Освіта

 • Як стати «своїм» в гуртожитку?

  Як стати «своїм» в гуртожитку? · kseniya_www · 12.11.2016 06:13

  Про життя студентів, в тому числі і в гуртожитку, існує багато різноманітних історій. Нерідко, наслухавшись їх, батьки не хочуть відпускати туди своїх дітей. Але не варто боятися - адже не дарма кажуть, що один з кращих уроків, які нам викладає життя - це проживання в «общазі».


 • Чому є сенс навчатися в Польщі?

  Чому є сенс навчатися в Польщі? · Марина Левицкая · 24.10.2016 20:15

  Що дає здобуття освіти в Польщі та як вступити в польські вузи - розповідають фахівці. Освіта за багатьма спеціальностями та напрямками необхідно в сучасному світі як для самореалізації, так і для того, щоб забезпечити собі стабільний дохід. Коли є можливість навчатися в будь-якій країні світу, перед тим, як вибрати місце навчання, непогано б визначитися з країною навчання.


 • "Генератор практичних завдань" допоможе дітям краще вивчати математику

  "Генератор практичних завдань" допоможе дітям краще вивчати математику · Класна мацьопа · 19.10.2016 16:25

  Освіта.ua разом з проектом «Розвиток дитини» створили портал, завдяки якому вчителі початкових шкіл та батьки зможуть набагато ефективніше вивчати математику зі своїми дітьми – «Генератор практичних завдань». Завдання сервісу просте – допомогти дітям розвинути навички виконання арифметичних операцій з різноманітними натуральними числами.


 • Що потрібно роботодавцеві - диплом чи досвід роботи?

  Що потрібно роботодавцеві - диплом чи досвід роботи? · Марина Левицкая · 12.10.2016 18:57

  Наявність диплому про вищу освіту і досвід роботи більше 3 років - це портрет ідеального кандидата на будь-яку вакантну посаду. Але що ж все-таки важливіше для побудови кар'єри - диплом або досвід? Давайте спробуємо розібратися.


 • Українцям радять при виборі вузу керуватися офіційними рейтингами

  Українцям радять при виборі вузу керуватися офіційними рейтингами · Марина Левицкая · 11.10.2016 20:25

  Польща готується до масового напливу українських студентів в 2017-2018 навчальному році. Відповідно до офіційної статистики, найбільше в польські ВНЗ вступають студенти з західної частини України.


 • Основи ораторського мистецтва: поради батькам

  Основи ораторського мистецтва: поради батькам · Марина Левицкая · 26.09.2016 19:20

  Батьківщина ораторського мистецтва - Стародавня Греція. Саме звідти бере початок наука про красномовство та риторику, а також ті принципи публічних виступів, якими ми користуємося донині. Але навіть великі мислителі і оратори могли відчувати занепокоєння перед публікою і ретельно готувалися до виступів.


 • Як виїхати вчитися за кордон?

  Як виїхати вчитися за кордон? · kseniya_www · 20.09.2016 20:20

  Для того щоб виїхати вчитися за кордон, неможливо обійтися без величезних грошей. У цьому впевнені багато з нас. Але ця думка помилкова. Виникає питання, як з мінімальним капіталовкладенням отримати добру європейську освіту?


 • Чому українські студенти прагнуть навчатися в Європі?

  Чому українські студенти прагнуть навчатися в Європі? · Марина Левицкая · 05.09.2016 17:46

  Навчання в Європі стає все більше популярним серед українців. В чому причина, і чому українські абітурієнти віддають перевагу європейським вузам?


 • На що звернути увагу молодим фахівцям, які шукають роботу в Україні?

  На що звернути увагу молодим фахівцям, які шукають роботу в Україні? · kseniya_www · 18.08.2016 16:46

  Працевлаштування - одна з головних проблем українських випускників. Молоді фахівці активно шукають роботу, а керівники бажають бачити у своїй компанії співробітників, які мають пристойний досвід в тій чи іншій сфері.


 • Як навчитися читати швидше?

  Як навчитися читати швидше? · kseniya_www · 18.08.2016 16:00

  Виділивши для читання всього 30 хвилин перед сном, за один місяць можна осилити три книги.


 • Де і за скільки відпочивають українські школярі?

  Де і за скільки відпочивають українські школярі? · Марина Левицкая · 05.08.2016 15:50

  Літо в розпалі, а тому багато українських школярів відпочивають в літніх таборах. Крім звичних оздоровчих таборів біля моря чи в лісі і літніх пришкільних (їх період, правда, вже закінчився - вони організовуються в червні), з'явилися інші, які обіцяють не тільки всебічно розвинути дитину, але і чогось її навчити. Причому табори пропонують різні варіанти такого відпочинку. Учень може приходити на повний "робочий" день, а може тільки на півдня. Він може сам вибирати собі ступінь активності або вчитися за стандартною програмою.


 • Особливості двопрофільного навчання в Чехії

  Особливості двопрофільного навчання в Чехії · Марина Левицкая · 02.08.2016 18:45

  Однією з головних переваг вищої освіти в Чехії є можливість вчитися відразу на двох спеціальностях, так зване двопрофільне навчання, по-чеські - dvouoborové studium. Тобто після закінчення університету у вас буде відразу два дипломи.


 • Навчання в бізнес-школі: мода чи необхідність?

  Навчання в бізнес-школі: мода чи необхідність? · Марина Левицкая · 18.07.2016 15:05

  Люди в усі часи розуміли, що навчання - це основа розвитку та росту. Бізнес-сфера з року в рік не тільки це підтверджує, але і вносить свої корективи. Запитайте будь-якого власника бізнесу, з якими питаннями і проблемами йому доводиться стикатися. Вас не здивує однотипність відповідей. Немає тих результатів, які хотілося б бачити. Рівень продажів прогнозували набагато вище. Низька мотивація і, як наслідок, слабка продуктивність персоналу. Ніхто не хоче брати на себе відповідальність за результат.


 • Дитячий садок для вашого малюка

  Дитячий садок для вашого малюка · Марина Левицкая · 14.07.2016 14:08

  Сьогодні існує велика кількість дитячих садків, які призначені для дітей різного віку та з різними здібностями. Кожен віковий період має свої особливості і відповідно вимагає різного підходу з боку вихователів. Наприклад, молодшому віку знадобиться більше уваги, тому кількість вихователів в групі повинна бути такою, щоб кожен відповідав не більше, ніж за чотирьох малюків. До двох-трьох років діти починають активно грати один з одним, а не поодинці. У чотири роки більшість дітей вже активно розмовляє, ділиться різною інформацією один з одним і з дорослими. Починаючи з цього віку, кількість вихователів в групі може бути меншою.


 • Чи можливо навчатися безкоштовно в США?

  Чи можливо навчатися безкоштовно в США? · Марина Левицкая · 25.06.2016 19:22

  Більшість українців лише мріють навчатися в закордонному вузі, вважаючи це недоступною розкішшю. В Україні відбуваються різноманітні виставки, в яких беруть участь іноземні комерційні навчальні заклади. Вони інвестують гроші в такі заходи, тому не дивно, що навчання в приватних навчальних закладах за кордоном дуже дороге.


 • Чи потрібен урок праці в сучасній школі?

  Чи потрібен урок праці в сучасній школі? · Марина Левицкая · 15.06.2016 13:12

  В сучасному суспільстві кожна людина має право обрати, чим вона буде займатися – фізичною чи інтелектуальною працею. Одним ще зі школи добре даються точні науки, такі як математика чи хімія, а інших приваблює більш творча діяльність. Так от, «золоті руки» теж треба розвивати.


 • Як зацікавити дитину у вивченні англійської мови?

  Як зацікавити дитину у вивченні англійської мови? · Марина Левицкая · 09.06.2016 14:44

  Як змусити дитину вчити англійську мову? Це питання хвилює багатьох батьків. Ми постараємось розповісти вам, як не вдаючись до примусу, зацікавити дитину у вивченні мови.


 • Як правильно вибрати книгу і навчитися читати швидше

  Як правильно вибрати книгу і навчитися читати швидше · Марина Левицкая · 05.06.2016 18:56

  Експерти розповідають, що виділивши на читання пів години перед сном, за місяць можна прочитати три книги. А оволодівши технікою швидкого читання, кількість прочитаних книжок збільшиться в декілька разів.


 • Як безпечно придбати курсову роботу?

  Як безпечно придбати курсову роботу? · Марина Левицкая · 01.06.2016 11:58

  Вчитися, вчитися і ще раз вчитися! Ми не раз це чуємо від своїх батьків та викладачів. Але в наш час більшість студентів вважають, що краще купити курсову роботу, аніж витрачати час на її написання. Тут немає нічого ганебного, адже в житті трапляються різні скрутні ситуації, які не дозволяють виконати роботу самостійно.


 • Готуємося до навчання за кордоном

  Готуємося до навчання за кордоном · Марина Левицкая · 31.05.2016 11:43

  На перший погляд, отримати освіту за кордоном досить складно. Але мало хто знає, що деякі європейські вузи пропонують досить недороге навчання для іноземних студентів. А якщо докласти зусиль, то навчатися в одному з престижних закордонних вузів можна абсолютно безкоштовно.


Всього 270 на 14 сторінках