Цікаві факти

 • Берлінський готель запише спів постояльців у душі

  Берлінський готель запише спів постояльців у душі · lesya · 26.03.2012 21:04

  Нещодавно у Берліні з’явився готель, призначений спеціально для меломанів. Це вже другий готель мережі NHow - перший відкрився раніше в Мілані. Готелі цієї мережі славляться своїм різноплановим меню страв та напоїв. Не останню роль у зростанні популярності готелів зіграв і розробник оригінального меню Феррану Адрії, який вважається засновником популярного бренду El Bulli.


 • Удосконалено формулу, яка пророкує розлучення знаменитостей

  Удосконалено формулу, яка пророкує розлучення знаменитостей · lesya · 16.03.2012 23:40

  Ще в 2006 році два наукових журналіста - Гарт Сандей і Джон Тірні - вивели формулу, яка дозволяє вирахувати можливість розпаду або ж рівень міцності зіркових шлюбів. Тоді рівняння складалося з наступних змінних: порівняльної популярності чоловіка і дружини, їхнього віку, тривалості періоду залицяння, наявності або ж відсутності попередніх шлюбів, і, нарешті, з фактору секс-символа. Останню змінну слід вираховувати наступним чином: набрати в «Гуглі» ім'я жінки, поглянути на п'ять верхніх посилань та підрахувати, скільки там є портретів зірки у відвертих нарядах.


 • Адвокатская практика

  Адвокатская практика · kseniya_www · 16.03.2012 10:01

  В настоящее время наибольшей популярностью пользуются ВУЗы, дающие юридическое образование. Профессия юриста престижна, а тем более востребована как никогда. Обучаясь на юридической специальности, студенты изучают и право, и законодательство и остальные соответствующие дисциплины. И, кроме того, студенты любого высшего учебного заведения обязаны проходить практику.


 • Найкращі бюсти українських знаменитостей

  Найкращі бюсти українських знаменитостей · lesya · 10.03.2012 19:22

  Нещодавно українські журналісти провели спеціальне дослідження, в рамках якого вирішили з’ясувати, в кого з зірок вітчизняного та російського шоубізу найкращі груди. Для цього фахівці ретельно вивчили та проаналізували найвідвертіші фотографії прекрасних представниць російського та українського шоу-бізнесу, в кінцевому результаті склавши рейтинги найвідоміших силіконових та найвідоміших натуральних бюстів.


 • Чого не слід дарувати жінкам на 8 березня

  Чого не слід дарувати жінкам на 8 березня · lesya · 07.03.2012 18:11

  Напередодні Міжнародного жіночого дня соціологи вирішили допомогти чоловікам, дізнавшись, які подарунки дратують представниць прекрасної статі. В результаті виявилося, що жінки в переважній більшості ненавидять дешеві прикраси, різного роду сувеніри та продукцію з інтим-магазинів.


 • У Філадельфії відкриється музей піци

  У Філадельфії відкриється музей піци · lesya · 07.03.2012 00:45

  Стало відомо, що вже найближчим часом у Філадельфії відкриється ще один оригінальний музей - музей піци. Основним експонатом музейної виставки стане колекція Брайана Дуайера, в якій зібрані пам'ятні речі, пов'язані з цим продуктом харчування.


 • В Ізраїлі двох лесбіянок визнано матерями однієї дитини

  В Ізраїлі двох лесбіянок визнано матерями однієї дитини · lesya · 06.03.2012 13:09

  Цими днями ізраїльські адвокати одержали «велику перемогу»: суд у справах сім'ї в Рамат-Гані напередодні визнав законними матерями дитини одну лесбійську пару. Однак не все так просто: для цього знадобилося трохи часу. Але все по-порядку.


 • Маленького Барака Обаму виховував гей-трансвестит

  Маленького Барака Обаму виховував гей-трансвестит · lesya · 06.03.2012 10:36

  Цими днями стало відомо, що свого часу маленького Барака Обаму, теперішнього президента США, виховував трансвестит нетрадиційної орієнтації. За даними газети The Jakarta Globe, це було в той час, коли Обама з матір'ю та вітчимом мешкали в Індонезії.


 • 10 аномальних місць на Землі

  10 аномальних місць на Землі · lesya · 05.03.2012 10:41

  Таємниця Бермудського трикутника вабить своєю нерозгаданістю уже протягом тривалого часу. Однак не лише Бермудський трикутник оповитий таємницями - на Землі існує багато аномальних місць.


 • Як та коли втрачають невинність у різних країнах світу

  Як та коли втрачають невинність у різних країнах світу · lesya · 02.03.2012 13:31

  Ні для кого не секрет, що звичай зберігати невинність до першої шлюбної ночі вже давно відійшов у минуле. Однак у різних країнах світу молодь по-різному ставиться до цього моменту.


 • На что нужно обратить внимание при покупке термодома и шлакоблока

  На что нужно обратить внимание при покупке термодома и шлакоблока · kseniya_www · 01.03.2012 16:26

  Популярность технологии термодом растет с каждым днем. Это дом, стены которого кладут пенополистерольным блоком, которые залиты бетоном.


 • Таємниці 29 лютого

  Таємниці 29 лютого · lesya · 29.02.2012 19:11

  29 лютого здавна вважається найдивнішим днем у році. Споконвіку з цим числом пов’язували безліч містичних випадків. А високосний рік ще й сьогодні вважають тяжким, очікуючи від нього якихось лих, бід чи природних катаклізмів. Та звідки ж взялася ця таємнича дата?


 • Готуємо з какашкою або Найкурйозніші назви книг

  Готуємо з какашкою або Найкурйозніші назви книг · lesya · 28.02.2012 08:44

  Цими днями було оголошено шорт-ліст премії Diagram. Цю премію традиційно вручають за найабсурдніші назви книг. На звання найабсурднішої назви книги претендувало 64 видання, однак до фіналу дійшло лише сім книг. Серед них - путівник по естонських шкарпетках та дослідження, присвячене ролі мухомора в християнському мистецтві.


 • Піт Доерті покаже портрет Емі Уайнхаус, написаний кров'ю

  Піт Доерті покаже портрет Емі Уайнхаус, написаний кров'ю · lesya · 27.02.2012 22:05

  Стало відомо, що вже найближчим часом колишній бойфренд знаменитої моделі Кейт Мосс, британський рокер Піт Доерті, відкриє в Лондоні виставку картин, написаних своєю власною кров'ю. Разом з цим, серед виставлених експонатів будуть і роботи, написані кров’ю інших знаменитостей.


 • Фахівці склали рейтинг найбагатших країн світу

  Фахівці склали рейтинг найбагатших країн світу · lesya · 27.02.2012 09:46

  Цими днями спеціалісти популярного видання Forbes склали рейтинг найбагатших країн світу. І виявилося, що найкраще живеться громадянам Катару, Люксембургу та Сінгапуру.


 • Племя майя сделало астрономические расчеты

  Племя майя сделало астрономические расчеты · kseniya_www · 25.02.2012 19:39

  Все человечество привыкло использовать календарь, все мы заглядываем в него практически каждый день. Но многие не знают об его истории, о том, что существовало множество разнообразных календарей.


 • Соціальні мережі обікрали мобільних операторів

  Соціальні мережі обікрали мобільних операторів · lesya · 24.02.2012 16:15

  За офіційними даними, оператори мобільного зв'язку в 2011 році втратили близько $ 13,9 млрд. доходів від SMS тільки через те, що їхні клієнти вирішили обмінюватися текстовими повідомленнями в соціальних мережах, що, зрештою, цілком зрозуміло.


 • З'явилося пиво з ароматом піци

  З'явилося пиво з ароматом піци · lesya · 24.02.2012 08:35

  Нещодавно подружня пара з Чикаго (США) створила пиво з ароматом піци. Їм вдалося добитися такого результату доволі простим способом: напій на різних етапах варіння ароматизують помідорами, базиліком, орегано та часником.


 • Знайдено портрет Шопена, таємно написанмй в'язнем Освенціма

  Знайдено портрет Шопена, таємно написанмй в'язнем Освенціма · lesya · 22.02.2012 21:16

  Цими днями професор Ягеллонського університету в Кракові, Польща, Олександр Скотніцкій цілком випадково в своїх архівах виявив портрет знаменитого на увесь світ польського композитора та піаніста Фредеріка Шопена, написаний в'язнем фашистського концтабору Освенцім.


 • Британська розвідка опублікувала досьє на Чарлі Чапліна

  Британська розвідка опублікувала досьє на Чарлі Чапліна · lesya · 21.02.2012 18:29

  Цими днями британське агентство контррозвідки MI5 розсекретило досьє на знаменитого Чарлі Чапліна, якого свого часу підозрювали в підтримці комунізму. Наприкінці минулого тижня справа стала доступною для ознайомлення в Національному архіві Великобританії.


Всього 1757 на 88 сторінках