Природа

 • Вчені вирішили вирощувати гриби у використаних підгузках

  Вчені вирішили вирощувати гриби у використаних підгузках · lesya · 09.09.2014 14:10

  Винахідник дитячих підгузок заслуговує на Нобелівську премію! Ні тобі брудних пелюшок, ні годин, витрачених на прання, ні необхідності возитися з цілою купою сухого і чистого одягу… Так, більшість мам готові вдень і вночі дякувати тим, хто створив і удосконалив цей такий необхідний сьогодні аксесуар. Але у винахідників дитячих підгузок, виявляється, є вороги – і це люди, що борються за чистоту нашої планети та збереження екології. Справді, використані підгузки стають справжньою проблемою, адже виготовлені вони з матеріалів, на розкладання яких знадобиться не одна тисяча років.


 • Схід США заполонили комахи-канібали

  Схід США заполонили комахи-канібали · lesya · 04.09.2014 13:04

  Мешканцям східної частини США, які бояться комах, доведеться змінювати місце проживання: в будинках мешканців країни на схід від Міссісіпі вчені виявили справжнє нашестя гігантських псевдоцвіркунів (наукова назва - єрусалимські цвіркуни). Ці комахи тепер навіть витіснили комах, традиційних для цієї місцевості.


 • Панда прикинулася вагітною заради смачної їжі і кондиціонера

  Панда прикинулася вагітною заради смачної їжі і кондиціонера · lesya · 28.08.2014 20:15

  Виявляється, тварини можуть бути дуже хитрими. Настільки, що іноді їм вдається свідомо ввести в оману істот розумних – людей. Недавно, для прикладу, одна панда прикинулася вагітною, щоб отримати від дослідників смачну їжу та кондиціонер.


 • Вчені спіймали гігантську літаючу комаху

  Вчені спіймали гігантську літаючу комаху · lesya · 28.07.2014 23:50

  Невтішна новина для тих, хто страждає інсектофобією чи боязню комах: недавно вчені-ентомологи виявили вид комах, що здатні налякати навіть людину здравомислячу, яка ніякими фобіями не страждає. Виявлений вченими вид – найбільший серед літаючих комах, що сьогодні живуть на Землі.


 • Вчений наївся глистів, щоб довести, що вони нешкідливі

  Вчений наївся глистів, щоб довести, що вони нешкідливі · lesya · 25.07.2014 14:37

  Деякі вчені насправді одержимі тим, чим займаються. Іноді вони готові на все, щоб довести світові свою правоту.


 • Вчені з'ясували, що шимпанзе люблять африканську музику

  Вчені з'ясували, що шимпанзе люблять африканську музику · lesya · 02.07.2014 21:13

  Досить цікавий факт вдалося недавно з’ясувати ученим: виявляється, наші музикальні смаки та переваги залежать від того, де ми народилися. І вони, схоже, закладені генетично.


 • Британцеві вдалося сфотографувати справжніх фей

  Британцеві вдалося сфотографувати справжніх фей · lesya · 19.04.2014 00:06

  Є чимало людей, які вірять в існування примар і духів, відьом та чарівних фей. До них, власне, і належить п’ятдесятитрьохрічний доцент Манчестерського університету, якому недавно вдалося сфотографувати справжнісіньких фей.


 • Американські вчені довели, що довгостроковим прогнозам можна довіряти

  Американські вчені довели, що довгостроковим прогнозам можна довіряти · lesya · 31.03.2014 17:00

  Примхлива погода частенько псує наші плани, тому всі ми з нетерпінням чекаємо прогнозів синоптиків, немовбито вони керували погодою. І дуже часто ми впадаємо в лють від того, що в спекотний згідно з прогнозом погоди день випав дощ, зіпсувавши пікнік на природі, чи ще щось в цьому дусі, не розуміючи, що прогнозування – штука доволі складна і приблизна. І чим ближче прогнозований день, тим більше шансів з точністю передбачити, що спаде на думку погоді.


 • Електродвигуни в побуті

  Електродвигуни в побуті · lesya · 17.03.2014 13:21

  Електродвигуни сьогодні знайшли застосування практично в усіх сферах нашого життя - від промисловості до елементарного побуту


 • Каченя, що живе під бородою

  Каченя, що живе під бородою · lesya · 14.03.2014 16:39

  Купуючи яйця у супермаркеті, в більшості своїй ми очікуємо отримати смачний, корисний і поживний продукт харчування, але нічого більше. Власне, з такими думками і прийшов в магазин бородань Брайан Досс – йому знадобилися звичайні курячі яйця, з яких він планував посмажити пресмачну яєчню. Але де там – чоловіка чекав несподіваний сюрприз.


 • Пристрасті навколо вбитого на очах у дітей жирафа Маріуса не вщухають

  Пристрасті навколо вбитого на очах у дітей жирафа Маріуса не вщухають · lesya · 24.02.2014 15:24

  Кілька тижнів тому в одному з копенгагенських зоопарків сталася подія, яка викликала чималий суспільний резонанс: на очах публіки тут було вбито жирафа Маріуса, півторарічного мешканця зоопарку. Тушу тварини розчленували прямо на очах публіки, і кинули м’ясо на поталу левам.


 • Аномальні місця Києва

  Аномальні місця Києва · lesya · 10.02.2014 13:47

  На світі є чимало місць, не вивчених наукою. Тут відбуваються незрозумілі явища, знайти пояснення яким вчені не можуть. В результаті ці місцини оповиті таємницею, а там, де таємниця, завжди знайдеться місце для містики та чогось надприродного.


 • Містична і моторошна Земля

  Містична і моторошна Земля · lesya · 28.01.2014 14:09

  Наша планета – нерозгадана та незвідана, і навіть багаторічні дослідження вчених з усього світу не дозволили розгадати усіх її таємниць. А все, що людина не може пояснити, вона зараховує до містичного та надприродного. Поговоримо про найбільш загадкові місця нашої планети.


 • Трохи цікавого про чупакабру

  Трохи цікавого про чупакабру · lesya · 13.01.2014 11:39

  Бути фермером в Україні сьогодні ой як нелегко. Складна економічна ситуація, відсутність державних пільг, неефективна економічна політика, високі податки – все це переслідує тих, хто вирішує створити своє власне фермерське господарство. Та на цьому проблеми фермерів не закінчуються: ось уже майже десять років поспіль українців турбує чупакабра.


 • Кінні рекорди

  Кінні рекорди · lesya · 26.12.2013 13:40

  Коні є одними з найблагородніших тварин. Вони вміють товаришувати, зберігаючи відданість не менше, ніж собаки. Один лише вигляд коней зачаровує: струнка і строга постава, осмислений погляд, любов до свободи у кожному поруху – істинні любителі коней впевнені, що ті розуміють людську мову не гірше, ніж ми самі. Ось лише говорити не вміють.

  Можливо, саме тому в деяких країнах кінний спорт особливо популярний. В Сполучених штатах є чимало кінних ферм та ранчо, на яких вирощують і тренують тварин, популярний кінний спорт і в Італії, Франції, Швеції, Німеччині, Бельгії, Нідерландах – саме спортсмени з цих країн здобувають перемогу в міжнародних змаганнях найчастіше.

  В Україні кінний спорт лише ступив на шлях довготривалого розвитку. Тим не менше, любителям верхової їзди у відчай впадати не варто: придбати породистих коней можна і в нас.


 • Фрукти з кісточки або Як вирощувати екзотичні рослини у себе вдома

  Фрукти з кісточки або Як вирощувати екзотичні рослини у себе вдома · lesya · 23.12.2013 13:56

  Сьогодні ринкові прилавки та полиці супермаркетів доверху забиті екзотичними ягодами та фруктами. З деякими ми вже встигли давненько познайомитися, інші ж з’явилися зовсім недавно... Якщо ви – палкий прихильник екзотики, спробуйте вирощувати екзотичні рослини у себе дома.


 • У Європі з'явився найбільший парк темного неба

  У Європі з'явився найбільший парк темного неба · lesya · 09.12.2013 18:47

  Напевне, немає нічого більш романтичного, ніж тихі та спокійні бесіди з коханою людиною під всіяним зірками нічним небом, яке, окутавшись своєю таємничістю, додає глибини та значущості кожному сказаному слову.


 • У США вимагають визнати шимпанзе особистістю

  У США вимагають визнати шимпанзе особистістю · lesya · 05.12.2013 21:27

  Захисники тварин часом переступають дозволену межу, намагаючись у такий епатажний спосіб привернути увагу до нагальних проблем сучасного світу. Проте курс, обраний деякими організаціями, може ошелешити середньостатистичного українця своєю безглуздістю. Приміром, цими днями у США розгорілася гостра суперечка з приводу того, чи варто вважати шимпанзе особистістю.


 • 8 смертельних повеней ХХ століття

  8 смертельних повеней ХХ століття · lesya · 05.12.2013 10:47

  Коли лютує природа, людина безсила. Попри всі досягнення сучасної науки, ми не здатні стримати ураган, зупинити землетрус чи сильний дощ. Залишається лише уповати на Бога та чекати, коли закінчиться стихія.


 • Британський цуцик, схожий на Гітлера, став зіркою Інтернету

  Британський цуцик, схожий на Гітлера, став зіркою Інтернету · lesya · 03.12.2013 13:58

  Частина Інтернет-спільноти гаряче обговорює один цікавий знімок, опублікований на сторінках соціальної мережі Facebook Ліндою Уайтхед Йорку. На фотографії зображений цуцик-дворняжка, який, незважаючи на симпатичну мордочку, залишився б непоміченим більшістю користувачів, якби не його неймовірна схожість з лідером нацистів Гітлером. Подібні риси помітила не сама жінка, а її старша донька, та й то лише після того, як мати виклала фото свого улюбленця в Інтернет.


Всього 260 на 13 сторінках