Цікаві факти

 • РокСток - 2

  РокСток - 2 · kseniya_www · 22.07.2010 20:42

  Ты собираешься на концерт любимой рок-группы, и тебе нечего надеть? Или тебе просто понравилась новая metal-команда, и ты хочешь, чтобы об этом все знали? Тогда решение очевидно - тебе просто необходимо купить рок футболку! Заходи в интернет магазин рок футболок РокСток.Ру и выбирай себе майку из более чем 100 наименований. Все футболки, представленные в нашем интернет-магазине, сделаны из высококачественного 100% хлопка в Таиланде.


 • Свободонравный Амстердам

  Свободонравный Амстердам · kseniya_www · 22.07.2010 09:43

  Одни называют столицу Нидерландов вместилищем чуть ли не всех смертных грехов, другие - самым романтичным местом в мире. Но все это говорит лишь об одном: Амстердам - удивительный город, где дух свободы витает повсюду, где нет места ограничениям, где люди не боятся быть самими собой, а индивидуализм возведен в ранг национальной религии и туры в Амстердам дают почувствовать это в полной мере каждому туристу.


 • Соки не втамовують спрагу

  Соки не втамовують спрагу · Lesly · 21.07.2010 13:22

  Соки — популярні сьогодні та здорові напої виявився не таким корисними та нешкідливими як це вважалося раніше. Так, медики розповідають, що їх треба вживати помірковано, оскільки напої-фреш можуть викликати загострення хронічних захворювань травного тракту і навіть диспепсію.


 • Протягом життя жінка змінює імідж понад 100 разів

  Протягом життя жінка змінює імідж понад 100 разів · Lesly · 21.07.2010 11:36

  Кожній жінці властиве бажання бути чарівною і неповторною. Якщо б скласти разом весь той час, що жінка за життя виділяє для догляду за собою, в сумі ми б отримали кілька років. Тому й не дивно, що доволі часто представниці прекрасної статі змінюють зачіски. Фахівці підрахували, що в період з 13 до 65 років жінка в середньому змінює свій стиль двічі на рік, а загалом - 104 рази протягом життя.


 • Дайвери виявили найстаріше шампанське

  Дайвери виявили найстаріше шампанське · Lesly · 20.07.2010 14:59

  На дні Балтійського моря дайвери виявили 30 пляшок шампанського, які ймовірно були розлиті у період з 1782 по 1788 рр. Вино, виготовлене ще до Французької революції, було розлито компанією Clicquot.


 • Фахівці з'ясували, чому собаки нападають на людей

  Фахівці з'ясували, чому собаки нападають на людей · Lesly · 20.07.2010 10:31

  Собаки, які проявляють агресію і нападають на людей, можуть бути абсолютно спокійними по своїй природі. В результаті дослідження, в ході якого було проаналізовано зразки крові близько 80 собак, схильних до агресивної поведінки, вчені прийшли до висновку, що ворожа поведінка проявляється у наших чотириногих вихованців у періоди депресії.


 • Необъятный мир кино

  Необъятный мир кино · kseniya_www · 19.07.2010 20:40

  Огромное количество людей во всём мире очень любят смотреть фильмы различных жанров. Кто-то предпочитает мелодрамы, а кто-то – фильмы ужасов. Иногда нам очень трудно найти какой-то определённый фильм: его нет в ближайшем магазине, у друзей его тоже нет, а искать в интернете – нудная и долгая работа. Но как раз интернет – это именно то место, в котором собраны почти все фильмы планеты. Я помогу вам разобраться в запутанном интернет-мире кино.


 • Від вимирання людський рід врятує база на Місяці

  Від вимирання людський рід врятує база на Місяці · Lesly · 19.07.2010 12:59

  Численні віщування стародавніх ясновидців та невтішні прогнози сучасних вчених надихнули вчених створити своєрідний “ковчег” на Місяці, який буде служити енциклопедією, що дозволить зберегти інформацію про нашу планету, у тому числі дані про рослини і тварин.


 • Складено рейтинг найкращих готелів світу

  Складено рейтинг найкращих готелів світу · Lesly · 19.07.2010 11:53

  Цього року кращим готелем світу за версією американського журналу, присвяченого подорожам та відпочинку Travel + Leisure, виявився індійський готель Oberoi Vanyavilas. Необхідно зазначити, що міжнародний рейтинг готелів World's Best Hotels зазначене видання складає щорічно.


 • Встановлено, чому туристи не розпаковують валізи в готелях

  Встановлено, чому туристи не розпаковують валізи в готелях · Lesly · 19.07.2010 09:37

  Як виявилося в результаті опитування, проведеного соціальною мережею Hotel USA Today, близько 47% туристів, прибувши в готель на відпочинок, так і не розпаковують свої валізи. Причини такої поведінки відпочиваючих виявилися як цікавими, так і доволі несподіваними.


 • В кого краща пам'ять?

  В кого краща пам'ять? · Lesly · 16.07.2010 10:26

  Фахівці Кембриджського університету провели низку експериментів, в яких прийняли участь 4,5 тисячі респондентів віком від 49 до 90 років, по результатах яких було встановлено, що жінки можуть похвалитися значно кращою пам'яттю ніж чоловіки.


 • Пошкодження мозку викликають іноземний акцент

  Пошкодження мозку викликають іноземний акцент · Lesly · 15.07.2010 09:34

  59-річна Бронуін Фокс, мешканка найбільш південного міста Нової Зеландії, раптово почала розмовляти з акцентом, схожим на суміш шотландського, валлійського і північно-лондонського. При цьому, англійських предків у жінки немає. Таке явище в медицині зустрічається далеко не вперше. Фахівці в білих халатах називають його синдромом іноземного акценту.


 • Німецькі урядовці пропонують розробити “кодекс честі інтернет-користувача”

  Німецькі урядовці пропонують розробити “кодекс честі інтернет-користувача” · Lesly · 14.07.2010 16:19

  Німецькі урядовці вирішили розробити та запровадити інтернет-етикет. Так? міністр із захисту прав споживачів Ільзе Айгнер запропонувала створити кодекс честі, який став би обов'язковим для всіх користувачів міжнародної мережі. Про це високопосадовець заявила в інтерв'ю газеті Die Welt.


 • Біля індонезійського узбережжя виявлено діючий підводний вулкан

  Біля індонезійського узбережжя виявлено діючий підводний вулкан · Lesly · 14.07.2010 15:12

  Співробітники Національного управління океанічних і атмосферних досліджень США повідомили, що в океані, неподалік від берегів Індонезії було виявлено величезний діючий підводний вулкан, висота якого складає близько 3,8 тисячі метрів.


 • Вчені розкрили таємницю жіночої привабливості

  Вчені розкрили таємницю жіночої привабливості · Lesly · 11.07.2010 14:26

  Психологи з Каліфорнійського університету (США) стверджують, що найпривабливішими вважаються не ті жінки, яких природа обдарувала фізичною красою, а ті, що більш доброзичливо налаштовані по відношенню до оточуючих, більш відкриті і товариські. У ході експерименту науковці провели опитування, в якому прийняли участь 89 студентів жіночої статі та 85 чоловічої на предмет того, як вони оцінюють свою зовнішність в порівнянні з однолітками.


 • Від спеки американські панди рятуються морозивом

  Від спеки американські панди рятуються морозивом · Lesly · 10.07.2010 13:50

  Від небувалої спеки, яка встановилася на Східному узбережжі США, страждають не тільки люди, але й мешканці міських зоопарків. Зокрема, у Вашингтоні великі панди не без підстави вважають, що близько 38 градусів за Цельсієм - занадто висока температура для того, щоб залишатися на відкритому повітрі.


 • Рекорд в акваріумі з акулами

  Рекорд в акваріумі з акулами · Lesly · 08.07.2010 16:19

  Двократний чемпіон Іспанії зі збору кубика Рубіка 24-річний Давид Кальво встановив новий рекорд. Чоловік спромігся зібрати два кубики в акваріумі з шістьма акулами, довжина деяких з яких перевищувала два метри. На вирішення обох головоломок Давид затратив 76 секунд.


 • Знайдено спосіб виявляти почуття, які тільки починають зароджуватися

  Знайдено спосіб виявляти почуття, які тільки починають зароджуватися · Lesly · 08.07.2010 15:12

  Американські вчені з Університету Рочестера стверджують, що по результатах виконання простого вербального тесту можна вияснити, як людина ставиться до своєї другої половинки. До участі в дослідженні було запрошено 222 добровольців, які відповідали на запитання, пов'язані з їх взаєминами з романтичними партнерами.


 • Тривалі роздуми не підвищують ефективність рішення

  Тривалі роздуми не підвищують ефективність рішення · Lesly · 07.07.2010 09:37

  Народна мудрість радить “сім раз відміряй, а раз відріж”, тим самим закликаючи добре обдумати кожен крок, перш ніж почати діяти. А результати нещодавнього дослідження, проведеного американськими вченими засвідчило, що тривале обдумування кожного рішення позбавляє людину енергії, необхідної для дії.


 • Найкраще люди працюють перед виходом на пенсію

  Найкраще люди працюють перед виходом на пенсію · Lesly · 06.07.2010 12:43

  Вчені з Великобританії Даррен Ван Лаар і Саймон Істон з університету Портсмута стверджують, що жінки проявляють на робочому місці більше ентузіазму, ніж чоловіки. Крім того, по результатах проведеного дослідження було встановлено, що впродовж працездатного віку представниці прекрасної статі працюють набагато активніше, причому перед завершенням кар'єри рівень заповзятості зростає ще більше.


Всього 1757 на 88 сторінках