  Нещодавно в ході одного дослідження спеціалісти підрахували, що жінки в середньому витрачають близько сімнадцяти років свого життя на… дієти. Вражаючий показник, чи не так?


 • Вчені вирахували математичну модель успішного зачаття

  Вчені вирахували математичну модель успішного зачаття · lesya · 08.10.2012 21:12

  Нещодавно вчені провели спеціальне дослідження, в результаті якого їм вдалося вирахувати математичну модель успішного зачаття. Отож тепер вони знають, що в тому випадку, коли жінка у віці після 35 років протягом шести місяців ніяк не може завагітніти, їй слід звернутися за допомогою фахівця з лікування безпліддя. Розроблена фахівцями нова математична модель здатна вирахувати шанси жінки завагітніти природнім шляхом.


 • 5 міфів про красу

  5 міфів про красу · lesya · 05.10.2012 17:02

  У світі так багато речей, які можуть ввести нас в оману. Це стосується й світу краси, сповненого міфами та домислами, які іноді виглядають насправді смішними. Однак деколи кумедні на перший погляд речі можуть бути правдою. Експерти вирішили допомогти тим, хто хоче гарно виглядати, і спробували відокремити правду від брехні.


 • Вчені вирахували ідеальну формулу догляду за волоссям

  Вчені вирахували ідеальну формулу догляду за волоссям · lesya · 03.10.2012 10:05

  Нещодавно британські вчені вирахували ідеальну формулу для догляду за волоссям. Якщо чітко та систематично дотримуватися їхніх рекомендацій і порад, волосся буде здоровим, міцним та сяятиме природнім блиском. Вплив негативних зовнішніх чинників, який згубно позначається на волоссі, можна знизити або й зовсім усунути за допомогою спеціальних засобів.


 • Найбільш неправильні способи схуднути

  Найбільш неправильні способи схуднути · lesya · 14.09.2012 10:38

  Сьогодні у світі чи не щодня поповнюються лави людей, бажаючих схуднути. Заради того, щоб скинути декілька кілограмів, жінки готові приносити неймовірні жертви. Іноді цією жертвою стає власне здоров’я.


 • 10 обов'язкових продуктів в раціоні жінок

  10 обов'язкових продуктів в раціоні жінок · lesya · 12.09.2012 22:41

  За словами спеціалістів, жіночий метаболізм суттєво відрізняється від чоловічого, тому й раціони чоловіків і жінок повинні відрізнятися. Експерти вирішили назвати продукти, які обов’язково повинні бути присутні в раціоні кожної представниці прекрасної статі.


 • Пшеницю назвали досконалою хронічною отрутою

  Пшеницю назвали досконалою хронічною отрутою · lesya · 12.09.2012 07:51

  За словами низки дослідників, сучасна пшениця є "досконалою, хронічною отрутою". Така інформація міститься в науковому виданні кардіолога Вільяма Девіса. Книга, яка нещодавно побачила світ, присвячена одному з найпопулярніших зерен у світі - пшениці.


 • Післяобідній сон допоможе схуднути

  Післяобідній сон допоможе схуднути · lesya · 09.09.2012 20:51

  Нещодавно спеціалісти провели дослідження, в рамках якого з’ясували, що ті люди, які полюбляють подрімати після обіду, живуть довше, ніж ті, хто спить тільки уночі. Окрім того, пообідній сон допомагає схуднути.


 • Від фаст-фуду люди тупіють

  Від фаст-фуду люди тупіють · lesya · 23.08.2012 12:37

  Ні для кого не секрет, що жирна їжа негативно позначається на здоров'ї, а особливо на фігурі. А нещодавно європейські дослідники з’ясували, що гамбургери, чіпси та піца здатні впливати на якість та швидкість мислення.


 • Вчені назвали продукти, які викликають сонливість

  Вчені назвали продукти, які викликають сонливість · lesya · 21.08.2012 15:20

  Нещодавно американські вчені провели дослідження, в результаті якого склали список продуктів, здатних викликати втому та сонливість.


 • Французи випустили духи для схуднення

  Французи випустили духи для схуднення · lesya · 18.08.2012 17:40

  У боротьбі з проблемою зайвої ваги людство вдається до найрізноманітніших методик. Вчені активно працюють над створенням різних пігулок, намагаються знайти нові методи психологічного впливу на бажаючих схуднути, вчаться керувати гормональним фоном людини тощо. А нещодавно іще й парфуми для схуднення з’явилися. І представили їх не якісь там дилетанти, а справжні знавці своєї справи – французи.


 • Американці лікуватимуть депресію за допомогою намету

  Американці лікуватимуть депресію за допомогою намету · lesya · 04.08.2012 17:38

  Американці вирішили лікувати депресію кардинально новим способом - за допомогою звичайного намету.


Всього 746 на 38 сторінках