Освіта

 • Цікаве про арабську мову

  Цікаве про арабську мову · lesya · 24.09.2013 18:35

  В цілому світі, напевне, не знайдеш мови, яка б володіла настільки багатим лексичним розмаїттям, як арабська мова. В розмові араби споконвіків прагнули до точності у вираженні думок, звідси й точність та лаконічність і, як результат, складність цієї мови. Так, багато хто з досвідчених перекладачів вважає, що арабські тексти практично не можливо перекласти на європейські мови. І, слід сказати, небезпідставно – наші мови просто не мають того лексичного розмаїття, що арабська. Через це й втрачається лаконічність: якщо взяти, для прикладу, російський варіант арабського тексту, то він займатиме щонайменше вдвічі більше місця, ніж оригінал. Та й то істинну суть тексту можна передати хіба що описово.


 • 5 причин довірити написання дипломної роботи спеціалістам

  5 причин довірити написання дипломної роботи спеціалістам · lesya · 16.09.2013 09:47

  Шалений ритм сучасного життя не залишає нам часу на цілу купу потрібних і важливих речей. Заради кар’єри та грошей ми жертвуємо власним відпочинком, здоров’ям, стосунками з рідними та близькими, віддаляємося від сім’ї… Часу катастрофічно не вистачає, а справ назбирується все більше.


 • Вивчення англійської за кордоном: переваги і недоліки

  Вивчення англійської за кордоном: переваги і недоліки · lesya · 04.09.2013 14:20

  Англійська мова на сьогоднішній день продовжує бути вкрай популярною та затребуваною. І попри зростання популярності інших мов саме англійська продовжує залишатися міжнародною мовою спілкування і тією важливою ланкою, яка дозволяє збудувати ланцюжок успішної кар’єри. Знання англійської мови не лише відкриває нові перспективи, але й дозволяє відчути себе самодостатнім індивідом.


 • Найбільш незвичні навчальні курси в Україні

  Найбільш незвичні навчальні курси в Україні · lesya · 03.09.2013 12:55

  Всі ми – люди різні, зі своїми смаками та уподобаннями. Якщо одним подобаються точні науки, то інші в захваті від літератури та гуманітарних дисциплін. А ще комусь до вподоби, приміром, танці чи хореографія.


 • Цікаві факти про англійську мову

  Цікаві факти про англійську мову · lesya · 02.09.2013 20:18

  Англійська мова сьогодні небезпідставно вважається однією з найпопулярніших мов світу. Її вивчають в школах та інститутах, а знання англійської відкриває широкі перспективи у плані кар`єрного успіху. Проте далеко не всі знають, наскільки англійська може бути цікавою та незвичною.


 • Мовний табір - це не тільки одна англійська

  Мовний табір - це не тільки одна англійська · prosko17 · 28.08.2013 17:45

  Хоч літо – час відпочинку, але так хочеться, щоб дитина набула за цей час якихось інших навиків, не забула все те, що так важко здобувала за попередній навчальний рік. Тим паче що відпочиваючи, під час гри, вона може здобути і вдосконалити свої знання, скажімо, з тієї ж англійської мови.


 • ГДЗ: як, кому і чому

  ГДЗ: як, кому і чому · lesya · 28.08.2013 14:21

  Останнім часом дедалі більшу популярність серед літератури книжкових магазинів та Інтернет-ресурсів завойовують готові домашні завдання. Поширення та поява цих видань викликає неоднозначну реакцію та гарячі суперечки, однак і противники, і захисники цього виду навчальної літератури кидають вельми обґрунтовані аргументи, в результаті чого суперечка так і залишається на місці. Серед незадоволених – найбільше вчителів та викладачів, тоді як багато батьків і тим більше самих учнів вельми вітають вихід книг з готовими рішеннями домашніх завдань. Спробуємо розібратися, як і кому потрібні відповіді та готові рішення задач.


 • Приватна школа: «за» і «проти»

  Приватна школа: «за» і «проти» · prosko17 · 27.08.2013 17:39

  Загальна освіта у нас давно вже перестала бути безкоштовною. Про це знає кожен з батьків, хто має в сім'ї свого школяра.

  Хочеш чи ні, а доводиться платити за ремонти в класі, нові штори, фарбу, не кажучи вже про підручники та інші аксесуари, котрі в будь-якому разі просто необхідні. Тому приватні школи, де всі розцінки чітко прописані на папері, можуть стати в багатьох випадках альтернативою державній системі освіти. Принаймні, якщо платити, то хоча би знати за що.


 • Онлайн-курси набирають обертів

  Онлайн-курси набирають обертів · kseniya_www · 25.08.2013 12:58

  Бульбашка інтернет-бізнесу не змогла швидко втягнути вищу освіту у свою сферу, але сьогодні вона міцно тримає освіту у своїх руках.


 • Абітурієнтам із зайвою вагою тяжче вступити до ВУЗу

  Абітурієнтам із зайвою вагою тяжче вступити до ВУЗу · lesya · 22.08.2013 21:11

  Проблема зайвої ваги всерйоз турбує сучасні уми. Медики і держслужбовці, дієтологи і психологи невгамовно твердять, що зайва вага завдає серйозної шкоди не лише фізичному, але й психічному здоров’ю тих, хто з зіткнувся з цією проблемою. Більше того, зайва вага, як виявилося, може стати серйозною перепоною на шляху до успіху та будівництва кар’єри.


 • Найбільш дивні дисципліни в університетах США

  Найбільш дивні дисципліни в університетах США · lesya · 22.08.2013 20:33

  Американці здавна славляться своїми незвичними поглядами на різні аспекти нашого життя. І зовсім по-іншому вони дивляться на освіту: окрім традиційних предметів, вивченням яких займаються практично в усіх країнах світу, американці вводять дисципліни, користь від вивчення яких викликає сумніви не те що у нас, але й у самих американців.


 • Рекорд вступної кампанії в Україні - 52 особи на місце

  Рекорд вступної кампанії в Україні - 52 особи на місце · lesya · 21.08.2013 17:26

  Схоже, цей рік обіцяє стати рекордним у плані вступної кампанії – станом на 20 серпня в Україні було зафіксовано рекордну кількість конкурентів за одне місце серед претендентів на бюджетну освіту - 52 особи на одне місце. Як і слід було очікувати, найбільшою популярністю в цьому році користуються наступні спеціальності: економіка підприємств, філологія, комп'ютерна інженерія та психологія.


 • Спеціалісти назвали найдешевші та найдорожчі спеціальності в українських ВУЗах

  Спеціалісти назвали найдешевші та найдорожчі спеціальності в українських ВУЗах · kseniya_www · 05.08.2013 23:05

  Всі ми знаємо, що спеціальність спеціальності не рівня – якщо навчання на одних факультетах є доступним для середньостатистичних українців, то інші по кишені хіба що багатіям. За результатами проведеного нещодавно дослідження, для прикладу, рік навчання одного «міжнародника» - бакалавра коштує стільки ж, скільки навчання семи культурологів


 • Багаті не хочуть платити за освіту

  Багаті не хочуть платити за освіту · kseniya_www · 30.07.2013 10:53

  Питання освіти завжди актуальне. Адже це і професія на все життя, можливість реалізувати себе. Коли цього ще не розуміє дитина, то батьки мають знати напевно. У багатьох випадках саме батьки несуть відповідальність за їхню майбутню долю. Та вступна кампанія 2013 виявила неймовірний факт – багаті не хочуть платити за освіту своїх дітей.


 • Як ірландський студент довів, що Пекло замерзло

  Як ірландський студент довів, що Пекло замерзло · lesya · 26.07.2013 09:00

  Винахідливість деяких студентів не один раз зіграла їм на руку, дозволяючи вийти сухими з води навіть у вельми пікантних ситуаціях. І ця винахідливість особливо цінується сьогодні, коли у пошані вміння нестандартно мислити, приймати неординарні рішення та здійснювати непередбачувані вчинки.


 • 43% українців вважають, що освіта в нашій державі корумпована

  43% українців вважають, що освіта в нашій державі корумпована · lesya · 25.07.2013 21:29

  Декілька тижнів тому спеціалістами Transparency International у співпраці з членами Gallup Association було проведено дослідження, результати якого прикро вразять багатьох українців.


 • Новації зі сфери освіти

  Новації зі сфери освіти · kseniya_www · 25.07.2013 14:40

  Добра новина для школярів – незабаром учні старших класів обиратимуть предмети, котрі хочуть поглиблено вивчати, самостійно.


 • Онлайн освіта - новинка, запропонована українськими ВНЗ

  Онлайн освіта - новинка, запропонована українськими ВНЗ · kseniya_www · 25.07.2013 10:45

  2013/14 навчальний рік ознаменується тим, що практично всі престижні українські ВНЗ будуть пропонувати віддалене онлайн навчання, згідно з вимогами Болонського процесу.


 • Як змусити дитину вчити уроки

  Як змусити дитину вчити уроки · lesya · 09.06.2013 13:31

  Наша система освіти передбачає обов’язкову наявність домашніх завдань, при цьому задають їх навіть у початковій школі. Добре, якщо дитина охоче береться за виконання заданого: батькам залишається лише перевіряти виконане. Та якщо малюк з тих чи інших причин відмовляється виконувати домашнє завдання, доведеться докласти трохи більше зусиль.


 • ГДЗ: за і проти

  ГДЗ: за і проти · lesya · 09.06.2013 11:05

  Всі ми свого часу вчилися в школі. З різною успішністю та нахилами, надаючи перевагу то одним, то іншим предметам. Проте з великою кількістю знань, здобутих за шкільною партою, в майбутньому житті ми стикаємося мало, або й не стикаємося зовсім. І з часом вони забуваються.


Всього 270 на 14 сторінках