Життя

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.


 • Отримуйте задоволення від життя

  Отримуйте задоволення від життя · Jane Holiday · 25.05.2017 11:52

  Замість того, щоб почати радикально змінювати життя, почніть з невеликих кроків, які легко адаптувати до вашого ритму життя.


 • Як студенту розподілити власний час

  Як студенту розподілити власний час · Anastasia · 15.11.2016 16:42

  Для середньостатистичного українського студента, який, щоб забезпечити своє комфортне існування, має і навчатися, і працювати, назріла величезна проблема: ефективний розподіл власного часу.


 • "Готель мрії" для дітей або як вони уявляють свої найкращі канікули

  "Готель мрії" для дітей або як вони уявляють свої найкращі канікули · Марина Левицкая · 08.11.2016 14:49

  Компанія Jet2holidays разом з ATOMIK опитали понад 1000 дітей у віці від 7 до 13 років щоб дізнатися, як вони уявляють свої кращі канікули і «готель мрії».


 • Модні джинси осінь-зима 2016/2017: основні тенденції

  Модні джинси осінь-зима 2016/2017: основні тенденції · Марина Левицкая · 07.11.2016 16:31

  Джинси - найпопулярніша і, безумовно, улюблена річ в модному арсеналі практично кожної сучасної жінки. І це не дивно: вони неймовірно зручні, практичні, невибагливі в пранні і догляді, ніколи не виходять з моди, підходять практично під будь-який стиль. Цю деталь одягу можна носити цілий рік, в залежності від пори року змінюється лише щільність матеріалу. Ось сезон осінь-зима демонструє нам велику різноманітність моделей.


 • Чим зайнятися мамі в декреті: декілька ідей

  Чим зайнятися мамі в декреті: декілька ідей · Марина Левицкая · 24.10.2016 19:54

  Чому робота для мам в декреті стає чимось необхідним? Тому, що це реальна можливість реалізувати себе, відірватися хоч на час від пелюшок та думати про щось більше, ніж про те, що приготувати на вечерю. У тих мам, хто навіть в декреті не перестав працювати, вкрай рідко зустрічаються депресивні стани від "вічного сидіння вдома", їм рідше хочеться вийти на основну роботу, адже вони і так затребувані. Звичайно, деякі можуть і зовсім не працювати. Інші ж дуже обмежені в фінансах і шукають будь-яку можливість отримати додатковий дохід, сидячи при цьому з дитиною. Чим же можна зайнятися?


 • Вибираємо якісне та тепле зимове взуття

  Вибираємо якісне та тепле зимове взуття · Марина Левицкая · 16.10.2016 13:24

  Зима - час компромісу між красою та необхідністю захиститися від холоду. Особливо це стосується зимового взуття. Якщо, вибираючи зимові чоботи зосередитися тільки на зовнішній красі, то є ризик зіткнуться з купою проблем, в тому числі, з вічно замерзаючими ногами та частими застудами.


 • Прибирання квартири: цікаві факти та поради

  Прибирання квартири: цікаві факти та поради · Марина Левицкая · 12.10.2016 20:08

  Що може бути більш прозаїчним, ніж прибирання квартири? У більшій чи меншій мірі ми всі присвячуємо йому свій час. І така проза життя мало кому здається захоплюючою. Навіть якщо це герої відомого мультфільму. «Справа-то житейська!», - Сказав Малюк, витираючи Карлсона. Однак все ж є кілька цікавих, хоча і не дуже оптимістичних фактів, які стосуються прибирання. І нашого з вами часу.


 • Дизайн та ремонт балкону своїми руками. Ваш ідеальний варіант

  Дизайн та ремонт балкону своїми руками. Ваш ідеальний варіант · Марина Левицкая · 05.09.2016 19:07

  Прочитавши цю статтю, ви подивитеся на свій балкон по-новому. Коли ви зрозумієте, що можна зробити з балконом, то створити ідеальний для вас простір ви зможете і самі.


 • Як пережити кризу 3 років?

  Як пережити кризу 3 років? · Марина Левицкая · 22.07.2016 14:07

  Ось і закінчилися нічні коліки і заколисування на ручках, дитина навчилася самостійно ходити і спритно потрапляти ложкою в рот. З нею вже можна поговорити на різні теми і більш-менш спокійно посидіти в кафе або проїхатися на автобусі.


 • Якою повинна бути модна та сучасна кухня в 2017 році?

  Якою повинна бути модна та сучасна кухня в 2017 році? · Марина Левицкая · 22.07.2016 11:57

  Кожна людина знає, як важливо, щоб кухня в квартирі або будинку була практичною, зручною і функціональною. Як далеко не пішов би технічний прогрес і система громадського харчування, ця кімната не втратить своєї актуальності і завжди буде улюбленим місцем збору всієї сім'ї за недільними сніданками або буденними вечерями.Саме тому дизайнери інтер'єрів невпинно трудяться над створенням нових цікавих ідей оформлення сучасних кухонь. Якою має бути модна і сучасна кухня 2017 року?


 • Бездомні тварини: хто винен і як з цим боротися?

  Бездомні тварини: хто винен і як з цим боротися? · Марина Левицкая · 08.07.2016 15:57

  Худа та виснажена, з недовірливим поглядом бездомна тварина не раз зустрічалася кожному з нас. Хтось ховає очі, хтось не може пройти повз, підгодовує бідолаху, а хтось і зовсім може відіпхнути нещасного в бік, не проявляючи до нього ні краплі співчуття. Ми не маємо права говорити, що з цього правильно, а що ні. Все залежить від виховання і світосприйняття.


 • Особливості відпочинку в Єгипті

  Особливості відпочинку в Єгипті · Марина Левицкая · 29.06.2016 15:37

  Єгипет- велика країна з багатою історією. Велику частину країни займають пустелі, і лише на узбережжях і рідкісних оазисах пустеля поступається місцем сучасної цивілізації. Єгипет омивається двома морями: Середземним з півночі і Червоним морем на сході. Крім того, через всю територію держави тече річка Ніл, друга по величині в світі.


 • Екскурсії по місту на Сігвеї: бізнес ідея

  Екскурсії по місту на Сігвеї: бізнес ідея · Марина Левицкая · 27.06.2016 19:55

  Фінансова криза в світовій економіці негативно вплинула на діяльність у багатьох сферах. Особливо це відобразилося на сфері нерухомості і всьому, що пов'язане з торгівлею.


 • Як збільшити свій щомісячний дохід: поради експертів

  Як збільшити свій щомісячний дохід: поради експертів · Марина Левицкая · 27.06.2016 19:26

  Додатковий заробіток – це реально. Як показує практика, сьогодні кожен бажаючий має змогу збільшити свій місячний дохід приблизно на 2-5 тис. гривень. Один із українських кадрових порталів провів опитування, в результаті якого було виявлено, що українці вважають гідною заробітну плату в 20 тис. гривень. І це при тому, що середня заробітна плата в Україні становить трохи більше 4,5 тис. гривень. Сьогодні ми розкажемо, де та яким чином в Україні можна знайти додатковий заробіток.


 • Облаштовуємо кімнату для школяра

  Облаштовуємо кімнату для школяра · Марина Левицкая · 25.06.2016 20:26

  Як тільки у батьків з'являється малюк, вони намагаються дати йому все найкраще. Вони облаштовують для нього кімнату, в якій завжди буде тепло, затишно і комфортно.Звичайно ж, для найменших потрібні всього-на-всього ліжечко або люлька. Але з часом, коли дитина подорослішає, кількість необхідних меблів зросте.


Всього 426 на 22 сторінках