Освіта

 • Дев'яносторічний мешканець Саудівської Аравії став найстарішим школярем у світі

  Дев'яносторічний мешканець Саудівської Аравії став найстарішим школярем у світі · lesya · 07.05.2014 13:12

  В народі кажуть, що вчитися ніколи не пізно. Втілити цю популярну приказку в життя вирішив один мешканець Саудівської Аравії, що став школярем у вельми поважному віці. Так, літній Аваід Раджа Аль-Аджи вирішив докінчити справу, розпочату замолоду, завершивши шкільну освіту тепер, коли йому виповнилося дев’яносто років.


 • Вивішений у вузі плакат проти шахрайства став найкращою шпаргалкою

  Вивішений у вузі плакат проти шахрайства став найкращою шпаргалкою · lesya · 05.05.2014 22:39

  Курйозні випадки в нашому житті – не рідкість, при чому трапляються вони з усіма і всюди. Ось лише далеко не всі настільки уважні, щоб помічати, скільки смішного і кумедного відкриває нам світ.


 • Реферати будут перевірятись на плагіат

  Реферати будут перевірятись на плагіат · kseniya_www · 02.05.2014 17:27

  На студентів вищих навчальних закладів Російської Федерації вже цього року може очікувати неприємна несподіванка.


 • В німецькому вузі студентів вчитимуть їздити на велосипеді

  В німецькому вузі студентів вчитимуть їздити на велосипеді · lesya · 29.04.2014 15:14

  Як ви гадаєте, без чого не обійтися сучасному студентові? Зошити, підручники, конспекти – традиційний набір для тих, хто вступив у лави студентів вищого начального закладу. Та все ж навіть без цих речей винахідливий студент може обійтися.


 • Американський підліток став студентом одразу всіх університетів Ліги Плюща

  Американський підліток став студентом одразу всіх університетів Ліги Плюща · lesya · 09.04.2014 23:15

  Стати студентом престижного вузу не так уже й легко. Потрібно не лише мати достатньо коштів на оплату навчання, але й необхідний певний багаж знань, адже неуки не потрібні ні в Гарварді, ні в Оксфорді, ні в будь-якому іншому університеті так званої Ліги Плюща. Тим не менше, є студенти, яким це під силу. Більше того, їхня настирливість вражає: для прикладу, сімнадцятирічний Куаз Енін був зарахований одразу до восьми університетів Ліги Плюща.


 • Голландські студенти перетворюють старі велосипеди в дизайнерські речі

  Голландські студенти перетворюють старі велосипеди в дизайнерські речі · lesya · 07.04.2014 11:00

  Про переваги здобуття вищої освіти за кордоном сказано багато. У кожного вони свої: комусь важливе здобуття міжнародного диплому для пошуку перспективної роботи в себе на батьківщині, хтось мріє після закінчення ВУЗу залишитися в країні, де навчався. Як би там не було, з кожним роком все більше студентів вирішують спробувати щастя за кордоном.


 • Почему стоит заказывать написание диссертации?

  Почему стоит заказывать написание диссертации? · kseniya_www · 05.04.2014 15:02

  Защита диссертации относится к важнейшему этапу в жизни ученого. Многих волнует вопрос – стоит ли заниматься разработкой и написанием диссертационной работы самостоятельно, или лучше будет заказать диссертацию. В такой ситуации каждый принимает решение самостоятельно. Мы просто можем проанализировать ситуацию, а выводы каждый будет делать самостоятельно.


 • Вивчення англійської мови з носієм

  Вивчення англійської мови з носієм · kseniya_www · 25.03.2014 19:19

  Зараз існує багато способів вивчення англійської мови. Але який з них є найбільш ефективним? Звісно ж починати вивчення треба в групі, яку веде російськомовний викладач. А вдосконалювати знання англійської краще з носієм мови.


 • 5 найпоширеніших помилок, об які спотикаються перекладачі-початківці

  5 найпоширеніших помилок, об які спотикаються перекладачі-початківці · lesya · 25.03.2014 17:32

  Професія перекладача – штука досить складна, й у випадку, якщо вас Бог не обділив талантом і посидючістю, ще й вельми прибуткова. Успішні перекладачі заробляють багато, але щоб стати одним із них, доведеться добряче потрудитися: одного лише знання мови, нехай навіть і досконалого, часом буває недостатньо.


 • Страх перед ЗНО: здорові хвилювання чи непотрібна паніка

  Страх перед ЗНО: здорові хвилювання чи непотрібна паніка · lesya · 20.03.2014 16:41

  Настала весна, і всі старшокласники активно взялися за навчання: наближається ЗНО, і треба сконцентруватися на повторенні, а для декого і на вивченні, всього засвоєного за роки шкільного навчання матеріалу. В паніку впадають як батьки, так і учні: провал на тестуванні означає, що цього року у вищий начальний заклад учням-невдахам вхід точно закритий.


 • Як списати на екзамені

  Як списати на екзамені · lesya · 06.03.2014 12:56

  Всі ми (чи переважна більшість з нас) були студентами, і розказувати, що таке шпаргалки та списування, нема ніякої потреби. Однак розвиток сучасних технологій і поява нових матеріалів дозволив студентам розвиватися далі, і способи, якими вони намагаються обманути прискіпливих викладачів, вражають.


 • До школи у тазиках або Найбільш віддалені школи світу

  До школи у тазиках або Найбільш віддалені школи світу · lesya · 04.03.2014 12:47

  Шкільне навчання для багатьох дітей є справжнісінькою каторгою, і щодня вони йдуть до школи з думкою, щоб в один прекрасний момент все кудись зникло – і зловісні вчителі, і нудні підручники, і обридлі парти, за якими треба просиджувати цілісінький день. Таким дітлахам важко повірити, що в світі живуть їхні однолітки, які мріють хоча б про те, щоб у їхньої школи був дах та стіни, а добиратись до неї можна було б на своїх двох.


 • 4 креативні способи зацікавити дитину у вивченні математики

  4 креативні способи зацікавити дитину у вивченні математики · lesya · 25.02.2014 14:04

  Далеко не всім дітям в школі подобається математика. І якщо в початкових класах вони ще більш-менш справляються зі шкільною програмою, то як тільки матеріал стає складнішим, багато хто починає відставати.


 • Чому важливий індивідуальний підхід при вивченні іноземної

  Чому важливий індивідуальний підхід при вивченні іноземної · lesya · 20.02.2014 18:21

  На Землі не знайдеш двох однакових істот – всі ми приходимо в цей світ особливими, і від народження проходимо свій індивідуальний шлях. Саме тому при виборі методів навчання дуже важливий індивідуальний підхід.


 • Типові помилки при вивченні англійської онлайн

  Типові помилки при вивченні англійської онлайн · lesya · 16.02.2014 22:16

  Вивчення англійської сьогодні є невід’ємним етапом на шляху до самовдосконалення, тож всі ми готові освоювати все нові й нові методики, щоб оволодіти мовою швидко та досконало.


 • Українські студенти бажають вчитися в Польщі та Німеччині

  Українські студенти бажають вчитися в Польщі та Німеччині · lesya · 16.02.2014 21:39

  За неофіційною статистикою, близько ста тисяч студентів-українців щороку вирушають вчитися за кордон, при цьому лише чотири тисячі абітурієнтів їдуть шукати щастя в іноземних державах, користуючись умовами договорів, укладених між українськими та зарубіжними вузами.


 • Скільки коштує навчання за кордоном ?

  Скільки коштує навчання за кордоном ? · kseniya_www · 15.02.2014 13:35

  Отримати освіту в престижному ВУЗі Європи чи США мріяли багато. Сьогодні багато абітурієнтів про це можуть не тільки мріяти, а й вступити в Кембридж чи Гарвард.


 • Якщо дитина не хоче вчитися...

  Якщо дитина не хоче вчитися... · lesya · 10.02.2014 15:49

  Далеко не всі діти однаково обдаровані, та й шкільна система освіти не здатна врахувати індивідуальних здібностей кожної дитини. Тож деякі батьки часто стикаються з труднощами: їхні діти не хочуть вчитися. При цьому ситуація може бути доволі сумною вже в початкових класах, і якщо її одразу не виправити, про успішне навчання можете забути.


 • Кілька вірних способів провалитися на іспитах

  Кілька вірних способів провалитися на іспитах · lesya · 10.02.2014 15:15

  Здавати іспити на відмінно – нудно та зовсім уже не оригінально. А ось завалити сесію, а потім ще довго-нудно бігати за викладачем з просьбою прийняти перездачу – куди цікавіше… Якщо ви належите до тих студентів, яким спокійне розмірене життя без проблем остогидло, спробуйте завалити сесію. Не знаєте як? Ми вам у цьому допоможемо.


 • В Росії школярам обмежили доступ до сайтів з ГДЗ

  В Росії школярам обмежили доступ до сайтів з ГДЗ · lesya · 03.02.2014 12:34

  Те, що Інтернет відкрив перед школярам практично необмежені можливості у плані навчання, сумніву не викликає ні в кого. Проте з іншого боку доступ до сайтів та різного роду ресурсів часто робить доступною заборонену інформацію.


Всього 270 на 14 сторінках