Цікаві факти

 • Что выбрать: металлопластиковые или деревянные окна?

  Что выбрать: металлопластиковые или деревянные окна? · kseniya_www · 31.01.2011 17:21

  На Украине популярность пластиковых окон очень велика. В то же время европейцы все больше и больше отдают предпочтение деревянным окнам.


 • Чоловіків визнано більш відповідальними працівниками

  Чоловіків визнано більш відповідальними працівниками · Lesly · 29.01.2011 11:07

  Дослідники із Великої Британії стверджують, що керівництву компанії необхідно приділяти увагу мотивації працівників і особливо це стосується жіночої половини персоналу. Оскільки, за даними науковців, багато представниць прекрасної статі беруть лікарняні зовсім не тому, що дійсно почуваються погано.


 • Выбирая стиль ретро…

  Выбирая стиль ретро… · kseniya_www · 25.01.2011 18:13

  Мода распространяется не только на одежду, но и на интерьер, а, как известно, мода развивается циклично, поэтому вещи, популярные в 20-х или в 60-х годах, опять становятся модными. Такие тенденции заметны и в благоустройстве домов и квартир.

  Ваши желания помогут воплотить в жизнь дизайнеры. Можно обустроить квартиру в стиле середины прошлого столетия, тогда ваше жилье будет богато бархатом, мебелью с завитушками, стены будут пестреть яркими обоями. Вся обстановка должна быть яркой и приносить радость.


 • Окна – это глаза, которыми наш дом смотрит на мир

  Окна – это глаза, которыми наш дом смотрит на мир · kseniya_www · 21.01.2011 17:51

  Окна – это глаза, которыми наш дом смотрит на мир. Если окна хорошие, то в солнечную погоду дом наполняется светом, а в холодную он не потеряет и капли своего тепла. Надежные окна защищают от пыли, уличного шума, дарят покой и уют.


 • Місто на колесах

  Місто на колесах · lesya · 21.01.2011 11:36

  Представники шведської архітектурної компанії Jagnefalt Milton розробили спеціальний проект для норвезького містечка Ондалснес, який отримав назву «Пересувне місто». Для реалізації проекту використали списані вагони поїздів, перед тим їх відремонтувавши. Полагоджені вагони стали будівлями в пересувному місті - готелями, магазинами, громадськими лазнями. Таким чином, пересувне містечко може спускатися вниз в період суворої зими чи туристичного піку, а в разі сприятливих погодніх умов підніматися вгору.


 • У Британії відкрився ресторан, у якому можна скуштувати страви епохи Середньовіччя

  У Британії відкрився ресторан, у якому можна скуштувати страви епохи Середньовіччя · lesya · 21.01.2011 11:20

  У британській столиці з'явився новий унікальний ресторан, у якому гурмани зможуть скуштувати страви, приготовані за традиційними рецептами середньовічної європейської кухні. Про відкриття цього закладу оголосив один з найвідоміших шеф-кухарів країни Хестон Блюменталь.


 • У Мадриді збудували готель зі сміття

  У Мадриді збудували готель зі сміття · lesya · 21.01.2011 10:28

  У самісінькому центрі Мадрида з'явився готель, повністю збудований зі сміття, залишеного туристами на середземноморських пляжах. Автором цього неординарного проекту став німецький концептуальний художник Ханс Шульт. Каркас будинку виготовлений з дерева, а зовнішні стіни збудовані з окремих частин манекенів, ляльок, старого взуття, валіз, касет, магнітофонів, битого посуду, шин, порваних дитячих книг, обривків газет, пластикових пляшок, бляшаних та консервних банок тощо.


 • Вчений створив копію стадіона з конструктора Lego

  Вчений створив копію стадіона з конструктора Lego · lesya · 20.01.2011 15:19

  Професор біології Державного університету Огайо Пол Янссен на дозвіллі зібрав зменшену копію стадіону Ohio Stadium. Замість будівельного матеріалу він використовував конструктор Lego. Модель створена у масштабі 1:100 і в найдрібніших деталях відтворює усі елементи стадіону.


 • На какие отели богат Санкт - Петербург

  На какие отели богат Санкт - Петербург · kseniya_www · 20.01.2011 14:22

  Санкт - Петербург - город мечты большинства путешественников, так как он имеет богатое историческое и культурное наследие. Сюда ежегодно съезжаются миллионы туристов, среди которых множество иностранцев и всем им необходим приют. А Петербург, следуя своим традициям, изобилует разнообразными гостиницами, хостелами и отелями. Естественно, что есть гостиницы Санкт - Петербурга различных ценовых категорий и стоимость их, в основном, зависит от уровня обслуживания и условий проживания, и еще от того, в каком районе города от гостиницы находятся основные достопримечательности.


 • Незабаром вийде книга з рецептами приготування страв з комах

  Незабаром вийде книга з рецептами приготування страв з комах · lesya · 20.01.2011 13:48

  Професор університету Вагенінген в Нідерландах Арнольд ван Хейс планує незабаром випустити кулінарну книгу, яка міститиме рецепти страв з комах. За даними агентства Reuters, вчений вважає, що поступова відмова від традиційної їжі на користь безхребетних членистоногих тварин допоможе людству впоратися з наслідками всіх глобальних змін на планеті та уникнути катастроф.


 • Міцні напої для зими

  Міцні напої для зими · lesya · 20.01.2011 11:22

  Народи, які добре знають, що таке волога, непривітна осінь, морозна затяжна зима та прохолодна весна, здавна всіляко намагалися пристосовуватися до кліматичних умов навколишнього середовища. Теплий одяг, відповідні продукти в раціоні і, звичайно ж, зігріваючі напої. Деякі з них відомі і сьогодні, інші ж незаслужено забуті.


 • Вище носа! Найгірший день 2011 року залишився позаду

  Вище носа! Найгірший день 2011 року залишився позаду · Lesly · 18.01.2011 10:31

  Мабуть немає такої людини на землі, яка б жодного разу в житті не прокидалася з похмурим настроєм, небажанням щось робити та образою на весь світ. Все це симптоми звичайнісінької депресії. Проте, не варто надто перейматися з цього приводу: за розрахунками британських психологів найбільш депресивний день 2011 року ми вже пережили.


 • Висота проживання визначає схильність до самогубства

  Висота проживання визначає схильність до самогубства · lesya · 17.01.2011 13:23

  Аналіз двадцятирічних даних частоти суїцидів у США призвів до дивовижного відкриття. Виявляється, чим вище проживають люди, тим більше зростає ризик самогубства. У даному випадку йдеться про висоту як географічне поняття.


 • Вчені оправдали чоловічу "байдужість"

  Вчені оправдали чоловічу "байдужість" · Lesly · 16.01.2011 10:56

  Якщо обранець вашого серця не помічає змін у вашій зовнішності, зокрема нову зачіску, то не варто перейматися, - це аж ніяк не свідчить про його байдужість до вас, стверджують дослідники з університетського коледжу в Лондоні та Массачусетського технологічного інституту. Так, їм вдалося встановити, що між сприйняттям оточуючої дійсності чоловіками і жінками існує суттєва відмінність.


 • Для інтимних взаємин обирайте егоїстів

  Для інтимних взаємин обирайте егоїстів · lesya · 15.01.2011 09:17

  Канадські психологи в результаті проведення відповідних експериментів нещодавно науково обгрунтували наступний факт: за даними спеціалістів, помірний егоїзм представників обох статей забезпечить набагато кращі та пристрасніші сексуальні взаємини партнерів, аніж альтруїзм.


 • Скільки залишилося Ейфелевій вежі?

  Скільки залишилося Ейфелевій вежі? · lesya · 14.01.2011 11:44

  Фахівці Технічного центру досліджень механічної промисловості за допомогою проведення спеціального комп'ютерного моделювання нещодавно визначили, наскільки стійкий головний символ Парижа - Ейфелева вежа. За даними "Компьюленти", відповідне дослідження було проведене на замовлення компанії, яка керує пам'яткою.


 • Таємниці Шервудського лісу

  Таємниці Шервудського лісу · lesya · 04.01.2011 11:00

  Незабаром розпочнеться повномасштабне вивчення найзагадковішої пам'ятки Шервудського лісу. Група експертів вирішила дослідити одну із таємничих древніх пам'яток англійського графства Ноттінгемшир.


 • Как выбрать правильно детский матрас

  Как выбрать правильно детский матрас · kseniya_www · 02.01.2011 15:40

  Сегодня на рынке предлагается большой ассортимент матрасов для детей. Как сориентироваться в этом изобилии? Всем хочется выбрать для своего ребенка лучшее (как минимум), а еще лучше - полезное.


 • Як захистити свою покупку в e-магазині

  Як захистити свою покупку в e-магазині · kseniya_www · 01.01.2011 20:03

  Більшість тих, у кого є підключення до Мережі, останніми днями купують різноманітні товари винятково у всесвітній мережі. Це й не дивно, бо саме там, не встаючи з улюбленого крісла, є можливість вибрати й замовити достоту все — від їжі до найрізноманітнішої побутової техніки. Тим більше, що в Інтернеті товари нерідко дешевші, ніж у звичайних магазинах.


 • Секс і 2010 рік

  Секс і 2010 рік · lesya · 31.12.2010 16:58

  На сьогоднішній день слово "секс" продовжує залишатися одним із найпопулярніших у запитах інтернет-пошуковиків. Отож новини інтимної сфери, ясна річ, не переставали цікавити читачів. Окрім того, вчені, проводячи низку експериментів, вирахували тривалість ідеального сексу й дізналися, коли він взагалі перестане бути потрібним.


Всього 1757 на 88 сторінках