Цікаві факти

 • Унікальність національних вин не пов'язана з сортом винограду

  Унікальність національних вин не пов'язана з сортом винограду · lesya · 29.09.2015 13:29

  Справжні гурмани, лише скуштувавши ковток вина, можуть визначити, в якій країні його виготовляли. І вони точно знають, де італійське вино, де продукт французького виробництва, а де над виготовленням вина працювали грузини.


 • Дослідники заявили, що Єва була створена не з ребра Адама

  Дослідники заявили, що Єва була створена не з ребра Адама · lesya · 28.08.2015 13:37

  Досить цікаву гіпотезу висунули недавно учені. Припущення, висунуте ними, здатне довести до праведної люті феміністок та жінок, що відстоюють свої гендерні права. А ось чоловіки-женоненависники, напевне, після цього твердження повірили в науку: вчені Американського єврейського університету, що знаходиться в Бел-Ер Зайон Зевіта, якимось чином з’ясували, що Єва, перша жінка на Землі, була створена не з ребра Адама, а з пріапової кістки. Ця кістка, кажуть експерти, знаходиться в статевих органах багатьох ссавців, серед яких і людиноподібні мавпи, але в самої людини її немає.


 • Дорогі парфуми викликають гормональний дисбаланс

  Дорогі парфуми викликають гормональний дисбаланс · lesya · 27.08.2015 15:11

  Стильна сучасна жінка не може уявити свого життя без улюблених парфумів. А дарма, кажуть експерти: виявляється, використання парфумів часто стає причиною гормонального дисбалансу - для жінки явища дуже небезпечного.


 • У КНР за 3 години побудували 3D-віллу

  У КНР за 3 години побудували 3D-віллу · kseniya_www · 04.08.2015 18:21

  Неймовірно, але в КНР був збудований звичайний будинок за допомогою сучасних 3D-технологій. Всього за три години спеціалістам вдалося закінчити роботу над будинком.


 • Лейлані Франк визнана однією з найгнучкіших дівчат у світі

  Лейлані Франк визнана однією з найгнучкіших дівчат у світі · kseniya_www · 04.08.2015 18:16

  Філіппінка Лейлані Франк визнана однією з найгнучкіших дівчат у світі. Їй можуть позаздрити найвідоміші акробати і легкоатлети, адже таких здібностей більше немає ні в кого.Уявіть собі, дівчина може наливати чай ногами! При цьому посуд з молоком вона тримає однією ногою, а окріп – другою. Вона спритно перекидає їх через голову, лежачи грудьми на поверхні столу. А що б ви сказали, якби побачили людину, яка пересувається у позі місток на височенних каблуках?


 • Чи справді дівчата не люблять м'язистих чоловіків?

  Чи справді дівчата не люблять м'язистих чоловіків? · kseniya_www · 29.07.2015 20:24

  Нещодавно було проведене цікаве опитування на тему: «Чи справді дівчата не люблять м'язів?» Більшість чоловіків вважають, що дівчата втрачають голову від шести кубиків м'язів на животі.


 • Дівчина з обмеженими можливостями стала моделлю

  Дівчина з обмеженими можливостями стала моделлю · kseniya_www · 27.07.2015 21:23

  Відомий український фотограф Андрій Саримсаков розпочав роботу над соціальним проектом, який має назву «Розірви свої ланцюги». Ціль проекту – звернути увагу на життя людей з обмеженими можливостями.


 • Super-thin – «сонячний папір» для зарядки гаджетів

  Super-thin – «сонячний папір» для зарядки гаджетів · kseniya_www · 27.07.2015 21:14

  Сучасну людину неможливо уявити без телефона, комп'ютера, фотоапарата та інших пристроїв. Якщо один із них розряджається, то життя на мить зупиняється.


 • Незвичайна фотосесія з мексиканським буріто взірвала інтернет

  Незвичайна фотосесія з мексиканським буріто взірвала інтернет · kseniya_www · 22.07.2015 06:28

  Одного разу,зайшовши на свою сторінку, активний користувач Facebook Девід Сікорські, побачив, що його стрічка новин перетворилася на суцільні романтичні фотосесії, присвячені коханню, стосункам, дружбі та іншим почуттям, що притаманні людям.


 • Американець створив найбільш ексклюзивний сайт в світі

  Американець створив найбільш ексклюзивний сайт в світі · lesya · 19.07.2015 13:50

  Веб-дизайнер на ім’я Джастін Фолі, мешканець Сполучених Штатів, вирішив створити “найбільш ексклюзивний сайт на світі". Його ресурс отримав назву MostExclusiveWebsite.com. і відвідати сайт може тільки один гість, при чому період його перебування на сайті обмежується нетривалим проміжком часу.


 • В Данії почнуть продавати пиво, виготовлене з сечі

  В Данії почнуть продавати пиво, виготовлене з сечі · lesya · 08.07.2015 13:54

  Цікаву пропозицію підготували цими днями для мешканців та гостей Данії: тут людям пропонуватимуть пиво, виготовлене з… сечі. Автори ідеї розраховують, що їх оригінальний проект підтримає не менше сотні тисяч осіб.


 • 6 оригінальних ідей оформлення балкону

  6 оригінальних ідей оформлення балкону · lesya · 13.05.2015 12:03

  Сьогодні багато хто стикається з проблемою нестачі місця в квартирі. Та якщо добре постаратися, то можна вивільнити кілька метрів вільної площі.


 • Людина виграла в комп'ютера 732 тисячі доларів у техаський покер

  Людина виграла в комп'ютера 732 тисячі доларів у техаський покер · lesya · 11.05.2015 20:59

  Те, що комп’ютер поки що поступається своїми можливостями людині, вже вкотре доведено: недавно пройшов турнір з покеру, в якому гравцям таки вдалося перемогти комп’ютер.


 • Кумедні тендери від російських чиновників

  Кумедні тендери від російських чиновників · lesya · 11.05.2015 14:03

  Чиновники та держслужбовці у Росії звикли жити на широку ногу, про що говорять їхні замовлення на держзакупки. І сміх, і гріх, як-то кажуть.


 • Звичні речі і їх незвичне застосування

  Звичні речі і їх незвичне застосування · lesya · 09.05.2015 13:28

  Є багато речей, які ми використовуємо у повсякденному житті і про які, здавалося б, знаємо все. В реальності ж ситуація складається по-іншому: звичні для нас речі можна використовувати в зовсім незвичний цілях.


 • Друге життя старих окулярів

  Друге життя старих окулярів · lesya · 08.05.2015 16:58

  Мода диктує нам свої правила, і їм, хоч-не-хоч, доводиться слідувати. І ось наші шафи дощенту забиті ще цілком придатним, але вже немодним одягом чи взуттям. А в когось десь у найвіддаленіших кутках квартири є колекція старих окулярів, які й викинути шкода, і носити вже неохота.


 • Папір і картон: 5 ідей застосування в інтер'єрі

  Папір і картон: 5 ідей застосування в інтер'єрі · lesya · 03.05.2015 11:10

  Перший аркуш паперу було виготовлено в Китаї ще сто п’ять років до нашої ери. З того часу папір знайшов застосування в найрізноманітніших сферах нашого життя. Часто його використовують як елемент інтер’єру.


 • Як вибрати візитку в залежності від професії

  Як вибрати візитку в залежності від професії · lesya · 28.04.2015 11:30

  Одного разу знаменитий британський державний і політичний діяч Томас Маколей виголосив фразу, якій судилося стати крилатою: “Робити гроші без реклами може тільки монетний двір". З того часу пройшло більш як століття, а сказане Томасом не втратило актуальності. Скоріше, навпаки: чим далі ми йдемо у своєму розвитку, тим більше нам потрібна реклама.


 • Норвегія стане першою країною, яка відмовиться від радіо

  Норвегія стане першою країною, яка відмовиться від радіо · lesya · 24.04.2015 23:25

  Вже зовсім скоро Норвегія стане першою країною в Європі та світі, яка повністю відмовиться від використання FM-радіо. Цю технологію в країні вважають неефективною. Натомість мешканці Норвегії зможуть слухати радіо нового стандарту - цифрового.


 • McDonald's випустив власний бренд одягу.

  McDonald's випустив власний бренд одягу. · lesya · 27.03.2015 19:00

  Недавно найпопулярніша в світі мережа фаст–фуду «Макдоналдс» запустила в розробку власну лінію одягу. Тепер палкі прихильники бренду зможуть насолодитися не лише смаком улюбленої їжі, але і її зображенням.


Всього 1757 на 88 сторінках