Освіта

 • ГДЗ: допомога дітям чи таємна загроза?

  ГДЗ: допомога дітям чи таємна загроза? · lesya · 27.11.2013 11:42

  За підрахунками спеціалістів, сучасні школярі витрачають близько сорока хвилин на виконання домашнього завдання з одного предмету (йдеться про середню школу). Якщо ж врахувати той факт, що таких предметів є декілька, то маємо три-чотири години напруженої роботи. До цього додаються різні гуртки та секції, і виходить, що у вашої дитини зовсім не залишається часу на відпочинок та розваги.


 • Британські студенти проміняли паби на бібліотеки

  Британські студенти проміняли паби на бібліотеки · lesya · 26.11.2013 12:09

  Власники британських пабів зіткнулися з серйозною проблемою – їм довелося переробляти паби, які ще півтора роки тому приносили чималі прибутки, у ресторани та… бібліотеки. Справа в тому, що студенти, які й були основними відвідувачами пабів в минулому році, тепер сидять в бібліотеках, адже на розваги в них не вистачає ні часу, ні грошей – цього року в країні в три рази підняли платню за навчання, і тепер студентам доводиться сплачувати дев’ять тисяч фунтів за два семестри.


 • Чи потрібна дитині математика?

  Чи потрібна дитині математика? · lesya · 26.11.2013 11:19

  Напевне, в усіх батьків в житті настає момент, коли їхні діти втрачають мотивацію до навчання. Вони задають невинне запитання: А навіщо мені цей предмет? та Що я в житті з ним робитиму?, а ми, батьки, губимося й не знаємо, що відповісти. Щоб хоч якось змусити дитину вчитися, ми придумуємо тисячі аргументів, в які самі, однак, не дуже ймемо віри. Як результат – в більшості випадків всі наші доводи безрезультатні, й доводиться або махнути рукою, або вдаватися до більш радикальних методів виховання.


 • Більшість українців вважає, що освіта не впливає на успішне працевлаштувння

  Більшість українців вважає, що освіта не впливає на успішне працевлаштувння · lesya · 25.11.2013 20:01

  Як ви гадаєте, яке місце в нашому житті посідає вища освіта? І чи потрібна вона для того, щоб у майбутньому знайти хорошу роботу та забезпечити своє існування? Однозначної відповіді на це питання немає: хтось переконаний, що вища освіта є квитком в успішне майбутнє, інші ж наводять приклади тисяч освічених студентів, які по закінченню навчальних закладів не можуть знайти стабільної роботи, перебиваючись тимчасовими підробітками. І одні, й другі по-своєму праві, проте розібратися, кого все-таки більше, вирішили цими днями фахівці українського фонду «Демократичні ініціативи».


 • Інтенсивні курси англійської мови: за і проти

  Інтенсивні курси англійської мови: за і проти · lesya · 19.11.2013 17:36

  Шалені темпи сучасного життя залишають нам надто мало часу на себе. Робота, дім, догляд за собою – про самоосвіту та саморозвиток говорити не доводиться. Та що робити, якщо ви вирушаєте за кордон, і вам необхідно оволодіти навиками англійської, а часу катастрофічно не вистачає? Або на роботі для кар’єрного росту вам потрібно розширювати коло спілкування, виходячи на іноземний рівень, і незнання англійської стримує цей процес, а вивчення мов знову ж таки вимагає від вас неможливого – часу? На допомогу прийдуть інтенсивні курси вивчення англійської.


 • 5 типових помилок при вивченні англійської

  5 типових помилок при вивченні англійської · lesya · 17.11.2013 13:54

  Напевне, вам доводилося зустрічатися з людьми, а може, і з власного досвіду вам відома ситуація, коли вивченню англійської мови присвячуються роки навчання, а видимих результатів досягти так і не вдається. Ми змінюємо репетиторів, методику навчання, а вільно спілкуватися англійською так і не навчилися. Сьогодні мова піде про типові помилки, яких ми часто припускаємося при вивченні англійської.


 • Перший український планшет для школярів

  Перший український планшет для школярів · kseniya_www · 16.11.2013 22:52

  Цілком імовірно, що 2013 рік може ввійти в історію школи як рік, коли в навчальні заклади прийшли справжні ІТ-технології.Уже створено перший український вітчизняний планшет для школярів Senkatel ZnayPad, - повідомляє u-news.


 • Колишній емір Катару навчив 2 мільйони дітей

  Колишній емір Катару навчив 2 мільйони дітей · kseniya_www · 16.11.2013 22:51

  Важливість обов’язкової загальної освіти світ зміг оцінити ще в минулому столітті. Досвід Радянського Союзу, котрий зумів за кілька десятиліть вивести країну з зародкового капіталістичного стану в індустріально розвинуту країну, змусив і інші країни запровадити в себе безкоштовну загальнообов’язкову середню освіту.


 • Кожен наступний проект гірший від попереднього

  Кожен наступний проект гірший від попереднього · kseniya_www · 16.11.2013 22:48

  Міністерство освіти і науки продовжує «вдосконалювати» майбутні умови прийому у вищі навчальні заклади в Україні. Нещодавно на офіційному сайті міністерства опубліковано оновлений проект Умов в 2014 році, позаяк 25 жовтня завершилося громадське обговорення попереднього.


 • Київ готує абітурієнтів для Росії?

  Київ готує абітурієнтів для Росії? · kseniya_www · 16.11.2013 22:44

  З цього навчального року в Києві відкрилася українсько-російська гімназія. Навчання в ній розпочалося, як і у всіх школах країни і вересня, але офіційне відкриття відбулося лише в другій половині жовтня. На церемонії відкриття були присутні міністр освіти і науки України Дмитро Табачник, міністр освіти і науки Російської Федерації Дмитро Ліванов, посол Росії в Україні Михайло Зурабов, - повідомило видання «Комерсант-Україна».


 • Вісімнадцять російських навчальних закладів потрапили до списку найкращих ВУЗів світу

  Вісімнадцять російських навчальних закладів потрапили до списку найкращих ВУЗів світу · lesya · 12.11.2013 17:47

  Нещодавно британська компанія QS склала рейтинг найкращих вузів світу: до списку потрапили вісімнадцять російських вузів. При оцінюванні навчальних закладів до уваги брали шість критеріїв, серед яких репутація того чи іншого закладу в науковому середовищі, рівень цитування публікацій, написаних співробітниками навчального закладу, кількість іноземних викладачів та студентів, затребуваність та рівень працевлаштованості випускників вузу, а також відносну кількість іноземних викладачів і студентів.


 • Смішні курйози на співбесідах

  Смішні курйози на співбесідах · lesya · 08.11.2013 15:10

  Закінчивши університет, всі ми вирушаємо на пошуки роботи. Звісно, більшості з нас хотілося б одразу знайти високооплачувану роботу за спеціальністю, та далеко не завжди у нас це виходить. І ось коли ми вперше приходимо на співбесіду, хвилюючись, відповідаємо на безглузді запитання, - саме в цей час ми дуже близькі до того, щоб бовкнути якусь нісенітницю. Часом вона може зіграти нам на руку, а часом розбити наші плани нанівець. Та головне – не впадати у відчай, і навіть якщо ви зрозуміли, що сказали щось не те, викручуйтесь з ситуації, як можете. І пам’ятайте: добре підвішений язик не одному допоміг вийти сухим з води. Як ось героям нашої статті, для прикладу.


 • В рейтингу кращих – чотири виша України

  В рейтингу кращих – чотири виша України · kseniya_www · 03.11.2013 20:08

  Щорічно британська компанія QS World University Rankings складає рейтинг вищих навчальних закладів світу.


 • Какую методику преподавания мы используем на курсах английского языка

  Какую методику преподавания мы используем на курсах английского языка · kseniya_www · 03.11.2013 19:14

  Какую методику преподавания мы используем на курсах английского языка. Вместе с потребностью в изучении английского языка неизменно возникает вопрос о том, какая методика изучения английского языка лучше: традиционная или коммуникативная? Для того, чтобы ответить на этот вопрос, необходимо знать о каждой из них.


 • Най-, най-, най- книги світу

  Най-, най-, най- книги світу · kseniya_www · 31.10.2013 17:35

  Світова літературна спадщина налічує такий обсяг інформації, який не здатна осягнути жодна людина за все своє життя.


 • Образование за рубежом. США и Великобритания

  Образование за рубежом. США и Великобритания · kseniya_www · 28.10.2013 21:13

  На сегодняшний день Великобритания считается лучшей страной для получения образования, в особенности для того, чтобы выучить «классический» английский язык. Само образование в Великобритании, как система, развивалось на протяжении многих веков, и по сей день, оно подчинено строжайшим стандартам. Как и во всем мире, образование здесь государственное и частное.


 • Китайського професора звільнили за те, що він оголився перед студентами

  Китайського професора звільнили за те, що він оголився перед студентами · lesya · 23.10.2013 16:32

  Щоб втовкмачити ледачим студентам складнощі науки, деякі викладачі здатні на воістину геройські вчинки. В намаганні донести істину до молодого покоління, вони навіть готові роздягтися догола. Щоправда, за це можна поплатитися роботою, що й сталося з одним китайським професором. Горе-викладача одного китайського університету звільнили з роботи за те, що той роздягнувся догола прямо на лекції. Професор наважився скинути штани, щоб продемонструвати особливе значення «енергії тіла» та «зробити виклик заборонам». Проте керівництво університету не зовсім лояльно поставилося до новітніх методів викладання професора, і тепер студентів чекає знайомство з новим викладачем боді-арту.


 • Іспанці виявилися найбільш неосвіченими мешканцями Європи

  Іспанці виявилися найбільш неосвіченими мешканцями Європи · lesya · 22.10.2013 19:28

  Книга – джерело знань і один з найкращих інструментів саморозвитку. Книги високо цінувалися завжди, однак з появою Інтернету вони дещо втратили свою актуальність – поява можливості спілкуватися в соціальних мережах, переглядати в будь-який час фільми та улюблені передачі, - все це суттєво скоротило читацьку аудиторію.


 • На що скаржаться іноземні студенти в Україні

  На що скаржаться іноземні студенти в Україні · lesya · 15.10.2013 19:56

  Незважаючи на те, що українських вузів у міжнародних рейтингах не відшукати – вони не потрапляють навіть до тисячі найкращих, – іноземних студентів з кожним роком стає все більше. За останні три роки їх кількість виросла з 40 тисяч до 62.


 • Можно ли решать задачи в интернете?

  Можно ли решать задачи в интернете? · kseniya_www · 02.10.2013 12:39

  Можно ли решать задачи в интернете?

  Конечно, да! Если ваша задача достаточно сложная или попросту не хватает времени на ее выполнение, советуем воспользоваться программой для решения таких задач сразу в интернете!


Всього 270 на 14 сторінках