Економіка

 • 7 способів вберегти свій бізнес від шахраїв

  7 способів вберегти свій бізнес від шахраїв · lesya · 05.05.2014 15:12

  Там, де крутяться гроші, завжди крутяться шахраї. І недосвідчені бізнесмени частенько ловляться на їхню вудочку, втрачаючи великі гроші, а іноді й цілий бізнес. Щоб вберегти дрібних бізнесменів (адже найчастіше саме вони є найбільш привабливим уловом для аферистів), Гарі Берес, президент компанії Verifraud, що займається виявленням шахрайства в каналі, вирішив дати кілька порад, які допоможуть розпізнати шахраїв.


 • 5 кращих іноземних ділових блогів

  5 кращих іноземних ділових блогів · lesya · 01.05.2014 16:00

  Авторські блоги сьогодні користуються популярністю у користувачів Інтернету. Це й не дивно, адже вони стали прекрасним майданчиком, на якому успішні люди можуть ділитися своїм досвідом та власними роздумами з приводу тієї чи іншої ситуації або явища, в той час як авторам вони приносять немалий дохід.


 • 4 несподівані ідеї, що допомогли людям розбагатіти в умовах сучасної економіки

  4 несподівані ідеї, що допомогли людям розбагатіти в умовах сучасної економіки · lesya · 01.05.2014 15:13

  Необмежена фантазія деяким людям заважає жити, а деяким приносить мільйони. Є чимало людей, які завдяки фантазії та діловому чуттю змогли розбагатіти.


 • Куди інвестують гроші мільйонери

  Куди інвестують гроші мільйонери · lesya · 17.04.2014 15:27

  Сидіти на роботі від ранку до вечора за недостойну зарплату – таке до вподоби далеко не кожному. Як перехідний етап – будь ласка, та все ж неохота все життя провести в чотирьох стінах непрезентабельного офісу.


 • Китай лідирує у світі за обсягами Інтернет-шопінгу

  Китай лідирує у світі за обсягами Інтернет-шопінгу · lesya · 09.04.2014 12:42

  Попри те, що китайські товари у нас не викликають захвату, саме Китай значиться у списку лідерів за показниками експорту. За минулий рік загальний експорт Китаю дійшов до суми в 4160 мільярдів доларів - попереду тільки США.


 • Найгучніші поразки трейдерів на біржах

  Найгучніші поразки трейдерів на біржах · lesya · 07.04.2014 10:23

  Ринок Форекс для багатьох став практично геніальною можливістю розбагатіти: успішні трейдери в цілому світі заробляють мільйони, а то й мільярди доларів. Та все ж переважна більшість гравців ринку у боротьбі з мінливими валютними тенденціями зазнають поразки. Чому? Тому що їм не вистачає знань і емоційної стабільності, і вони надто рано опускають руки, відмовляючись від своєї мрії.


 • Особливості вибору країни для ведення бізнесу за кордоном

  Особливості вибору країни для ведення бізнесу за кордоном · lesya · 02.04.2014 13:05

  Через недосконале законодавство багато бізнесменів-початківців вирішують спробувати щастя за кордоном, розпочавши власний бізнес в Німеччині, Італії, США та інших країнах світу, тільки щоб не в Україні. Далеко не кожен на таке наважиться, тим не менше, є сміливці, яким щастить, і вони за короткий час виводять свою справу на досить пристойний рівень. Та слід розуміти, що відкриття власного бізнесу – не іграшки, і щоб не зазнати краху, необхідно добре все обдумати, до найменших дрібниць, ознайомитися з законодавством тієї чи іншої держави, можливими труднощами та найбільш поширеними шахрайськими схемами, на які частенько шахраї підловлюють наших довірливих співвітчизників.


 • З чого почати свій бізнес

  З чого почати свій бізнес · kseniya_www · 30.03.2014 19:50

  Багато людей все частіше задаються питанням, як почати свою справу, яким бізнесом зайнятися, щоб він був прибутковим.


 • Як купити заставне житло і не прогоріти

  Як купити заставне житло і не прогоріти · lesya · 17.03.2014 11:33

  Житлова проблема в Україні сьогодні стоїть досить гостро, і далеко не кожному середньостатистичному громадянину країни по кишені купівля квартири чи, тим паче, власного будинку. Справді, ціни, які правлять продавці за квадратні метри житлової площі, вимірюються десятками тисяч доларів, тоді як зарплата складає всього кілька тисяч гривень.


 • Золоті правила успішного інвестування

  Золоті правила успішного інвестування · lesya · 23.02.2014 13:34

  Вже давно не секрет, що гроші притягують ще більші гроші, та якщо у вас є певна відкладена сума, але ви не пускаєте гроші в оборот, скоріше за все, вони поступово розтратяться, і ви залишитеся ні з чим. Тож не варто тримати їх під матрацом – шукайте способи, як примножити свій капітал.


 • Голландських банкірів змусять прийняти присягу чесності

  Голландських банкірів змусять прийняти присягу чесності · lesya · 17.02.2014 11:52

  Щоб клієнти голландських банків могли бути певні, що їхні гроші потраплять до надійних рук, місцевих банкірів змусили присягнути на чесність.


 • Секрети успішного розвитку бізнесу

  Секрети успішного розвитку бізнесу · lesya · 11.02.2014 12:39

  Є люди, створені для бізнесу. В них від природи закладена ділові й лідерські якості, і на інтуїтивному рівні вони відчувають, як себе поводити, щоб стати успішним підприємцем. При чому вони засвоюють нові знання також на інтуїтивному рівні, втілюючи свої бізнес-ідеї в життя. Та коли їхній бізнес у своєму розвиткові доходить до певного рівня, вони наймають спеціально навчений персонал, який вибирає стратегію подальшого розвитку компанії, виходячи з останніх ринкових та економічних тенденцій.


 • Форекс: кілька "поганих" порад початківцям

  Форекс: кілька "поганих" порад початківцям · lesya · 10.02.2014 11:46

  Уже протягом тривалого часу ринок Форекс приваблює все більше гравців. Одним він дозволяє заробити мільйонні статки, інших пускає по світу з торбами. Як все-таки втриматися на плаву і не припуститися найпоширеніших помилок, спробуємо вам розповісти.


 • Кілька ідей відкриття бізнесу без стартового капіталу

  Кілька ідей відкриття бізнесу без стартового капіталу · lesya · 29.01.2014 15:13

  Прагнучи знайти ідеальне джерело доходів, чимало людей відкривають власний бізнес. Переваг такий крок має безліч: відносна незалежність, можливість росту та розвитку, а отже, й збільшення доходів, та багато всього іншого. Тим не менше, далеко не у всіх є стартовий капітал для відкриття бізнесу. Тому багатьох цікавить, як можна почати бізнес з нуля.


 • Українка Олена Старкова стане генеральним директором компанії Avon в Росії

  Українка Олена Старкова стане генеральним директором компанії Avon в Росії · lesya · 16.01.2014 15:41

  Сьогодні тільки й розмов, що про кар’єрний ріст та роботу. Експерти та роботодавці наперебій твердять, що наполегливо працюючи та віддаючись з головою роботі, ми врешті-решт таки досягнемо вершин.


 • Підводні камені пільгової іпотеки в Україні

  Підводні камені пільгової іпотеки в Україні · lesya · 16.01.2014 11:29

  Проблема купівлі власного житла на сьогоднішній день актуальна для багатьох українців. Заробити чесною працею на квартиру середньостатистичному українцю практично неможливо, а зв’язувати себе кредитами, взятими в сумнівних банках під шалено високі ставки, ой як не хочеться.


 • Что нужно, чтобы оформить допуск СРО

  Что нужно, чтобы оформить допуск СРО · kseniya_www · 22.12.2013 17:51

  Еще с первого января 2010 года всем известная ранее система государственного лицензирования конкретных отдельных видов деятельности, которые непосредственно связаны с защитой и прочной безопасностью объектов, окружающей среды, жизни и здоровья, прекратила функционировать и существовать в целом. Все управление и различные полномочия в сфере контроля над профильными компаниями к общественным ответственным работам теперь сосредоточены в саморегулируемых организациях (СРО), а данная гослицензия видоизменилась в рассматриваемый нами допуск.


 • В 2016 у Британії увійдуть в обіг пластикові банкноти

  В 2016 у Британії увійдуть в обіг пластикові банкноти · lesya · 18.12.2013 23:31

  Щороку на виготовлення грошових купюр у світі витрачаються шалені суми. Однак і відмовитися від цього держави не можуть: паперові гроші дуже скоро зношуються, рвуться та стираються, і доводиться їх змінювати на нові.


 • Найбільш незвичний бізнес на колесах

  Найбільш незвичний бізнес на колесах · lesya · 17.12.2013 18:12

  Останнім часом в нашій країні дедалі популярнішим стає бізнес на колесах. Чому? Причин тому є декілька: по-перше, автомобіль коштує набагато дешевше, ніж купівля чи оренда навіть невеликого приміщення, та й дозволів потрібно набагато менше.


 • Китайці допоможуть українцям отримати недороге житло

  Китайці допоможуть українцям отримати недороге житло · lesya · 09.12.2013 12:29

  Про купівлю власного житла середньостатистичному українцю і мріяти не доводиться. Заробітної плати вистачає хіба що на речі першої необхідності та на відпочинок. Назбирати ж суму,необхідну для купівлі квартири, практично неможливо.


Всього 179 на 9 сторінках