Економіка

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.


 • Як отримати кредит без довідок про доходи: поради банкіра

  Як отримати кредит без довідок про доходи: поради банкіра · Марина Левицкая · 13.06.2016 17:00

  Хто цікавився умовами отримання кредитів в українських банках знає, що сьогодні є можливість отримати до 50 тис. гривень без будь-яких довідок. Єдине, що вимагає банківська установа – це паспорт та ідентифікаційний код.


 • Як відкрити власний ресторан?

  Як відкрити власний ресторан? · Марина Левицкая · 01.06.2016 11:20

  Якщо ви замислювалися над відкриттям власної справи, то напевно подумки перебирали ті області, в яких буде цікаво вести бізнес. Не останнє місце займає й прибуток. Сьогодні ми поговоримо про відкриття ресторанного бізнесу, який має багато тонкощів та нюансів.


 • Україну чекає новий бум хостелів

  Україну чекає новий бум хостелів · Марина Левицкая · 27.05.2016 12:29

  Минулі роки для українських хостелів були не дуже вдалими. Багато з них стояли майже порожніми. Травневі свята також не врятували ситуацію. Але власники українських хостелів надіються на те, що вже цим літом їхні справи підуть вгору.


 • Українці віддають перевагу покупкам в інтернеті

  Українці віддають перевагу покупкам в інтернеті · Марина Левицкая · 27.05.2016 11:43

  Незважаючи на економічну кризу в нашій державі, люди активно здійснюють покупки, користуючись інтернетом. Компанія EVO провела дослідження, в результаті якого було виявлено, що за 2 останні роки сума одного замовлення зросла майже на 40%. Якщо в 2014 році середній чек за одну покупку в мережі становив 550 гривень, то вже в 2016 році ця сума зросла на 400 гривень. Сьогодні ми поговоримо про те, що саме купують українці в інтернеті, а також чому зросла середня сума замовлення.


 • Українські підприємці масово продають свій бізнес

  Українські підприємці масово продають свій бізнес · Марина Левицкая · 21.05.2016 18:50

  Українські підприємці почали масово продавати свій бізнес. Оголошення, в яких пропонується продаж справи «під ключ» заполонили сайти. Ми спробуємо розібратися, чому підприємці вимушені вдаватися до таких кардинальних дій та які проекти можна придбати.


 • Як почати бізнес з нуля і відкрити власний інтернет магазин?

  Як почати бізнес з нуля і відкрити власний інтернет магазин? · Марина Левицкая · 26.04.2016 10:52

  Все більше людей віддають перевагу покупкам в Інтернеті. Те саме можна сказати і про підприємців, які хочуть вести свою справу онлайн. Ще кілька років тому власне підприємство в Інтернеті викликало безліч запитань і побоювань, та сьогодні це звичайна справа, яка дає непоганий прибуток своєму власнику.


 • Заробляємо гроші на торгівлі канцтоварами

  Заробляємо гроші на торгівлі канцтоварами · Марина Левицкая · 11.02.2016 11:37

  Відкриття невеличкого магазинчика канцтоварів може стати актуальним бізнес-починанням під час кризи. В усі часи людям потрібно навчатися, а для цього треба мати елементарні засоби. Цей напрям не потребує спеціальних знань та навичок. До того ж, крім продажу ручок та зошитів, покупцям можна запропонувати й інші послуги. Це може бути ламінування документів чи ксерокопія.


 • Світовий банк підвищив межу бідності до 1,9 долара в день

  Світовий банк підвищив межу бідності до 1,9 долара в день · lesya · 05.10.2015 23:09

  Цими днями світовий банк переглянув суму, яка визначає межу крайньої бідності. Цю межу недавно підняли: тепер межа бідності – це один долар дев’яносто центів на день на одну людину. Дотепер ця межа вимірювалася сумою в один долар двадцять п’ять центів.


 • Експерти підрахували, скільки киянину потрібно працювати, щоб купити iPhone

  Експерти підрахували, скільки киянину потрібно працювати, щоб купити iPhone · lesya · 22.09.2015 20:40

  Сьогодні, коли в світ вийшов новий айфон, експерти вирішили підрахувати, скільки ж потрібно працювати середньостатистичному українцю, щоб зробити таку дорогу покупку. Результати виявилися не надто втішними, і це при тому, що за основу бралася заробітна плата середньостатистичного киянина, в той час як мешканці інший міст заробляють набагато менше.


 • Берлінський ресторан подає страви, присвячені грецькій кризі

  Берлінський ресторан подає страви, присвячені грецькій кризі · lesya · 13.08.2015 14:38

  Людина не може вижити без праці, адже якщо нічого не робити, починається деградація. Втім, не обійтися їй і без відпочинку – адже життєві сили потрібно звідкись черпати, тому й духовні ресурси організму потрібно постійно відновлювати.


 • Українська митниця стане непомітною для бізнесменів

  Українська митниця стане непомітною для бізнесменів · lesya · 07.07.2015 13:33

  Ті, хто веде бізнес за кордоном, знають, як іноді буває важко ввезти в Україну товар, придбаний в інших країнах. Митні збори, якісь податки, незрозумілі процедури – все це може вивести з рівноваги навіть досвідчених та битих бізнесменів. Особливо гостро постає ситуація з продукцією, що швидко псується, адже для такого товару навіть кілька голин простою на митниці можуть стати критичними.


 • У США випустять нову десятидоларову купюру із зображенням жінки

  У США випустять нову десятидоларову купюру із зображенням жінки · lesya · 18.06.2015 15:15

  Щоб зрівняти жіноцтво у правах з чоловіками, влада Сполучених Штатів вирішила помістити на десятидоларову купюру зображення жінки. Таке рішення в країні вважають справедливим, адже є багато жінок, які нарівні з чоловіками зробили чимало для розвитку США.


 • На британську купюру можуть помістити зображення дизайнера-гея

  На британську купюру можуть помістити зображення дизайнера-гея · lesya · 25.05.2015 12:47

  Зовсім скоро на британській купюрі може з’явитися зображення гея. У такий спосіб було вирішено увіковічнити пам’ять про Олександра Макквіна, знаменитого британського дизайнера, що декілька років тому наклав на себе руки.


 • 80% росіян не знають, що таке біткоіни, але 40% вимагають їх заборонити

  80% росіян не знають, що таке біткоіни, але 40% вимагають їх заборонити · lesya · 19.05.2015 18:46

  Пастернака не читав, але осуджую”... Здавалося б, крилата фраза часів радянської дійсності мала б втратити свою актуальність у наш час. Але ні: ще й досі чимало осіб демонструють, що до цивілізованого суспільства нам далеко. Втім, мова в статті піде не про нас, а про росіян, які, як виявили дані опитування, полюбляють говорити про те, в чому не дуже то й петрають. Приміром, про біткоіни.


 • Чим обігрівати дім без електрики та газу

  Чим обігрівати дім без електрики та газу · lesya · 09.05.2015 12:50

  На нашій планеті не так уже й багато країн, мешканці яких можуть обійтися без опалення будинків в холодну пору року. Більшості ж населення світу доводиться викладати шалені суми за електроенергію та газ, які на сьогоднішній день є найбільш поширеними і ефективними способами забезпечення помешкання теплом.


Всього 179 на 9 сторінках