Життя

 • Veuve Clicquot розпочала боротьбу з безсонням

  Veuve Clicquot розпочала боротьбу з безсонням · lesya · 30.12.2010 11:26

  Представники найпопулярнішого у світі дому шампанських вин Veuve Clicquot зайнялися проблемами сну. Вони замовили відомому дизайнерові Метью Леоно виготовлення спеціальної спальні, яка забезпечує всі умови для здорового та повноцінного сну, усуваючи водночас всі неприємні наслідки та зміни функціонування організму, викликані різницею між часовими поясами.


 • Про що писав генерал- конфедерат?..

  Про що писав генерал- конфедерат?.. · lesya · 28.12.2010 13:15

  Послання в пляшці, адресоване генералу-конфедерату під час громадянської війни у США, розшифрували лише тепер, через 147 років після написання. У посланні генерал повідомляє Джону Пембертону, що не зможе стати в пригоді під час захисту Віксбурга, Міссісіпі.


 • "Люди в чорному" напали на банк

  "Люди в чорному" напали на банк · lesya · 17.12.2010 12:24

  Знаменитий голлівудський актор Ріп Торн, який здобув популярність завдяки виконанню ролі у фільмі «Люди в чорному», був засуджений до 2,5 років умовного ув'язнення за збройний напад на банк в Коннектікуті, здійснений в нетверезому стані.


 • Найскандальніші розлучення зірок

  Найскандальніші розлучення зірок · lesya · 16.12.2010 10:53

  Шлюб телеведучої Тіни Канделакі та Андрія Кондрахіна, який тривав близько одинадцяти років, нещодавно закінчився розлученням, ініціатором якого стала сама Тіна, хоча ще донедавна зірка стверджувала, що сподівається зберегти сім'ю.


 • Студенти диктують роботодавцям нові умови

  Студенти диктують роботодавцям нові умови · lesya · 14.12.2010 11:07

  Студенти та молоді спеціалісти віком від 18 до 25 років можуть докорінно змінити умови роботи на підприємствах. Такого висновку дійшли експерти міжнародної компанії Johnson Controls у своєму дослідженні, присвяченому "поколінню молодих" та ідеальному робочому місцю ("Generation Y and the Workplace 2010"). Британські соціологи під час експерименту опитали 5000 студентів вузів зі США, Англії, Німеччини, Індії, Китаю та інших країн світу.


 • З чим носити туніку?

  З чим носити туніку? · lesya · 14.12.2010 10:29

  Туніка вже досить давно зайняла чільне місце в наших модних гардеробах, причому влаштувалася вона там настільки міцно, що з сезону в сезон, на заздрість іншим предметам одягу, впевнено входить в «модну» категорію. Тому відповідь на одвічне питання - носити чи не носити - однозначно схиляється в бік першого варіанту - звичайно, туніку носити. Інша справа, з чим її одягати.


 • Знаменитості, які померли від СНІДу

  Знаменитості, які померли від СНІДу · lesya · 03.12.2010 13:38

  Першого грудня весь світ відзначив міжнародний день боротьби зі СНІДом - хворобою, яка не обійшла стороною не лише звичайних пересічних людей, але й багатьох знаменитостей. Першою найзнаменитішою жертвою СНІДу став американський авангардист Клаус Номі, який прославився роботами з Девідом Боуї. Будучи вагомою та неординарною постаттю андерграунду Нью-Йорка, він помер 6 серпня 1983 року.


 • Яких чоловіків слід остерігатися?

  Яких чоловіків слід остерігатися? · lesya · 29.11.2010 12:18

  На світі безліч представників сильної статі, які обов’язково стануть прекрасними чоловіками та зроблять щасливою в шлюбі будь- яку жінку. Та є й такі, з якими під вінець іти не можна ні в якому разі. Ось декілька з цих типів.


 • Британських школярів вчать правильно відрізати руки й ноги

  Британських школярів вчать правильно відрізати руки й ноги · lesya · 24.11.2010 10:43

  Британських школярів навчають правильно відрізати злочинцям кінцівки. В одному з підручників, що використовуються на сьогоднішній день програмою окремих мусульманських шкіл, учням з- поміж інших завдань пропонується перерахувати негативні риси єврейського народу. Водночас інший текст детально змальовує різні способи покарання, передбаченого за гомосексуальні відносини. За скоєння такого “злочину” передбачається покарання у вигляді смертної кари шляхом побиття камінням, спалювання або ж кидання людини у прірву. Окрім того, дітей переконують, що ті, хто не проповідує іслам, обов’язково горітимуть в пеклі.


 • Правильный выбор палатки - основа успешного отдыха

  Правильный выбор палатки - основа успешного отдыха · lesya · 20.11.2010 11:22

  Тщательный отбор туристического снаряжения обычно начинается с выбора палатки. И это не удивительно, ведь именно от качества и надежности этого временного дома непосредственно зависит, насколько уютно вы и ваши близкие отдохнете на пикнике, рыбалке или в кемпинге


 • Де насправді мешкають примари?

  Де насправді мешкають примари? · lesya · 19.11.2010 11:13

  Не вірте тим, хто стверджує, ніби привидів насправді не існує. Так, протягом століть люди ставали очевидцями неймовірних подій, дивовижних звуків та образів, які до цих пір науці так і не вдалося розшифрувати чи пояснити. Письменники, журналісти, політики та прості селяни багатьох поколінь неодноразово говорили про духів померлих, яких їм доводилося бачити протягом життя. Полтергейсти є всюди, і воістину страшною може виявитися ніч, проведена у будинку, де вони розгулюють без всяких перешкод. Не дарма стільки книг та оповідань було присвячено саме цим таємничим істотам, які продовжують лякати мирних мешканців будинків та готелів. Отож розглянемо ті місця, де живуть справжні привиди сьогодні.


 • Автору "любовного спаму" не вдалося підкорити дівчину

  Автору "любовного спаму" не вдалося підкорити дівчину · lesya · 18.11.2010 09:57

  Автор "любовного спаму", службовець австралійського управління з питань імміграції Стів Такер так і не зміг домогтися прихильності дівчини на ім'я Олівія, в процес пошуку якої він спробував задіяти власних колег. За словами дівчини, вона взагалі не пам'ятає, як виглядає її залицяльник, отож тим більше не планує спілкуватися з ним.


 • Хронотип зв'язаний з характером та темпераментом

  Хронотип зв'язаний з характером та темпераментом · lesya · 04.11.2010 09:30

  Співробітники Гейдельберзького університету (Німеччина) Крістоф Рандлер і Олена Залігер зробили вагомий вклад у вивчення того, наскільки хронотип зв’язаний з темпераментом і характером людини. Про це повідомляє «Компьюлента» з посиланням на публікацію в спеціалізованому виданні Personality and Individual Differences.


 • Боротися із самогубцями будуть... перукарі

  Боротися із самогубцями будуть... перукарі · lesya · 03.11.2010 08:56

  Влада японського міста Тояма, що розташоване на північний захід від Токіо, вирішила залучити до боротьби із самогубствами... перукарів. Представники місцевих органів влади розпочали впровадження програми, що не має аналогів у країні, та яка передбачає навчити перукарів розпізнавати серед своїх клієнтів тих, хто зважився звести рахунки з життям. Цирульники виступатимуть своєрідними посередниками, "зводячи" потенційних самогубців з психологами, здатними надати професійну допомогу та відповідну підтримку в стресових ситуаціях.


 • Американці вірять в існування примар

  Американці вірять в існування примар · lesya · 01.11.2010 10:13

  За даними фахівців, американці в більшості своїй щиро вірять в існування привидів, не соромлячись водночас в цьому зізнатися. Таку картину виявили результати загальнонаціонального опитування, проведеного дослідницькою службою Зогбі напередодні Хеллоуїна - "свята нечисті", яке у США відзначається 31 жовтня. Згідно з оприлюдненими нещодавно результатами дослідження, 37 відсотків дорослих американців вірять в існування привидів.


 • Відпочинок на Україні

  Відпочинок на Україні · lesya · 31.10.2010 10:07

  Останнім часом дедалі більшої популярності набуває відпочинок на Україні. Велика кількість вітчизняних туристів надають перевагу відвідуванню прекрасних місць Батьківщини. Окрім відпочинку в Криму, як усі звикли, в нас є унікальні місця та курорти, варті уваги кожного. Ось декілька з них.


 • Вчені спростували існування "ефекту Моцарта"

  Вчені спростували існування "ефекту Моцарта" · lesya · 28.10.2010 10:07

  За даними спеціалістів, знаменитий "ефект Моцарта" не виправдав себе. Роки спеціальних досліджень, що проводилися вченими з метою доведення унікальності впливу окремих творів знаменитого композитора на процес розвитку дітей, виявилися марними.


 • Найбезглуздіші жарти туристів

  Найбезглуздіші жарти туристів · lesya · 27.10.2010 09:51

  Під час відпочинку в багатьох нерідко прокидається почуття гумору. Щоправда, оригінальністю висловлені дотепи вирізняються вкрай рідко. В основному все зводиться до тероризму, замахів на стюардес та, як не дивно, вкрай рідко до жартів, що охоплюють територію «нижче пояса». Зате наслідки на перший погляд невинних витівок найчастіше бувають доволі- таки жалюгідними.


 • Джоан Роулінг на межі самогубства

  Джоан Роулінг на межі самогубства · lesya · 18.10.2010 09:57

  Британська письменниця Джоан Роулінг, що прокинулася знаменитою після виходу в світ першої книги про Гаррі Поттера, на ток-шоу Опри Уїнфрі зізналася, що на сьогоднішній день її психічний стан - критичний. Роулінг не надто радіє з приводу своєї популярності, яка лише поселила в душі письменниці самотність і повне відчуження.


 • Джинсовий одяг на вершині моди

  Джинсовий одяг на вершині моди · lesya · 08.10.2010 13:11

  Джинси впевнено, міцно і, схоже, надовго увійшли до гардеробу сучасної жінки, ставши часто навіть необхідним елементом одягу в багатьох сферах жіночого життя. І хоча суворий дрес-код багатьох офіційних установ наполегливо забороняє носіння джинсового одягу в межах офісу, найвитриваліші модниці всіляко популяризують улюблене вбрання.


Всього 426 на 22 сторінках