Життя

 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.


 • Отримуйте задоволення від життя

  Отримуйте задоволення від життя · Jane Holiday · 25.05.2017 11:52

  Замість того, щоб почати радикально змінювати життя, почніть з невеликих кроків, які легко адаптувати до вашого ритму життя.


 • Як студенту розподілити власний час

  Як студенту розподілити власний час · Anastasia · 15.11.2016 16:42

  Для середньостатистичного українського студента, який, щоб забезпечити своє комфортне існування, має і навчатися, і працювати, назріла величезна проблема: ефективний розподіл власного часу.


 • "Готель мрії" для дітей або як вони уявляють свої найкращі канікули

  "Готель мрії" для дітей або як вони уявляють свої найкращі канікули · Марина Левицкая · 08.11.2016 14:49

  Компанія Jet2holidays разом з ATOMIK опитали понад 1000 дітей у віці від 7 до 13 років щоб дізнатися, як вони уявляють свої кращі канікули і «готель мрії».


 • Модні джинси осінь-зима 2016/2017: основні тенденції

  Модні джинси осінь-зима 2016/2017: основні тенденції · Марина Левицкая · 07.11.2016 16:31

  Джинси - найпопулярніша і, безумовно, улюблена річ в модному арсеналі практично кожної сучасної жінки. І це не дивно: вони неймовірно зручні, практичні, невибагливі в пранні і догляді, ніколи не виходять з моди, підходять практично під будь-який стиль. Цю деталь одягу можна носити цілий рік, в залежності від пори року змінюється лише щільність матеріалу. Ось сезон осінь-зима демонструє нам велику різноманітність моделей.


 • Чим зайнятися мамі в декреті: декілька ідей

  Чим зайнятися мамі в декреті: декілька ідей · Марина Левицкая · 24.10.2016 19:54

  Чому робота для мам в декреті стає чимось необхідним? Тому, що це реальна можливість реалізувати себе, відірватися хоч на час від пелюшок та думати про щось більше, ніж про те, що приготувати на вечерю. У тих мам, хто навіть в декреті не перестав працювати, вкрай рідко зустрічаються депресивні стани від "вічного сидіння вдома", їм рідше хочеться вийти на основну роботу, адже вони і так затребувані. Звичайно, деякі можуть і зовсім не працювати. Інші ж дуже обмежені в фінансах і шукають будь-яку можливість отримати додатковий дохід, сидячи при цьому з дитиною. Чим же можна зайнятися?


 • Вибираємо якісне та тепле зимове взуття

  Вибираємо якісне та тепле зимове взуття · Марина Левицкая · 16.10.2016 13:24

  Зима - час компромісу між красою та необхідністю захиститися від холоду. Особливо це стосується зимового взуття. Якщо, вибираючи зимові чоботи зосередитися тільки на зовнішній красі, то є ризик зіткнуться з купою проблем, в тому числі, з вічно замерзаючими ногами та частими застудами.


 • Прибирання квартири: цікаві факти та поради

  Прибирання квартири: цікаві факти та поради · Марина Левицкая · 12.10.2016 20:08

  Що може бути більш прозаїчним, ніж прибирання квартири? У більшій чи меншій мірі ми всі присвячуємо йому свій час. І така проза життя мало кому здається захоплюючою. Навіть якщо це герої відомого мультфільму. «Справа-то житейська!», - Сказав Малюк, витираючи Карлсона. Однак все ж є кілька цікавих, хоча і не дуже оптимістичних фактів, які стосуються прибирання. І нашого з вами часу.


 • Дизайн та ремонт балкону своїми руками. Ваш ідеальний варіант

  Дизайн та ремонт балкону своїми руками. Ваш ідеальний варіант · Марина Левицкая · 05.09.2016 19:07

  Прочитавши цю статтю, ви подивитеся на свій балкон по-новому. Коли ви зрозумієте, що можна зробити з балконом, то створити ідеальний для вас простір ви зможете і самі.


 • Як пережити кризу 3 років?

  Як пережити кризу 3 років? · Марина Левицкая · 22.07.2016 14:07

  Ось і закінчилися нічні коліки і заколисування на ручках, дитина навчилася самостійно ходити і спритно потрапляти ложкою в рот. З нею вже можна поговорити на різні теми і більш-менш спокійно посидіти в кафе або проїхатися на автобусі.


 • Якою повинна бути модна та сучасна кухня в 2017 році?

  Якою повинна бути модна та сучасна кухня в 2017 році? · Марина Левицкая · 22.07.2016 11:57

  Кожна людина знає, як важливо, щоб кухня в квартирі або будинку була практичною, зручною і функціональною. Як далеко не пішов би технічний прогрес і система громадського харчування, ця кімната не втратить своєї актуальності і завжди буде улюбленим місцем збору всієї сім'ї за недільними сніданками або буденними вечерями.Саме тому дизайнери інтер'єрів невпинно трудяться над створенням нових цікавих ідей оформлення сучасних кухонь. Якою має бути модна і сучасна кухня 2017 року?


 • Бездомні тварини: хто винен і як з цим боротися?

  Бездомні тварини: хто винен і як з цим боротися? · Марина Левицкая · 08.07.2016 15:57

  Худа та виснажена, з недовірливим поглядом бездомна тварина не раз зустрічалася кожному з нас. Хтось ховає очі, хтось не може пройти повз, підгодовує бідолаху, а хтось і зовсім може відіпхнути нещасного в бік, не проявляючи до нього ні краплі співчуття. Ми не маємо права говорити, що з цього правильно, а що ні. Все залежить від виховання і світосприйняття.


 • Особливості відпочинку в Єгипті

  Особливості відпочинку в Єгипті · Марина Левицкая · 29.06.2016 15:37

  Єгипет- велика країна з багатою історією. Велику частину країни займають пустелі, і лише на узбережжях і рідкісних оазисах пустеля поступається місцем сучасної цивілізації. Єгипет омивається двома морями: Середземним з півночі і Червоним морем на сході. Крім того, через всю територію держави тече річка Ніл, друга по величині в світі.


 • Екскурсії по місту на Сігвеї: бізнес ідея

  Екскурсії по місту на Сігвеї: бізнес ідея · Марина Левицкая · 27.06.2016 19:55

  Фінансова криза в світовій економіці негативно вплинула на діяльність у багатьох сферах. Особливо це відобразилося на сфері нерухомості і всьому, що пов'язане з торгівлею.


 • Як збільшити свій щомісячний дохід: поради експертів

  Як збільшити свій щомісячний дохід: поради експертів · Марина Левицкая · 27.06.2016 19:26

  Додатковий заробіток – це реально. Як показує практика, сьогодні кожен бажаючий має змогу збільшити свій місячний дохід приблизно на 2-5 тис. гривень. Один із українських кадрових порталів провів опитування, в результаті якого було виявлено, що українці вважають гідною заробітну плату в 20 тис. гривень. І це при тому, що середня заробітна плата в Україні становить трохи більше 4,5 тис. гривень. Сьогодні ми розкажемо, де та яким чином в Україні можна знайти додатковий заробіток.


 • Облаштовуємо кімнату для школяра

  Облаштовуємо кімнату для школяра · Марина Левицкая · 25.06.2016 20:26

  Як тільки у батьків з'являється малюк, вони намагаються дати йому все найкраще. Вони облаштовують для нього кімнату, в якій завжди буде тепло, затишно і комфортно.Звичайно ж, для найменших потрібні всього-на-всього ліжечко або люлька. Але з часом, коли дитина подорослішає, кількість необхідних меблів зросте.


 • Яку вагу повинен мати шкільний рюкзак?

  Яку вагу повинен мати шкільний рюкзак? · Марина Левицкая · 25.06.2016 19:54

  Необхідні підручники, зошити, ручки та олівці, щоденник, який дозволить проконтролювати школяра і створить ілюзію спілкування з класним керівником – це все повинно вміститися в шкільному рюкзаці. Коли дитина «запакована», її можна відпускати в школу і ніхто не збирається перевіряти санітарні норми ваги рюкзака. Цей момент взагалі випадає з поля зору батьків. Педагогів і навіть громадські організації, які контролюють чи не всі аспекти нашого життя, як виявляється, такі норми зовсім не цікавлять. Але вони не дарма вигадані і їх корисно знати всім, а батькам школярів, напевно, в першу чергу.


 • Скільки коштує "елітний" відпочинок на морі в Україні?

  Скільки коштує "елітний" відпочинок на морі в Україні? · Марина Левицкая · 22.06.2016 20:18

  За кілька років відпочинок за кордоном подорожчав на 300% в гривневому еквіваленті. Тому значна частина українців буде відпочивати на узбережжі Азовського моря. Сайт segodnya.ua з’ясував, скільки буде коштувати відпочинок на морі цього літа.


Всього 424 на 22 сторінках