Економіка

 • Рейтинг найбільш прибуткових компаній в Україні

  Рейтинг найбільш прибуткових компаній в Україні · lesya · 28.11.2013 09:41

  Умови для ведення бізнесу в Україні склалися, м’яко кажучи, не надто сприятливі. Незважаючи на те, що за деякими показниками економіка України покращила свої показники, все ж недосконала система оподаткування, високий рівень корупції, відсутність чіткого формулювання низки законодавчих норм – все це суттєво утруднює ведення бізнесу в нашій державі. Крім того, через високі податки та низку інших обмежень важко втілити в життя новаторські проекти, і підприємницька діяльність в Україні не вирізняється особливою розмаїтістю.


 • Українські Інтернет-магазини запропонували користувачам купувати товари у розстрочку

  Українські Інтернет-магазини запропонували користувачам купувати товари у розстрочку · lesya · 27.11.2013 23:03

  Покупки в Інтернеті з кожним днем набувають все більшої популярності. Можливість придбати якісний товар за низькими цінами (Інтернет-магазини не сплачують цілої низки податків, їм не доводиться платити за оренду, що в результаті в позитивному для покупців аспекті позначається на вартості товару) приваблює все більше покупців. І якщо звичайні магазини до цих пір не розорилися, то це тільки завдяки тим нечисленним перевагам, які вони зберегли за собою.


 • 5 типових помилок бізнесменів-початківців

  5 типових помилок бізнесменів-початківців · lesya · 27.11.2013 08:51

  Сьогодні все більше людей в намаганні заробити грошей подаються у сферу бізнесу: можливість заробляти більше, ніж середньостатистичний працівник тієї чи іншої компанії, самостійне ведення своїх справ, відсутність начальства – все це, погодьтеся, не може виглядати непривабливим.


 • Найгучніші фінансові афери за версією видання Forbes

  Найгучніші фінансові афери за версією видання Forbes · lesya · 19.11.2013 15:30

  Здавалося б, про фінансові піраміди на сьогоднішній день сказано стільки, що жодна нормальна людина не понесе туди гроші. Та все ж знаходяться любителі легкої наживи, які примудряються вкладати кошти в стовідсотково провальну справу. Хтось виграє, хтось програє, а ось засновники фінансових пірамід добряче наживаються. Хоча деколи й до них приходить розплата у вигляді величезних штрафів та тюремних термінів.


 • Сотер - будьте впевненими в собі

  Сотер - будьте впевненими в собі · kseniya_www · 28.10.2013 09:41

  Складні реалії сучасного життя вимагають такі юридичні фірми, котрі в змозі надати якомога широкий діапазон юридичної допомоги.


 • 6 найпоширеніших помилок на Форексі

  6 найпоширеніших помилок на Форексі · lesya · 21.10.2013 12:19

  На сьогоднішній день ринок Форекс став одним із найприбутковіших способів заробітку в Інтернеті. І водночас, одним із найбільш ненадійних: в той час, коли одні заробляють мільярди доларів, проводячи вигідні угоди, недосвідчені трейдери втрачають свої скромні депозити, поповнюючи лави тих, хто переконує, ніби Форекс – це «лохотрон». Однак невдачі можна було б уникнути, якби більшість початківців не припускалися практично однакових помилок.


 • Хитрощі та пастки супермаркетів

  Хитрощі та пастки супермаркетів · lesya · 13.10.2013 13:52

  Всі ми любимо робити покупки в супермаркетах. Можливість детально розглянути товар, вивчити та зрівняти ціни, прочитати склад продукції – все це робить процес покупок набагато зручнішим та приємнішим. Однак не всі ми знаємо, що супермаркети – це пастка хитрощів, спрямована на те, щоб покупці витрачали все більше грошей, поповнюючи кишені власників супермаркетів. Так, вам, напевне, знайома ситуація, коли ви зайшли в магазин за хлібом, а повертаєтеся з повним пакетом практично непотрібних продуктів, які продавалися за знижкою… Думаєте, ви зробили вигідну покупку? Зовсім ні – ви пішли шляхом, наміченим проворними менеджерами та маркетологами.


 • Кілька помилкових думок про Форекс

  Кілька помилкових думок про Форекс · lesya · 12.10.2013 10:39

  Форекс – «лохотрон» чи спосіб заробітку?

  Серед усього розмаїття способів заробити в мережі сьогодні дещо осторонь розташувався ринок Форекс. На відміну від сайтів, блогів, а також різного роду проектів, які працюють здебільшого на перспективу і не дозволять швидко заробити грошей, Форекс дає можливість за один день в декілька разів примножити свої статки чи всього за годину-дві спустити все до нитки… І більшість, хто вирішує спробувати себе в ролі трейдера, йдуть, власне, другим шляхом, через що називають Форекс «лохотроном». Насправді для того, щоб стати успішним трейдером, необхідно вчитися і весь час працювати над собою.


 • Найпоширеніші помилки при створенні Інтернет-магазинів

  Найпоширеніші помилки при створенні Інтернет-магазинів · lesya · 09.10.2013 22:48

  Інтернет-магазини сьогодні стали доволі прибутковим бізнесом, тому все більше людей вирішують спробувати себе в цій сфері. На перший погляд, складного тут нічого нема. Насправді ж це не так, і більшість магазинів в онлайновому режимі закриваються через рік-два роботи.


 • Навіщо транспортній компанії логіст?

  Навіщо транспортній компанії логіст? · lesya · 24.09.2013 17:19

  Намагаючись розширити власний бізнес, багато підприємств на сьогоднішній день виходять на міжнародний ринок. Виставляючи свою продукцію на продаж чи замовляючи сировину за кордоном, підприємці стикаються з необхідністю перевезення вантажів на великі відстані.


 • Тиждень моди у Лондоні принесе економіці країни більше 150 мільйонів доларів

  Тиждень моди у Лондоні принесе економіці країни більше 150 мільйонів доларів · lesya · 16.09.2013 18:51

  Масові міжнародні дійства приносять чималий дохід країні, в якій вони відбуваються. Цього разу пощастило Великобританії: її скарбниця суттєво поповниться за рахунок Тижня моди, який стартував минулої п’ятниці у Лондоні. Всього, за підрахунками спеціалістів, захід повинен принести країні більше 100 000 000 фунтів доходу. Про це повідомила глава Британської ради моди Наталі Массне.


 • Професійний аутсорсинг. Його переваги

  Професійний аутсорсинг. Його переваги · kseniya_www · 02.08.2013 16:27

  Незалежно від роду діяльності вашої компанії, ви за законом зобов'язані вести облік всіх операцій. Завдяки бухгалтерського обліку ви бачите майнове і фінансове положення вашого підприємства. Однак, правила ведення обліку постійно змінюються, тоді як фінансова криза змушує керівників компаній повністю міняти механізм підприємства. У таких умовах штатний бухгалтер не завжди може професійно відреагувати на ситуацію і змінити бухгалтерські документи відповідно до правил.


 • Хто такий кошторисник і як ним стати?

  Хто такий кошторисник і як ним стати? · kseniya_www · 31.07.2013 12:13

  Хто такий кошторисник? Кожен, хто задумується на будівництвом чи то власного будинку, чи то будь-якої іншої споруди знає, що без підрахунку вартості будівництва не обійтись.


 • Етапи становлення успішного трейдера

  Етапи становлення успішного трейдера · lesya · 12.07.2013 14:10

  Серед усіх користувачів Інтернету на сьогоднішній день важко знайти людину, яка б ні разу не чула про Форекс. Рекламою Форексу рясніють сторінку різних Інтернет-ресурсів, про нього розповідається в соцмережах та на форумах. І найважливішим питанням, яке тривожить тих, кого зацікавив міжнародний валютний ринок, є питання, чи можна насправді заробити на Форексі? Очевидно, можна, але далеко не у всіх це виходить. Спеціалісти навіть назвали етапи становлення успішного трейдера, і з результатів цього аналізу випливає, що переважна більшість новачків відсіюється вже на першому етапі, після двох трьох тижнів торгів на валютному ринку.


 • Як почати заробляти в Інтернеті?

  Як почати заробляти в Інтернеті? · kseniya_www · 04.07.2013 15:24

  Сьогодні існують різні способи для отримання додаткових заробітків і доходів. Також це стосується і всесвітньої павутини. Приміром, для вебмайстрів найбільш поширеним способом отримати заробіток являються партнерські програми. Проте, незважаючи на досить велику поширеність отримання заробітку за допомогою партнерських програм, не кожен з існуючих вебмайстрів може таким чином отримувати стабільний прибуток сьогодні.


 • Як заробити гроші, сидячи удома?

  Як заробити гроші, сидячи удома? · kseniya_www · 04.07.2013 15:08

  Ця стаття написана для тих, хто реально відчуває труднощі з фінансами. Буде дуже добре, якщо людям, які зацікавлені в тому, щоб збільшити свої доходи, підійде що-небудь з нижчеприведених прикладів. Чи, можливо, стаття наштовхне читачів на власні ідеї.


 • Найпопулярніші гаджети серед офісних співробітників

  Найпопулярніші гаджети серед офісних співробітників · lesya · 02.04.2013 09:46

  Офісні працівники – народ особливий. Як і представників інших професій, їх об’єднують певні риси, які дозволяють нам практично безпомилково визначити, що перед вами - офісний працівник. І так як того вимагає робота та прямі обов’язки, офісні працівники нерозривно зв’язані з гаджетами.


 • Підсумки транспортування 2012 року

  Підсумки транспортування 2012 року · kseniya_www · 27.03.2013 12:06

  В Україні питання транспортування автодорожніми шляхами з кожним роком стає все більш болючим. Так якщо до Евро стан доріг трішки покращився, принаймні на основних магістралях, то вже в 2013 році стоїть питання не те що капітального ремонту, а повної заміни дорожнього полотна.


 • Де в Україні найдешевші квартири?

  Де в Україні найдешевші квартири? · lesya · 25.03.2013 16:06

  Традиція здавати квартири в оренду з’явилася, мабуть, разом із самими квартирами. Ще в Древньому Римі за окрему плату можна було зняти кімнату або квартиру в інсулі – багатоповерхівці, квартири та кімнати в якій винаймалися як багатіями (вони мешкали на нижніх поверхах), так і бідняками (ті займали квартири на верхніх поверхах будівлі), чи домусі. Останній є аналогом сучасного особняка, розрахованим на одну сім’ю. В оренду здавалися не лише помешкання, але й приміщення під магазини та майстерні.


 • У Москві росте попит на іпотеку

  У Москві росте попит на іпотеку · lesya · 22.03.2013 08:14

  Іпотека стала справжнім порятунком для тих, кому потрібне житло, але не вистачає коштів на його придбання. Так, приміром, у Москві більше третини всіх квартир у новобудовах, а точніше 36%, купуються на іпотечних умовах. Такі дані були зібрані в результаті дослідження, проведеного співробітниками компанії Est-a-Tet. У даному контексті мова не ведеться про елітну нерухомість, де відсоток іпотечних угод не перевищує десяти.


Всього 179 на 9 сторінках