Цікаві факти

 • Топ-10 знаменитостей з невеликим бюстом

  Топ-10 знаменитостей з невеликим бюстом · lesya · 23.07.2012 23:46

  Якщо у жінки невеликі груди, це ще не означає, що вона неприваблива. Багато знаменитостей з нульовим розміром бюсту є яскравим прикладом того, що дівчина навіть з дуже скромними формами може бути надзвичайно сексуальною та очолювати списки найбільш бажаних жінок світу. Для того, щоб підбадьорити худощавих панночок, спеціалісти вирішили скласти рейтинг знаменитостей з невеликим бюстом.


 • Британський вчений вивів формулу ідеального відпочинку

  Британський вчений вивів формулу ідеального відпочинку · lesya · 19.07.2012 12:31

  Нещодавно британський учений з університету Сассекса Девід Льюіс, провівши спеціальне дослідження, вивів формулу ідеального відпочинку.


 • Найбільш незвичні конкурси краси

  Найбільш незвичні конкурси краси · lesya · 18.07.2012 08:08

  На сьогоднішній день у світі проводиться безліч конкурсів, які дивують своєю специфікою: вони надають можливість красиво подати не лише свої достоїнства, а навіть свої недоліки. Ось деякі з них.


 • Найдорожчі знімки в історії шоу-бізнесу

  Найдорожчі знімки в історії шоу-бізнесу · lesya · 17.07.2012 23:51

  В гонитві за вдалими кадрами фотографів не зупинить, напевне, нічого. Основне завдання папараці - сфотографувати щось настільки скандальне, що дозволить заробити чималі гроші. У даному контексті експерти вирішили скласти список найдорожчих знімків в історії шоу-бізнесу.


 • У Китаї з-під води з'явилося старовинне місто

  У Китаї з-під води з'явилося старовинне місто · lesya · 13.07.2012 07:38

  Нещодавно у провінції Цзянсу що в Китаї сталася цікава подія: у зв’язку з сильною посухою рівень води в річці Хуайхе сильно впав, що дозволило побачити стіни старовинного міста, яке колись знаходилося в цій місцевості.


 • Топ-10 найбезглуздіших фраз голлівудських знаменитостей

  Топ-10 найбезглуздіших фраз голлівудських знаменитостей · lesya · 05.07.2012 18:28

  Цими днями популярний британський таблоїд The Sun опублікував рейтинг найгеніальніших «перлів» голлівудських знаменитостей.


 • Експерти з'ясували, що дратує авіапасажирів найбільше

  Експерти з'ясували, що дратує авіапасажирів найбільше · lesya · 04.07.2012 13:45

  Цими днями спеціалісти вирішили з’ясувати, що по-справжньому дратує пасажирів авіалайнерів. І виявилося, що більше половини авіапасажирів можуть роздратуватися через недбало чи погано одягнених попутників. Дослідження проводилося експертами компанії Skyscanner.


 • Бюст Анни Семенович зіграв з нею злий жарт

  Бюст Анни Семенович зіграв з нею злий жарт · lesya · 02.07.2012 19:57

  Нещодавно курйозна ситуація трапилася з популярною російською виконавицею Анною Семенович. Цими днями вона стала обличчям суто чоловічого препарату. Однак відеоролик, знятий для реклами лікарського препарату, виявився настільки провокаційним, що його заборонили для показу на російському телебаченні.


 • Эксперты составили рейтинг самых безопасных самолетов

  Эксперты составили рейтинг самых безопасных самолетов · lesya · 26.06.2012 12:32

  Недавно британские эксперты решили составить рейтинг самых безопасных самолетов мира. При составлении рейтинга в расчет не брались авиакатастрофы, обусловленные деятельностью террористических группировок. В рейтинге самых безопасных самолетов мира первенство досталось Boeing 777. Первый такой авиалайнер был выпущен в 1995 году. До сих пор было создано 748 самолетов этой марки. Специалисты не зафиксировали ни одной катастрофы Boeing 777, при этом общее время налета превышает 20 миллионов часов.


 • Кожен десятий британський підліток думає, що яйця виготовляють з пшениці

  Кожен десятий британський підліток думає, що яйця виготовляють з пшениці · lesya · 17.06.2012 22:06

  Результати опитування, проведеного британськими спеціалістами, шокують: виявилося, що один з десяти молодих британців вважає, що яйця вироблені з пшениці, і лише половина молодих людей у віці 16-23 років знає, звідки береться бекон.


 • Розроблено пристрій, який дозволить жінкам справляти нужду стоячи

  Розроблено пристрій, який дозволить жінкам справляти нужду стоячи · lesya · 17.06.2012 12:57

  Ні для кого не секрет, що істинні феміністки ніколи не фарбуються. Не прикрашають вони ні обличчя, ні волосся. Не носять колготок, ні бюстгальтерів. Однак цього їм виявилося замало, і тепер у закоренілих феміністок з’явилася унікальна можливість справляти нужду нарівні з чоловіками. Настоячи…


 • Створено презерватив, який захистить від згвалтування

  Створено презерватив, який захистить від згвалтування · lesya · 13.06.2012 10:00

  Нещодавно доктор Соннет Еглерс з Йоганнесбурга розробила "зубастий презерватив", який неможливо зняти без допомоги лікаря. За словами винахідниці, її розробка допоможе істотно скоротити кількість зґвалтувань в цілому світі.


 • Якою була стародавня порнографія

  Якою була стародавня порнографія · lesya · 12.06.2012 19:02

  Вважається, що останнім часом суспільство стало дуже розбещеним та аморальним. І справді, секс сьогодні присутній всюди. Однак не слід забувати, що порнографія існувала завжди, і фахівці знаходять тому безліч підтверджень. Так, приміром, у Китаї представники політичної та світської еліти в 206 році до нашої ери завжди носили за пазухою пару-трійку непристойних картинок. І це була привілегія багатих - у жебраків таких дрібничок просто бути не могло, адже виробництво порно в ті часи коштувало дуже дорого.


 • Топ-7 заборонених жартів жінок над чоловіками

  Топ-7 заборонених жартів жінок над чоловіками · lesya · 12.06.2012 14:38

  Яким би прекрасним почуттям гумору не володів ваш коханий, все ж слід пам’ятати про речі, над якими жінкам жартувати суворо забороняється. І навіть якщо над жіночим жартом на заборонену тему чоловік і посміявся, це зовсім не означає, що йому насправді було весело. Спеціалісти вирішили скласти список жіночих жартів, які категорично не подобаються чоловікам.


 • Хто використовує найскладніші паролі?

  Хто використовує найскладніші паролі? · lesya · 11.06.2012 23:18

  Нещодавно фахівці з Кембріджського університету провели спеціальне дослідження в області кібербезпеки, яке торкалося в основному використовуваних користувачами паролів.


 • На зміну золоту та платині прийде паладій

  На зміну золоту та платині прийде паладій · lesya · 05.06.2012 19:55

  За словами експертів, сьогодні дедалі більше компаній-виробників ювелірних прикрас використовують для своїх колекцій не такі звичні нам золото чи платину, а… паладій.


 • Мобильный телефон и гроза. Основы безопасности

  Мобильный телефон и гроза. Основы безопасности · kseniya_www · 01.06.2012 12:06

  Почти во всех школах ест предмет, который называется «Безопасность жизнедеятельности», на котором детям рассказывают о том, как нужно себя в вести в экстремальных ситуациях и о том, почему нужно выполнять правила техники безопасности. Но каждый ли ученик выносит с урока заученное наизусть золотое правило, невыполнение которого может стоить ему жизни? Речь идет о том, можно ли пользоваться мобильными телефонами во время грозы.


 • 10 неймовірних допінгів

  10 неймовірних допінгів · lesya · 30.05.2012 15:24

  Часом люди для відновлення сил організму чи для їх підвищення використовують дивні та навіть небезпечні речі. Пропонуємо вашій увазі декілька речовин, які наші предки та сучасники використовували в якості допінгу.


 • П'ять абсурдних податків

  П'ять абсурдних податків · lesya · 28.05.2012 13:35

  Уряди різних країн світу завжди проявляли неабияку винахідливість, коли справа стосувалася збору податків. Це й не дивно, адже в більшості випадків побори і мита були всього лише способом поповнити скарбницю, однак вони могли бути продиктованими й бажанням відучити народ від поганих звичок. Деколи такі податки доходили до абсурдності.


 • Интересное о книгах

  Интересное о книгах · lesya · 24.05.2012 16:00

  Несмотря на широкое распространение Интернета, появление электронных книг, внедрения современных технологий и т.д., такие привычные нам книги продолжают пользоваться популярностью. Это и не удивительно, ведь что может быть лучше, чем на минутку уединиться за чтением любимой книги?. .


Всього 1757 на 88 сторінках