Цікаві факти

 • Міцний шлюб тримається на сексі

  Міцний шлюб тримається на сексі · lesya · 03.10.2011 14:54

  Знаменитий та популярний псхотерапевт Барбара Бартлі протягом тривалого часу (близько 7 років) проводила спостереження за подружніми парами, виявивши врешті-решт основні умови, необхідні для збереження довірливих та пристрасних стосунків між подружжям.


 • Ще одна аномалія Бермудського трикутника

  Ще одна аномалія Бермудського трикутника · lesya · 03.10.2011 14:47

  Нещодавно група американських вчених, провівши спеціальне дослідження в околицях Бермудського трикутника, виявила ще одну аномалію в цьому незвичайному місці. Виявляється, у поверхневих водах трикутника надзвичайно висока концентрація вірусів різних видів. При цьому практично всі вони безпечні для людини та здатні заражати лише океанських бактерій.


 • Лондонські урни дякуватимуть перехожим голосами знаменитостей

  Лондонські урни дякуватимуть перехожим голосами знаменитостей · lesya · 29.09.2011 15:45

  Вже найближчим часом у Лондоні та Ліверпулі з'являться урни, які вмітимуть розмовляти: вони дякуватимуть всім, хто викидатиме в них сміття, за дотримання охайності. Повідомляється, що новітні 25-літрові баки говоритимуть голосами знаменитостей та прикрасять міські вулиці вже з жовтня цього року. На думку влади, такі урни допоможуть покращити екологічну ситуацію, адже кожному захочеться, щоб йому подякував улюблений актор чи музикант.


 • Незабаром побачить світ загублений роман Конан Дойла

  Незабаром побачить світ загублений роман Конан Дойла · lesya · 29.09.2011 15:31

  Вже найближчим часом у Великобританії побачить світ неопублікований роман знаменитого письменника Артура Конан Дойла (Arthur Conan Doyle) під назвою «Розповідь Джона Сміта». У книзі, написаній у 1883 -1884 роках, йдеться про чоловіка, замкненого в кімнаті через подагру. Свого часу Конан Дойл відправив її видавцеві, однак книга загубилася на пошті.


 • Дещо про подружню зраду

  Дещо про подружню зраду · lesya · 28.09.2011 13:49

  Хто сказав, що подружній обов'язок та вірність – поняття тотожні? У деяких народів все з точністю до навпаки.


 • Найбільший банк сперми відмовився від "продукції" рудих донорів

  Найбільший банк сперми відмовився від "продукції" рудих донорів · lesya · 26.09.2011 11:32

  За даними The Daily Telegraph, цими днями найбільший у світі банк сперми відмовився від послуг рудоволосих донорів. Причина тому – часткова або повна відсутність замовлень на їхній генетичний матеріал. За словами директора міжнародної мережі банків сперми Cryos Оле Шоу (Ole Schou), останнім часом кількість бажаючих стати донорами сперми значно збільшилася, а це дозволяє банкам розбірливіше поводитися при їхньому відборі.


 • В Англії вручено премію найкориснішому мультфільму

  В Англії вручено премію найкориснішому мультфільму · lesya · 23.09.2011 16:02

  Мультфільм «Скубі-Ду» визнано найкориснішим з усіх дитячих програм англійського телебачення. Цими днями експерти склали рейтинг дитячих мультфільмів з точки зору рівня їхнього корисного впливу на юних глядачів. Загалом спеціалісти витратили близько 200 годин на перегляд ефіру дитячих каналів. У ході аналізу вони намагалися підрахувати, як часто у мультфільмах демонструвалася фізична активність.


 • Кто на свете всех милее

  Кто на свете всех милее · kseniya_www · 22.09.2011 18:55

  Социологи из Великобритании провели опрос, чтобы выучить самые распространенные представления людей по поводу того, какая нация считается красивейшей. По мнению респондентов, наиболее привлекательными людьми в мире являются американцы


 • Американка з шестиметровими нігтями занесена до Книги рекордів Гіннеса

  Американка з шестиметровими нігтями занесена до Книги рекордів Гіннеса · lesya · 22.09.2011 15:57

  Мешканка США, виростивши нігті завдовжки шість метрів потрапила до «Книги рекордів Гіннеса». Повідомляється, що жінка не стригла нігті на руках протягом цілих 18 років.


 • Дополнительный заработок для поваров – кулинарные блоги

  Дополнительный заработок для поваров – кулинарные блоги · kseniya_www · 22.09.2011 11:51

  Почему бы не вести блог, относящийся к профессиональной деятельности и получать от своей специальности дополнительный доход? В США и Европе большинство специалистов различных профессий задают себе именно такой вопрос и заводят личные дневники, начинают продвижение сайта в интернете, размещают рекламу ресторанов и кафе и получают с этого дополнительный заработок. Наиболее многочисленная группа профессиональных блогов – это дневники, посвященные кулинарии. Удивительно, но повара оказались самыми активными блогерами. В СНГ пока ситуация совсем иная.


 • Семь чудес центральной Америки

  Семь чудес центральной Америки · kseniya_www · 19.09.2011 20:13

  Составлен список самых удивительных мест в этом регионе, которые не стоит пропускать путешественникам, решившим отправится в Центральную Америку.


 • Найнебезпечніші знаменитості в Інтернеті

  Найнебезпечніші знаменитості в Інтернеті · lesya · 19.09.2011 19:58

  Цими днями працівники компанії-розробника антивірусного програмного забезпечення McAfee склали рейтинг знаменитостей, чиї імена найчастіше використовують мережеві зловмисники та хакери. В результаті супермодель і телеведуча Хайді Клум була названа найнебезпечнішою знаменитістю в інтернеті – вона «заражає» комп'ютери вірусами і шкідливими програмами. За словами фахівців, в одному випадку з десяти пошук інформації про колишнього ангела Victoria's Secret загрожує потраплянням на шкідливий сайт з шпигунськими програмами, спамом, фішингом та іншими вірусами, призначеними для крадіжки особистої інформації.


 • Цветочный Интернет-магазин – цветы и цены просто загляденье!

  Цветочный Интернет-магазин – цветы и цены просто загляденье! · kseniya_www · 16.09.2011 15:25

  Праздничный день настал. Не важно – день рождения это, свадьба, юбилей или корпоративный праздник, – любое торжество заслуживает быть идеальным. Подарки куплены, тщательно продуман гардероб. Стоп-стоп… Кажется, что-то забыли! Что-то, без чего ни один праздник просто немыслим. Букет – оригинальный и изысканный, который украсит собой любое праздничное событие в жизни. Цветы – это подходящий подарок для торжества любого масштаба и тематики.


 • Додаток до iPhone "Єврей чи не єврей" обурив громадськість

  Додаток до iPhone "Єврей чи не єврей" обурив громадськість · lesya · 16.09.2011 13:59

  Випущений наприкінці серпня цього року додаток до iPhone та iPad під назвою "Єврей чи не єврей" ("Jew or not jew) викликав цілу хвилю обурення користувачів мережі Twitter. Цей додаток назвали "антисемітським і некоректним".


 • Понеділок офіційно визнали найважчим днем тижня

  Понеділок офіційно визнали найважчим днем тижня · lesya · 13.09.2011 08:55

  Нещодавно офіційно підтвердилося, що саме понеділок є найважчим днем тижня. Так-так, саме в цей день тижня ми витрачаємо майже півгодини на ниття та скарги на життя. Як виявилося нещодавно в результаті проведеного опитування, більше половини британців цього дня, особливо в ранкові години, скаржаться та ниють. В опитуванні взяло участь близько 2 тисяч осіб.


 • История появления наручных часов

  История появления наручных часов · kseniya_www · 11.09.2011 21:21

  Бешеный ритм жизни ведет к тому, что многие вещи мы просто не замечаем. Они стали для нас настолько обычными, что их происхождение нас просто не интересует.


 • Все прелести отдыха в Валь д'Изере

  Все прелести отдыха в Валь д'Изере · lesya · 09.09.2011 12:21

  Ни у кого не вызовет сомнения тот факт, что все пылкие любители экстремального отдыха зимой отправятся именно в горы. И не зря: горнолыжные курорты действительно обеспечат Вам отличный отдых: здесь Вы сможете покататься на лыжах на крутых спусках, полюбоваться прекрасными горными пейзажами и насладиться свежим воздухом. А современные горнолыжные курорты Швейцарии, снежной и сдержанной Австрии, горячей горнолыжной Италии и на удивление гламурной в любое время года Франции идеально сочетают в себе экстремальный и насыщенный эмоциями отдых со всеми элементами комфорта современного туризма - согласитесь, прекрасная альтернатива серому и суетном городу. А прекрасные пейзажи горнолыжных трасс на фоне заснеженных вершин гор не оставят равнодушными даже самых отъявленных скептиков.


 • У небі над Китаєм помітили НЛО

  У небі над Китаєм помітили НЛО · lesya · 09.09.2011 08:14

  Цими днями пілот китайської авіакомпанії, який керував рейсом CZ6554, помітив у небі над Шанхаєм гігантське НЛО, про що одразу ж повідомив відповідні служби. Приблизно о 9 годині вечора на висоті 10700 метрів пілот помітив величезний сяючий об’єкт, схожий на бульбашку, який, раптово з’явившися в небі, почав швидко збільшуватися в розмірах.


 • Всевидящее око, или как держать ситуацию под контролем.

  Всевидящее око, или как держать ситуацию под контролем. · kseniya_www · 07.09.2011 16:54

  Системы видеонаблюдения сейчас используются практически всюду. Достаточно зайти в любой супермаркет, чтобы увидеть их в самих неожиданных местах. Можно понять владельцев таких магазинов, таким образом они стараются уменьшить возможные потери из-за воровства, а также с помощью таких камер осуществляется контроль за сотрудниками.


 • Мешканець Куби заробляє на життя 24 пальцями

  Мешканець Куби заробляє на життя 24 пальцями · lesya · 07.09.2011 14:36

  Безробітний мешканець Куби вважає свої 24 пальці справжнім подарунком долі, адже саме завдяки їм він заробляє на життя. 12 пальців ніг та 12 пальців рук чоловіка виглядають абсолютно нормальними, а це, за твердженням спеціалістів, є рідкісним явищем для полідактилії. Полідактилія - це відхилення, при якому в людини на руках або ногах розвиваються зайві пальці. Мешканець Куби на ім’я Йонарді Ернандес Гаррідо пишається своїми пальцями, із превеликим задоволенням демонструючи їх туристам та дозволяючи фотографувати власні кінцівки за гроші.


Всього 1757 на 88 сторінках