Освіта

 • 5 важливих моментів при підготовці до школи

  5 важливих моментів при підготовці до школи · lesya · 22.08.2014 12:48

  На носі вересень, і для багатьох батьків настають тяжкі місяці пекельних мук – їхня малеча йде до школи. Окрім фінансів, молоді батьки стикаються з низкою інших проблем: малюкові тяжко прокидатися вранці, в школу він йде неохоче, та й за уроки не дуже береться. В результат всі труднощі лягають на плечі тата й мами, і до звичних повсякденних справ додаються нерви, сльози та… домашні завдання. І після теплого й розслабленого літа осінні місяці видаються дійсно пекельними.


 • Найкоротший іспит, що тривав усього 7 секунд

  Найкоротший іспит, що тривав усього 7 секунд · lesya · 20.08.2014 14:58

  Як ви гадаєте, скільки триває найкоротший іспит? Виявляється, не більше семи секунд! Саме за цей короткий період часу можна успішно «завалити» екзамен в дорожній інспекції. Чудеса блискавичності в минулому році продемонструвала одна кореянка – дівчина примудрилася всього за сім секунд перевернути автомобіль, довівши цим самим, що чоловіки не дарма бояться жінок за кермом.


 • Щоб оплатити навчання, студент виставив на продаж лист від Барака Обами

  Щоб оплатити навчання, студент виставив на продаж лист від Барака Обами · lesya · 29.07.2014 15:36

  На що тільки не піде людина, щоб досягти своєї мети. Головне, щоб ціль була поставлена правильно, а решта – дрібниці, адже для людини, як кажуть, нема нічого неможливого.


 • Школьная форма: «за» и «против»

  Школьная форма: «за» и «против» · kseniya_www · 25.07.2014 16:26

  С появлением в Украине престижных учебных заведений типа гимназий и лицеев, они, еще задолго до принятия официального закона, ввели в своих заведениях некий единый стандарт одежды. Школьная форма еще не изготавливалась отечественной легкой промышленностью, поэтому ее приходилось централизованно заказывать в ателье индпошива. Этому примеру последовали даже и некоторые обычные средние школы. Поэтому, когда законодатели предложили некий стандарт одежды для школьников, он был воспринят относительно спокойно и не вызвал бурных обсуждений общественности, как это сегодня происходит в России.


 • Інтелект назвали перешкодою для вивчення іноземної

  Інтелект назвали перешкодою для вивчення іноземної · lesya · 22.07.2014 21:34

  Несподіваний факт недавно з’ясували американські вчені: в ході проведення одного з досліджень вони виявили, що головною перешкодою на шляху до вивчення іноземних мов може стати… інтелект. Саме тому, переконують експерти, дорослим тяжче вивчати мову, ніж дітям.

  Під час дослідження виявилося, що чим більше зусиль учасники експерименту докладали до вивчення мов, тим тяжче їм це давалося. Результати дослідження опубліковані на сторінках журналу PLoS One.

  Лінгвістами вже давно було помічено, що діти набагато легше схоплюють складну граматику та численні виключення з правил в іноземній мові (на кшталт «йду - йшов» в українській або go-went-gone в англійській мові), швидше починають використовувати їх у мовленні.


 • Шведський професор написав майже три мільйони статей для "Вікіпедії" - практично 10% її матеріалу

  Шведський професор написав майже три мільйони статей для "Вікіпедії" - практично 10% її матеріалу · lesya · 16.07.2014 15:02

  Один шведський професор недавно вирішив долучитися до справи просвітлення людства, якою ось уже багато років займається найбільша Інтернен-енциклопедія «Вікіпедія». Вчений вирішив поповнити архіви енциклопедії, написавши до неї нові статті. Що тут дивного, спитаєте ви? А те, що швед Сверкер Йоханссон (Sverker Johansson) створив для «Вікіпедії» майже три мільйони статей (а це близько десяти відсотків – 8.5 - всього її запасу).


 • Гаджети, які допомагають списувати

  Гаджети, які допомагають списувати · lesya · 10.07.2014 17:01

  Студентів не переробиш: як десятки років тому вони списували зі шпаргалок, так і сьогодні для того, щоб успішно здати екзамени, багато хто користується шпаргалками, ось лише нового рівня. Високотехнологічного. І попри всі заборони, погрози та міри, що приймають спостерігачі та викладачі, деяким студентам все ж вдається списати.


 • 8 базових принципів для вивчення англійської в ранньому віці

  8 базових принципів для вивчення англійської в ранньому віці · lesya · 30.06.2014 13:22

  Існує чимало думок з приводу того, чи варто змушувати дітей в ранньому віці вчити іноземну. Вчені переконують, що так, оскільки мізки дітей у віці 1.5 – 9 років максимально схильні до освоєння різноманітних лінгвістичних законів, інакше кажучи, до вивчення мов. Далі процес запам’ятовування і оволодіння іноземними дається важче. Втім, у дорослих є інший каталізатор вивчення – мотивація, якої в дітей до дев’яти немає явно. Власне, мотивація і дозволяє їм оволодіти іноземною в короткі терміни.


 • 6 помилок учнів при підготовці до ЗНО

  6 помилок учнів при підготовці до ЗНО · lesya · 20.06.2014 11:16

  Цьогорічне тестування з іноземних мов вже пройшло, і багато учнів, на превеликий жаль, залишилися незадоволені результатами. Хтось, можливо, розгубився, хтось просто проігнорував необхідність готуватися до іспиту. Та були серед незадоволених і учні, які нібито й до тестування готувалися ретельно, й шкільну програму дбайливо студіювали, та все ж досягти очікуваних результатів їм не вдалося й наполовину. Чому? Та тому, що при підготовці до ЗНО вони припустилися низки помилок.


 • У Каліфорнії студентів зобов'яжуть займатися сексом тільки з "недвозначної" згоди

  У Каліфорнії студентів зобов'яжуть займатися сексом тільки з "недвозначної" згоди · lesya · 05.06.2014 15:32

  Цілком ймовірно, що у Каліфорнії зовсім скоро вийде закон, який зобов’яже студентів вступати в сексуальний контакт тільки з «недвозначної» згоди. При цьому закон пошириться на всіх без винятку студентів штату. І навіть якщо партнери перебувають у парі, перед кожною інтимною «пригодою» вони повинні будуть домогтися «недвозначної» чітко оформленої згоди, що повинна прозвучати з уст партнера по ліжку.


 • Вчені визнали лекції украй неефективною формою навчання

  Вчені визнали лекції украй неефективною формою навчання · lesya · 04.06.2014 17:50

  В результаті проведеного недавно дослідження вчені з’ясували цікавий факт: виявляється, традиційні лекції для студентів не несуть в собі практично ніякої користі і не здатні хоча б чогось навчити студентів. Фактично, відвідування лекцій є марною справою. Результати дослідження дозволяють фахівцям твердити, що традиційна сьогодні в багатьох навчальних закладах форма навчання, що передбачає начитування викладачем лекцій, є дуже неефективною.


 • 7 порад, що допоможуть вчити іноземну дітям

  7 порад, що допоможуть вчити іноземну дітям · lesya · 22.05.2014 14:17

  Всі ми знаємо, що мозок малих дітей набагато краще сприймає і запам’ятовує нову інформацію – він ще не захаращений мільйонами гігабайт непотрібної інформації, тож жваво і активно запам’ятовує все, що ми йому подаємо. Саме тому вивченням іноземних мов краще займатися в дитинстві – здобуті в ранньому віці знання залишаться на все життя. Та якщо у дорослого є чітка мотивація до вивчення іноземної, то у дітей такої мотивації нема. Тому вони потребують особливого підходу. Фахівці виділяють кілька основних моментів, на які першочергово варто звернути увагу, якщо ви хочете, щоб ваша дитина освоїла іноземну мову.


 • У США викладача відсторонили від роботи за цитату з серіалу "Ігри престолів"

  У США викладача відсторонили від роботи за цитату з серіалу "Ігри престолів" · lesya · 21.05.2014 18:18

  Популярні серіали дозволяють не лише добре відпочити та гарно провести час, але й можуть стати причиною того, що вас виженуть з роботи. І для цього не треба переодягатися у ельфа чи прикидатися Супергероєм – варто лише процитувати улюблений фільм.


 • 5 комп'ютерних програм, що спішать на поміч студентові

  5 комп'ютерних програм, що спішать на поміч студентові · lesya · 21.05.2014 14:11

  Навчання в університеті – справа непроста, особливо, якщо ви вчитеся не заради оцінки чи диплому, а задля здобуття відповідних знань та навиків. Старанному студентові доводиться перечитувати тонни літератури, годинами просиджувати в бібліотеках і постійно працювати над собою. Але від такого шаленого темпу життя вчорашній школяр, чого доброго, може і ноги натягнути! І тоді диплом уже навряд чи когось потішить…


 • Новгородские студенты пройдут практику в Германии

  Новгородские студенты пройдут практику в Германии · Іра Мотрук · 20.05.2014 09:41

  Представители Новгородского Государственного университета достигли договоренности с партнерами из немецкого города Билефельд о прохождении российскими студентами практики на европейских предприятиях в Германии.


 • Десять правил вивчення іноземної від Като Ломб - жінки, що знала 16 мов

  Десять правил вивчення іноземної від Като Ломб - жінки, що знала 16 мов · lesya · 19.05.2014 13:52

  Відома Като Ломб за освітою була хіміком, та це не завадило їй оволодіти шістнадцятьма мовами світу. Жінка стала одним із перших перекладачів, що могли працювати синхронно. Синхронний переклад вона здійснювала з восьми мов, решту ж вісім вона розуміла і з ними працювала.


 • Подготовительные курсы TOEFL и экзамен IELTS

  Подготовительные курсы TOEFL и экзамен IELTS · Іра Мотрук · 15.05.2014 15:38

  Сдавать экзамен IELTS по английскому языку мне пришлось предварительно подготовившись, освежив знания, необходимые не экзамене.


 • 5 незвичних навчальних курсів: від супергеройської фізики до порносоціології

  5 незвичних навчальних курсів: від супергеройської фізики до порносоціології · lesya · 15.05.2014 14:26

  Для досягнення успіху в житті психологи радять постійно самовдосконалюватися. Так, по-справжньому успішна людина дбає про своє здоров’я, духовність, багато читає, намагається покращити свої професіональні навики та різнобічно розвивається, завжди прагнучи пізнати щось нове, - почувається щасливою, адже лише той, хто тримає себе в тонусі, зможе пізнати, що таке справжнє щастя.


 • Программа реализации приоритетного национального проекта «Образование» г. Ханты-Мансийска

  Программа реализации приоритетного национального проекта «Образование» г. Ханты-Мансийска · Іра Мотрук · 15.05.2014 10:16

  В сентябре 2005 года был задействован общенациональный проект «Образование».


 • Несколько причин поступить в Австрийский ВУЗ

  Несколько причин поступить в Австрийский ВУЗ · Іра Мотрук · 13.05.2014 11:38

  Высшее образование в Австрии – это не только европейское качество получения знаний, но также и доступность для множества иностранных студентов.


Всього 270 на 14 сторінках