Життя

 • Мерилін Монро: хто завгодно, тільки не дурна блондинка

  Мерилін Монро: хто завгодно, тільки не дурна блондинка · lesya · 29.08.2012 17:30

  В ці вихідні виповнюється 50-років з дня смерті легендарної Мерилін Монро. З цього приводу письменниця Сара Черчвелл вирішила розповісти про свою книгу, яка вийшла 2004 році під назвою «Безліч життів Мерилін Монро». За словами авторки, справжня Мерилін була набагато розумнішою та сильнішою, ніж прийнято вважати. До того ж вона була насправді талановитою актрисою.


 • Тому Крузу не вистачило грошей заплатити за обід в ресторані

  Тому Крузу не вистачило грошей заплатити за обід в ресторані · lesya · 29.08.2012 15:27

  Цими днями знаменитий голлівудський актор Том Круз


 • Російські бізнесмени вирішили заробити на кінці світу

  Російські бізнесмени вирішили заробити на кінці світу · lesya · 19.08.2012 03:08

  Російські бізнесмени вирішили заробити на кінці світу, використавши його з метою реклами – цими днями на сторінці відомої в Росії страхової компанії в соціальній мережі Facebook було створено групу під девізом "Отримай страхівку від кінця світу".


 • Британець створює картини зі старих джинсів

  Британець створює картини зі старих джинсів · lesya · 18.08.2012 15:10

  Сучасній людині важко уявити своє життя без джинсів. І справді, джинсовий одяг надзвичайно зручний, модний і практичний. А для британського художника Яна Беррі (Ian Berry) він став не просто одягом, а реальним шматком хліба. Цей хлопець зробив кар'єру на перетворенні непотрібних джинсів у твори мистецтва. А працює він під псевдонімом Denimu.


 • Чого не варто робити на п'яну голову

  Чого не варто робити на п'яну голову · lesya · 20.07.2012 08:56

  Замислившись над поведінкою людей напідпитку, спеціалісти вирішили скласти список речей, які не варто робити в стані алкогольного сп’яніння.


 • Для знищення світу вистачить 13 хвилин

  Для знищення світу вистачить 13 хвилин · lesya · 12.07.2012 23:45

  Про те, що під час холодної війни США та СРСР, ці країни тримали одне одного "на ядерній мушці", готуючись в будь-який момент завдати противнику нищівного удару, знають, напевне, всі. З розпадом СРСР світ зітхнув з полегшенням: мовляв, нарешті наступить мир та спокій, і про ядерну загрозу можна буде надовго забути. Та, як виявилося, дарма: з тих пір ситуація не сильно змінилася. І сьогодні для того, щоб прийняти рішення знищити півсвіту, вистачить 13 хвилин.


 • 10 найпопулярніших причин розставань

  10 найпопулярніших причин розставань · lesya · 05.06.2012 00:35

  Нещодавно спеціалісти провели дослідження, в рамках якого намагалися з’ясувати, чому ж все таки люди після тривалих взаємин розлучаються. Результати проведеного дослідження опубліковані на сайті Wot Went Wrong ("Що пішло не так?"), на якому люди, взаємини яких щойно розірвалися, можуть поділитися своїм сумним досвідом з такими ж, як і вони. В опитуванні взяло участь близько 500 жінок та чоловіків.


 • Дружини українських футболістів роздягнулися заради перемоги на Євро-2012

  Дружини українських футболістів роздягнулися заради перемоги на Євро-2012 · lesya · 23.05.2012 02:26

  Цими днями дружини гравців збірної України знялися у відвертій фотосесії для чоловічого журналу.


 • Патрісія Каас: "Я зневажаю себе за те, що була слабкою закоханою ідіоткою"

  Патрісія Каас: "Я зневажаю себе за те, що була слабкою закоханою ідіоткою" · lesya · 22.05.2012 18:37

  Цими днями світ побачила автобіографія французької співачки під назвою «Тінь мого голосу». В ній талановита співачка розповіла про всіх своїх чоловіків.


 • «Голу випускницю» запросили в школу моделей

  «Голу випускницю» запросили в школу моделей · lesya · 22.05.2012 16:30

  Цими днями представники міжнародного агентства Soni de Russo зробили українці Насті Фоменко вельми цікаву пропозицію. Нагадаємо, що дівчина здобула славу завдяки тому, що з’явилася на шкільне свято у вельми відкритому наряді, крізь який було видно нижню білизну.


 • 4 помилки кулінарії

  4 помилки кулінарії · lesya · 22.04.2012 17:53

  Спеціалісти, провівши спостереження за відомими кухарями в найрізноманітніших ТВ-шоу, дійшли висновку, що багато хто з них робить помилки, які виглядають дрібницями тільки на перший погляд. Насправді ж саме ці, здавалося б, звичні та буденні речі можуть зіпсувати навіть найвишуканішу страву. Ось декілька речей, про які кухарям варто забути назавжди.


 • Безлюдні міста на постапокаліптичних знімках французьких фотографів

  Безлюдні міста на постапокаліптичних знімках французьких фотографів · lesya · 12.04.2012 13:17

  Нема нічого страшнішого, ніж споглядати на тихі, абсолютно пустинні вулиці великих, густонаселених мегаполісів. Міста, в яких вирує життя незалежно від пори року та години дня, які ніколи не замовкають, наповнені гулом машин, розмовами перехожих, музикою, що лине з гіпермаркетів чи кафе, та дитячим сміхом, раптово спорожніли. А посприяли цьому два французьких художники, які, до речі, вже з 2005 року працюють разом.


 • Уїтні Х'юстон згубив кокаїн

  Уїтні Х'юстон згубив кокаїн · lesya · 28.03.2012 00:48

  У світі не вщухають пристрасті навколо несподіваної смерті однієї з найзнаменитіших співачок світу Уїтні Х'юстон. З дня її загибелі пройшло трохи більше місяця, а версій її смерті було висунуто безліч.


 • Топ-7 можливих воєн майбутнього

  Топ-7 можливих воєн майбутнього · lesya · 23.03.2012 11:20

  Цими днями експерти та політологи, взявши до уваги напружену ситуацію на Близькому сході та наслідки світової фінансової кризи, локальні конфлікти та громадянські війни, вирішили помислити над тим, які війни можуть чекати людство найближчим часом. Спеціалісти виділили сім таких воєн.


 • У Британії розсекретили сценарій Третьої світової

  У Британії розсекретили сценарій Третьої світової · lesya · 28.02.2012 23:58

  Цими днями у Великобританії розсекретили протоколи урядової штабної гри, проведеної в березні 1981 року, в ході якої відпрацьовували можливий сценарій Третьої світової війни. За цим сценарієм прем'єр-міністр Британії Маргарет Тетчер віддає наказ про застосування проти СРСР ядерної зброї.


 • Жінок спотворюють мільйонами

  Жінок спотворюють мільйонами · lesya · 09.02.2012 17:40

  Сьогодні, в умовах нечуваного розвитку новітніх технологій, здавалося б, весь світ тільки й думає що про нанотехнології та клонування. Однак паралельно з цим існує інша реальність, яка, по ідеї, вже давно повинна була б відійти у небуття.


 • 505 професій зникне до 2030

  505 професій зникне до 2030 · lesya · 09.02.2012 15:39

  Цими днями футуролог на ім’я Томас Фрей вирішив помислити над тим, яким буде світ у недалекому майбутньому. І ось що з цього вийшло: виявляється, у 2030 році зникне половина всіх робочих місць на нашій планеті, а це близько двох мільярдів. А ті місця, які з'являться замість них, сильно відрізнятимуться від звичних нам робочих місць, отож для переважної більшості працюючих перехід на роботу в новій якості виявиться доволі складним.


 • Новости ноября

  Новости ноября · kseniya_www · 01.12.2011 11:14

  Юлию Тимошенко перевели в палату санитарной части СИЗО Киева для курса лечения. Как сообщила пенитенциарная служба Украины, из-за проведения ремонтных работ в следственном изоляторе Юлия Т. была временно переведена в другую камеру.


 • Каковы цены аренды недвижимости летом этого года?

  Каковы цены аренды недвижимости летом этого года? · Irinka · 10.06.2011 14:52

  Чтобы провести все лето у озера или реки на зеленой травке, заняться поиском уютных апартаментов придется прямо сейчас. Если в планы входит провести лето за городом, тогда, прежде всего, нужно определиться, что искать: домик, который расположен на базе отдыха, частный дом в селе, квартиры или домики коттеджных городках. Когда выбор сделан, следует начинать поиск, потому, что через несколько недель цены вырастут минимум на 5-7%.


 • Как выбрать мебель для офиса?

  Как выбрать мебель для офиса? · Irinka · 25.05.2011 18:08

  Прежде чем обустроить офис нужно учесть все нюансы и, прежде всего это касается мебели, поскольку она является неотъемлемой частью интерьера офиса. Важно запомнить одну вещь, которая с трудом дается многими в начале их бизнеса: ваше офисное помещение - это и есть ваша главная визитная карточка. Учитывая это, подходить к выбору мебели, отделки помещения и других декоративных вещей необходимо с большой ответственностью.


Всього 426 на 22 сторінках