Цікаві факти

 • Як художники використовують математику

  Як художники використовують математику · lesya · 24.03.2015 16:23

  У багатьох людей при слові “математика” починає крутити в носі, свербіти у потилиці чи бурчати в животі (або як там ще проявляється алергія на неулюблений предмет?..), а дарма: виявляється, ця дисципліна може бути цікавою.


 • Синьошкірі люди існують

  Синьошкірі люди існують · lesya · 23.03.2015 21:30

  Які тільки дива не трапляються у світі! Наприклад, люди з блакитною шкірою. І це не жарт природи, а генетична похибка. Насправді, шкіру з синюватим відливом мають ті люди, які, зазвичай, вступають у шлюби з близькими родичами. Результатом такої традиції є збій генетичного коду, внаслідок чого мутований ген передається з покоління в покоління.


 • У Норвегії заграли на льодяних музичних інструментах

  У Норвегії заграли на льодяних музичних інструментах · lesya · 04.03.2015 10:27

  Досить незвичний музичний фестиваль проходить щорічно у Норвегії. Ice Music Festival передбачає виконання різноманітних музичних творів виключно на інструментах, зроблених з льоду. Заснований ще в 2005 році норвезьким композитором Тер'є Ісунгсетом, він ось уже ціле десятиліття збирає поціновувачів музики з усіх куточків світу. Це, можливо, єдиний захід такого роду, в якому успіх залежить не стільки від майстерності виконавця, скільки від погоди, адже надмірний мороз не менш небезпечний для льодових інструментів, ніж відлига. При сильному морозі лід стає дуже крихким, тому інструмент може розлетітись від найменшого дотику.


 • Що приховують у собі феромони?

  Що приховують у собі феромони? · kseniya_www · 23.02.2015 23:20

  Вперше парфуми на основі феромонів були винайдені біологом Уінніфредом Катлером. Формула отриманого пахучого засобу оповита глибокою професійною таємницею.


 • Концепції вибору кольорової гами у ванній кімнаті

  Концепції вибору кольорової гами у ванній кімнаті · kseniya_www · 23.02.2015 23:15

  Кожен пересічний громадянин хоча б раз у своєму житті стикався із ремонтом у ванній кімнаті. Доволі складно сформувати неповторний стиль даного приміщення із врахуванням потреб, смаків та кольорової гами матеріалів.


 • Що провокує народження у світлошкірих батьків дитини негроїдної раси?

  Що провокує народження у світлошкірих батьків дитини негроїдної раси? · kseniya_www · 23.02.2015 23:12

  Коли у сім’ї європеоїдної раси на світ з’являється дитина з ознаками негроїдної раси, то це вказує на те, що існує суміщення рецесивних генів в обох батьків, які відповідають за зовнішність людини. Ці гени можуть бути успадкованими у доволі далеких негроїдних предків.


 • Взаємодія води та магнітного поля

  Взаємодія води та магнітного поля · kseniya_www · 23.02.2015 23:04

  Астрофізиками вже давно прийняти за факт, що спалахи на Сонці разом з його надмірною активністю провокують формування магнітно зарядженими частинками навколо себе магнітні поля та електричний струм.


 • Скандальні виробники ГМО-продуктів

  Скандальні виробники ГМО-продуктів · kseniya_www · 23.02.2015 23:02

  Останнім часом все частіше розгортається полеміка про користь та шкоду генетично модифікованої продукції. З одного боку, генетичні продукти здатні значною мірою забезпечити людство дешевою їжею, однак, вона далеко не є корисною, про що неодноразово наголошували фахівці.


 • Цікаві факти про квітучі рослини

  Цікаві факти про квітучі рослини · kseniya_www · 23.02.2015 22:56

  Здатність орієнтування квітів у часі була використана ще Карлом Ліннеєм. У 1720 році ним було створено перший у світі квітковий годинник, який був розміщений у шведському місті Упсала.


 • Протезування зубів: необхідність чи забаганка заможніх?

  Протезування зубів: необхідність чи забаганка заможніх? · kseniya_www · 23.02.2015 22:55

  Коли відбувається втрата передніх зубів, то всім стає очевидною наявність косметичного дефекту, порушується дикція, а також проявляються труднощі в момент відкушування їжі. У даному випадку не кожен замислюється над тим, що з даною проблемою потрібно щось негайно робити.


 • 7 "миттєвих" порад по фен-шую

  7 "миттєвих" порад по фен-шую · lesya · 13.02.2015 16:51

  Фен-шуй – древньокитайська філософія, що стала популярною в наш час, швидко заходить в доми все більшої частини українців. Справді, навіть якщо не вірити у всілякі там перерозподіли енергії, зробити перестановку в квартирі не так уже й важко – й атмосферу в квартирі можна оновити, і, раптом все-таки воно діє.


 • Шокуюча флешка від канадського фотографа

  Шокуюча флешка від канадського фотографа · lesya · 10.02.2015 12:00

  Не знаєте, що подарувати екстравагантному другові на день народження? Подаруйте йому флешку! Що ж це за подарунок, скажете ви? Несолідно, неоригінально та якось дешево… А ось і ні – просто флешку слід вибрати незвичайну.


 • Під час чищення старого колодязя мешканець Закарпаття виявив арсенал старовинної холодної зброї

  Під час чищення старого колодязя мешканець Закарпаття виявив арсенал старовинної холодної зброї · lesya · 10.02.2015 10:08

  Іноді важко повірити, ніби все, що не стається, стається на краще. Але зробити це слід – інакше як поясниш дивні збіги, що можуть вмить перевернути наше життя з ніг на голову? І негатив та негаразди, що, здавалося б, як сніг звалилися на нашу голову, в результаті виявляються порятунком від інших, куди гірших проблем…Скільки було такого, що люди, гарячкуючи через запізнення на літак, потім дякували долі, що пропустили катастрофічний рейс? Чи пошук загублених ключів від квартири і – як результат – спізнення рятували людей від фатальної поїздки в метро? Справді, що готує нам доля, ми ніколи не дізнаємося...


 • 6 порад для збільшення простору в маленькій вітальні

  6 порад для збільшення простору в маленькій вітальні · lesya · 27.01.2015 15:50

  Напевне, кожному з нас хотілося б мати величезний розкішний дім, де б можна було з легкістю розмістити все, що нам до душі. Та, на превеликий жаль, життя відкриває нам інші реалії, і часто доводиться втішатися невеличкою квартиркою, принаймні до тих пір, коли таки не розживемося на дім своєї мрії.


 • В Ірані збудували соляний ресторан

  В Ірані збудували соляний ресторан · lesya · 27.01.2015 12:51

  ]Розкішний і оригінальний палац з’явився недавно в Ірані: тут збудували ресторан із солі. Унікальна споруда – творіння рук архітекторів компанії Emtiaz Designing Group. Екологічно чистий отримав назву Salt Restaurant, а розташований він в Ширазі – місті на півдні Ірану.


 • Топ-6 оригінальних змішувачів

  Топ-6 оригінальних змішувачів · lesya · 26.01.2015 16:59

  Нам важко увити, як ще порівняно недавно люди обходилися без води. Точніше кажучи, не зовсім без води, адже без неї людина жити не зможе. А ось без водопроводу, каналізації та крану цілком можливо, адже ще й зараз є старенькі будинки, або хати по селах,де люди дотепер мешкають без водопроводу, користуючись водою з криниці чи іншого джерела.


 • "Пришпили" машинного перекладу · lesya · 23.01.2015 18:47

  Розвиток міжнародних відносин, зміцнення міжкультурних зв’язків, можливості, даровані розвитком цивілізації, – все це змушує сучасну людину вивчати іноземні мови. І причини вивчення іноземної у кожного різні - хтось робить це для того, щоб, подорожуючи, отримати унікальну можливість спілкуватися з місцевим населенням, вивчаючи звичаї і традиції, від когось знання іноземних вимагає робота.


 • Дивовижні історії навколосвітніх подорожей

  Дивовижні історії навколосвітніх подорожей · lesya · 18.01.2015 13:03

  Що може бути краще і більш захопливе, ніж навколосвітня подорож? Сила силенна нових вражень, незабутній досвід, неймовірні відкриття… Багато хто мріє про те, щоб проїхатися навколо світу, але більшість все ж вважає свою мрію далекою та недосяжною. Мрія так і залишається мрією, з часом опиняючись під товщею дрібніших побутових і матеріальних цінностей, врешті-решт залишаючись на дні нашої підсвідомості.


 • Кілька фактів про погоду

  Кілька фактів про погоду · lesya · 16.01.2015 10:04

  Кожного ранку, збираючись на роботу, ми дивимося за вікном: яка ж там погода? Чи тепло вдягатися, чи брати парасольку, чи, може, навпаки, скинути з себе багаж остогидлого за зиму вбрання… Справді, ми часом навіть не замислюємося над тим, як наше життя залежить від погоди.


 • Унікальну сауну-грот збудовано в Канаді

  Унікальну сауну-грот збудовано в Канаді · lesya · 15.01.2015 16:30

  Те, що сауна корисна для нашого здоров’я, ні в кого не викличе сумніву. Особливо, якщо під час походів у сауну дотримуватися всіх рекомендацій, які дають нам медики, а також звертати увагу на протипоказання…


Всього 1757 на 88 сторінках