Освіта

 • Вища освіта в Німеччині стала безкоштовною, але зі студентів все одно стягують семестровий внесок

  Вища освіта в Німеччині стала безкоштовною, але зі студентів все одно стягують семестровий внесок · lesya · 24.01.2015 14:30

  Думаючи про майбутнє, українська молодь мріє про навчання за кордоном. Справді, міжнародний диплом відкриває непогані перспективи у майбутньому, і українські абітурієнти це добре розуміють. Правда, далеко не у всіх батьки олігархи, тому й переважній більшості майбутніх абітурієнтів про навчання в престижному міжнародному вузі і мріяти не доводиться.


 • Щоб добре розуміти алгебру, вчіть... іноземну

  Щоб добре розуміти алгебру, вчіть... іноземну · lesya · 10.01.2015 19:16

  Дітей у школі прийнято ділити на тих, хто схильні до точних наук, і на гуманітаріїв. Та, як виявилося, такий підхід – не зовсім правильний: недавно вчені, провівши чергове дослідження, виявили, що ті діти, які знають кілька іноземних мов, добре розуміють… алгебру.


 • Чим обернеться реформування освіти в Україні ?

  Чим обернеться реформування освіти в Україні ? · kseniya_www · 07.01.2015 18:21

  У грудні 2014 року Фонд «Демократичні ініціативи» організував соціологічне опитування серед громадян України, за результатами якого з'ясувалося, що головною проблемою в освіті українських студентів залишається корупція у школах та вишах.


 • Рівень викладання математики в російських школах підвищиться

  Рівень викладання математики в російських школах підвищиться · kseniya_www · 01.01.2015 16:45

  22.12.2014 року в Міносвіти РФ відбувся другий збір координаторів з питань впровадження в життя концепції розвитку освітнього процесу в математиці.


 • Коледж у Флориді привертав студентів стриптизерками

  Коледж у Флориді привертав студентів стриптизерками · lesya · 15.12.2014 21:34

  У досить оригінальний спосіб вирішив приваблювати студентів один коледж у Флориді – щоб якомога більше молодих людей вирішило вступити до стін навчального закладу, було запрошено стриптизерок.


 • Сумські студенти побили "книжковий" рекорд

  Сумські студенти побили "книжковий" рекорд · lesya · 18.11.2014 12:47

  Прийнято вважати, що студентське життя – це завжди весело і круто, однак далеко не всі студенти з цим погодяться: попри те, що практично всі дорослі ностальгують за своїми студентськими роками, далеко не всі студенти задоволені тим, як проводять свої студентські роки.


 • Чиновників Адміністрації Президента змусять вивчати англійську

  Чиновників Адміністрації Президента змусять вивчати англійську · lesya · 07.11.2014 15:05

  З початком останнього місяця осені в Держадміністрації президента стартував новий проект, спрямований на вивчення англійської мови. В рамках цього проекту чиновники Адміністрації Президента зможуть удосконалити свої навики володіння іноземною, щоб не лише підняти власний рівень знань, але й у цілому посприяти співпраці України з іноземними колегами.


 • Скелет колишнього директора румунської школи придався на уроках біології

  Скелет колишнього директора румунської школи придався на уроках біології · lesya · 28.10.2014 08:12

  Мешканцям Румунії до жахів не звикати – чого вартий їхній земляк, знаменитий вампір і жорстокий тиран граф Дракула… Втім, експонати, що використовуються в румунських школах для наочності навчання, можуть навіяти справжній жах навіть на сміливих дорослих. Однак маленькі румуни, схоже, анітрохи не дивуються тому, що на уроках біології їм показують… скелет колишнього директора школи.


 • Шведські діти вчать англійську за допомогою World of Warcraft

  Шведські діти вчать англійську за допомогою World of Warcraft · lesya · 24.10.2014 12:41

  Те, що комп’ютерні ігри не лише шкодять, але несуть в собі чималу користь, відомо давно – головне, щоб всього було в міру. А недавно одна шведська дослідниця внесла і свою лепту в справу захисту віртуальних ігрових світів.


 • Київські студенти організували марш "порожніх каструль"

  Київські студенти організували марш "порожніх каструль" · lesya · 24.10.2014 11:55

  Напевне, ніхто не посперечається з тим фактом, що студентам живеться нелегко, а особливо, українським: навчальна програма, досить вимоглива, невпевненість у завтрашньому дні та в можливості після отримання диплому знайти роботу, до цього ще додається нестабільна ситуація в країні та події, в яких студентство, як представники майбутньої інтелігенції, просто зобов’язане брати участь… До цього додається ще фінансова неспроможність забезпечити себе.


 • 5 легких кроків для заохочення дитини до навчання

  5 легких кроків для заохочення дитини до навчання · lesya · 14.10.2014 12:52

  Кажуть, що в школі вчаться і батьки, і діти. Ну, якщо батьки відповідальні, ясна річ: змусити дитину вчитися – це дати їй хороший старт, який зможе добряче допомогти в подальшому житті.


 • 4 ефективні та оригінальні методи вивчення іноземної

  4 ефективні та оригінальні методи вивчення іноземної · lesya · 28.09.2014 13:02

  Чим більше іноземних мов ми знаємо, тим більше світів для нас відкрито. Тому сучасні шкільні навчальні програми досить багато уваги приділяють вивченню іноземних. Щоправда, далеко не завжди процес навчання є ефективним: всі діти – різні, і для кожного необхідно підібрати свій підхід та індивідуальні методи.


 • Найстрашніше в Оксфорді - прославитися сірою мишкою

  Найстрашніше в Оксфорді - прославитися сірою мишкою · lesya · 18.09.2014 11:03

  З кожним роком все більше українських студентів намагаються вступити у ВУЗ за кордоном – перспективи здобуття диплому, визнаного на території Європи та світу, для багатьох видається привабливою. І дивуватися нема чому – молодь прагне кращого життя, обираючи найпростіший шлях – виїзд за кордон.


 • Університети Львову та Берліну уклали угоду про співпрацю

  Університети Львову та Берліну уклали угоду про співпрацю · kseniya_www · 18.09.2014 10:43

  Львівський національний університет ім. Івана Франка та Берлінський університет ім. Гумбольдта уклали довгострокову угоду про співпрацю. Навпротязі наступного п'ятиріччя університети реалізовуватимуть низку освітніх та наукових проектів у сферах педагогіки та славістики.


 • Через бойові дії для частини луганських та донецьких школярів так і не пролунав перший дзвоник

  Через бойові дії для частини луганських та донецьких школярів так і не пролунав перший дзвоник · kseniya_www · 18.09.2014 09:23

  Згідно інформації, наданої пресс-центром Органзації Об’єднанних Націй, близько трьохсот тисяч школярів з Донецької та Луганської областей України не змогли піти до школи в визначений термін. Через бойові дії на Донбасі, у двох областях країни вимушено закрились близько дев’яти сотень шкіл, через що українські діти позбавлені права на отримання освіти, що перечить статтям ООН про права дітей.


 • Правила поступления в вузы Великобритании

  Правила поступления в вузы Великобритании · kseniya_www · 12.09.2014 18:51

  Большая часть вузов зачисляет студентов по результатам сдачи экзаменов в школах. В каждом вузе индивидуальный балл для поступления.


 • 7 принципів швидкого навчання

  7 принципів швидкого навчання · lesya · 05.09.2014 17:02

  Буває, що нам просто необхідно освоїти нову сферу знань, з якою раніше не стикалися, а часу і зовсім обмаль. Хтось впадає у відчай, хтось відмовляється від затії, а хтось, немовби нічого не сталося, незворушно береться за справу, яка, здавалося б, не під силу навіть чарівникам. І, як не дивно, досягають успіху у своїй на перший погляд божевільній справі.


 • Обучающие курсы во всемирной сети · prosko17 · 03.09.2014 18:00

  Современное образование уже давно вышло за рамки университетских аудиторий. Большинство передовых ВУЗов мира уже не первый десяток лет стараются максимально эффективно развивать концепцию дистанционного образования, соответствующую всем нормам и требованиям к получению диплома о высшем образовании. Результат же на лицо – множество студентов из других стран смогли пройти дистанционный курс обучения, а также получить диплом от лучших вузов мира не выезжая из родной страны или из собственного города.


 • На які недоліки наукової роботи можна вказувати в рецензії

  На які недоліки наукової роботи можна вказувати в рецензії · lesya · 28.08.2014 13:23

  Кожна наукова робота вимагає рецензії, і одним з основних обов’язків рецензента є вказівка недоліків, допущених в роботі, адже в нашому світі, як відомо, нічого ідеального немає.


 • 5 найпоширеніших відмовок, що заважають вам вивчити іноземну

  5 найпоширеніших відмовок, що заважають вам вивчити іноземну · lesya · 23.08.2014 13:47

  Колись переважна більшість учених намагалися оволодіти кількома мовами одразу. Це й не дивно, адже знання іноземної відкривало новий світ, який міг з ніг на голову перевернути всі уявлення та подарувати нові знання. Але сьогодні, як вважає багато хто, все докорінно змінилося, і у нас відпала потреба у вивченні іноземних мов. Так, є унікали, які переконані, що весь світ розмовляє російською і англійською, тож вивчення інших мов – пуста трата часу.


Всього 270 на 14 сторінках