Цікаві факти

 • Чого не слід дарувати дівчатам

  Чого не слід дарувати дівчатам · lesya · 28.02.2011 11:34

  Іноді буває дуже важко обрати подарунок. Навіть якщо цей подарунок призначений для коханої людини, про яку, здавалося б, уже все відомо. І для того, щоб в останній момент не довелося купувати якийсь непотріб, який зможе зіпсувати все свято, пропонуємо Вашій увазі список речей, яких не слід дарувати, особливо дівчатам.


 • Фриланс – способ самореализации и получения высокого дохода.

  Фриланс – способ самореализации и получения высокого дохода. · kseniya_www · 27.02.2011 15:07

  Фриланс – слово достаточно новое для нашей страны. Те, кто хоть немного понимает по-английски, могут предположить, что приставка «фри» связывает это слово со свободой работой.


 • У китайців друзів більше, ніж у європейців

  У китайців друзів більше, ніж у європейців · lesya · 25.02.2011 18:51

  Нещодавно група голландських вчених провела спеціальне соціологічне дослідження, метою якого було визначити середньостатистичну кількість друзів у людей різних національностей. В результаті з'ясувалося, що у китайців друзів приблизно у 5 разів більше, ніж у європейців.


 • Найбільша сім'я світу

  Найбільша сім'я світу · lesya · 23.02.2011 15:40

  За даними "Дейлі мейл", у невеликому індійському селі Бактванг у штаті Мізорам мешкає найчисельніша родина світу. Глава сімейства Зіона Чана має 39 дружин, 94 дитини, 33 онука та 14 прийомних дочок.


 • Плітки - справа чоловіча

  Плітки - справа чоловіча · lesya · 23.02.2011 12:37

  Нестримна балаканина ні про що, яку в народі ще називають плітками, історично вважається прерогативою жінок. За даними лондонської газети Daily Mail, нещодавно психологи університету Манчестера в Англії вирішили дослідити, чому в суспільстві прийнято вважати, що саме представниці прекрасної статі понад усе полюбляють пліткувати, - і дійшли несподіваного висновку. В результаті проведеного дослідження виявилося, що пальму першості в пліткарстві слід віддати чоловікам.


 • Где заказать доставку цветов?

  Где заказать доставку цветов? · kseniya_www · 22.02.2011 22:29

  Чтобы сделать приятно любимому человеку порой достаточно подарить цветы, которые украсят комнату и будут радовать глаз всякий раз, как только ваша любимая на них взглянет.


 • Бассейны и матрасы из ПВ – удобство и простота использования.

  Бассейны и матрасы из ПВ – удобство и простота использования. · kseniya_www · 22.02.2011 22:00

  С развитием производства различных изделий из ПВ нашу жизнь вошло много различных, удобных в применении вещей и даже предметов мебели. Эти вещи отличаются привлекательным внешним видом, легкостью и значительной мобильностью.


 • 10 цікавих фактів про серце

  10 цікавих фактів про серце · lesya · 21.02.2011 08:47

  Напевне, ніхто не заперечуватиме, що тоді, коли серце не буде справно виконувати ту функцію, яка на нього покладена, кожен з нас почуватиметься не надто комфортно. Та чи знали ви, що обсяг крові, перекачаної серцем, може варіювати в середньому від 5 до 30 літрів за хвилину? Розглянемо декілька цікавих фактів про життєво необхідний для кожного живого організму орган.


 • У Мексиці з'явилося пиво для гомосексуалістів

  У Мексиці з'явилося пиво для гомосексуалістів · lesya · 21.02.2011 08:33

  За даними The Daily Telegraph, нещодавно у Мексиці з’явилися нові сорти популярного в країні пива марки Minerva, призначені найперше для гомосексуалістів. Пиво, виготовлене на заводі, характеризується легким медовим присмаком, а етикетки на пляшках містять очевидні натяки на визнані символи гомосексуального руху.


 • На лезі бритви можна... писати

  На лезі бритви можна... писати · lesya · 14.02.2011 13:58

  Британський гравіювальник Грехем Шорт, якому недавно виповнилося шістдесят чотири, написав на гострій частині леза бритви декілька слів. Слова «Nothing is impossible» («Неможливе можливо») не можливо помітити неозброєним оком. Їх вдасться розглянути тільки за умов використання мікроскопа з 400х збільшенням. Довжина напису, зробленого вручну, становить всього одну десяту міліметра.


 • Шоломи захищають хребет

  Шоломи захищають хребет · lesya · 14.02.2011 13:44

  Вже давно не секрет та й, зрештою, цілком зрозуміло, що шоломи значно знижують кількість мозкових травм та рівень смертності від аварій на мотоциклах. Та нещодавно експерти Університету Джона Хопкінса в процесі проведення необхідних обчислень встановили, що носіння захисних шоломів також суттєво зменшує ризик травмування хребта.


 • "ВКонтакті" обмежили вільну реєстрацію

  "ВКонтакті" обмежили вільну реєстрацію · lesya · 14.02.2011 13:22

  Адміністрація соціальної мережі «Вконтакті» обмежила реєстрацію нових користувачів. Перехід на нову систему реєстрації відбувся на сайті вночі, 11 лютого. За словами генерального директора мережі Павла Дурова, такий крок є своєрідним «поверненням до витоків».


 • У Британії людям з низьким рівнем IQ заборонено займатися сексом

  У Британії людям з низьким рівнем IQ заборонено займатися сексом · lesya · 10.02.2011 14:29

  Опікунський суд Британії розглянув справу 41-річного Алана (прізвище чоловіка не розголошується) на підставі Закону про дієздатність, прийнятого ще у 2005 році. Цей суд був свого часу створений спеціально з метою надання допомоги громадянам, не здатним приймати рішення самостійно. Серед рішень, прийнятих в різні часи опікунським судом, виокремимо наступні: рішення про примусовий аборт, примусову контрацепцію та, насамкінець, рішення про примусове життєзабезпечення.


 • У Німеччині з'явилися "козирні" диктатори

  У Німеччині з'явилися "козирні" диктатори · lesya · 09.02.2011 12:09

  У Німеччині з’явилися гральні карти, на яких змальовані не традиційні зображення (королі, дами, тузи тощо), а диктатори. Головним критерієм, який брався до уваги під час розподілення старшинства між відомими усьому світові своєю жорстокістю зокрема постатаями є кількість жертв. І Адольф Гітлер, ясна річ, за цим показником значно перевершив Сталіна, Мао, Саддама Хусейна та інших героїв скандального дійства часів Другої свіітової: Муссоліні, Франко, Салазара, Чаушеску, Аміна, Дювальє, Піночета тощо. Водночас до уваги бралися й наступні фактори: період перебування при владі, вік, в якому вдалося отримати та зосередити в своїх руках одноосібну владу, розміри особистого статку.


 • Промо-акция - великолепный способ оптимизации рекламного бюджета корпорации

  Промо-акция - великолепный способ оптимизации рекламного бюджета корпорации · kseniya_www · 08.02.2011 11:41

  Реклама в средствах массовой информации, скажем на том же телевидении, постоянно на виду. Впрочем считать ее всеохватным или достаточным средством донесения информации до целевого круга едва ли возможно. имеются у нее и свои недостатки. Для начала, здесь достаточно значительная стоимость, а во-вторых, немало пользователей эту форму рекламы принимают с оттенком раздражения, и просто переключают каналы. Или же отвлекаются от голубого экрана на время рекламных пауз. То есть «рекламная стрела», как ни прискорбно, зачастую уходит в «молоко». Или, что еще хуже – вызывает неприятие и отторжение.


 • Старые проблемы - вновь разработанные концепции: подбор мебели для кухни

  Старые проблемы - вновь разработанные концепции: подбор мебели для кухни · kseniya_www · 08.02.2011 11:23

  Мебель принадлежит к классу тех предметов, без которых не в состоянии обойтись ни одна современная квартира. Не важно, в каком типе и числе, но мебель в ней есть без сомнения.


 • Вручение подарков, раздача листовок а также лотереи как самые эффективные приемы раскрутки

  Вручение подарков, раздача листовок а также лотереи как самые эффективные приемы раскрутки · kseniya_www · 08.02.2011 10:38

  Необычное слово BTL вторглось в жизнь рекламного мира, оттеснив стандартные способы рекламы продуктов с надоедливыми рекламными роликами, незатейливыми объявлениями и многими другими обыденными вариантами. Почему сугубо BTL-акции сейчас весьма популярны среди рекламодателей, требующих самых наиболее эффективных вариантов продвижения и которые требуют самых эффективных вариантов раскрутки и умеют считать деньги?


 • Виллы Коста Брава - долговременный и прибыльный бизнес

  Виллы Коста Брава - долговременный и прибыльный бизнес · kseniya_www · 08.02.2011 10:14

  Приемлемая стоимость жилья, а также низкие кредитные ставки на рынке недвижимости в Европе, довольно часто ставят отечественных туристов перед выбором, что выгодней: снять бунгало, коттедж, апартаменты в Испании или купить дом в Испании недорого. На этот вопрос нет однозначного ответа. Оба варианта – аренда недвижимости в Испании и покупка квартиры в Испании – по-своему выгодны. Отличие состоит только в том, что плюсы одного варианта более существенны для конкретной части аудитории, чем достоинства другого.


 • Корпоративные издания вместо дорогой рекламы

  Корпоративные издания вместо дорогой рекламы · kseniya_www · 07.02.2011 21:04

  Для чего это нужно? Для рекламы, а реклама, как мы все знаем, является двигателем торговли. Почему предприятия заказывают корпоративные издания? Потому что это дешевле, чем каждый раз оплачивать кому-то за размещение постоянной рекламы. Выпустили собственный журнал с полезной информацией - имеете гарантию, нужная Вам информация дойдет к своему потребителю.


 • Найнебезпечніше "працювати" королем

  Найнебезпечніше "працювати" королем · Lesly · 01.02.2011 17:37

  Британські вчені, проаналізувавши життя і смерть усіх європейських королів, прийшли до такого висновку, що "працювати" монархом – найнебезпечніша професія!


Всього 1757 на 88 сторінках