Цікаві факти

 • Бажаєте щось запам'ятати - понюхайте троянду

  Бажаєте щось запам'ятати - понюхайте троянду · lesya · 05.04.2011 14:16

  Вчені недавно виявили, що королева квітів - троянда - є не лише однією з найкрасивіших квіток, а й дуже дієвим лікувальним засобом. Пахощі цієї квітки здійснюють позитивний вплив на пам'ять.


 • У Німеччині відкрито "Музей сучасних дуп"

  У Німеччині відкрито "Музей сучасних дуп" · lesya · 05.04.2011 13:44

  Нещодавно мешканець німецького міста Вісбаден, розташованого на заході країни, вирішив відкрити свій власний музей туалетів. У такий спосіб 69-річний пастор Міхаель Бергер хотів порадувати своїх земляків та зробити їм своєрідний “подарунок”. Назву культурна установа отримала досить-таки своєрідну - “Музей сучасних дуп”.


 • Дітям видають ліцензії на носіння зброї

  Дітям видають ліцензії на носіння зброї · lesya · 01.04.2011 12:38

  Нещодавно у кількох новозеландських дитячих садках дітям видали "ліцензії на носіння зброї" - своєрідний “документ”, який “дозволяє” тій чи іншій дитині користуватися іграшковими пістолетами. Видача таких паперів практикується в освітніх установах в Окленді, Веллінгтоні та інших містах країни.


 • Патагонці - нація велетнів

  Патагонці - нація велетнів · lesya · 31.03.2011 12:18

  У 1766 році в порту Лондона після кругосвітнього плавання пришвартувалося мореплавне судно «Dolphin», кероване командором Джоном Байроном, дідом знаменитого поета Байрона). Із прибуттям судна розповсюдилися чутки, ніби члени екіпажу «Dolphin» бачили триметрових гігантів неподалік берегів Патагонії в Південній Америці. Ці чутки настільки швидко поширилися та стали популярними, що навіть були опубліковані журналом “Gentleman's Magazine” та в кількох газетах, серед яких була і “London Chronicle”.


 • Британські дороги старіші, ніж римські

  Британські дороги старіші, ніж римські · lesya · 25.03.2011 11:21

  Цими днями у Великобританії вчені виявили попередницю римської дороги. Сьогоднішнє відкриття - яскраве свідчення того, що стародавні мешканці Великобританії будували і використовували складні дороги ще задовго до іноземного вторгнення.


 • Американці одружилися з власним... містом

  Американці одружилися з власним... містом · lesya · 23.03.2011 18:22

  Цими днями декілька сотень мешканців американського міста Дарема, розташованого у штаті Північна Кароліна, одружилися з власним... містом. За даними WRAL-TV, у святковій церемонії взяли участь як самотні, так і сімейні пари. Учасники весілля розповіли, що вони по-справжньому закохані у своє місто та вважають його найкращим куточком на Землі, особливо для тих, хто має намір створити сім'ю. Та разом з цим деякі новоспечені молодята (а їх, слід зазначити, назбиралося чимало) переїхали сюди з великих міст, і вже встигли полюбити нове місце проживання.


 • Нез'ясовано, та факт

  Нез'ясовано, та факт · lesya · 23.03.2011 15:32

  Наша природа сповнена загадковими явищами, пояснення яким немає. Протягом багатьох століть розгадати їх намагалися вчені всіх часів і народів, однак їхні зусилля, на жаль, не увінчалися успіхом. Колись такі явища називали "чортівнею", сьогодні ж для них придумали спеціальний термін - "непізнане". Нещодавно дослідники склали рейтинг таких феноменів. До уваги бралася, насамперед, частота згадування тих чи інших явищ у пресі.


 • Британці намагаються купити "свинячі крильця"

  Британці намагаються купити "свинячі крильця" · lesya · 22.03.2011 11:39

  Британські м'ясники шоковані: понад 20% мешканців Сполученого Королівства із неймовірною періодичністю намагаються придбати у м'ясних крамницях "свинячі крильця".


 • У Римі продано квартиру площею 5 кв. м.

  У Римі продано квартиру площею 5 кв. м. · lesya · 21.03.2011 17:02

  Нещодавно виявилося, що справжнісінькі Діогени, яким вистачає «раю в бочці», існують і сьогодні. І чим саме у своїх уподобаннях керуються ті особи, які обирають абсолютний мінімалізм у розмірах власної житлової площі - невідомо. Можливо, роль тут відіграє престижність або популярність міста чи вулиці, на якій розташована така нерухомість, або ж комусь до душі припаде сусідство відомих політиків, діячів культури та шоу бізнесу, чи, може, головне тут - прагнення виявити оригінальність у всьому?


 • Найдорожче цуценя світу

  Найдорожче цуценя світу · lesya · 18.03.2011 11:49

  Цуценя тібетського мастифа стало найдорожчим цуценям світу: його продали за 10 млн. юанів (близько 1,5 млн. доларів). Ім'я нового господаря залишається в таємниці, однак відомо, що придбав собаку мультимільйонер з півночі Китаю, який займається вугільним бізнесом.


 • Приховані можливості людського організму

  Приховані можливості людського організму · lesya · 17.03.2011 14:31

  В організмі кожного з нас криється величезний потенціал надможливостей, які проявляються зазвичай у екстремальних ситуаціях, а іноді не проявляються взагалі. Запас міцності - гарантія нашого виживання, своєрідний біологічний захист. Тому стає потрібним він лише тоді, коли мова йде про життя та смерть. І коли нам або нашим близьким загрожує смертельна небезпека, а життя знаходиться на волосині, людський організм може творити дива. Прикладів тому безліч.


 • Інтернет не відволікає дітей від телевізора

  Інтернет не відволікає дітей від телевізора · lesya · 17.03.2011 14:16

  За даними статистики, близько 80% американських дітей віком до п'яти років користуються Інтернетом як мінімум один раз на тиждень. Однак захоплення Мережею не відволікає їх від перегляду дитячих телевізійних передач.


 • Найфатальніші коханки світу

  Найфатальніші коханки світу · lesya · 16.03.2011 13:07

  "Жінки створені для того, щоб їх кохали, а не для того, щоб розуміли", - стверджував свого часу знавець жіночих душ Оскар Уайлд, який розумів жіночу сутність краще багатьох чоловіків. Так, деякі на перший погляд зовсім непривабливі жінки якимось чином зуміли назавжди закарбували свої імена в історії. Вони не були фатальними красунями, та їх запам'ятали у віках.


 • Ченці 17 століття полюбляли пивну дієту

  Ченці 17 століття полюбляли пивну дієту · lesya · 16.03.2011 11:50

  Мешканець штату Айова Джей Уїлсон вирішив протягом усього Великого посту вживати виключно пиво та воду - таким способом 38-річний американець планує перевірити на собі пивну пісну дієту, якої ще в 17 столітті дотримувалися ченці ордена Пауланер, які свого часу стали засновниками знаменитої німецької пивоварні Paulaner.


 • Експонатом унікальної виставки став головний мозок

  Експонатом унікальної виставки став головний мозок · lesya · 14.03.2011 09:57

  У Науковому центрі Брістоля проходить унікальна виставка, яка отримала назву All About Us, що в перекладі з англійської означає "Все про нас". Експонати, запропоновані для перегляду, розділені на 7 груп за такими категоріями: одні з них ілюструють роботу серцево-судинної системи людини, інші - функціонування органів чуття, розмноження, пересування, травлення тощо, розкриваючи "секрети" ДНК та мозку.


 • Украинцы в Америке или что нужно знать об этой загадочной стране

  Украинцы в Америке или что нужно знать об этой загадочной стране · kseniya_www · 10.03.2011 16:18

  Америка – это удивительная страна, которая ежегодно манит к себе тысячи туристов своими оригинальными и суперсовременными мегаполисами, дорогими бутиками, роскошными казино и, конечно же – древними храмами.


 • У Британії вийшла книга, у якій відсутній... текст

  У Британії вийшла книга, у якій відсутній... текст · lesya · 07.03.2011 14:34

  Нещодавно у Британії побачила світ доволі цікава книга під назвою "Про що думають чоловіки крім сексу", на сторінках якої відсутній текст. Оригінальність книги Шерідана Симова насамперед у тому, що її сторінки - абсолютно порожні: так, на 200 аркушах паперу навіть найприскіпливіший читач не знайде жодного слова чи літери. Однак відсутність тексту, як не дивно, аж ніяк не позначилася на популярності книги - за даними talks.su, в Британії вона вже отримала статус бестселера.


 • Британці перестали розуміти значення слів "сонливість" та "уникати"

  Британці перестали розуміти значення слів "сонливість" та "уникати" · lesya · 07.03.2011 10:55

  За даними The Daily Telegraph, нещодавно представники Британського національного формулярного комітету (BNF) порекомендували змінити тексти інструкцій використання ліків, оскільки їхня мова написання надто складна та незрозуміла для сучасних пацієнтів.


 • Дешевые авиабилеты - это реально!

  Дешевые авиабилеты - это реально! · kseniya_www · 06.03.2011 16:35

  Авиабилет на один и тот же рейс и самолет может ощутимо отличаться в цене, а зависит это от того, когда и где его покупать. С этим, наверняка, встречались все, кто периодически совершает авиаперелеты. Если за рубежом это не только умение, а настоящая наука, о которой написаны книги, то наши соотечественники, в основном, покупают, как придется. Однако, сэкономить на авиабилетах можно весьма много, особенно принимая во внимание их стоимость.


 • У США вивели сорт картоплі для чіпсів

  У США вивели сорт картоплі для чіпсів · lesya · 03.03.2011 17:03

  Нещодавно вчені вивели особливу картоплю, призначену спеціально для виготовлення чіпсів. Властивості нових сортів значно спрощують процес виробництва чіпсів, покращуючи при цьому якість продукту.


Всього 1757 на 88 сторінках