Освіта

 • Як допомогти дитині пережити ЗНО

  Як допомогти дитині пережити ЗНО · Jane Holiday · 22.06.2017 11:29

  Якщо по вашому будинку ходить примара, яка не їсть, не спить, втратила інтерес до життя і називає вас мамою та татом, це означає, що ви батьки випускника. Щоб зберегти нервові клітини, які, до речі, не відновлюються, потрібно допомогти пережити випускнику цей складний період.


 • 3 звички людей, яким легко дається вивчення іноземних мов

  3 звички людей, яким легко дається вивчення іноземних мов · Jane Holiday · 13.06.2017 13:05

  Приблизно 1,2 мільярда людей з усього світу вивчають хоча б одну іноземну мову, але для когось це не складає жодних труднощів, а інші ладні залишити навчання на півшляху. Щоб швидко опановувати нові знання і не втрачати інтересу, потрібно підійти до процесу правильно.


 • Як вивчити англійську мову, якщо цього не вдалося зробити в школі

  Як вивчити англійську мову, якщо цього не вдалося зробити в школі · Jane Holiday · 06.06.2017 14:56

  Фактично всі люди починали вчити англійську мову ще в школі. За 11 шкільних років ви майже не вивчили англійську чи забули все що знали? Так відбувається дуже часто. Вам потрібно влаштуватися на роботу і написати резюме англійською, а ви цього не можете зробити? Як скласти резюме на англійській чітко описано за посиланням. Але якщо ж ви таки хочете досконало володіти англійською мовою, не робіть більше помилок, описаних нижче.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Детективи для дітей – захоплююче читання для молодших школярів

  Детективи для дітей – захоплююче читання для молодших школярів · kseniya_www · 28.02.2017 16:41

  Напевно не існує такої дитини, яка б не захоплювалась іграми в хованки, загадками, таємницями та секретами. Саме тому такою популярністю користується література, що належить до жанру «дитячий детектив». На сторінках творів, написаних справжніми майстрами своєї справи, розгортаються неймовірні історії, за якими малюки уважно стежать, та водночас відмінно тренують свою пам’ять, розвивають такі корисні якості, як спостережливість, логіку та аналітичні здібності.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Мастер-класи для дітей: про науку весело та цікаво

  Мастер-класи для дітей: про науку весело та цікаво · kseniya_www · 07.02.2017 09:27

  Всі дітки обожнюють веселощі, чаклунство, захоплюючі ігри, пригоди та подарунки, а для батьків важливо, щоб їх малеча активно розвивалася, здобувала знання у різних сферах та здобували корисні навички. Чи можливо поєднати бажання батьків та дітей не йдучи на якісь компроміси? Звичайно, вихід є, і мова йде про майстер-класи від Евріки.


 • Кабмін затвердив розмір мінімальної стипендії

  Кабмін затвердив розмір мінімальної стипендії · Anastasia · 28.12.2016 14:56

  Після гучних дискусій в мережі та суспільстві Кабінет міністрів України нарешті затвердив алгоритм виплати академічних стипендій студентам вищих навчальних закладів на підставі рейтингу. З 2017 року мінімальна стипендія становитиме 1100 грн., а підвищена – 1600.


 • Середня освіта Великобританії

  Середня освіта Великобританії · Anastasia · 26.12.2016 10:35

  Освіта у Великобританії славиться своєю високою якістю та хорошими перспективами працевлаштування після закінчення коледжів та університетів. Шкільна система підготовки учнів по праву вважається еталоном на світовій арені і дозволяє отримати базову академічну підготовку для поступлення в навчальні заклади, будь-якої англомовної країни.


 • Бізнес-ідеї, які під силу студентам

  Бізнес-ідеї, які під силу студентам · kseniya_www · 20.12.2016 20:57

  Більшість молодих людей, вирвавшись з-під батьківського контролю, досить часто не можуть розпрощатися з будинком і піти в самостійне плавання через те, що в фінансовому плані занадто залежні від батьків.


 • Стажування за кордоном. Плюси та мінуси

  Стажування за кордоном. Плюси та мінуси · kseniya_www · 20.12.2016 20:51

  На думку роботодавців, хороший працівник - той, хто має бажання вчитися. Перевершити його може лише той фахівець, який пройшов стажування за кордоном.


 • Безкоштовна IT освіта в Україні

  Безкоштовна IT освіта в Україні · Anastasia · 15.12.2016 17:16

  IT сфера, яка набула шаленої популярності на теренах нашої держави, потребує для свого подальшого розвитку багато нових кадрів. Це відгалуження одне із небагатьох, яке не відчуло сильного удару від девальвації гривні та економічної кризи. Програмісти отримують заробітні плати із прив’язкою до долара, а кількість вільних вакансій та компаній, що їх пропонують із кожним роком тільки збільшується.


 • Змішане навчання від Prometheus

  Змішане навчання від Prometheus · Anastasia · 11.12.2016 14:18

  Самоосвіта в Україні продовжує розвиватися завдяки новим пілотним проектам, які реалізовують керівники та активісти Prometheus. Навчання змішаного типу скоро запрацює у найвідоміших українських університетах: НТУ "КПІ", УКУ, НУ "Львівська політехніка" та ЛНУ імені Івана Франка.


 • Нові методи для вивчення української мови у початковій школі

  Нові методи для вивчення української мови у початковій школі · Anastasia · 15.11.2016 14:07

  Нещодавно у вільному обсязі з’явилися нові методичні рекомендації для педагогів, які допомагають зацікавити учнів 1-4 класів вивчати українську мову.


 • Як стати «своїм» в гуртожитку?

  Як стати «своїм» в гуртожитку? · kseniya_www · 12.11.2016 06:13

  Про життя студентів, в тому числі і в гуртожитку, існує багато різноманітних історій. Нерідко, наслухавшись їх, батьки не хочуть відпускати туди своїх дітей. Але не варто боятися - адже не дарма кажуть, що один з кращих уроків, які нам викладає життя - це проживання в «общазі».


 • Чому є сенс навчатися в Польщі?

  Чому є сенс навчатися в Польщі? · Марина Левицкая · 24.10.2016 20:15

  Що дає здобуття освіти в Польщі та як вступити в польські вузи - розповідають фахівці. Освіта за багатьма спеціальностями та напрямками необхідно в сучасному світі як для самореалізації, так і для того, щоб забезпечити собі стабільний дохід. Коли є можливість навчатися в будь-якій країні світу, перед тим, як вибрати місце навчання, непогано б визначитися з країною навчання.


 • "Генератор практичних завдань" допоможе дітям краще вивчати математику

  "Генератор практичних завдань" допоможе дітям краще вивчати математику · Класна мацьопа · 19.10.2016 16:25

  Освіта.ua разом з проектом «Розвиток дитини» створили портал, завдяки якому вчителі початкових шкіл та батьки зможуть набагато ефективніше вивчати математику зі своїми дітьми – «Генератор практичних завдань». Завдання сервісу просте – допомогти дітям розвинути навички виконання арифметичних операцій з різноманітними натуральними числами.


 • Що потрібно роботодавцеві - диплом чи досвід роботи?

  Що потрібно роботодавцеві - диплом чи досвід роботи? · Марина Левицкая · 12.10.2016 18:57

  Наявність диплому про вищу освіту і досвід роботи більше 3 років - це портрет ідеального кандидата на будь-яку вакантну посаду. Але що ж все-таки важливіше для побудови кар'єри - диплом або досвід? Давайте спробуємо розібратися.


 • Українцям радять при виборі вузу керуватися офіційними рейтингами

  Українцям радять при виборі вузу керуватися офіційними рейтингами · Марина Левицкая · 11.10.2016 20:25

  Польща готується до масового напливу українських студентів в 2017-2018 навчальному році. Відповідно до офіційної статистики, найбільше в польські ВНЗ вступають студенти з західної частини України.


 • Основи ораторського мистецтва: поради батькам

  Основи ораторського мистецтва: поради батькам · Марина Левицкая · 26.09.2016 19:20

  Батьківщина ораторського мистецтва - Стародавня Греція. Саме звідти бере початок наука про красномовство та риторику, а також ті принципи публічних виступів, якими ми користуємося донині. Але навіть великі мислителі і оратори могли відчувати занепокоєння перед публікою і ретельно готувалися до виступів.


Всього 264 на 14 сторінках