Освіта

 • Обираємо професійне бюро перекладів

  Обираємо професійне бюро перекладів · Марина Левицкая · 28.05.2016 16:44

  Вийти на міжнародний ринок не так вже й просто, як здається на перший погляд. Багато керівників компаній хочуть, щоб їхні товари чи послуги охопили весь світ, але для цього потрібні величезні ресурси. Не обійтися й без грамотного перекладача, адже компанії знадобляться переклади документів, без яких неможливо працювати з іноземними партнерами.


 • Чому необхідно користуватися послугами бюро перекладів?

  Чому необхідно користуватися послугами бюро перекладів? · Марина Левицкая · 27.05.2016 14:18

  На перший погляд, бюро перекладів – це абсолютно непотрібний посередник між перекладачем та замовником. Чи не краще звернутися до приватного перекладача?


 • Чому компанії обирають бюро перекладів?

  Чому компанії обирають бюро перекладів? · Марина Левицкая · 27.05.2016 13:25

  Дуже непросто створити серйозний бізнес на ринку перекладацьких послуг, який бути приносити стабільний дохід. Сьогодні рентабельність деяких компаній у цій сфері досягає 30%. Як можна досягти успіху в цій сфері?


 • Найбільш популярні вакансії для літнього підзаробітку

  Найбільш популярні вакансії для літнього підзаробітку · kseniya_www · 24.05.2016 12:57

  Літні канікули - це відмінний спосіб гарненько заробити, особливо актуальний для школярів і студентів.


 • Вчені виявили, що вивчення іноземної мови покращує память та уважність

  Вчені виявили, що вивчення іноземної мови покращує память та уважність · Марина Левицкая · 18.05.2016 16:09

  Команда вчених детально вивчила розумові здібності людей віком від 18 до 78 років. В результаті було виявлено, що вивчення будь-якої іноземної мови значно підвищує уважність та швидкість мислення.


 • Українські студенти обирають польські вузи

  Українські студенти обирають польські вузи · Марина Левицкая · 17.05.2016 16:25

  Все більше українських студентів віддають перевагу навчанню в Польщі. Тому, якщо ви ще не визначились з вибором країни, в якій плануєте навчатись, радимо розглянути переваги польських вузів. Слід зазначити, що сьогодні ця країна повільно, але вірно починає залучати закордонних студентів, в тому числі і з України.


 • Як потрапити на стажування за кордон?

  Як потрапити на стажування за кордон? · Марина Левицкая · 28.04.2016 11:30

  Вважається, що основний показник успішного працівника – це бажання навчатися. Перевершити його можуть лише спеціалісти, які крім гарних оцінок в заліковці, пройшли стажування за кордоном. Керівники столичних компаній по підбору персоналу, впевнені в тому, що такі студенти мають набагато вищі шанси отримати хорошу посаду, ніж відмінники чи просто активісти. Також це позначається на заробітній платі.

  Апостиль в Україні


 • Чому українських вузів немає в найбільш авторитетних рейтингах світу?

  Чому українських вузів немає в найбільш авторитетних рейтингах світу? · Марина Левицкая · 15.04.2016 14:03

  Сьогодні існує багато світових рейтингів навчальних закладів. В деяких списках присутні і українські університети. Однак, один з них, а саме, Академічний рейтинг, залишається недосяжним для всіх українських вузів.


 • Корисні поради щодо написання дипломної роботи

  Корисні поради щодо написання дипломної роботи · Марина Левицкая · 05.04.2016 14:58

  Сьогодні ми поговоримо про все те, що знадобиться для написання дипломної роботи. Саме вона вважається перлиною всіх студентських наукових праць.


 • Що читають українці: ТОП-5 книг для дітей

  Що читають українці: ТОП-5 книг для дітей · Марина Левицкая · 04.04.2016 16:10

  Сайт segodnya.ua разом з видавництвом Старого Лева відібрав п'ять книг, які стали найпопулярнішими серед дітей в цьому році.


 • Як здобути вищу освіту за кордоном?

  Як здобути вищу освіту за кордоном? · Марина Левицкая · 10.03.2016 12:24

  Здобути освіту в престижному закордонному вузі не так важко, як нам здається. Багато вузів пропонують недорогу вищу освіту для іноземців. Доклавши зусиль, можна не тільки вчитися безкоштовно, а й отримувати непогану стипендію.


 • Як живуть студенти в США?

  Як живуть студенти в США? · Марина Левицкая · 10.03.2016 10:17

  Чомусь більшість людей вважає, що вивчитись в кращих університетах США можуть лише діти олігархів. Але насправді безкоштовно отримати освіту – цілком реально. Киянин Дмитро Охрімчук – студент, який навчається безкоштовно в найпрестижнішому університеті світу – каліфорнійського Берклі. Він розповідає, що провчившись один семестр, відразу зрозумів, чим відрізняються американські вузи від українських. Дмитро навчається за програмою МВА, що готує керівників. Вартість такого курсу становить близько 100 тисяч доларів. От що він розповів про навчання в США.


 • Декілька простих способів, які допоможуть заощадити на покупці книг

  Декілька простих способів, які допоможуть заощадити на покупці книг · Марина Левицкая · 04.03.2016 18:30

  Читання книг – це досить благородне заняття. Декому вистачає прочитати двох книг на рік, а інші поглинають книгу за книгою, вважаючи це життєвою необхідністю. Ціни на книги не стоять на місці. На бестселери вони часом просто захмарні.


 • В Одесі дітей вчать готувати суші та створювати комп’ютерні ігри

  В Одесі дітей вчать готувати суші та створювати комп’ютерні ігри · Марина Левицкая · 29.02.2016 16:27

  В Одесі стають популярними курси для дітей, де можна отримати навички для майбутньої професії ще до закінчення школи. Чому можна навчити дітвору в такому віці? Юні одесити відвідують численні курси та майстер-класи. Наприклад, в комп’ютерній академії дитина може опанувати професію в сфері інформаційних технологій ще до закінчення середньої школи.


 • Як замовити курсову роботу через інтернет?

  Як замовити курсову роботу через інтернет? · Марина Левицкая · 21.02.2016 18:09

  За час свого навчання у вузі студент повинен написати і здати декілька курсових робіт. Успішна здача роботи дозволяє оцінити знання того чи іншого предмету. Іноді обставини складаються таким чином, що студент змушений замовити роботу в інтернеті.


 • Мовний бартер: українці можуть вчити іноземні мови і навчати іноземців

  Мовний бартер: українці можуть вчити іноземні мови і навчати іноземців · Марина Левицкая · 17.02.2016 19:22

  Знання іноземних мов – це не тільки модно, а й життєво необхідно. Однак в цьому питанні є свої камені спотикання. Час занять не зовсім підходить для учня або ж послуги репетитора досить дорогі.


 • Курси 1С: для чого потрібні і кому знадобляться

  Курси 1С: для чого потрібні і кому знадобляться · Марина Левицкая · 17.02.2016 14:49

  Сьогодні знання програми 1С від своїх підлеглих вимагає все більше роботодавців. Це стало необхідним не тільки для бухгалтерів, але і для секретарів, менеджерів з продажу, адміністраторів. Глибокі знання програми потрібні саме бухгалтерам. Що стосується тих, хто так чи інакше має відношення до торгівлі, то їх можна навчити за тиждень. Це пов'язано з тим, що такі спеціалісти виконують не такі складні завдання, як бухгалтери.


 • Де і що можуть навчитися люди похилого віку?

  Де і що можуть навчитися люди похилого віку? · Марина Левицкая · 10.02.2016 16:20

  Сьогодні в Україні існує велика кількість приватних навчальних центрів, які пропонують свої послуги людям похилого віку. Це означає, що кожна людина незалежно від віку може знайти для себе цікаве заняття.


 • 7 українських шкіл ввійшли в список найбільш інноваційних у світі

  7 українських шкіл ввійшли в список найбільш інноваційних у світі · Марина Левицкая · 04.02.2016 16:00

  Раніше вважалося, що інноваційна школа – це навчальний заклад, в якому поглиблено вивчається який-небудь предмет або використовуються спеціальні методи. Сьогодні до цього додають ще один критерій – використання в навчальному процесі IT-технологій.


 • Розвиток творчого потенціалу дітей

  Розвиток творчого потенціалу дітей · kseniya_www · 01.02.2016 09:07

  Творчий потенціал - це те, що закладено в кожній людині з самого її народження. Якщо ваша дитина починає показувати величезні успіхи в малюванні, музиці, спорті, написанні віршів або прози, слід всіляко підтримувати всі її починання, адже при недостатній підтримці з боку батьків, творче мислення і завзяття творити у дитини можуть просто зникнути.


Всього 270 на 14 сторінках