Життя

 • Мухаммед стало найпопулярнішим чоловічим ім'ям у Осло

  Мухаммед стало найпопулярнішим чоловічим ім'ям у Осло · lesya · 28.08.2014 22:47

  Араби та мусульмани, поступово та непомітно, вирішили заполонити увесь світ. І поки ми ведемо боротьбу за рівність прав, кидаємося лояльними і толерантними, вони запускають свої щупальця всередину європейських нації, і не встигнемо ми оглянутися, як замість церков з’являться мечеті, а саме християнство потрапить під заборону. І все б нічого, якщо б мова йшла про тих мусульман, що вміють мирно співіснувати з іншими релігіями, проповідують любов, милосердя та справедливість, нехай імідж ім’ям Аллаха. Але ж ситуація куди загрозливіша: в Європу все більше проникають правовірні, що прагнуть крові заради Аллаха. Тут вони прирівнюють жіноче обличчя зі статевим органом, а тут накинуть на всіх паранджу…


 • Японці шокували світ новою стравою - жабою, що б'ється в передсмертних муках

  Японці шокували світ новою стравою - жабою, що б'ється в передсмертних муках · lesya · 26.08.2014 08:28

  Азіати давно прославилися екзотичною кухнею. І якщо до сирої риби ми вже звикли, і суші чи роли міцно увійшли в наші гастрономічні традиції, то деякі страви все ж викликають у нас відразу чи, щонайменше, здивування. Так, мало хто зважився б скуштувати підсмаженого таргана чи рагу з личинок, але є й більш шокуючі страви.


 • Найбільш оригінальні кухонні аксесуари

  Найбільш оригінальні кухонні аксесуари · lesya · 23.08.2014 16:25

  Навіть незважаючи на те, що багато жінок сьогодні принципово відмовилися від кухні, є речі, які б змогли потішити навіть їх. Це дуже милі, симпатичні і функціональні кухонні аксесуари, що можуть перетворити звичні для нас речі у святкові дрібнички, які піднімуть настрій та полегшать щоденні обов’язки. До речі, знадобляться вони не лише жінкам, але й чоловікам, які в силу обставин час від часу змушені собі самостійно готувати снідання.


 • Експрес-доставка тампонів чи виробництво кам'яного паперу: найоригінальніші бізнес-ідеї з Інтернету

  Експрес-доставка тампонів чи виробництво кам'яного паперу: найоригінальніші бізнес-ідеї з Інтернету · lesya · 22.08.2014 14:56

  Бажаючи заробити трохи грошей, люди втілюють в життя найсміливіші ідеї. Хтось терпить крах, а хтось відкриває щось цілком нове, заробляючи мільйони.


 • Розшукавши матір, жінка дізналася, що живе в цивільному шлюбі з рідним братом

  Розшукавши матір, жінка дізналася, що живе в цивільному шлюбі з рідним братом · lesya · 14.08.2014 23:38

  Злий жарт доля зіграла з однією мешканкою Бразилії – несподівано для себе жінка дізналася, що є дружиною свого рідного брата. Сюжет, якому позаздрять творці бразильських серіалів та мильних опер!


 • Американцеві пожертвували $ 55 тисяч на картопляний салат

  Американцеві пожертвували $ 55 тисяч на картопляний салат · lesya · 11.08.2014 16:40

  В Мережі є такий сайт Kickstarter, користувачі якого можуть оголосити про збір пожертвувань на різноманітні потреби. Саме тут збирають кошти на подальші розробки винахідники-початківці, іноді з’являються тут і благодійні проекти. Фактично, ця краудфандінгова платформа об’єднує людей, готових пожертвувати кошти на досягнення якоїсь спільної цілі.


 • 9 уроків успіху від Ірини Хакамади

  9 уроків успіху від Ірини Хакамади · lesya · 11.08.2014 12:33

  Поки одні ганяються за щастям, докладаючи всіх зусиль, щоб його, це щастя, відшукати, не розуміючи, однак, що в цих марних пошуках минає життя, адже щастя сидить у нас перед носом, і щоб його знайти, досить розплющити очі і глянути на світ під іншим кутом, інші ж у цей час насолоджуються життям, живучи на повну. Їм вдалося розгадати секрет цього щастя – а воно у спілкуванні з друзями та родиною, в суспільній самореалізації - словом, в усьому, що нас повсякдень оточує.


 • Німецький школяр спробував осушити озеро, щоб дістати з його дна смартфон

  Німецький школяр спробував осушити озеро, щоб дістати з його дна смартфон · lesya · 06.08.2014 21:58

  Заради улюблених гаджетів люди готові піти багато на що: дехто продає органи, щоб купити омріяний смартфон, хтось продає власний дітей. А недавно один німецький школяр навіть спробував висушити ціле озеро, щоб з його дна дістати власний гаджет, який по необережності впустив у воду.


 • 6 способів прикрасити інтер'єр без затрат

  6 способів прикрасити інтер'єр без затрат · lesya · 04.08.2014 17:04

  Як відомо, загальна картина інтер’єру в кімнаті безпосередньо залежить від безлічі дрібничок. А іноді так хочеться якось оновити й урізноманітнити навколишню атмосферу, ось лише фінансів на купівлю всіляких там дизайнерських штучок далеко не завжди вистачає. Та не страшно: прикрасити інтер’єр кімнати можна за допомогою всілякого мотлоху і непотребу.


 • 7 поширених стереотипів у вихованні дітей

  7 поширених стереотипів у вихованні дітей · lesya · 04.08.2014 12:52

  Далеко не всі батьки знають, як виховувати своїх дітей. Вони покладаються на інтуїцію, яка частенько їх підводить. В результаті з милих колись дитинчат виростають нахабні й вередливі люди, зовсім не підготовані до життя та украй зіпсовані батьківською опікою.


 • 10 порад, що допоможуть вам стати багатим

  10 порад, що допоможуть вам стати багатим · lesya · 28.07.2014 15:35

  Спеціалісти та експерти не перестають твердити: ми – це не що інше, як наші думки. Якщо наші думки – про успіх та позитив, то і життєвий шлях встелений приємними сюрпризами і несподіванками, хорошими людьми і гарним настроєм. Та якщо ми – згусток негативу, то й у житті нас переслідуватимуть тільки нещастя та невдачі, а також люди, яких, чесно кажучи, і людьми язик не повертається назвати.


 • 10 найпоширеніших помилок в дизайні, які легко виправити

  10 найпоширеніших помилок в дизайні, які легко виправити · lesya · 25.07.2014 17:07

  Дуже часто люди, обставляючи власне помешкання, схильні сліпо довіряти дизайнеру. Як-не-як, він професіонал, тому добре знається на тому, що робить. Втім, на практиці все далеко не так. Частенько за справу беруться не надто компетентні дизайнери, що можуть перетворити вашу оселю не на затишне гніздечко, а на захаращену комірчину. Щоб уникнути неприємностей, краще уважно стежити за процесом: як-не-як, це ваша оселя, тому й ваші особисті побажання повинні враховуватися. А ми розкажемо вам, що в роботі дизайнера повинне вас насторожити.


 • Американець створив таблицю відмов дружини від сексу

  Американець створив таблицю відмов дружини від сексу · lesya · 24.07.2014 21:53

  Як твердять експерти, секс – це один з тих важливих факторів, які не дають шлюбу розвалитися. Звісно, він не найголовніший у взаєминах, адже, як кажуть, на сексі відносин не побудуєш, але дуже важливий для гармонійного співіснування подружжя. Ось лише далеко не завжди виходить робити все так, як книжка пише: шалений ритм сучасного життя, стреси і перенавантаження на роботі часто втомлюють всіх нас настільки, що про секс уже й думати неохота. При чому стикаються з цією проблемою як чоловіки, так і жінки.


 • Джоел Цвіккі патрулює вулиці на скейтборді

  Джоел Цвіккі патрулює вулиці на скейтборді · lesya · 22.07.2014 18:59

  Цікавий підхід до своєї роботи ось уже багато років поспіль демонструє Джоел Цвіккі (Joel Zwicky), фотограф і музикант, який сьогодні працює в якості патрульного поліцейського в поліцейському управлінні Грін-Бей (Green Bay Police Department), в штаті Вісконсін. На відміну від більшості офіцерів поліції, Цвіккі не їздить ні на велосипеді, ні на мотоциклі, але й рухається він набагато швидше, ніж піші поліцейські: Джоел патрулює місцеві вулиці, пересуваючись на скейтборді.


 • Як створити в домі затишок за допомогою підручних засобів

  Як створити в домі затишок за допомогою підручних засобів · lesya · 22.07.2014 13:20

  Психологи давно говорять, що лише в затишному домі людина почуватиметься так, як треба. Ви захочете сюди приходити, щоб розслабитися й перепочити після тяжкого робочого дня, та й сімейні посиденьки будуть куди приємнішими… Але далеко не всі можуть дозволити собі придбати квартиру – як-не-як, нерухомість у нашій країні коштує дорого, тож багато молодих сімей змушені жити в орендованому помешканні, поки не назбирають достатньо грошей на купівлю власної квартири.


 • Селфі в Освенцімі обурило Twitter

  Селфі в Освенцімі обурило Twitter · lesya · 22.07.2014 00:39

  Популярність селфі переходить усі межі. Вчені навіть всерйоз стурбовані любов’ю людей фотографувати самих себе й викладати зроблені знімки в соціальні мережі, вважаючи її психічним розладом.


 • 5 причин не відкривати власний бізнес

  5 причин не відкривати власний бізнес · lesya · 21.07.2014 16:42

  Є люди – генератори нових ідей, в яких будь-яка робота в руках кипить і яким навіть найсміливіші мрії вдається втілити в життя. А є такі, які весь час шукають собі виправдання, вони готові працювати на когось, проклинаючи на чім світ стоїть свою долю, державу, шефа чи когось іще – головне, щоб було кого звинувачувати у власній ледачості та негараздах. Власне, останні завжди шукають якихось причин, які заважають їм, ну, для прикладу, відкрити власний бізнес.


 • Мадонні не дозволили стати присяжним засідателем

  Мадонні не дозволили стати присяжним засідателем · lesya · 16.07.2014 17:17

  Недавно знаменита американська співачка Мадонна з’явилася до суду, щоб виконати свій громадянський обов’язок, і отримала відмову. Зірка повинна була взяти участь у роботі присяжних засідателів, але через власну популярність зробити це їй не дозволили. Судді вирішили, що вона може відвернути всю увагу від процесу.


 • Рецепт "філософського каменя" із замку Гаррі Поттера пустять з молотка

  Рецепт "філософського каменя" із замку Гаррі Поттера пустять з молотка · lesya · 14.07.2014 15:25

  Після виходу книг про Гаррі Поттера наш світ зазнав змін. Справді, більш захопливої подорожі в чарівний світ магії годі шукати! Принаймні, так вважають запеклі фанати і прихильники книг та фільмів про юного чарівника та його друзів, які так неохоче попрощалися з улюбленими героями…


 • Щоб сподобатися дівчині, молодшій на тридцять років, китайський професор зробив собі зачіску у вигляді праски

  Щоб сподобатися дівчині, молодшій на тридцять років, китайський професор зробив собі зачіску у вигляді праски · lesya · 11.07.2014 08:04

  Заради кохання люди готові на неординарні вчинки, які зовсім не пасують до їхнього статусу. Недавно, для прикладу, один поважний китайський професор, щоб сподобатися дівчині, молодшій за нього, зважився зробити унікальну зачіску.


Всього 426 на 22 сторінках