Економіка

 • У Сіетлі ціна на проїзд визначається з урахуванням доходів сім'ї

  У Сіетлі ціна на проїзд визначається з урахуванням доходів сім'ї · lesya · 04.03.2015 21:27

  В умовах стрімкого підняття цін та долара в Україні виросла і вартість проїзду, а власники маршрутних таксі й надалі вимагають підвищення цін на проїзд у громадському транспорті. Така позиція перевізників викликає незадоволення населення, доходи якого не те що не ростуть, а, навпаки, скорочуються.


 • Рейтинг найбільш нещасних країн світу очолила Венесуела

  Рейтинг найбільш нещасних країн світу очолила Венесуела · lesya · 03.03.2015 12:39

  Світова економічна криза добряче попсувала нерви урядам багатьох країн. І наша держава не стала винятком, тим паче, що до кризи в економіці додалися ще й воєнні дії на сході України. В результаті Україна втрапила до сумного рейтингу країн з найбільш нещасною економікою в цілому світі. При чому посіла вона у цьому списку далеко не останнє місце…


 • Швейцарський банк зливає дані клієнтів

  Швейцарський банк зливає дані клієнтів · kseniya_www · 23.02.2015 23:08

  «Злив» даних спровокував найбільш гучний скандал за всю історію у системі міжнародних фінансів. Банку HSBC пред’явили звинувачення у тому, що його працівники допомагали шахраям, злочинним і терористичним угрупуванням, а також проводили банківські операції з відмивання грошових коштів, яка загалом становила 120 мільярдів доларів США.


 • 5 найбільш незвичних ідей для малого бізнесу

  5 найбільш незвичних ідей для малого бізнесу · lesya · 18.02.2015 12:05

  Експерти кажуть, що люди, які присвячують себе ненависній роботі, глибоко нещасні протягом усього життя. І щоб бути в житті по-справжньому щасливим, слід обирати професію і заняття, які б приносили не лише дохід, але й задоволення.


 • Китайські синоптики пояснили неточність свого прогнозу падінням курсу російського рубля

  Китайські синоптики пояснили неточність свого прогнозу падінням курсу російського рубля · lesya · 17.02.2015 19:16

  Придумувати відмовки вміє кожен із нас – іноді ми їх вигадуємо не так для когось, як для самих себе, щоб виправдати свою ледачість, відсутність сили волі чи просто забудькуватість.


 • "Китайська Amazon" вклала понад півмільярда доларів у Meizu

  "Китайська Amazon" вклала понад півмільярда доларів у Meizu · lesya · 10.02.2015 09:25

  Компанія Alibaba є однією з найбільших на азіатському ринку. Сьогодні її послугами користуються люди по всьому світу, купуючи дешево китайські товари в її дочірніх фірмах через Інтернет.


 • Китайський додаток для гей-знайомств отримав $30 млн інвестицій

  Китайський додаток для гей-знайомств отримав $30 млн інвестицій · lesya · 09.01.2015 17:41

  Бізнес в Інтернеті – справа досить прибуткова і сьогодні вельми популярна. Ідей для бізнесу в Мережі теж існує чимало. При чому ті, хто хочуть заробити, повинні бути готовими до втілення досить неочікуваних та неоднозначних ідей.


 • Бухгалтери, що стали знаменитими

  Бухгалтери, що стали знаменитими · lesya · 30.12.2014 17:11

  Професія бухгалтера була затребувана з давніх-давен. І сьогодні вмілий бухгалтер – на вагу золота.


 • 5 ознак ідеального боса

  5 ознак ідеального боса · lesya · 26.11.2014 13:33

  Переважна більшість офісних працівників незадоволена своїм начальством, і частенько між собою вони обговорюють запальних і вимогливих, а часом і відверто жорстоких та нелюдних босів. Втім, так само рідко можна знайти начальника, повністю задоволеного роботою своїх підлеглих. Тим більше, що вимог до них з кожним днем стає все більше.


 • Виправлення помилок в 1С

  Виправлення помилок в 1С · kseniya_www · 03.11.2014 17:30

  Автоматизоване робоче місце бухгалтера вже давно не являється новинкою для спеціалістів облікової справи. Сучасний бухгалтер зобов'язаний володіти не тільки теорією бухгалтерського обліку, а й знати особливості практики в різних галузях. Однак і цих знань не достатньо. Для отримання оперативної та достовірної інформації керівники підприємств намагаються проводити автоматизовний облік шляхом 1-С Бухгалтерії.


 • Уряд запропонував українцям пільгові кредити на заміну газових котлів на електричні

  Уряд запропонував українцям пільгові кредити на заміну газових котлів на електричні · lesya · 02.11.2014 14:29

  Оскільки з газом цього року в Україні буде сутужно, уряд країни запропонував кілька програм економії пального. В рамках однієї з цих програм державний банк України – «Ощадбанк» - видаватиме громадянам пільгові кредити, щоб ті могли замінити дорогі в обслуговуванні газові котли електричними чи твердопаливними, обслуговування яких, особливо в цьому році, коштуватиме дуже дорого.


 • Євросоюз збирається оштрафувати Apple на багатомільярдну суму

  Євросоюз збирається оштрафувати Apple на багатомільярдну суму · lesya · 01.10.2014 21:54

  Взаємини одного з найпотужніших та найпопулярніших в світі виробників електронних гаджетів – мова йде про Apple - з керівництвом Євросоюзу склалися не найкраще. Стало відомо, що зовсім скоро влада Євросоюзу може накласти на компанію чималий штраф – виявляється, Apple добряче економила на податкових схемах, і якщо це вдасться довести, гіганту доведеться розпрощатися з грошенятами, зекономленими на податках в результаті не зовсім законних міжнародних операцій.


 • У Венесуелі продукти харчування продаватимуть за відбитками пальців

  У Венесуелі продукти харчування продаватимуть за відбитками пальців · lesya · 25.08.2014 16:28

  Досить цікаве нововведення запровадила цими днями влада Венесуели: згідно з недавньою законодавчою постановою, продукти тут продаватимуть за відбитками пальців – щоб уникнути спекуляції.


 • 20 тисяч співробітників Apple подали на компанію до суду через затримку зарплати

  20 тисяч співробітників Apple подали на компанію до суду через затримку зарплати · lesya · 30.07.2014 21:35

  У компанії Apple виникли проблеми з власним персоналом – двадцять тисяч співробітників корпорації вирішили в суді шукати справедливості, адже їм не подобається, як компанія ставиться до свого персоналу.


 • 7 професій, які слід занести до "Червоної книги"

  7 професій, які слід занести до "Червоної книги" · lesya · 10.07.2014 15:44

  Технологічний прогрес став смертельною зброєю для багатьох професій, і, як твердять експерти, так триватиме і далі, до тих пір, поки розвиватиметься наука, техніка та комп’ютерних технології, які вже сьогодні замінили людину в багатьох сферах промислового та непромислового виробництва. А зовсім скоро кількість ще таких затребуваних сьогодні професій скоротиться, як мінімум, на сім пунктів – близьку загибель експерти пропонують кільком професіям.


 • Як один невдаха-трейдер став причиною світової фінансової кризи

  Як один невдаха-трейдер став причиною світової фінансової кризи · lesya · 24.06.2014 13:55

  Сьогодні, коли Форекс став одним із найпопулярніших способів заробітку в Інтернеті, все більше людей вирішують спробувати щастя в даній сфері. Та переважна більшість початківців, потерпівши раз-другий поразку, втрачають азарт і закидають цю справу, так і не досягши висот. А вийти на пристойний рівень вдається лише одиницям.


 • Що таке бінарні опціони і з чим їх їсти

  Що таке бінарні опціони і з чим їх їсти · lesya · 11.06.2014 17:49

  Інструментів торгівлі, які відкриває біржа трейдерам, існує чимало. Одні з них і справді прибуткові, інші – звичайнісінька фальшивка, деякі підходять тільки трейдерам-професіоналам, інші ж допомагають заробити новачкам, що не особливо розбираються в особливостях торгівлі на біржах.

  Одним з таких інструментів є так звані бінарні опціони або, як їх ще називають, binary options. Цей фінансовий інструмент приваблює початківців, хоча й не помітують ним деякі успішні і досвідчені трейдери.

  Фото з optiontreiding.ru

  Фактично, бінарні опціони являють собою право на фіксацію ціни. Уявіть собі ситуацію, коли ви точно впевнені, що ціни на автомобіль певної марки протягом найближчих трьох місяців зростуть. І якщо зараз це авто коштує сто тисяч доларів, то всього через три місяці його ціна виросте вже до ста двадцяти тисяч зелених. Маючи ж якихось дві тисячі доларів, ви можете підписати спеціальний контракт, згідно з яким продавець протягом трьох місяців не матиме права піднімати ціну на потенційно ваш автомобіль.


 • Що робити новачку на Форексі

  Що робити новачку на Форексі · lesya · 11.06.2014 16:26

  Однією з найпопулярніших систем Інтернет-торгівлі сьогодні є знаменитий уже Форекс, щоправда тут вам доведеться торгувати не товарами, а валютою. Однак далеко не у всіх виходить заробити у такий спосіб: є чимало тих, хто, одразу бажаючи заробити мільйони, терпить поразку, і в них з’являється думка, ніби Форекс – це ніщо інше як лохотрон. Втім, історія світових багатіїв чи, принаймні, деяких з них, говорить нам про інше: виявляється, Форекс багатьом приніс мільярдні статки, і це без особливих капіталовкладень, починаючи практично з нуля.


 • Через 25 років в світі з'явиться перший трильйонер

  Через 25 років в світі з'явиться перший трильйонер · lesya · 14.05.2014 19:43

  Суспільна нерівність була завжди, і завжди існували багаті та бідні. З часом, говорять експерти, вона тільки загострюватиметься. І якщо сьогодні в світі є мільйонери та мільярдери, то через двадцять п’ять років світ дізнається про першого трильйонера. Згідно з прогнозами, він буде мешканцем США або Індії.


 • Безробітним новозеландцям платитимуть гроші за переїзд у зруйноване місто

  Безробітним новозеландцям платитимуть гроші за переїзд у зруйноване місто · lesya · 07.05.2014 15:17

  Населення мегаполісів продовжує зростати, і з’являється гостра необхідність у розширенні меж цих мегаполісів. Саме тому на передній план висувається будівництво – це і нові робочі місця, і створення житла та будівництво інших споруд, покликаних забезпечити потреби зростаючого населення великих міст. А для багатьох будівництво – це ще й вельми прибутковий бізнес, не позбавлений, однак, багатьох нюансів та труднощів.


Всього 179 на 9 сторінках