Освіта

 • Корисні онлайн-сервіси для вивчення англійської

  Корисні онлайн-сервіси для вивчення англійської · lesya · 20.01.2014 16:53

  Далеко не всі сьогодні можуть дозволити собі відвідувати курси вивчення англійської. У когось не вистачає грошей, у когось – часу… Та попри все це англійська залишається тією мовою, яка відкриває широкі перспективи для подальшого розвитку, як в плані духовному, так і у всьому, що стосується будівництва кар’єри.


 • Прага готується до приїзду неспокійних студентів з Данії

  Прага готується до приїзду неспокійних студентів з Данії · lesya · 13.01.2014 14:12

  Столиця Чехії Прага своєю красою та унікальністю приваблює туристів з усього світу. Старенькі криві вулички, унікальні будівлі, бруківка та якийсь особливий дух – після одного знайомства з цим містом ви обов’язково завітаєте сюди ще раз.


 • Курси англійської мови: які обрати

  Курси англійської мови: які обрати · lesya · 13.01.2014 13:25

  Серед усього розмаїття курсів англійської мови часто буває важко вибрати той, що дійсно вам потрібен. Тому багато хто віддає перевагу варіантам, які найбільше підходять в матеріальному плані та пропонують вигідний графік навчання.


 • 5 найпоширеніших відмовок при вивченні англійської

  5 найпоширеніших відмовок при вивченні англійської · lesya · 12.01.2014 15:00

  Сьогодні, коли вивчення англійської мови є пріоритетним у багатьох навчальних закладах, принаймні, початкової та середньої школи, коли існує ціла купа репетиторів та курсів з вивчення англійської, коли практично кожна компанія з набагато більшою вірогідністю прийме на роботу співробітника, який розмовляє іноземною, або ж, принаймні, заплатить йому більшу зарплату, - все ще є люди, які не розмовляють англійською.


 • Як написати дипломну роботу самому

  Як написати дипломну роботу самому · lesya · 12.01.2014 14:22

  Кожен студент рано чи пізно стикається з необхідністю написання дипломної роботи. Хтось вирішує довірити цю справу спеціалістам, інші ж беруться за виконання роботи самостійно.


 • Замовити диплом: за і проти

  Замовити диплом: за і проти · lesya · 11.01.2014 14:25

  Написання дипломних робіт на замовлення сьогодні стало звичним явищем. Дедалі більше студентів відмовляються від самостійного написання робіт, покладаючись на знання та вміння людей, що займаються цією справою професійно.


 • Курсова та дипломна: писати самому чи довірити спеціалістам

  Курсова та дипломна: писати самому чи довірити спеціалістам · lesya · 26.12.2013 14:32

  Університетська освіта передбачає написання курсових і дипломних робіт, покликаних систематизувати здобуті за роки навчання знання, змусити студентів використовувати ці знання на практиці, а також навчитися аналізувати, зіставляти та класифікувати певний матеріал.


 • Индивидуальные занятия по английскому с репетитором.

  Индивидуальные занятия по английскому с репетитором. · kseniya_www · 22.12.2013 18:24

  Существует огромное множество способов изучения иностранных языков и каждый из них по-своему хороший и приносит удовольствие и необходимые результаты. Можно изучать английский в группе, которая состоит из 8 – 12 человек, можно заниматься в группе с иностранным преподавателем, а можно заниматься индивидуально, как с носителем языка, так и с русскоязычным преподавателем.


 • Як підвищити свій професіоналізм

  Як підвищити свій професіоналізм · lesya · 18.12.2013 13:55

  Відомо, що кваліфіковані працівники – на вагу золота. Їх поважають колеги, цінує начальство, що врешті-решт відображається на зарплаті та є ще однією сходинкою до будівництва успішної кар’єри. Саме тому кожній успішній людині так важливо підвищувати свій професіоналізм. А для цього слід приділити увагу наступним речам.


 • Навіщо сучасній людині вивчати англійську

  Навіщо сучасній людині вивчати англійську · lesya · 17.12.2013 21:51

  Вивчення англійської мови для сучасної людини починається ще з дитсадка. Далі - школа, репетитори та додаткові курси, покликані покращити наші знання, довести їх до ідеалу. Та чи варта шкірка вичинки і навіщо забивати собі голову непотрібним (як вважає багато хто) матеріалом? Спробуємо розібратися, навіщо сучасній людині вивчати англійську мову.


 • Навіщо будівельнику вчитися?

  Навіщо будівельнику вчитися? · lesya · 16.12.2013 12:25

  Питання освіти в українському суспільстві стоїть досить-таки гостро. У контексті того, що багато студентів, на відмінно закінчивши вищий навчальний заклад, згодом не можуть знайти достойної роботи, з’являється все більше тих, хто переконаний, що освіта, принаймні в такому вияві, як вона представлена сьогодні, людині не потрібна.


 • Топ-5 найбільш незвичних професій в Україні

  Топ-5 найбільш незвичних професій в Україні · lesya · 16.12.2013 10:16

  Рано чи пізно кожен з нас постає перед досить складним вибором – вибором професії. Намагаючись обрати спеціальність, ми хочемо, щоб вона поєднувала в собі такі важливі параметри, як престиж та дохідність, та ще й щоб цікавою була і власні амбіції дозволяла задовольнити. На щастя, розвиток сучасного ринку, динамічність споживчого попиту посприяли появі нових професій, здатних виконати якщо не всі, то принаймні більшість наших вимог.


 • Топ-10 країн, де отримують освіту українці

  Топ-10 країн, де отримують освіту українці · lesya · 12.12.2013 16:37

  З кожним днем все більше українців намагаються здобути вищу освіту за кордоном. Чому? Тому, що іноземний диплом справляє краще враження на роботодавців, тож ви, по-перше, набагато швидше зможете знайти собі гідну роботу, а по-друге, можете розраховувати на вищу заробітну плату.


 • Як здавати іспити швидко та ефективно

  Як здавати іспити швидко та ефективно · lesya · 11.12.2013 17:22

  Екзамени в школі – стресова ситуація як для учнів, так і для батьків. Хвилювання, додаткові навантаження, ціла купа нового матеріалу, недоспані ночі та витрачені нерви… і ось, здавалося б, вже все зроблено, та чомусь ваша дитина приносить невисоку оцінку. Але ж ви знаєте, що до екзамену вона готувалася, і відповіді на попередні запитання давала не вагаючись. В чому справа? Причин може бути багато, та сьогодні ми поговоримо не про них, а про те, як допомогти дитині успішно скласти іспити.


 • Неуки та двієчники, які стали геніями

  Неуки та двієчники, які стали геніями · lesya · 06.12.2013 11:05

  Попри всі суперечки та дискусії, всі ми давно знаємо, що для того, щоб досягти успіху в житті, не обов’язково добре вчитися в школі. Звісно, висока успішність та медаль можуть відкрити якість додаткові двері у життя, та якщо ви геній від природи, шкільне навчання вам ні до чого.


 • Зараз відбувається другий етап моніторингу вузів в Росії

  Зараз відбувається другий етап моніторингу вузів в Росії · kseniya_www · 01.12.2013 20:43

  Продовжується і далі оцінка ефективності вузів. Черговий етап пройде з 18 по 23 листопада цього року. До складу груп, які покликані оцінити якість надавайте освіти, входять представники органів влади та провідних університетів Росії, а також інші представники органів системи освіти.


 • Як допомогти дитині підвищити успішність в школі

  Як допомогти дитині підвищити успішність в школі · lesya · 29.11.2013 10:29

  В більшості випадків діти, яким подобається відвідувати школу, досягають чималих успіхів у навчанні. Здебільшого вони отримують високі оцінки практично по всіх предметах, і щодня охоче йдуть до школи. Та у кожної дитини свої індивідуальні здібності та переваги, і не всі можуть з однаковою швидкістю й успішністю засвоювати шкільну програму.


 • 7 способів підготуватися до іспиту швидко та ефективно

  7 способів підготуватися до іспиту швидко та ефективно · lesya · 29.11.2013 09:11

  Екзамени – складний період в житті школярів та студентів. Безсонні ночі, надмірне хвилювання, сльози та радість – що це таке, знає кожен випускник школи та студент. І незважаючи на те, що сьогодні екзамени відбуваються в іншому форматі - в Україні це незалежне тестування, в Росії - ЄДІ, відмінному від того, в якому складали іспити, скажімо, наші батьки, іспити залишаються іспитами, і вони вимагають від випускників максимальної концентрації здобутих знань та мобілізації моральних сил.


 • 8 ознак поганого репетитора

  8 ознак поганого репетитора · lesya · 28.11.2013 12:19

  Всі ми - люди різні, зі своїми уподобаннями, розумовими можливостями і талантами. Для реалізації наших можливостей та вияву індивідуальності часом не вистачає простору – живемо ж бо ми у суспільстві, орієнтованому на загал. І якщо в дорослих є нехай і невеликі, та все ж можливості реалізувати свій індивідуальний потенціал, не вибиваючись при цьому за межі лдозволеного, то в дітей, принаймні у нас в країні, таких можливостей практично немає. В першу чергу це стосується освіти, орієнтованою на середньостатистичного школяра.


 • Плюси і мінуси навчання за кордоном

  Плюси і мінуси навчання за кордоном · lesya · 28.11.2013 11:20

  На жаль, на сьогоднішній день рівень освіти в нашій державі далекий від ідеалу. Недосконала система освіти, корупція та хабарництво у вищих навчальних закладах – все це породжує бажання у наших студентів відправитися на навчання за кордон. Австрія, Німеччина, Чехія, Польща та Франція – всі ці країни пропонують українцям досконале навчання з міжнародним дипломом. А міжнародний диплом, як ви знаєте, відкриває широчезні перспективи для працевлаштування в майбутньому.


Всього 270 на 14 сторінках