Освіта

 • П'ять найбільш ефективних стратегій вивчення англійської

  П'ять найбільш ефективних стратегій вивчення англійської · lesya · 03.05.2013 13:05

  Про те, наскільки важливе вивчення англійської мови сьогодні, говорити, мабуть, не варто. Знання цієї мови, яка вже протягом років утримує статус міжнародної, стане додатковим аргументом для роботодавця при прийомі на роботу чи визначенні розмірів заробітної плати, та й для людей, які часто їздять у відрядження за кордон воно стане прекрасним супутником. А цінителі класики зможуть прочитати чудові зразки творчості англійських письменників в оригіналі. Англійська стане в пригоді туристам, що часто подорожують, тощо.


 • Найбільш незвичні спеціальності в коледжах та ВУЗах світу

  Найбільш незвичні спеціальності в коледжах та ВУЗах світу · lesya · 12.04.2013 20:11

  Всі ми знаємо, що система освіти кожної держави має свої особливості, проте в світі є заклади, які по-справжньому вражають спрямованістю своїх навчальних процесів. Нам навчання в таких школах може видатися якщо і не безглуздим, то вже точно дуже незвичним.


 • Експерти назвали найпопулярніші бізнес-школи Європи

  Експерти назвали найпопулярніші бізнес-школи Європи · lesya · 10.04.2013 12:28

  Сьогодні як в цілому світі, так і в Україні дедалі більшої популярності набирають дипломи MBA. Це й не дивно, адже такий диплом є свідченням того, що людина компетентна у своїй справі, добре ознайомлена з особливостями керування та управління, в досконалості володіє іноземними мовами та багато-багато іншого. І якщо вітчизняні роботодавці ще не встигли повністю оцінити переваг цього диплому, то за кордоном спеціалісти з MBA мають набагато більше шансів отримати омріяну вакансію, ніж їхні конкуренти без диплому.


 • Середня освіта в Росії стане платною?

  Середня освіта в Росії стане платною? · kseniya_www · 07.04.2013 09:30

  З 2013 року в Росії середня освіта буде платною. Державною Думою, завдяки одноголосному "за" партії "Єдина Росія", був ухвалений закон, який передбачає платну освіту, починаючи з вересня 2013 року. Ухвалений закон свідчить, що установи державної соціальної сфери, а саме школи, дитячі садочки і лікарні, частково будуть перекладені на самоокуповування. Мається на увазі, що, держава оплачуватиме їх діяльність частково за системою субсидування.


 • Експерти склали рейтинг країн, найбільш сприятливих для навчання іноземців

  Експерти склали рейтинг країн, найбільш сприятливих для навчання іноземців · lesya · 04.04.2013 10:45

  Сьогодні багато студентів вирушають на навчання за кордон. І стосується це не лише українців, але й студентів з інших країн, які в пошуках якісної та недорогої освіти вирушають освоювати нові простори.


 • Цікаві особливості навчання за кордоном

  Цікаві особливості навчання за кордоном · lesya · 22.03.2013 21:08

  Система освіти кожної країни має свої особливості. Іноді вони можуть видаватися дивними та невиправданими. Однак такими вони є тільки для нас, адже ми змалечку звикли до іншої системи навчання.


 • "Київстар" запустив електронну бібліотеку

  "Київстар" запустив електронну бібліотеку · kseniya_www · 22.03.2013 11:00

  Унікальну можливість безкоштовно скористатися послугами електронної бібліотеки отримали всі абоненти «Київстар» - з першого березня цього року оператор запустив новий проект під назвою «Магазин розумного контенту». До першого квітня триватиме тестування сервісу, отож абоненти зможуть користуватися послугою безкоштовно.


 • Переваги і недоліки домашнього навчання

  Переваги і недоліки домашнього навчання · lesya · 19.03.2013 19:32

  Останнім часом дедалі більшої популярності набуває домашня освіта. На сьогоднішній день система домашнього навчання практикується більш ніж в п’ятдесяти країнах світу, в тім числі і в Росії, чого не скажеш, на жаль, про нашу державу – на Україні проходити шкільну програму вдома дозволено лише дітям, у яких через проблеми зі здоров’ям відсутня можливість відвідувати школу разом з іншими дітьми.


 • В угорських студентів за виїзд за кордон відберуть стипендію

  В угорських студентів за виїзд за кордон відберуть стипендію · lesya · 13.03.2013 22:38

  В Угорщині мають намір прийняти закон, що дозволить виплачувати стипендії лише тим студентам, які після закінчення навчання в тому чи іншому закладі працюватимуть в межах рідної країни. Ті ж студенти, які планують шукати кращого життя за кордоном, залишаться без стипендій. Щоб уникнути непорозумінь, уряд країни планує брати з молодих людей підписку, в якій підтверджуватиметься, що вони залишаться працювати в рідній країні.


 • Як вибрати репетитора

  Як вибрати репетитора · lesya · 02.03.2013 21:08

  Як відомо, у кожної дитини свій характер і темперамент, здібності та рівень інтелекту. Тому кожна дитина потребує індивідуального підходу у вивченні того чи іншого предмету. У той же час система загальної освіти не лише нашої держави, але й у світі в цілому, не може задовольнити потреб учнів в індивідуальному навчанні.


 • Як навчити дитину іноземної мови

  Як навчити дитину іноземної мови · kseniya_www · 23.02.2013 10:46

  Загальновідомим є той факт, що маленька дитина набагато швидше освоює нову інформацію, ніж доросла людина. Граючись і розважаючись з дитиною, ми можемо багато чому її навчити. Саме тому учені рекомендують розпочинати вивчення іноземних мов з раннього віку.


 • Цього року в московських школах буде встановлено більше 6 тисяч камер відеоспостереження

  Цього року в московських школах буде встановлено більше 6 тисяч камер відеоспостереження · kseniya_www · 22.02.2013 21:52

  До січня 2013 року в школах Москви буде підключено більше 6 000 камер відеоспостереження. Чотири камери в кожній школі будуть встановлені за рахунок міської казни і ще чотири завдяки спонсорській допомозі від приватних підприємств. Всього планується встановити 6 тисяч камер.


 • Печатные словари вытесняются электронными аналогами

  Печатные словари вытесняются электронными аналогами · kseniya_www · 17.01.2013 21:10

  Изучением иностранных языков люди занимались испокон веков. Ведь межнациональное общение – это неотъемлемый фактор существования человечества. А для его обеспечения на должном уровне жестов и мимики явно недостаточно.


 • Школа пригод у США пропонує перетворити навчальний процес у захоплюючу мандрівку

  Школа пригод у США пропонує перетворити навчальний процес у захоплюючу мандрівку · lesya · 27.12.2012 15:06

  У штаті Колорадо у США є школа, яка не має відбою від учнів. І справа не в тому, що Watershed School розрекламована до неможливості на зразок найпопулярніших американських університетів – система організації навчання в цій школі зможе зацікавити навіть найбільших неуків та ледарів.


 • Цікаві традиції студентів з різних країн

  Цікаві традиції студентів з різних країн · lesya · 27.11.2012 07:50

  Протягом століть студенти з різних країн вигадували найрізноманітніші ритуали, щоб хоч якось урізноманітнити нудне навчання. Ці звичаї передавалися з покоління в покоління, перетворюючись з часом в традиції, які існують і донині.


 • Плюсы и минусы иностранного образования

  Плюсы и минусы иностранного образования · kseniya_www · 09.11.2012 11:18

  Сегодня уже не так просто определить, что для большого успеха в жизни важнее – практические знания или же документ, который подтверждает наличие хорошего образования. Точнее говоря, тот документ, который говорит об окончании действительно ценного университета.


 • Срочно нужна курсовая работа на заказ? Без проблем!

  Срочно нужна курсовая работа на заказ? Без проблем! · kseniya_www · 01.10.2012 23:06

  От сессии до сессии... Ничто так не омрачает безоблачную жизнь студента, как приближение первых экзаменов. Сдача долгов и непрерывная подготовка к зачетам отнимают колоссальное количество времени: доходит до того, что на отдых не остается и нескольких лишних минут. Как сохранить свои силы и не превратить сессию в нервный срыв? Закажите курсовую работу онлайн и благополучно забудьте о ней до следующей сдачи.Срочные курсовые работы от HomeWork - это надежный способ решить проблему загруженности во время сессии быстро и просто.


 • Где взять материал для курсовой работы по праву

  Где взять материал для курсовой работы по праву · kseniya_www · 06.09.2012 15:15

  Многие студенты сегодня используют интернет сайты для написания рефератов, курсовых и дипломных работ. Данная практика пагубно влияет на процесс образования, и поэтому многие из выпускников не имеют даже базовых знаний по специальному предмету. Конечно же те, кто пишет работы самостоятельно, выделяются среди других - они могут предложить себя на рынке трудоустройства и показать, что они трудолюбивы и готовы к новым обучениям на практике.


 • Создание частной общеобразовательной школы в России — миф или реальность?

  Создание частной общеобразовательной школы в России — миф или реальность? · kseniya_www · 17.07.2012 10:07

  В последние десятилетия в России резко встал вопрос об улучшении качества образования. Причина такой потребности в нехватке опытных специалистов, низкой заработной плате учителей, несовершенстве учебных программ и отработки их на практике. Все вышеперечисленное привело к плачевным результатам.


 • От сессии до сессии жить в общежитии весело?

  От сессии до сессии жить в общежитии весело? · kseniya_www · 22.05.2012 13:46

  Отношение у студентов к проживанию в общежитии отнюдь не столь однозначное, как полагают многие. Интересное исследование на сей счет провел портал молодых специалистов Career.ru.


Всього 270 на 14 сторінках