Економіка

 • У Львові штрафуватимуть за встановлення пластикових вікон

  У Львові штрафуватимуть за встановлення пластикових вікон · lesya · 21.03.2013 19:03

  У Львові не вщухають пристрасті навколо питань, пов’язаних із самовільною реставрацією історичних будівель – представники міської ради Львова шляхом посилення штрафів намагаються вберегти безцінні споруди, які є спадщиною ЮНЕСКО, тоді як мешканці цих будівель, а також власники приватних підприємств воліють чинити по-іншому.


 • Білл Гейтс закликає багатіїв боротися зі смертельними захворюваннями, а не з облисінням

  Білл Гейтс закликає багатіїв боротися зі смертельними захворюваннями, а не з облисінням · lesya · 20.03.2013 19:09

  Один із найбагатших чоловіків світу, Білл Гейтс, звинуватив капіталізм у неправильному розподілі грошей. За словами бізнесмена, величезні кошти, які йдуть на благодійність, необхідно витрачати на боротьбу з серйозними захворюваннями, а не на дрібниці на кшталт боротьби з облисінням.


 • Кредитні пропозиції Приватбанку

  Кредитні пропозиції Приватбанку · kseniya_www · 22.02.2013 18:04

  Приватбанк є одним з найбільших банків на території нашої країни. Також він має найпоширенішу мережу своїх відділень не лише в Україні, але і по території усіх колишніх країн СНД. Відділення Приватбанку надають всім, що бажають повний спектр банківських послуг, серед яких найбільшою популярністю користуються кредитні пропозиції. Приватбанк надає кредит фізичним особам і юридичним. Умови надання кредитів стандартні і дуже прості.


 • Як складати службову записку

  Як складати службову записку · lesya · 20.02.2013 10:26

  Час від часу більшість працівників великих компаній стикається з потребою складання документів. При чому на необхідність створення того чи іншого документу натикаються не лише начальники та ті особи, в обов’язки яких безпосередньо входить ця процедура, але й рядові співробітники тих чи інших компаній.


 • 1С академия: качественно, быстро, удобно.

  1С академия: качественно, быстро, удобно. · kseniya_www · 19.02.2013 22:59

  На сегодняшний день постоянная актуализация знаний по 1С является профессиональной обязанностью любого высококвалифицированного бухгалтера. Однако зачастую современному специалисту для качественного дополнительного самообразования банально не хватает времени, основную часть которого отнимает основная финансовая деятельность.


 • Економічна криза позначилася на діяльності юридичних компаній в Україні

  Економічна криза позначилася на діяльності юридичних компаній в Україні · lesya · 29.01.2013 19:59

  В умовах світової економічної кризи юридичним компаніям довелося дещо змінити звичний напрям роботи, прилаштувати його до мінливих потреб суспільства, продиктованих часом та умовами сучасної фінансово-економічної ситуації. І вітчизняним юридичним компаніям вдалося подолати цю проблему з найменшими втратами: більшості юридичних компаній вдалося уникнути скорочення штатів. Натомість всі сили було спрямовано на зміну юридичних практик.


 • Три країни, в яких роботодавці чекають українців

  Три країни, в яких роботодавці чекають українців · lesya · 04.01.2013 17:51

  Бажаючи заробити трохи грошей, українці часто вирушають на заробітки за кордон. Однак не в усіх країнах вдається однаково добре заробити, особливо останнім часом, коли економічна криза сколихнула світ, скоротивши фінансування у сфері трудової міграції. У даному контексті експерти вирішили скласти рейтинг країн, куди вигідно їхати на роботу нашим співвітчизникам.


 • Особенности ипотеки для военнослужащих

  Особенности ипотеки для военнослужащих · kseniya_www · 24.12.2012 21:05

  Для того чтобы получить ссуду на жилье, претендент должен подать рапорт на участие в программе. Затем спустя определенное время имя просителя попадает в специальный реестр. На каждого участника, который в нем находится, открывается именной накопительный счет в одном из российских банков, при этом все средства на нем могут быть использованы только спустя три года.


 • За повідомлення у Facebook доведеться платити

  За повідомлення у Facebook доведеться платити · lesya · 23.12.2012 16:47

  Нещодавно найпопулярніша в світі соціальна мережа Facebook розпочала тестування системи платного відправлення повідомлень. Тепер користувачі, які не входять до списку друзів людини, зможуть надсилати їй повідомлення за один долар.


 • Samsung стала лідером серед виробників стільникових апаратів

  Samsung стала лідером серед виробників стільникових апаратів · lesya · 19.12.2012 12:10

  Цими днями співробітники компанії IHS iSuppli вирішили підвести попередні підсумки розвитку ринку стільникових апаратів у році, що минає.


 • Современный потребительский кредит

  Современный потребительский кредит · kseniya_www · 16.12.2012 14:16

  С одной стороны, рост цен влияет на развитие кредитных операций, а с другой стороны на рост затрат, сюда добавляется процент за использование кредита. При определении объема кредита большое значение имеет стоимость, так как выдают его под закупку материалов или заключенной сделки. Чем цена выше, тем больше предприятие берет кредита.


 • ООО Оптдевайс мнения клиентов

  ООО Оптдевайс мнения клиентов · kseniya_www · 06.12.2012 19:51

  Чаще всего бухгалтерская деятельность остается для предпринимателя чем то загадочным и непостижимым. Но каждый бизнесмен понимает, что без качественного бухгалтерского учета его бизнес долго не протянет. Отзывы клиентов о Оптдевайс нередко указывают на то, что бухгалтеры и юристы этой фирмы являются высококвалифицированными специалистами и профи в своем деле.


 • Найнебезпечніші угоди з нерухомістю

  Найнебезпечніші угоди з нерухомістю · lesya · 30.11.2012 17:15

  Дуже часто покупці нерухомості при купівлі квартири, заміського будинку або нежилого приміщення стають жертвами обману чи шахрайства. Від цього не застрахований ніхто, отож експерти вирішили назвати найбільш небезпечні угоди на ринку нерухомості.


 • Найдорожча квартира Києва коштує стільки ж, скільки 270 квартир в Європі

  Найдорожча квартира Києва коштує стільки ж, скільки 270 квартир в Європі · lesya · 23.11.2012 23:19

  Нещодавно в Києві надійшла в продаж найдорожча квартира столиці, вартість якої складає 35 мільйонів доларів. Знаходиться вона на Печерських липках, на вулиці Драгомирова. За твердженням експертів з нерухомості, цих грошей вистачило б на те, щоб придбати декілька квартир в одній із європейських столиць. Так, приміром, у Берліні, говорять фахівці, за суму в 35 мільйонів доларів можна було б придбати 270 квартир.


 • Найбільш незвичні закордонні об'єкти нерухомості

  Найбільш незвичні закордонні об'єкти нерухомості · lesya · 20.11.2012 17:36

  Нерухомість останнім часом стала чи не найпоширенішим об’єктом капіталовкладень. Це й не дивно, адже придбані об’єкти можна перетворювати в що завгодно – готелі, магазини, розважальні заклади, словом, у все те, що приноситиме прибуток. І якщо в нас під нерухомістю традиційно розуміють квартири, офіси чи приміщення, то за кордоном вибір об’єктів нерухомості набагато ширший – там намагаються заробити гроші практично на всьому. Так, нещодавно експерти склали список найбільш незвичайних житлових об'єктів за кордоном, до якого потрапили недіючі маяки, млини, церкви, залізничні станції, водонапірні башти, морські платформи та бункери. Список складався співробітниками агентства нерухомості DOKI.


 • Китайці відзначили День холостяка, витративши в Інтернеті близько 3 мільярдів доларів

  Китайці відзначили День холостяка, витративши в Інтернеті близько 3 мільярдів доларів · lesya · 14.11.2012 08:18

  11 листопада у Китаї відзначили День холостяка. Це свято було придумане китайськими студентами в 90-х роках, однак дуже швидко День холостяка завоював популярність серед населення Китаю, перетворившись з кумедної студентської традиції в улюблене для всього народу дійство. Не останнє місце в популяризації свята зайняла активність китайського сектора електронної торгівлі. Так, саме в цей день онлайн-магазини пропонують покупцям найрізноманітніші бонуси, подарунки та знижки аж до 70%, повідомляють китайські ЗМІ.


 • Исследования молочного рынка и потребления молочной и кисломолочной продукции

  Исследования молочного рынка и потребления молочной и кисломолочной продукции · kseniya_www · 22.10.2012 22:44

  Последние исследования молочного рынка и потребления молочной и кисломолочной продукции показали, что в различных регионах России предпочтение отдается тем или иным молокопродуктам. Кроме того опросы потребителей показали, что многие из них отказываются от приобретения молочной и кисломолочной продукции по той причине, что многочисленные телерепортажи и публикации в СМИ по развенчанию молочных продуктов и того, из чего их изготавливают недобросовестные производители.


 • Британський Брістоль вводить в обіг свою власну валюту

  Британський Брістоль вводить в обіг свою власну валюту · lesya · 10.10.2012 10:43

  Цими днями влада британського Брістоля ввела в обіг нову валюту - брістольський фунт. Нові гроші ходитимуть у місті нарівні з британським фунтом стерлінгів та прийматимуться за курсом 1 до 1. За твердженням авторів ідеї, нова валюта допоможе економіці міста впоратися з рецесією, яка охопила всю Європу та Британію зокрема.


 • Платежные системы в интернете

  Платежные системы в интернете · kseniya_www · 24.09.2012 15:21

  В кредитных платежных системах расчеты проводятся при помощи кредитных карточек, выпущенных различными банками, которые предполагают совершение различных расчетных операций. Проведение расчетов в дебетовых платежных системах осуществляется путем использования электронных чеков и электронных денег, которые заменяют соответственно бумажные чеки и наличные деньги.


 • Ввод и обмен электронных денег

  Ввод и обмен электронных денег · kseniya_www · 16.06.2012 14:32

  За последние несколько лет самыми популярными операторами мобильной связи в Украине считаются компании МТС и Киевстар.


Всього 179 на 9 сторінках