Цікаві факти

 • Пірати в одній із шкіл Грінвіча

  Пірати в одній із шкіл Грінвіча · lesya · 11.10.2010 09:42

  Відомий голлівудський актор Джонні Депп несподівано для всіх відвідав одну з лондонських початкових шкіл, учениця якої нещодавно написала зірці листа. На даний момент 47-річний актор знаходиться в британській столиці через роботу: він бере участь у зйомках чергового фільму про піратів Карибського моря.


 • Знайдено невідому досі мову коро

  Знайдено невідому досі мову коро · lesya · 08.10.2010 11:23

  Група американських та індійських вчених-лінгвістів, здійснивши експедицію в північно-східний індійський штат Аруначал-Прадеш, виявила в одному з його віддалених районів невідому раніше мову коро. Про це повідомляє газета "Дейлі ньюз енелісіз".


 • Британці обігрівають будинки... власними екскрементами

  Британці обігрівають будинки... власними екскрементами · lesya · 07.10.2010 09:16

  Мешканці близько двох сотень будинків невеликого британського містечка Дідкот обігрівають свої домівки, використовуючи газ, отриманий в процесі переробки власних каналізаційних відходів.


 • Добре знайомій нам картоплі - понад 12000 років

  Добре знайомій нам картоплі - понад 12000 років · lesya · 07.10.2010 08:35

  Сьогодні важко уявити українську кухню без картоплі. Так, ця сільськогосподарська культура справедливо вважається “другим хлібом”. І хоча на Україні вона популяризувалася порівняно недавно, вік цієї рослини корінням сягає глибокої давнини.


 • Власть машин

  Власть машин · kseniya_www · 06.10.2010 23:35

  Современный интернет все больше напоминает сюжеты из фантастических фильмов и книг, где людьми правят машины. Сначала люди создали эти машины, вложили в них машинную логику, а теперь вынуждены ей подчиняться и действовать в соответствии с требованиями этой ущербной логики.

  Коснемся одной из сторон этого вопроса. Это тексты для сайтов, которые должны быть осмысленными, информационными, содержательными, интересными и максимально приближенными к тематике ресурсов. И в то же время они должны содержать ключевые слова, которые абсолютно не связаны с их тематикой. Кроме того, они должны быть уникальными с точки зрения тех же машин.


 • «Сталинки», «хрущевки» и другая советская архитектура

  «Сталинки», «хрущевки» и другая советская архитектура · kseniya_www · 06.10.2010 15:38

  Жителям постсоветского пространства не надо объяснять, что означают те или иные термины. Квартира в «сталинке» означает, что дом построен в эпоху так называемого «советского конструктивизма» — высокие потолки, просторные помещения. Как правило, дома и здания возводились из силикатных кирпичей высокого качества, а планировка помещений была продуманна и весьма удобна. Несомненно, что реалии эпохи расцвета тоталитаризма, стали причиной того, что дома сталинского времени построены качественно и с годами стоимость площадей в них не снижается.


 • В Англії знайдено кота- вегетаріанця

  В Англії знайдено кота- вегетаріанця · lesya · 06.10.2010 10:40

  Мешканка Великої Британії знайшла кошеня, яке виявилося вегетаріанцем. 21-річна Бекі Пейдж підібрала голодну тварину на вулиці та принесла додому. Дівчина вирішила нагодувати крихітку, однак кошеня не їло ні м'яса, ані риби. А побачивши поряд з кухонною сміттєвою корзиною залишки овочів, кіт, якого дівчина назвала Данте, "накинувся" на них.


 • Бажаєте вберегти власну шкіру - зніміть ноутбук з колін

  Бажаєте вберегти власну шкіру - зніміть ноутбук з колін · lesya · 05.10.2010 10:44

  Невинна на перший погляд звичка працювати чи дивитися фільми, тримаючи ноутбук на колінах, може призвести до негативних наслідків. Справа в тому, що увімкнутий пристрій в окремих випадках нагрівається до температури 125 градусів за Фаренгейтом (52 за Цельсієм). Отож схильність до розташування комп’ютера на колінах може викликати так званий синдром обпеченоїї шкіри.


 • Дитячий непослух зумовлений... генетично

  Дитячий непослух зумовлений... генетично · lesya · 04.10.2010 08:37

  Вчені вбачають причину неслухняності дітей не у вихованні, а, як не дивно, в... генах. Фахівці університету Кардіффа (Cardiff University) вважають, що синдром дефіциту уваги та гіперактивності (СДУГ), який раніше вважався результатом неправильного виховання, можна зарахувати до таких розладів розумової діяльності, як, наприклад, аутизм.


 • Проживання в місті зміцнює імунітет

  Проживання в місті зміцнює імунітет · lesya · 04.10.2010 08:33

  Британські дослідники повідомляють, що міське життя допомогло людям виробити імунітет до деяких захворювань.


 • Уві сні чоловіки здатні розсекретити всі свої таємниці

  Уві сні чоловіки здатні розсекретити всі свої таємниці · lesya · 01.10.2010 11:06

  Команда британських експертів провела низку експериментів, в процесі яких було встановлено, що представників сильної статі можна змусити розповісти про свої любовні «походеньки». При цьому вони навіть не здогадуватимуться про те, що зізналися у власних гріхах. Таким чином, вчені Лондонського університету виявили механізм, який розсекречує чоловічі таємниці уві сні.


 • Як визначити якість чаю в домашніх умовах

  Як визначити якість чаю в домашніх умовах · lesya · 01.10.2010 10:57

  Відомо, що чай позитивно впливає на функціонування майже всіх без винятку систем організму. Цей ароматний напій сприяє посиленню виділення шлункових соків, стимулює апетит та процес травлення, покращує роботу щитовидної залози, зміцнює зуби. Він багатий вітамінами С, Р та групи В. Чай рекомендовано вживати тим, хто бореться із зайвою вагою: мікроелемент теїн, що міститься в ньому, сприяє розщепленню жирів та посиленню обміну речовин.


 • Під впливом магнітного поля правша може тимчасово стати лівшею

  Під впливом магнітного поля правша може тимчасово стати лівшею · lesya · 30.09.2010 11:38

  Під час впливу магнітного поля на певні відповідні ділянки головного мозку, людина, яка зазвичай у повсякденному житті та в роботі користується правою рукою, може тимчасово стати лівшею.


 • Прийшла пора відмовитися від "шпильок"

  Прийшла пора відмовитися від "шпильок" · lesya · 24.09.2010 10:39

  Жінки, які намагаються привернути до себе увагу за допомогою елегантного взуття, марно витрачають час, сили та гроші. Такого висновку дійшли дослідники Нортумбрійского університету, вивчивши реакцію чоловіків на жінок, які носять взуття на високих підборах, та на представниць прекрасної статі, що надають перевагу суцільній підошві. З'ясувалося, чоловіки не помічають, у що взута дівчина, їх значно більше цікавить постать та пластика рухів.


 • Улюбленим джинсам - понад три сотні років?

  Улюбленим джинсам - понад три сотні років? · lesya · 22.09.2010 10:31

  Десять картин невідомого італійського художника XVII століття, зібраних з різних колекцій в Італії та США, нещодавно виставили в Galerie Canesso в Парижі. Публіка вже встигла охрестити їхнього автора «майстром блакитних джинсів». На картинах зображені бідняки, одяг яких виготовлений з тканини, що структурою та виглядом дуже нагадує джинсову матерію.


 • Науково- дослідний "інститут Білки" в Росії

  Науково- дослідний "інститут Білки" в Росії · lesya · 21.09.2010 11:40

  Нещодавно один із користувачів Інтернету в Росії, автор великої кількості блогів, цілком випадково зайшов на англомовний розділ сайту Російської академії наук (РАН) і був здивований, виявивши там сторінку Squirrel Institute (Інститут білки). Вражало насамперед те, що вивченням окремого виду гризунів займається не певний відділ чи філіал, а цілий науково- дослідний інститут.


 • Поштові голуби - конкуренція Інтернету?..

  Поштові голуби - конкуренція Інтернету?.. · lesya · 20.09.2010 10:19

  Результати експерименту, проведеного в Англії, виявили, що поштові голуби здатні передавати інформацію оперативніше, ніж Інтернет. Так, птахи в процесі дослідження доставили флеш-накопичувачі на заплановану відстань (близько 193 км) швидше, ніж користувачі завантажили з Мережі 300-мегабайтний відеоролик.


 • В Непалі відремонтують авто Гітлера

  В Непалі відремонтують авто Гітлера · lesya · 20.09.2010 09:44

  Ще всередині минулого століття Адольф Гітлер, намагаючись встановити тісніший контакт з королем Непалу ТрібхуваномВ, подарував останньому автомобіль марки «Мерседес- бенц». Монарх перебував на троні з 1911 по 1955 рік (з перервою в кілька місяців у 1950-1951 роках). Згодом, коли автомобіль вийшов з ладу, його почали використовувати як навчальний посібник для студентів-інженерів. Останні п'ять років транспортний засіб простояв у гаражі.


 • Культурно- історичні традиції вживання алкоголю

  Культурно- історичні традиції вживання алкоголю · lesya · 20.09.2010 09:08

  Алкоголь – невід’ємний супутник людства ще з моменту зародження його історії. В деяких народів, наприклад, в племені Сема Нага, ще до недавнього часу існував звичай вживання ферментованого настою рису як основного напою. Схожих прикладів багато. Різноманітні алкогольні напої були і є до цих пір найпоширенішим п’янким засобом для проведення культових та магічних обрядів, покращення настрою, спрощення встановлення контакту між людьми, обезболення, зниження рівня психічного напруження, ослаблення стресів. Основною метою всіх названих вище випадків використання алкоголю є зниження тривожності.


 • Експерти "забракували" чай марки "Ліптон"

  Експерти "забракували" чай марки "Ліптон" · lesya · 20.09.2010 08:30

  Отримавши величезну кількість претензій та незадовільних відгуків з приводу низької якості товарів канадської фірми, що займається виробництвом сухого імбирного елю та газованого напою, виготовленого із зеленого чаю компанії «Ліптон», Федеральні органи контролю якості виробництва харчових продуктів і медикаментів провели розслідування, в процесі якого виявили, що вироби не відповідають зазначеним на етикетках властивостям.


Всього 1757 на 88 сторінках