Цікаві факти

 • "Неадекватні" переклади рекламних слоганів

  "Неадекватні" переклади рекламних слоганів · lesya · 21.07.2014 14:29

  Чи замислювалися ви над тим, чому сьогодні, у вік неймовірного розвитку комп’ютерних технологій, професія перекладача залишається високооплачуваною і затребуваною? Чому до сих пір не було винайдено програми, яка б досконало володіла технікою трансформації однієї мови в іншу? А все тому, що існує таке поняття як мовна адаптація, і комп’ютерні мізки цим поняттям оволодіти ще не можуть.


 • Американець заробив цілий маєток на безкоштовних стрижках

  Американець заробив цілий маєток на безкоштовних стрижках · lesya · 18.07.2014 16:15

  Якщо ви – людина смілива і відважна, та й фантазії вам не позичати, розбагатіти для вас – не проблема, адже такі люди навіть найбезглуздіші ідеї здатні перетворити на успішний бізнес-план.


 • 7 ефективних способів підвищити відвідуваність власного блогу

  7 ефективних способів підвищити відвідуваність власного блогу · lesya · 15.07.2014 14:24

  Сьогодні дедалі більше користувачів відкриває власні блоги: справді, замість того, щоб просто так «виснути» в Інтернеті, чому б не спробувати заробити трохи грошей? Декого все це затягує, в результаті чого Інтернет стає головним джерелом доходу. Ось лише недосвідченим майстрам буде важко: як-не-як, довести блог до того рівня, щоб він почав приносити певний заробіток, без відповідних знань просто неможливо.


 • На Філіппінах випустили морозиво з ароматом крокодила

  На Філіппінах випустили морозиво з ароматом крокодила · lesya · 04.07.2014 19:19

  Надокучив смак звичайного морозива? Вам стелиться шлях на Філіппіни, адже саме тут ви зможете скуштувати найбільш незвичне морозиво світу.


 • Несподівані способи використання Кока-Коли

  Несподівані способи використання Кока-Коли · lesya · 03.07.2014 08:57

  Речі, які оточують нас у повсякденному житті, таять в собі набагато більше таємниць, ніж ми могли б подумати. Наприклад, улюблений багатьма напій – Кока-Колу – можна активно використовувати в господарстві.


 • Чому не варто зв'язуватися з безкоштовними хостингами

  Чому не варто зв'язуватися з безкоштовними хостингами · lesya · 01.07.2014 12:47

  Всі знають, що в сучасному світі для успішного розвитку та ведення бізнесу необхідно мати свій сайт. Він виконує різноманітні функції, інформуючи клієнта про діяльність компанії, яку репрезентує, а також збільшує кількість відвідувачів/клієнтів/потенційних покупців компанії. Власне, саме тому відкриття сайту є важливим для кожної людини, що розпочала чи має намір розпочати свою справу.


 • Найбільш оригінальні хостели світу

  Найбільш оригінальні хостели світу · lesya · 27.06.2014 15:13

  Дедалі частіше подорожуючі замість комфортних готельних номерів вибирають хостели: бюджетні варіанти дозволяють заощадити чимало коштів, але ось ночувати доведеться в переважній більшості випадків у компанії інших мандрівників.


 • Британський вчений показав, як правильно нарізати торт

  Британський вчений показав, як правильно нарізати торт · lesya · 24.06.2014 21:22

  Чи замислювались ви над тим, як правильно нарізати торт круглої форми? Звичний для більшості спосіб ділити його на сектори, безперечно, дуже зручний, та лише в тому випадку, якщо у вашому домі багато гостей. Так, розділивши круглий торт на сектори, ви зможете порівну поділити всіх гостей.


 • Дзвінки з того світу або Кілька містичних історій про телефонні дзвінки

  Дзвінки з того світу або Кілька містичних історій про телефонні дзвінки · lesya · 24.06.2014 13:21

  Люди є різні. Одні шукають позитив у всьому, що нас оточує, іншим навколишній світ приносить тільки розчарування, й вони, здавалося б, отримують задоволення, смакуючи власні страждання; хтось намагається всім явищам і речам знайти якесь логічне пояснення, інші навіть у найпростішому бачать руку Всевишнього. А є особи, для яких навіть мобільний телефон – містика. Власне, про останніх і піде мова у нашій статті.


 • Австралійці запропонували виготовляти цеглу з вуглекислого газу

  Австралійці запропонували виготовляти цеглу з вуглекислого газу · lesya · 23.06.2014 12:23

  Новітні технології проникли в усі сфери нашого життя, включаючи і сферу будівництва. З кожним днем в реальність втілюються нові проекти, спрямовані на будівництво суперсучасного житла, яке б дозволяло нам жити у злагоді з природою. З’являються нові будівельні матеріали, створення яких ще кілька років тому людству видавалося неможливим.


 • Колишній американський військовий розповів, як подорожував у часі

  Колишній американський військовий розповів, як подорожував у часі · lesya · 19.06.2014 22:00

  Американець Ал Білек, колишній військовий, що був, за його власним твердженням, учасником знаменитого Філадельфійського експерименту, розповів, як в рамках експерименту подорожував у часі. За словами колишнього вояки, він двічі побував у майбутньому: раз у 2137, де провів шість тижнів, і раз у 2749-му – тут вже Ал прожив цілих два роки. Враження, здобуті під час подорожі у часі, дозволяють Білеку твердити, що людство вже найближчим часом чекають радикальні зміни, що торкнуться всіх сфер нашого життя – від медицини до геополітики.


 • В Алькатрасі жінка-привид добряче налякала пару американців

  В Алькатрасі жінка-привид добряче налякала пару американців · lesya · 19.06.2014 17:08

  Вірити чи не вірити в потойбічний світ з примарами та духами, особиста справа кожного. Та іноді трапляються випадки, що ставлять у безвихідь навіть скептиків, змушуючи їх повірити у неймовірне.


 • Як створити безпечний пароль

  Як створити безпечний пароль · lesya · 19.06.2014 12:19

  Як твердить статистика, переважна більшість користувачів Інтернету в цілому світі для авторизації на різноманітних сайтах вибирають в якості пароля комбінації, легкі для запам’ятовування. Втім, те, що легко запам’ятати вам, легко розгадати й Інтернет-злочинцям, тому якщо ви не хочете, щоб ваша особиста інформація чи переписка стали надбанням громадськості, вибирайте для захисту персональних даних складні паролі.


 • Топ-5 найбільш оригінальних блокнотів

  Топ-5 найбільш оригінальних блокнотів · lesya · 18.06.2014 15:55

  У стильної людини стильним має бути все до найменших дрібниць – від кінчиків волосся до блокнота в сумці чи кишені піджака. На щастя, сьогодні є з чого вибирати: дизайнери пропонують величезний вибір блокнотів та записних книжок, здатних вразити навіть найбуйнішу фантазію.


 • Цікаві факти про телефонні номери

  Цікаві факти про телефонні номери · lesya · 18.06.2014 11:18

  У повсякденному житті всюди, куди б ми не подалися, нас переслідують цифри. Номер будинку, в якому ми мешкаємо, номер тролейбуса, яким добираємося на роботу… Справді, цифри допомагають хоча б трохи упорядкувати хаос, що панує навколо, роблячи наше життя більш організованим.


 • Чому в рекламі годинників стрілки завжди показують 10:10

  Чому в рекламі годинників стрілки завжди показують 10:10 · lesya · 12.06.2014 08:51

  Людина влаштована таким чином, що її приваблює все таємниче та невідоме: якісь незрозумілі закономірності, таємничі змови, конспірологічні теорії - над розгадкою всіх цих справ вже давно б’ється наш мозок. Не обійшлося тут і без годинників – суперечки навколо так званої «всесвітньої змови годинникарів» час від часу розгоряються в пресі та Інтернеті з новою силою.


 • Найбільш незвичні будівлі банків

  Найбільш незвичні будівлі банків · lesya · 11.06.2014 11:40

  В народі кажуть: «Зустрічають по одягу, а проводжають по розуму». І стосується це не тільки людей.


 • Самые популярные курортные страны у россиян

  Самые популярные курортные страны у россиян · kseniya_www · 10.06.2014 15:37

  Турция уже около 20 лет считается одной из самых популярных туристических стран для россиян. Если Анталия притягивает как роскошный курорт, то Стамбул радует не только как чудесный курортный город, но и как удивительный город-достопримечательность, расположенный одновременно и в Азии, и в Европе.


 • У Нью-Йорку за 180 млн доларів хочуть продати "найбрудніший" готель світу

  У Нью-Йорку за 180 млн доларів хочуть продати "найбрудніший" готель світу · lesya · 06.06.2014 22:52

  Цими днями у США на продаж було виставлено «найбрудніший» готель світу. Просять за нього не багато й не мало – сто вісімдесят мільйонів доларів. Готель розташований на Таймс-сквер у Нью-Йорку, на 43-й Вест-Стріт. Але на цьому всі його переваги закінчуються - туристичний портал Tripadvisor, що спеціалізується на бронюванні та рейтингах готелів, визнав готель Carter найбруднішим готелем з усіх існуючих сьогодні.


 • Щоб стати подібним на корейця, бразилець переніс десять пластичних операцій

  Щоб стати подібним на корейця, бразилець переніс десять пластичних операцій · lesya · 05.06.2014 18:41

  Пластична хірургія, що виникла як інструмент для удосконалення людської зовнішності та усунення наслідків різних там аварій і вроджених вад, сьогодні перетворилася у казна-що: люди вдаються до послуг пластичних хірургів, коли на це нема ані найменших потреб. А ті за гроші готові втілювати в життя навіть найпотворніші примхи клієнтів.


Всього 1757 на 88 сторінках