Освіта

 • Що таке хаби: всі плюси і мінуси нового формату шкіл в Україні

  Що таке хаби: всі плюси і мінуси нового формату шкіл в Україні · Марина Левицкая · 31.01.2016 18:07

  Реформи в системі освіти і науки назріли давно. І дітей, і батьків, і вчителів, і роботодавців не влаштовує нинішня система освіти, а саме навчання заради самого навчання. Більша частина знань, отриманих в школі, можуть так і не знадобитися в житті. Тому люди часто задають питання, навіщо вони вивчали так багато предметів, і де отримані знання можна використовувати?


 • У Фінляндії запущений пілотний проект "Школи майбутнього"

  У Фінляндії запущений пілотний проект "Школи майбутнього" · kseniya_www · 23.01.2016 12:42

  Більшість дитячих психологів вже досить давно твердять про те, що в разі зміни підходу до навчання дітей, популярність школи виросте в рази. Варто згадати, з яким трепетом кожна дитина очікує першого навчального дня, але зіткнувшись з суворою реальністю, маленьких школярів осягає велике розчарування.


 • Сучасні методики вивчення англійської мови

  Сучасні методики вивчення англійської мови · kseniya_www · 23.01.2016 12:13

  Кожна людина, яка намагається знайти собі місце в житті, приходить до простої істини: для того, щоб жити повним життям, необхідно бути вільним. Бути вільним - це мати можливість вільно пересуватись по світу, мати змогу заробляти гроші і при цьому отримувати задоволення.


 • Як можна економити на їжі - рецепти, бюджет, меню на тиждень

  Як можна економити на їжі - рецепти, бюджет, меню на тиждень · kseniya_www · 22.01.2016 20:29

  Уміння правильно витрачати гроші не стосується тільки придбання одягу і прикрас. Економити можна також і на їжі, причому це не означає, що необхідно зменшити раціон харчування або їсти тільки вівсянку на воді. Прочитавши статтю, ви зрозумієте, що можна харчуватися різноманітною їжею не витрачаючи на це величезні гроші.


 • Як допомогти дитині написати твір

  Як допомогти дитині написати твір · kseniya_www · 22.01.2016 20:16

  Далеко не кожна дитина має талантом до творіння літературних творів. Тим не менш, шкільна програма передбачає, що твори повинні писати все. В основному, вчителі вимагають від дітей яскравих, цікавих і продуманих творів. Саме за такі творіння школярі отримують гарні оцінки. І якщо вийшло так, що дитина не наділений літературним талантом, на допомогу в написанні шкільного твору можуть прийти батьки.


 • Коли ваша дитина вчиться за кордоном

  Коли ваша дитина вчиться за кордоном · kseniya_www · 22.01.2016 20:06

  Буває так, що батьки прагнуть до того, щоб їх дитина отримала пристойну освіту за кордоном, а потім дуже болісно переживають, коли він залишає рідний дім, їдучи в іншу країну. Що робити в таких випадках, і як не нашкодити дитині своєю надмірною турботою?


 • Шестирічний харків'янин - чудо-дитина з унікальними здібностями

  Шестирічний харків'янин - чудо-дитина з унікальними здібностями · Марина Левицкая · 14.01.2016 13:28

  Маленький харків'янин Лев Бондаренко – шестирічний вундеркінд, який завдяки своїм здібностям прославився далеко за межами України. Він не тільки прочитав гори наукової літератури, а й запам’ятав весь її вміст.


 • Чи можна навчатися в Європі безкоштовно?

  Чи можна навчатися в Європі безкоштовно? · Марина Левицкая · 30.12.2015 13:23

  Більшість людей вважає, що освіта в вищих навчальних закладах Європи – це недосяжна мрія. В першу чергу, це стосується її вартості. Але це помилкова думка, адже сьогодні існує багато можливостей, які дозволяють навчатися в європейських вузах абсолютно безкоштовно.


 • Особливості шведської освіти

  Особливості шведської освіти · Марина Левицкая · 25.12.2015 16:13

  На перший погляд система освіти в Швеції може здатися дуже дивною. Можна сказати, що вона виражає в повній мірі характер шведської ментальності, яка культивує дух терпимості та толерантності. Часом може здатися, що учні і студенти в цій країні мають надмірні права, які реалізуються за рахунок обмеження прав вчителів та викладачів. Учень і вчитель скоріше виступають партнерами або навіть опонентами.


 • Найкращі університети світу

  Найкращі університети світу · Марина Левицкая · 22.12.2015 12:52

  Щорічно QS World University Rankings публікує рейтинг найкращих університетів світу. Від цього авторитетного видання не відстає і Forbes, який традиційно готує цікаві статті про те, на чому базуються такі рейтинги та за якими принципами вони складаються.


 • 6 характеристик сучасного журналіста

  6 характеристик сучасного журналіста · Марина Левицкая · 21.12.2015 11:10

  На перший погляд, журналіст – це звичайна людина, яка зовсім не відрізняється від інших. Насправді, це недоспані ночі, розхитані нерви та недописані матеріали, які треба здати вже на наступний день. Читач досить вимогливий. Він весь час потребує нової інформації, тому справжній, відданий своїй професії журналіст повинен завжди бути в курсі подій.


 • Найпопулярніші сервіси для перекладу

  Найпопулярніші сервіси для перекладу · Марина Левицкая · 17.12.2015 12:11

  Кожного дня ми отримуємо величезну кількість інформації. Вона надходить до нас звідусіль і дуже швидко поширюється. Комп'ютеризація і наявність інтернету пришвидшує цей процес.


 • Як зробити навчання своєї дитини за кордоном безпечним: поради батькам

  Як зробити навчання своєї дитини за кордоном безпечним: поради батькам · Марина Левицкая · 03.12.2015 14:40

  Готуючись до перебування вашої дитина за кордоном, користуйтеся порадами, які допоможуть уберегти її від надзвичайних життєвих ситуацій. Навчання за кордоном – це мрія багатьох випускників та їхніх батьків. Звичайно ж, це не тільки додатковий досвід, але й нові можливості і дружні стосунки, які можуть кардинально вплинути на майбутнє. Поки ваша дитина переглядає яскраві брошури та сайти про навчання за кордоном, ви можете ознайомитися з корисними порадами, що стосуються її безпеки.


 • 5 причин, чому дитина не хоче виконувати домашнє завдання

  5 причин, чому дитина не хоче виконувати домашнє завдання · Марина Левицкая · 16.11.2015 14:25

  Напевно, більшість батьків мріє про те, щоб їх дитина, прийшовши додому, відразу ж приступила до виконання домашнього завдання. Вони хочуть, щоб їх син чи дочка весь час радували своїми успіхами в навчанні, приносили гарні оцінки, а вчителі не могли ними нахвалитися. Така ідеальна картина рідко зустрічається в сім'ях. Більшість батьків бачать вдома зовсім іншу картину. Дитина приходить зі школи і починає займатися зовсім не тим, чим треба. Мама і тато нервуються, передаючи їй свій поганий настрій, а від цього страждає вся сім'я.


 • Дворічна дівчинка назвала столиці 194 країн світу

  Дворічна дівчинка назвала столиці 194 країн світу · Марина Левицкая · 15.11.2015 12:59

  Нещодавно дворічна дівчинка із невеличкого містечка Дубровиця Рівненської області потрапила в Книгу рекордів України. Аріна Шугалевич назвала 194 столиці країн світу на конкурсі, що проводив Національний центр Рекордів.


 • Ув'язнені в США перемогли в дебатах студентів Гарварда

  Ув'язнені в США перемогли в дебатах студентів Гарварда · lesya · 12.10.2015 12:00

  Чимало молодих людей мріє навчатися в Гарварді. Ще б пак, цей університет вважається одним з найкращих у світі.


 • У Києві відкрилися безкоштовні курси англійської

  У Києві відкрилися безкоштовні курси англійської · lesya · 21.09.2015 15:08

  Англійська мова ось уже довий час зберігає статус міжнародної мови спілкування. Тому й продовжують її активно вивчати в усіх куточках нашої планети.


 • Святослав Вакарчук став студентом Єльського університету

  Святослав Вакарчук став студентом Єльського університету · lesya · 03.09.2015 21:49

  Знаменитий український виконавець, лідер рок-гурту «Океан Ельзи». улюбленець мільйонів шанувальників по цілому світу Славко Вакарчук став студентом Єльського університету. Вчитиметься в престижному закладі він протягом цілого семестру – до грудня цього року.


 • Американські студенти вивчатимуть "Гру престолів"

  Американські студенти вивчатимуть "Гру престолів" · lesya · 17.08.2015 13:49

  Кажуть, що студентські роки – це найкращий період у житті. Може, воно і так. Навіть: Скоріше за все, так воно й було б, якщо б всю цю радість і безтурботність студентських років не псували нудні дисципліни та прискіпливі викладачі, які тільки й чекають, щоб причепитися до бідного, нещасного, неймовірно відповідального та до неможливості працьовитого студента! То до семінару готуйся, то дипломну пиши! Ні хвилі спокою – грішить професорська та докторська братія своїм положенням, ніби про свою молодість забула…


 • Школяр з Дніпропетровська став фіналістом престижного конкурсу від Google

  Школяр з Дніпропетровська став фіналістом престижного конкурсу від Google · lesya · 04.08.2015 09:11

  Ще донедавна українські школярі могли тільки заздрити своїм американським ровесникам через можливість останніх брати участь у різноманітних конкурсах та ще на шкільній лаві будувати своє майбутнє. Але тепер така можливість з’явилася і в наших школярів: міжнародні компанії запрошують юних українців до участі в престижних конкурсах, обіцяючи їм привабливі нагороди.


Всього 270 на 14 сторінках