Економіка

 • Австралію визнали найкращою країною в світі

  Австралію визнали найкращою країною в світі · lesya · 23.05.2012 13:19

  Цими днями експерти Організації економічного співробітництва та розвитку провели спеціальне дослідження, в результаті якого з’ясували, що найвищий рівень життя в Австралії. Так, саме в цій країні якість життя є найвищою серед усіх інших країн світу. В рамках дослідження вчені брали до уваги такі показники, як рівень доходів та зайнятості населення, якість освіти, рівень безпеки та багато іншого.


 • Швеція стане першою країною, яка відмовиться від готівки

  Швеція стане першою країною, яка відмовиться від готівки · lesya · 26.03.2012 10:13

  Нещодавно стало відомо, що вже найближчим часом Швеція стане першою країною в світі, яка зовсім відмовиться від готівки. До речі, саме у цій країні в далекому 1661-му році вперше в цілому світі було введено в обіг паперові гроші. За даними Daily Mail, на сьогоднішній день частка готівкових грошей у шведській економіці складає якихось 3%. Натомість у США цей показник становить 7%, у країнах Євросоюзу – 9%. В якості основного аргументу прихильники переходу скандинавської держави на безготівкові розрахунки використовують той факт, що технічний розвиток Швеції досить високий, тому якісь "папірці" її мешканцям просто не потрібні.


 • Яка залежність між хмарочосами і кризою?

  Яка залежність між хмарочосами і кризою? · lesya · 12.01.2012 18:30

  Виявляється, між хмарочосами і кризою існує певна залежність, приклади якої, за словами експертів, можна простежити всюди: від Емпайр-стейт-білдінг у Нью-Йорку, перед завершенням будівництва якого наступила Велика депресія, та до найвищого у світі хмарочоса Бурдж-Халіфа, зведеного якраз під дубайську кризу.


 • Найдорожчу квартиру Нью-Йорка придбав російський олігарх

  Найдорожчу квартиру Нью-Йорка придбав російський олігарх · lesya · 21.12.2011 11:09

  Цими днями російський бізнесмен Дмитро Риболовлєв придбав найдорожчу квартиру в центральній частині Нью-Йорка. ЇЇ вартість становить 88 мільйонів доларів. За даними фахівців, ця угода стала найдорожчою в історії продажів нерухомості на Манхеттені.


 • Відень очолив рейтинг найпридатніших для проживання міст

  Відень очолив рейтинг найпридатніших для проживання міст · lesya · 02.12.2011 08:27

  Цими днями представники Міжнародної аналітичної компанії Mercer оприлюднили нову версію щорічного рейтингу міст, найбільш придатних для життя. Цьогорічний рейтинг очолила столиця Австрії Відень.


 • Британці помирають від нездатності заплатити за опалення

  Британці помирають від нездатності заплатити за опалення · lesya · 14.11.2011 12:23

  В результаті дослідження, проведеного професором Джоном Хіллсом на замовлення уряду країни, щозими у Великобританії близько трьох десятків тисяч людей помирають через відсутність можливості оплатити рахунки за опалення. Дослідження проводилося з метою визначення масштабів проблеми енергетичної бідності у країні та, власне, показників цієї бідності.


 • Міжнародний туризм починає відроджуватися

  Міжнародний туризм починає відроджуватися · Lesly · 02.11.2011 10:36

  Як повідомляє центр новин ООН, сфера міжнародного туризму починає відроджуватися. Зокрема, про певні покращення в цій галузі економіки повідомив Таліб Ріфай, Генеральний секретар Всесвітньої організації туризму (ВОТ) на відкритті щорічної міжнародної виставки "Подорожі та туризм" у Берліні.


 • Развитие мировой гостинничной индустрии

  Развитие мировой гостинничной индустрии · kseniya_www · 13.08.2011 12:12

  Углубление специализации в сфере гостеприимства сегодня связанное с активным процессом образования корпоративных форм у организации гостиничных предприятий - международных и национальных цепей. Гостиничные цепи - это объединение группы предприятий, которые осуществляют коллективный бизнес и придерживаются в организации бизнеса единственных стандартов, находятся под непосредственным единственным контролем аппарата управления.


 • Все тонкости нулевой отчетности

  Все тонкости нулевой отчетности · kseniya_www · 20.07.2011 21:28

  Каждый предприниматель мечтает о том, чтобы не платить налоги государству. Это и не удивительно, ведь наши люди по своей натуре любят халяву, и не хотят выполнять все предписанные законы.


 • На чому економлять японці або Як пережити спеку без кондиціонера

  На чому економлять японці або Як пережити спеку без кондиціонера · lesya · 05.07.2011 15:57

  Останні події в Японії змусили уряд країни розпочати кампанію з економії електрики. Основною метою проекту є скорочення енергоспоживання як мінімум на 15%. Як наслідок – в країні популяризуються нові модні тенденції та віяння, а мешканці Японії з готовністю відмовляються від звичного комфорту.


 • Рейтингові компанії України

  Рейтингові компанії України · kseniya_www · 01.07.2011 17:23

  В 2011 році рейтингові агенства вступили в конкурентну боротьбу з колишніми рейтинговими монополістами. Справа в тому, що на початку 2010 року Державна комісія по цінним паперам та фондовому ринку після довгих затягувань нарешті включила в Реєстр повноважень рейтингових агенств три організації: РА "ІВІ-Рейтинг", РА "Рюрик" та РА "Експерт-Рейтинг". Раніше ж до 2004 роком єдиним рейтинговом агенством було РА "Кредит-Рейтинг".


 • Опыт реформирования пенсионной системы в России

  Опыт реформирования пенсионной системы в России · kseniya_www · 30.06.2011 11:39

  Россиянам, как и украинцам также пришлось пережить пенсионную реформу. И причина ее проведения - аналогичная украинской - отсутствие средств в стране и невозможность финансового обеспечения старшего населения.


 • Пенсійна реформа - "рятівне коло" для економіки України

  Пенсійна реформа - "рятівне коло" для економіки України · kseniya_www · 30.06.2011 11:02

  Пенсійна реформа, яка сьогодні впевнено наступає на горло пенсіонерам, має можливість відтермінувати фінансовий крах країни. З однієї сторони солідарна  пенсійна система, коли молоде робоче населення країни кормить пенсіонерів була до цього часу цілком нормальною. Проте зараз, коли жінки перестали родити по 2-3 діточок, а продовжуваність життя зросла, Україна реально відчула що система вже не працює.


 • Разработка фирменного стиля в Украине

  Разработка фирменного стиля в Украине · kseniya_www · 21.06.2011 12:40

  В Украине недавно "каталогом украинского дизайна" было организовано исследование разработки логотипов и фирменного стиля отечественными дизайнерскими фирмами и рекламными агентствами. Как заявил организатор опроса, такое исследование стало первым в мире.


 • Развитие оптической промышленности России

  Развитие оптической промышленности России · kseniya_www · 21.06.2011 12:16

  Оптическая промышленность в России зародилась в начале 120 века. Еще в 1905 году Обуховский сталеварний завод открыл оптическую мастерскую, где был впервые настроен выпуск артиллерийский прицелов. Приблизительно в это же время с Германией были заключены договоры по организации двух оптично-механических заводов.


 • Пенсійна реформа в Україні - реформа свідомості громадян

  Пенсійна реформа в Україні - реформа свідомості громадян · kseniya_www · 10.06.2011 19:10

  Зібрати на пенсію - завдання не легке, не легше завдання - зберегти вже існуючі кошти. В умовах інфляції, коли валюта знецінюється, може статися так, що прибуток, який людина мала б отримати у вигляді відсотків, може перетворитися на збиток.


 • Что такое маркетинговое исследование и когда его нужно проводить?

  Что такое маркетинговое исследование и когда его нужно проводить? · Irinka · 01.06.2011 16:14

  На сегодняшний день существует два типа исследований. Первый - это исследование рынка, целью которого является изучение активности потребителей в приобретении товара. Подводятся итоги, сколько продукта продано, это все исследуется в ходе обработки данных или с помощью других средств.


 • Жить стало лучше, жить стало веселей

  Жить стало лучше, жить стало веселей · kseniya_www · 26.05.2011 17:29

  Те люди, которые проживали во времена Советского Союза чувствуют легкое дежавю, прослушивая новости и отчеты работы Правительства. Власть уверенно и упрямо навязывает мысль гражданам о том, что жить стало более легко, что Украина наконец становится инвестиционно-привлекательной страной и производство растет. Интересно, что когда речь идет о производстве, то забывают напомнить, что речь идет об увеличении производства металлообрабатывающей отрасли и машиностроения.


 • Hyatt побудує п'ятизірковий готель в Криму

  Hyatt побудує п'ятизірковий готель в Криму · kseniya_www · 29.03.2011 17:07

  Готельний оператор Hyatt уклав договір в Криму про організацію готельного комплексу на базі санаторію "Айвазовський" в Партеніті. Часу не гаяли, і група, яка має обслуговувати та організовувати діяльність готелю, вже створена.


 • Развитие бухгалтерских услуг после введения НК

  Развитие бухгалтерских услуг после введения НК · kseniya_www · 24.02.2011 17:59

  Сегодня в период реформирования налоговой системы сложно найти такого бухгалтера, который без страха и лишних размышлений может сказать, что система бухгалтерские услуги проста и понятная.


Всього 179 на 9 сторінках